paulite
03.02.12,21:50
Ahojte,

potrebujem poradit od skusenejsich...
Mam vlastny eshop s damskou modou a chcela by som skusit vytvarat vlastne tricka, saty...pod vlastnou znackou...len neviem ako na to. Nezaujima ma teraz riesenie ochrannej znamky, ale skor to, ako sa dostanem k obleceniu, ktore mozem modifikovat na vlastne...zrovna by som nechcela dovazat nejake " ciste handry" z ciny a na ne davat nasivat alebo nalepovat vlastne znaky.
Ako sa dostanem k firme, ktora mi trebars usije velkostne a farebne to co potrebujem a trebars aj potlacou na latke? Ako to mam hladat?
Vdaka za tipy.
paulite
04.02.12,11:14
posuvam si
avalik
04.02.12,11:20
Rasťo74
04.02.12,13:09
chod na stránku www.dopyt123.sk (http://www.dopyt123.sk) a tam si zadaj, že hladáš výrobcu oblečenia - špecifikuj čo potrebuješ presne, napríklad že dáš materiál a hladáš len výrobcu podľa vlastných nápadov. Mi sme výrobcovia tak sem tam získam odtiaľ velmi rýchlo dodávateľov.
andrej3764
06.02.12,10:30
ahojte, ja sa chcemopytat ty mas vlastny eschop?? ja rozmyslam tiez lebo mam detsky obchod kameny a nic moc kazdy mi radi ze radsej ten eschop je too lepsie??? maj vela nastev?? nezaujioma kolko zarobis len ci ludia nakupuju za odpoved dakujem
Rudolf Kubík
29.02.12,06:19
pracovneodevyzigo.sk - oni sami šijú a sú chránenou dielňou, to sa dá tiež zúžitkovať. Každopádne na googli ich naozaj nájdeš dosť.

andrej3764: v dnešnej dobe riešiť eshop s oblečením je veľmi náročné, takých obchodov je strašne veľa, jeden má aj môj kamarát a ide mu to biedne, dve objednávky denne, začal robiť potlač tričiek podľa priania zákazníka tak to ako tak jeho biznis posunulo vyššie. Do takého obchodu musíš investovať aspoň 1500 €, dôležité je dobré SEO (aby Ťa našiel google) pekný dizajn a kvalitne nafotený tovar. Toto sú úskalia ktoré keď nevyriešiš odplašíš si zákazníkov z WEBu ak vôbec dákych na svoj WEB nalákaš.
Zuzulik27
23.03.12,18:19
nie je problem najst ich, hlavne ak vies anglicky.
Preco si nespravis zopar vlastnych navrhov? Napis mi a ja ti mozem dat kontakt na zopar vyrobcov z Turecka.
profesional
16.04.12,05:48
Cina, Malajzia, India, Taiwan, ...
Z hocikade kde je lacna pracovna sila..