proteusmk
03.02.12,09:56
Ahojte prestashop-áci. Potreboval by som pomoc. Možno sa to tu už niekde riešilo, len čas tlačí a na základe vyhľadávania podľa slov mi to nenašlo požadovanú "odpoveď". Jedná sa o to, že keď kliknem na mojom e-shope na nejakú kategóriu, tak sa mi v hlavnom okne zobrazia obrázky podkategórií. To je v poriadku. Mám však ten problém, že sa mi štandardne zobrazujú po 5 obrázkov do jedného riadku. Nakoľko však potrebujem väčšie náhľady kategórií, tak by som potreboval zmeniť počet z 5 napr. na 3. Keď som zadal väčšie obrázky podkategórií (čakal som, že sa automatický presunú do ďalšieho riadku), tak sa mi obrázky prekrývali. V štandardnom admin-menu som nič také nenašiel, kde by som zadal počet kategórií, alebo podkategórií na riadok a hľadať to niekde v zdrojovom kóde modulov... keď nemám ani potuchy kde by to mohlo byť.... Môže mi nejaká dobrá duša poradiť? Mám verziu 1.4.6.2. Ďakujem.
knight
03.02.12,09:06
Nebude to také jednoduché, že zadáš len počet kategórií, treba zmeniť css štýly. Nájdeš ich v themes-tvoja_tema-css. Súbor category.css alebo global.css, teraz neviem presne, a tam treba zmeniť rozlíšenie obrázkov.
proteusmk
03.02.12,09:52
A jeje :) , trafil som hneď na prvý krát, samozrejme, základe rady KNIGHT ... Je to v category.css, samozrejme je potrebné dať znovu vygenerovať obrázky... Ďakujem :).
A ja som to hľadal hore-dole po *.tpl .... samozrejme neúspešne. Ešte musím nejako doriešiť, aby bolo zarovnané na stred (center) a nie na left a bude to super.
kurtas
14.07.13,06:57
riesil so nieco podobne pricom ja som tam nedaval obrazky podkategorii chcel som iba aby sa ich nazov zobrazil kedze nie som moc skuseni dal som si to upravit v kode stalo ma to cca 20-25 eur