Astronautka2
02.02.12,22:09
Ahojte, chcel by som sa spýtať, uvažoval som nad tým dať si vyrobiť nejaký program al. také niečo na základe, čoho sami budú zobrazovať produkty zo sportsdirectu, avšak skôr ako sa pustím do hľadania nejakého človeka, ktorý mi takéto niečo vyrobil, zaujímal by ma Váš úsudok, či je to ešte stále výhodné (z pohľadu predaja - tržieb), napriek tomu, že už veľa ľudí si z tohto e-shopu objednáva po skupinkách..:confused:

Či to náhodou nebudú len zbytočne vyhodené peniaze..:confused:

Prípadne máte niekto lepší nápad na zahraničného dodávateľa??

Ďakujem.:)
kabko
02.02.12,22:27
Ahojte, chcel by som sa spýtať, uvažoval som nad tým dať si vyrobiť nejaký program al. také niečo na základe, čoho sami budú zobrazovať produkty zo sportsdirectu, avšak skôr ako sa pustím do hľadania nejakého človeka, ktorý mi takéto niečo vyrobil, zaujímal by ma Váš úsudok, či je to ešte stále výhodné (z pohľadu predaja - tržieb), napriek tomu, že už veľa ľudí si z tohto e-shopu objednáva po skupinkách..:confused: Záleží akú maržu si dáš na produkty a koľko toho predáš (ak predáš)...

Či to náhodou nebudú len zbytočne vyhodené peniaze..:confused: Možno aj budú! Už hádam každý desiaty má eshop s vecami zo SD!

Prípadne máte niekto lepší nápad na zahraničného dodávateľa?? A uja Googla máme na čo, hm ?

Ďakujem.:)
.
Astronautka2
03.02.12,05:56
Maržu som sledoval v porovnaní s inými e-shopmi, či už na SR al. ČR..je rôzna..

Áno každý 10. má niektoré produkty podobné SD..

Uja googla mám aj som hľadal po anglicky a tak, ale nenašiel som nič dôveryhodné..myslím teraz tých zahraničných dodávateľov.