Jaro N
03.02.12,12:25
Pekný deň želám,

som začinajúci živnostník (neplatca DPH, bez povinnosti ERP). Zaevidoval som nákup (prevádzková réžia) a až potom som si uvedomil, že som nezaevidoval najskôr vklad hotovosti, aby bolo z čoho ten nákup uskutočniť. V praxi to vyzerá napr. takto:

15.10. - platba 5 EUR, zostatok mínus 5,-
17.10. - prijatá platba za služby v hotovosti 10 EUR, zostatok + 5,-

Musí byť najskôr pred tým nákupom zaevidovaný vklad (napr. 10 EUR)?
Ak to urobím dodatočne, budem mať príjmový pokl. doklad číslovaný mimo poradia (napr. 14.10. vklad číslo 2, 17.10. príjem platby číslo 1). A
k to chcem mať v poradí, musel by som vyhladať platiteľa, ktorému som dal faktúru a príjmový doklad, aby som zmenil číslo, čo bude asi tiež dosť problematické.

Prosím o radu. Ďakujem.
Jaro N
03.02.12,12:48
ešte ma napadol tretí variant: môžem dať počiatočný stav na začiatku roka pre hotovosť napr. 20 EUR? Alebo aj na to musí byť príjmový doklad?
mondes
03.02.12,13:15
ešte ma napadol tretí variant: môžem dať počiatočný stav na začiatku roka pre hotovosť napr. 20 EUR? Alebo aj na to musí byť príjmový doklad?

Áno, daj si na začiatok vklad do pokladni (popr. osobný vklad podnikateľa)napr. aj 500 Eur a potom z toho nakupuj.
Jaro N
03.02.12,13:38
a nemusím pri tom počiatku mať urobený príjmový doklad?

začal som živnosť 8.12.2011, takže urobil by som to:

počiatočný stav v pokladni v hotovosti k 8.12.2011 napr. 50 EUR (bez potreby príjmového dokladu)
počiatočný stav v roku 2012 bude prevedný z roku 2011

takto by to predpokladám mohlo ísť. ešte ma napadlo, že keby bolo treba urobiť aj na ten počiatočný vklad príjmový doklad, môžem to urobiť v roku 2011 a čísla mi budú sedieť