kapuca
03.02.12,22:43
Dobry den, pred cca rokom mi ponukli v t-come po telefone viazanost na internet som s tim suhlasil tak mi to aktivovali
dali nove hesla s tim, ze mi poslu
zmluvy a treba podpisane poslat spat. S internetom som nebol nejak spokojny , takze som im zmluvy naspat neposlal
v nich bolo uvedene nieco v tom zmysle, ak ich neposlem tak su neplatne a internet mi zrusia do tyzdna, dvoch teraz
si presne nespominam.
Samozrejme internet mi nezrusili, tak som kaslal na to a platil som internet dalej aj pouzival, s tim ze som to bral tak, ze
ziadnu akciu nemam ked som im zmluvy neposlal podpisane naspat.
Teraz som sa rozhodol, ze ten internet definitivne zrusim a pani na infolinke mi povedala, ze sa to neda, mam tam akciu
ktoru som si zadal telefonicky. Ako to teda je, mozu pouzit proti mne nahravku, co ked volate do tcomu Vam to povie, ze
Vas hovor bude nahraty za ucelom skvalitnenia sluzieb? Nic som im nepodpisal. Mam pravo to zrusit bez nejakych sankcii?
arizona
03.02.12,21:50
Ak si zmluvu pisomne nevypovedala, tak sa automaticky predlzuje na dalsie 2roky.

Pises, ze si sluzbu dalej vyuzivala a platila,ale ta cena bola "akciova", podmienena viazanostou...
Keby si mala sluzby bez viazanosti, platila by si ovela viac.

Pozri si este raz podmienky v zmluve,tam by si to mala mat vysvetlene
kapuca
03.02.12,22:20
Bolo to asi takto, mal som tcom internet bez viazanosti, na strankach mali reklamu, ze ak si dam zapojit 3 mbit, tak sa da zvacsit na 6 mbit za tu istu cenu nieco v tom zmysle do vtedy som mal neakciovi 2mbit. Tak som volal do tcomu ze chcem ten 6mbit, pani na linke, ze najprv si musim dat 3mbit a az potom ked to bude technicky mozne mi zapoja 6mbit, samozrejme ma ta krava nahovorila na akciu. Poslali mi nove hesla na ten 3mbit aj som ho mal dost skoro aktivovany, a ze mi poslu zmluvy na podpis. Samozrejme ten 6 mbit, ktory zadarmo ponukaju zvysenie nebol technicky mozny, to som mohol vediet hned ze ten zebracky telecom mi vysiu rychlost neda. Vlastne len koli tomu som nieco riesil ze som chcel ten rychlejsi net. Tak ked mi prisli zmluvy som sa v nich docital, ze ak im ich neposlem naspat tak su tie zmluvy neplatne nieco v tom zmysle, samozrejme faktury mi posielali na tu akciovu cenu ale to mna vobec nezaujima to su ich sracky ja som to nechcel, potvrdil som to aj tim, ze som im dane zmluvy nepodpisal a neodoslal, to ze mi oni poskytovali tuto sluzbu aj tak je snad ich problem nie? Mozu na mna pouzit tu nahravku co som tam volal? Co nahravaju za ucelom skvalitnenia sluzieb? Opakujem poslali mi zmluvy v ktorych bolo uplne jasne napisane, ze ak to neposlem naspat tak ziadnu zmluvu uzavretu nemam, to ze mi uz oni svojvolne upravili faktury na nizsiu cenu je snad ich problem nie moj ci? Mam pravdu ja ?
Este opakujem pred tim som viazany nebol, takze ziadne automaticke predlzenie viazanosti o dva roky nehrozi.

Ak si zmluvu pisomne nevypovedala, tak sa automaticky predlzuje na dalsie 2roky.

Pises, ze si sluzbu dalej vyuzivala a platila,ale ta cena bola "akciova", podmienena viazanostou...
Keby si mala sluzby bez viazanosti, platila by si ovela viac.

Pozri si este raz podmienky v zmluve,tam by si to mala mat vysvetlene