nadinka207
02.02.12,22:44
Dobry den,

rada by som sa spytala, tento rok som menila zamestnavatela, slubil mi zmluvu-dohodu, zacala som normalne pracovat s tym, ze som mu uzavretie zmluvy stale opakovala, na plate sme boli dohodnuti ( mam aj emailovu komunikaciu, ze som sa ho snazila k zmluve prinutit a dokazy o tom, ze som pracu vykonavala), po zisteni, ze zamestnavatel mi zmluvu nechce dat a chcem ma platit na cierno, plus nejake ine nezhody, som sa rozhodla tuto pracu ukoncit, momentalne chcem aby mi zamestnavatel zaplatil odpracovane dni mzdou, na ktorej sme sa dohodli. Ak mi peniaze nebude chciet poskytnut, mozem sa ich pravne nejako domoct? pripadne mu aspon zneprijemnit zivot nejakou inspekciou?

Dakujem velmi pekne za radu,

Nada
Melnick
02.02.12,22:02
PP sa zakladá písomnou PZ medzi zam-com a zam-ľom. Nedodržanie písomnej formy, nemá za následok neplatnosť PZ. Ide však o porušenie zo strany zam-ľa, za ktoré mu môže byť uložená pokuta, podľa z.125/2006Z.z. o inšp. práce v z.n.p..
PP bez písomnej zmluvy zakladá vždy PP na dobu neurčitú bez skúšobnej doby.
nadinka207
02.02.12,22:05
Takze ako teraz mozem vymahat svoje peniazky? odisla som z firmy sama, jedine co chcem, je dokazat ze mam narok na peniazky,a ked mi ich nebude chciet dat, tak nejako sa pravne ohradit.
nadinka207
02.02.12,22:07
Dakujem velmi pekne :))) skvela rada :)))) tu vzdy najdem,co potrebujem :)) hned sa citim lepsie :)
Melnick
02.02.12,22:09
Cituj mu §§§ Zákonníka práce §42 a vyššie a už citovaný zákon 125/2006.