pepsikova
13.03.12,22:36
nájsť normálneho vetoša je umenie...... aj k tomuto niekto chodil tak sme tam začali aj my... teraz viem že pre nás to bola zlá voľba a to sú vetoši obaja aj jeho žena.....

..lebo to už nie je o láske z zvieratkám, ale o peniazoch...a to je svinstvo riadne veľké...
lujza.j
13.03.12,21:42
..

..lebo to už nie je o láske z zvieratkám, ale o peniazoch...a to je svinstvo riadne veľké...
ano lebo ceny za operácie sú katastrofálne......a niektorý sa jednajú ako na trhu.... kamarátova mama má dvoch kocúrov teraz jeden príšiel po bitke s vyvaleným okom boli s ním na nejakej klinike že vyrezať oko 300e,potom pozreli na jeho mamu 70r, tak že za 200e, nakoniec povedala že ona si to ešte rozmyslí, išli inde v rámci BA, tam sa mu z okom popiplali a zachránili, či bude funkčné ukáže čas.... tak si potom si vyber
alabut
14.03.12,04:16
Pamodaj stastia, zenicky, psy a ich ini milackovia. Neviem, ci k nim patria aj manzelia ... pepsina uz urcite trenuje hafkaca po okolitych lukach, bohynu, tie psy zenam prospievaju, mladnu, opeknievaju, ani umret nechcu. Deti, ked chcu dedit, ich snad musia zastrelit, otravit, prebodnut a utopit, ako Rasputina. Aj moja bosorka uz vstala, ide varit alabutovi kavicku, smotanku som uz pozbieral, pepsi ahoj. :-)
pepsikova
14.03.12,05:39
...to takto ráno také strašenie, alabutík, som sa musela zobudiť, lebo tvoj krásny pozdrav šarkan preštekal vo svojej reči priamo do môjho spiaceho ucha!..potvor jeden,na lúke sa choval úplne distingvovane a pratal sa domenko, neviem, prečo, asi dočítať tvoje písmenká...a umret sa veru nechystám, hada musím vypratať z domu, v piatok ide do Fínska za robotou, je mi z toho ťažko, lebo to neny za rohom a had je had!...a ništ deleno tromi je furt len ništ, takže ma treba zachovať čo najdlhšie,v tom sa stádo zhodlo už dávno...
...a tak ti prajem krásny deň, láskovú kaficu od alabutky, ktorá ťa možno obskakuje ako sulejmana, (a kdohovie, ako chutí kafica, podaná s láskou až pod hubu)...
...a ostatným tiež pohodovú stredu, nech vás ništ nenaondie..asi tak ja...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/a10ae627.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--16.html)
alabut
14.03.12,05:45
pepsikova
14.03.12,06:04
...a naša Bionda je už v porádku, akomtakom, cíti sa dobre, očakáva návštevu pána doktora a vraj pohľad na pekného chlapa poteší..nuž tak, všetko je na tej najlepšej ceste ...dúfam, že aj u našej Danielky to tak bude...
..a maturanti dnes píšu jazyk...to je dosť!!..tak držíme palčáky aj labky všade, kam treba...

(alabutík, na varechu ja nechodím, stihol by ma trafiť šlak z tolkých dobrôt a to radšej nyje...
alabut
14.03.12,06:45
Vsade plno snehu, idem kupit nejake zakorenovace, foliu, zasadim alabutke v obyvacke zo 300 kapust, zopar paradajok a nejake bylinky, mozno papriku, neviem, ci nie je neskoro. Mal bysom zacat chovat sliepky, sice za jednu ma ozenili ale zlate vajcia nenesie. Podla doporucenia dr. Svacinu si este slahnem povinnych 10g alkoholu, pozbieraj si fidlatka a hajde, alabut, hajde. :-)
BXLmiami
14.03.12,07:05
Pobavila ma predpoved Havelku pre Slovensko v Teleráne.Iba dúfam,že sa trafil tak ako do výsledku 99%.
alabut
14.03.12,07:06
Mna by zaujimalo, kto je najvacsim producentom polystyrenu v SR, respektive, ktora rodina? :-)
alabut
14.03.12,07:07
Stastne rano, este ordinujes?
Zimama
14.03.12,07:15
...dnes som veeeeľmi smutná - dcére končí absolventská prax u nás v robote, takže sme posledný deň v jednom kancli... :mee: Bol to pekný polrok, každý deň ráno spolu do práce (ani by som sa kedysi nebola nazdala, že budem pracovať spolu s dcérou...:---) Od zajtra nastupuje do svojej prvej naozajstnej práce - viem, že to zvládne, ale momentálne vnímam hlavne jej obavy, no veď - začína sa pre ňu ozajstný život, a to teda nie je med lízať... :o:)
pepsikova
14.03.12,07:20
Mna by zaujimalo, kto je najvacsim producentom polystyrenu v SR, respektive, ktora rodina? :-)..

..obávam sa, že polystyrén, taký v tých drobných guličkách sa tvorí niektorým pri odumieraní mozgu, aby im tam nezostal prázdny priestor..no a pri nadmernom množstve guličiek osoba , ktorá nemá nič čo by použila na myslenie, nerobí nič, aby nevyšla z cviku....perspektíva 300kapustových priesad -kurňa, tá spotreba vody na polievanie..jouuu...pozdrav alabutke...
pepsikova
14.03.12,07:22
...dnes som veeeeľmi smutná - dcére končí absolventská prax u nás v robote, takže sme posledný deň v jednom kancli... :mee: Bol to pekný polrok, každý deň ráno spolu do práce (ani by som sa kedysi nebola nazdala, že budem pracovať spolu s dcérou...:---) Od zajtra nastupuje do svojej prvej naozajstnej práce - viem, že to zvládne, ale momentálne vnímam hlavne jej obavy, no veď - začína sa pre ňu ozajstný život, a to teda nie je med lízať... :o:)..

....šmarjááá, zim, za pol roka si mohla prísť na to, že tvoje decko je schopné samo existovať!..neboj ništ, nestratí sa, any keď ťa nebude mať za zadkom každý deň...držím decku palčoky v novej robote...
pepsikova
14.03.12,07:23
Vsade plno snehu, idem kupit nejake zakorenovace, foliu, zasadim alabutke v obyvacke zo 300 kapust, zopar paradajok a nejake bylinky, mozno papriku, neviem, ci nie je neskoro. Mal bysom zacat chovat sliepky, sice za jednu ma ozenili ale zlate vajcia nenesie. Podla doporucenia dr. Svacinu si este slahnem povinnych 10g alkoholu, pozbieraj si fidlatka a hajde, alabut, hajde. :-)..

..alabutík, ty vieš tej alabutke tak krásne vyznať lásku...šťastná to žena...
alabut
14.03.12,07:35
Neschovavam sa za prazdne slova, preto ma lubi, svina. :-)
evuš
14.03.12,07:39
..nemboj zvládne to , je predsa šikulka, no néééé
pepsikova
14.03.12,07:56
Dzifka: Neška mam operaciju šerdca.
Chlapec: Ja znam.
Dzifka: Ľubim ce!
Chlapec: Ja tebe vecej. Oveľa vecej!
...Po operaciji, kejdz še dzifka prebere, je pri nej len ocec.
Dzifka: Dze je?
Ocec: Ta ti neznaš kto ci daroval to šerdco?
Dzifka: Co? (rozreve sa)
Ocec: Robim srandu, išol še visrac.


=============================================


On: Ty ši taka škareda..
Ona: A ty zaš ožarty...
On: Aľe mne to do rana prejdze...




Co bi ši zrobela, kebi še stala taka náhoda, že me najdzeš v poscelis
druhu?"
Ona reaguje otazkou : "A ty co bi ši zrobel, kebi ši mne našolv posceli s
druhym?"
Manžel hutorí: "No ta pozor moja! Sebe nemiľ nahodu s kurvením."

================================================


Do bytu manželov še vkradne jednej noci zlodzej. Kedz ho objavia manželia,
zlodzej priskočí k žene a nož jej priloží k hrdlu:
- Jak še volace? Chcel by mi znac meno svojej obete.
- Alžbeta - hutorí žena s roztrešenim hlasom.
- Hmmm, moja mama še tiš volala Alžbeta. - hutory zlodej - Neznam zabic
dakoho, chto mi ju pripomína.
Potom pridze k mužovi:
- No a tebe jak volaju?
- Volám še Filip, ale kamaraci me volaju furt Alžbeta...
pepsikova
14.03.12,08:09
...som fčul len tak nazízla do knihy tvárí, čili face, a tam klikačka na našich malých poraďákov..rozmýšlam, prečo to tie baby aj nedajú sem, však sú to aj naši krásavci...
trisestri
14.03.12,08:48
ako citam tak niektory ekonomovia maju dost blbe napady,zdanit uz tak mizerne dochodky nad cca 300 eur,keby to aspon bola hranica nad 600 eur http://ekonomika.sme.sk/c/6298415/ekonomovia-navrhuju-nizsie-davky-vyssie-dane-ci-stop-vianocnym-dochodkom.html
avalik
14.03.12,09:21
ako citam tak niektory ekonomovia maju dost blbe napady,zdanit uz tak mizerne dochodky nad cca 300 eur,keby to aspon bola hranica nad 600 eur http://ekonomika.sme.sk/c/6298415/ekonomovia-navrhuju-nizsie-davky-vyssie-dane-ci-stop-vianocnym-dochodkom.html

zdanit dochodok? :eek: chore!!!!!!
pepsikova
14.03.12,09:23
..zdaniť dôchodky, no, to je najjednoduchšie dokázateľný príjem, ktorý dáva štát, tak prečo by si to nedal zaplatiť?..teraz by to bol dosť veľkýá humus, myslím, že toto neprejde...myslím, že robo zostane pri svojich nápadoch a vezme zdravotným poisťovniam zisky z peňazí poistencov, ktoré im aj tak nepatria, no a potom sa uvidí...dnes je streda, v stredu ani tráva nerastie, tak ani ja s politikou nechcem dnes nič mať...
..idem držať palčáky môjmu decku,ponúkli mu robotu, na ktorú čakal...
lujza.j
14.03.12,09:32
držím palčáky aj ja....
lujza.j
14.03.12,09:33
my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín...
katarina.j
14.03.12,09:48
Môžete prosim zahlasovat za moju krstnu dcerenku-moje slniečko? dakujem vopred :-) http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/10637
a este v jednej kategorii-prosiiiiiiiiim
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/8826
evuš
14.03.12,09:50
...Luji, držím päste, nech sa Belmondík vylieči !!!
alabut
14.03.12,09:53
Aj ja, aj ja sa hlasim k pepsine do sluzby. :-)
pepsikova
14.03.12,10:07
Môžete prosim zahlasovat za moju krstnu dcerenku-moje slniečko? dakujem vopred :-) http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/10637
a este v jednej kategorii-prosiiiiiiiiim
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/8826..

..kliky pridané, takému slniečku by som dala aj po desať!..nemohla by si urobiť tému?..aby sa to ľahšie hľadalo?..
trisestri
14.03.12,10:07
jak kukam reality show,tak u nasich bratov to je podobne ako u nas-kuchari makali bez vyplat,tam uz toho hodne mali co im sef dlzil,takisto ako dodavatelom,zariadenie kuchyne slabota ale hlavna vec ze pan podnikatel sa vozil na BMW a mal vsetko v pazi,len pysky si otvaral na zamestnancov.
pepsikova
14.03.12,10:09
Aj ja, aj ja sa hlasim k pepsine do sluzby. :-)..

..joj, ty by si bolo môj prasopes?..môžeš, robo ťa zožerie ...
pepsikova
14.03.12,10:10
my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín.....

..posielam mojich andelíčkov s vami,nech belmondíčkovi pomôžu...myslím na vás silno..
pepsikova
14.03.12,10:12
jak kukam reality show,tak u nasich bratov to je podobne ako u nas-kuchari makali bez vyplat,tam uz toho hodne mali co im sef dlzil,takisto ako dodavatelom,zariadenie kuchyne slabota ale hlavna vec ze pan podnikatel sa vozil na BMW a mal vsetko v pazi,len pysky si otvaral na zamestnancov...

..ale!..však raj na zemi -to miesto pozná len náš jarajko88 and company, a tí veru neprezradia...a chleba má všade len dve kôrky...
alabut
14.03.12,10:26
... alabutkin byvaly hafkac, chodila s nim ako s kravou na pasu (komotne). :-)
trisestri
14.03.12,10:27
vcera fajna torta a dnes nic,az zajtra zmrzlina-to tak ked som dajak zacal zaludok rozmaznavat a on potvora sa citi plano bez maskrt:D
alabut
14.03.12,10:28
Veru, veru. :-)
alabut
14.03.12,10:30
... pepsina, kde chodis klikat sa mi pacilo, akoby som seba videl. Len u nas je v mode furik.
lujza.j
14.03.12,11:10
dakujem....
lujza.j
14.03.12,11:16
my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín...
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie:( povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo"....:mee: pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi...
lujza.j
14.03.12,11:17
moc, moc dakujem....
evuš
14.03.12,11:24
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie:( povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo"....:mee: pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi...

..Luj, nevzdávaj to ešte.... treba pozitívne myslieť, držím päste z celých síl....taký múdry a krásny hafo ešte nie je na psie nebíčko....
pepsikova
14.03.12,11:31
teplota trochu klesla.....ešte zajtra posledná kontrola a v piatok ho otvoria,alebo aj nie:( povedal že najprv kukne kamerou.... a to bude "buď alebo"....:mee: pýtala som sa čo počuť na tom jeho srdiečku, že zlý rytmus má, jedna chlopňa asi nie je ok, ale to si len myslí...preto posielal k MVDr. Ficovi.......

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie :eek:, zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...
pepsikova
14.03.12,11:32
... pepsina, kde chodis klikat sa mi pacilo, akoby som seba videl. Len u nas je v mode furik..

..no..ale kalapík máš fajný, modernýýý...:D
pavol54
14.03.12,11:32
zdanit dochodok? :eek: chore!!!!!!
si v druhom pilieri? Tak to máš jedno nie je choré odvádzať si z platieb na dôchodok svoje % za správu?
katarina.j
14.03.12,11:33
..

..kliky pridané, takému slniečku by som dala aj po desať!..nemohla by si urobiť tému?..aby sa to ľahšie hľadalo?..
No neviem kam by som to zaradila....mne to pripadlo najjednoduchsie tu to dat :-) či dat temu "zlatičko roka"? hmmmm.....dakujem za kliky :-) btw.da sa hlasovat kazdučky den :-D
pavol54
14.03.12,11:34
..zdaniť dôchodky, no, to je najjednoduchšie dokázateľný príjem, ktorý dáva štát, tak prečo by si to nedal zaplatiť?..teraz by to bol dosť veľkýá humus, myslím, že toto neprejde...myslím, že robo zostane pri svojich nápadoch a vezme zdravotným poisťovniam zisky z peňazí poistencov, ktoré im aj tak nepatria, no a potom sa uvidí...dnes je streda, v stredu ani tráva nerastie, tak ani ja s politikou nechcem dnes nič mať...
..idem držať palčáky môjmu decku,ponúkli mu robotu, na ktorú čakal...
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!
veronikasad
14.03.12,11:35
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!
Na to určite štát nezabudne - zdaní ich zrážkovou daňou ...
evuš
14.03.12,11:38
....

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie :eek:, zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...

..no vieš, Pepsi, zbytočne sa nerozčuluj, škodí to kráse a Ty scéš byýýýť furt pekná, tak sa nevzrušuj.... od takého vetoša-mäsiara treba odísť a pekne praštiť dverami, aby sa mu skelnené vitrínky rozsypali ako kocky z lega.... no šťull nám to nepomóóže, tak aspoň myslime pozitívne a posielajme tú správnu energiu nášmu psiemu kamošíkovi a aj Luj potrebuje povzbudiť... a ak predsa sa rozhodnéééš ísť kopnúť do toho blba, idem s Tebóóu - naposledy som zmastila chlapa v 2. ročníku na ZŠ /on bol chudák iba 4.ták/ :D, takže oprášim minulosť :rolleyes::---
pavol54
14.03.12,11:39
Na to určite štát nezabudne - zdaní ich zrážkovou daňou ...
Snáď nebude ten štát taký nezodpovedný aby sa pripravil o príjmy z penálov a čo tí exekútori, sudcovia, advokáti by robili?
terezamaria
14.03.12,11:40
Lui, nech mu to dobre dopadne a nech máš z neho radosť ešte dlhé roky...
evuš
14.03.12,11:41
ešte aby som potom ako dôchodca v senilnom veku zabudol podať D. priznanie a to penále!!!!!

...no, len aby vôbec nejaký dôchodok o rok-dva ešte vyplácali...:rolleyes::cool:
terezamaria
14.03.12,11:45
Zahlasované, mohla si Katka spraviť tému....
pavol54
14.03.12,12:24
...no, len aby vôbec nejaký dôchodok o rok-dva ešte vyplácali...:rolleyes::cool:
veď sa nehovorí že všetkým bude zdanený, len tým čo bude vyplatený nad... čo je pod alebo vôbec, tých sa to netýka.
pepsikova
14.03.12,12:44
..no vieš, Pepsi, zbytočne sa nerozčuluj, škodí to kráse a Ty scéš byýýýť furt pekná, tak sa nevzrušuj.... od takého vetoša-mäsiara treba odísť a pekne praštiť dverami, aby sa mu skelnené vitrínky rozsypali ako kocky z lega.... no šťull nám to nepomóóže, tak aspoň myslime pozitívne a posielajme tú správnu energiu nášmu psiemu kamošíkovi a aj Luj potrebuje povzbudiť... a ak predsa sa rozhodnéééš ísť kopnúť do toho blba, idem s Tebóóu - naposledy som zmastila chlapa v 2. ročníku na ZŠ /on bol chudák iba 4.ták/ :D, takže oprášim minulosť :rolleyes::---.

..ja pre belmondíka kludne budem najškaredšia, to lui velmi dobre vie..ale som rada, že si kamoška, spoločne toho vetoša iste upresníme na najlepšiu cestu k vyliečeniu správnou metódou...díkyti...a čo sa týka úderu, ten, čo naposledy odo mňa dostal po papuli, zrovnal 7 stolov za sebou, takže, nejdem sa chváliť, ranu mám dobrú a presnú a kuwňa, vtedy ma ruka nebolela!!...
Xanti
14.03.12,12:45
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......Buchy dýchaj, aj mne sa to stalo prvého. Ináč máš poistenú chalupu? Možno ti poisťovňa škody preplatí.

Ináč čudné, lebo mrazy dávno boli, a tiež po oteplení sme zatopili ulicu. :(
pepsikova
14.03.12,12:45
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ........

..no, hlavne že ti ide elektrina a oznámil si nám to, už si mohol aj pozvánku, aby sme prišli pomôcť upratovať....a navigáciu...
evuš
14.03.12,12:48
.

..ja pre belmondíka kludne budem najškaredšia, to lui velmi dobre vie..ale som rada, že si kamoška, spoločne toho vetoša iste upresníme na najlepšiu cestu k vyliečeniu správnou metódou...díkyti...a čo sa týka úderu, ten, čo naposledy odo mňa dostal po papuli, zrovnal 7 stolov za sebou, takže, nejdem sa chváliť, ranu mám dobrú a presnú a kuwňa, vtedy ma ruka nebolela!!...

...no Pepsi vidím, že náturu máme podobnú... ja tiež, keď sa naštvem viem byť zvíře.... :D
VieraPopluharova
14.03.12,12:50
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......

Juri, nádych, výdych, neboj prežiješ, viem, že Ťa to nasr...o, ale čo tak na zimu obaliť vodomer? Vody máš dostatok, ale aj faktura bude statočna:( nie, že by som Ťa chcela ešte naštvať....je mi to ľuto, mal si to pekne urobené...:mee::mee::mee:
pavol54
14.03.12,12:52
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......
No aspoň nie som sám, som hovoril že som jediný blb ktorý ho dosť nezateplil, priprav si cca 70€
VieraPopluharova
14.03.12,12:52
Mňa zasa dnes potešili tety na našom DU, dohody na el. podávanie mi zobrali všetky bez problémov, ale že kedy budú fungovať...:confused::confused::confused: a jeden subjekt má povinnosť prvýkrát súhrnného výkazu....:eek::eek::eek:
Xanti
14.03.12,12:53
No aspoň nie som sám, som hovoril že som jediný blb ktorý ho dosť nezateplil, priprav si cca 70€
To fakt? Toľko stojí výmena vodomera? Tedaaaaa ešte že poisťovňa plnila čosi už takže to vykrije aspoň ten vodomer.
alabut
14.03.12,12:56
... a zaplatit vodu, ktora unikla. :-)
lujza.j
14.03.12,14:07
....

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie :eek:, zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...
pepsi tento vetoš ku ktorému chodíme momentálne, nie je kardio, len zistil že srdce nebije ako by malo tak preto MVDr.Fico-kardiolog, lebo sme plánovali rtg klbov ktoré je pod narkozou, len momentálny stav je taký že už je vlastne jedno ako by kardio vyšetrenie dopadlo, musí ho operovať, narkozu povedal že dá takú že bude mať na zreteli že je tam problém...dokonca je možné že jeho klby ani neboli ale ten nádor na prostate tlačil tak že vykazoval znaky bolesti klbov...
Kvaka
14.03.12,15:04
pepsi tento vetoš ku ktorému chodíme momentálne, nie je kardio, len zistil že srdce nebije ako by malo tak preto MVDr.Fico-kardiolog, lebo sme plánovali rtg klbov ktoré je pod narkozou, len momentálny stav je taký že už je vlastne jedno ako by kardio vyšetrenie dopadlo, musí ho operovať, narkozu povedal že dá takú že bude mať na zreteli že je tam problém...dokonca je možné že jeho klby ani neboli ale ten nádor na prostate tlačil tak že vykazoval znaky bolesti klbov...
Lujza, myslím, že taká inhalačná narkóza je šetrná, pesa nezaťaží, naša ju mala pred 3 rokmi, dokonca v 15 rokoch jej dávali dole zubný kameň v narkóze. Držím moc prsty, verím, že bude dobre.
danushka
14.03.12,15:39
Jáj bože, naši známi dali tiež svojmu peskovi odstraňovať zubný kameň a všetky zúbky mu vypadali. Také sa peskovi prihodí, čo už potom z takého života na kašičkách...

A nesmejte sa, toto bola hotová tragédia, pesko je už na pravde božej...
Indeed
14.03.12,15:43
Jáj bože, naši známi dali tiež svojmu peskovi odstraňovať zubný kameň a všetky zúbky mu vypadali. Také sa peskovi prihodí, čo už potom z takého života na kašičkách...

A nesmejte sa, toto bola hotová tragédia, pesko je už na pravde božej...

:(

Ja poznam podobný prípad,

spolužiak mal psa ktorý mal toĺko rokov ako on,

ked spolužiak odišiel študovať na VŠ , dali chudáka psa zastreliť

pes nevedel chodiť , hluchý bol uplne a nevidel :mee:

ale jesť mu stále chutilo, napotvoru....:confused:
lujza.j
14.03.12,15:47
:(
lujza.j
14.03.12,15:47
:(
alabut
14.03.12,15:52
Vykaslat sa na poistku, ked ma potom clovek tolke starosti. Je to podobne ako s Krasnou Horkou. Ja mam pre tieto ucely hlavny ventil vonku aj dnu a potrubie dokazem spustit do trativodu (studne) v pivnici. Trativod sa mi uz dvakrat osvedcil, ked ma jarne snehy alebo burka cez suseda zatopili. Navyse som urobil este jednu jamu za chalupou, kde padne sneh a nemusim ho odkydavat a druhu pri brane, kam hadzem sneh a zaroven ma chrani pred vytopenim z ulice. Okolo ja hruba vrstva strku a volne polozeny prirodny kamen, cize aj pocas najvacsich buriek mozem chodit v slapkach. Po zahrade vysypem chodniky pilinami a okopavam aj pocas dazda, celkom ho mam rad. :-)
alabut
14.03.12,15:56
pavol54
14.03.12,15:59
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........




...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov .........
preto som písal že cca 70 lebo údajne závisí od výjazdu montážnej skupiny ak sa spoja cesty tak tie náklady vraj rozúčtujú
inak mne striekal hotový gejzír a hodiny nič takže to prasklo pred "črevamiI" ale ja ich mám v šachte a prišlo sa na to až pri odpočte, ešte že mám dve odberné miesta
misoft
14.03.12,16:42
veď sa nehovorí že všetkým bude zdanený, len tým čo bude vyplatený nad... čo je pod alebo vôbec, tých sa to netýka.
Presne tak! Všetkým, ktorí budú mať pod - tak tým zdania (šak vecej viberu, bo ich je vecej - totich nad je meňej).


Inak som čítal o Kránej Hôrke a našiel som čísla účtov (sú tri - ale najistejšie je pre múzeum) - tak som trochu "prikvapol" prevodom 10€.


Združenie miest a obcí Horného Gemera - 5026566857/0900
nadácia Linaje - 2920872310/1100
Slovenské národné múzeum - 7000443743/8180 alebo zo zahraničia IBAN SK20 8180 0000 0070 0044 3743, SWIFT SUBASKBX
pepsikova
14.03.12,16:46
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........




...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov ..........

...fakt sa nebojím, žeby som bola niekedy s tebou priateľka...len som ponúkla pomoc...aj keď len "akože"...a to ponúknem aj nepriateľovi, ak potrebuje......
Dav
14.03.12,16:50
na to je krásna bájka - Starý Bodrík a vlk ....
lujza.j
14.03.12,17:25
pavol54
14.03.12,18:11
Presne tak! Všetkým, ktorí budú mať pod - tak tým zdania (šak vecej viberu, bo ich je vecej - totich nad je meňej).


Inak som čítal o Kránej Hôrke a našiel som čísla účtov (sú tri - ale najistejšie je pre múzeum) - tak som trochu "prikvapol" prevodom 10€.
vraj jediný zbierkový je na štátnej pokladni píše mazanová v inom diskusnej téme aby sme nenaleteli
misoft
14.03.12,18:17
mimotemy No práve - to múzeum = účet štátna pokladňa
pepsikova
14.03.12,19:26
...dáko je tu hlučno!.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s744.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=1236)..asi zhasnem, ticho môžete byť aj potme...
lujza.j
14.03.12,19:31
lujza.j
14.03.12,19:33
pepsikova
14.03.12,19:35
Prečo vegetarianky pri orgazme nekričia?
Pretože si nechcu priznat, že ten kusok masa im urobil dobre.
Vo vlaku z Prahy sedia dva starší páni.Prisadne si k nim mladá cigánka.
Jak tak cesta plinie, cigánka začne špásovat. Zdvihne si suknu a preloží nohy. Dedkovia na to nereaguju.
Cigánka sa diví, ale je už celkom dobre rozrajcovaná, tak vytiahne suknu ešte vyzsie a roztiahne nohy. Dedkovia opet nic.
Cigánku to už poriadne rozpálí a tak si stiahne nohavicky a ukáže jednemu z nich holu pi*u.
Starý pán sa dvakrát zhlboka nadychne, siahne po slepeckej palici a hovori kamarátovi: "Juro, cítíš to tiez? Smrad jak v pi*i - Ostrava! Vystupujeme!!!"
Ivana Š
14.03.12,19:37
...dáko je tu hlučno!.http://www.celysvet.cz/skin/smile/s744.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=1236)..asi zhasnem, ticho môžete byť aj potme...
Zasa si mi to spravila!
Zhasla si a ja mám narazený nos!
Ja môžem za to že máme iný biorytmus - ty si ranné vtáča a ja nočná sova :)
lujza.j
14.03.12,19:38
pepsikova
14.03.12,19:38
- Aká je priemerná rýchlosť pohybu manželky v obchode?
- 200€/hod.
Zdravotná sestra sa nakloní nad posteľ a vraví pacientovi:
- Až príde lekár, povedzte mu niečo povzbudzujúce, lebo váš zdravotný stav mu robí veľké starosti.
Muž sa vrátil z poľovačky:
"Žena moja, teraz nebudeme celý mesiac kupovať mäso."
"Toľko si nalovil?"
"Nie, prepil som výplatu."
Policajt kupuje od iného policajta záhradu. Ako si ju tak obzerá, škrabe sa za uchom a hovorí:
- Veľmi pekná záhrada, len je veľmi veľká.
- Ale, to sa len tak zdá. Sem dáš cibuľu, sem mrkvu, tam sliepky...
- No tak dobre, dohodnuté.
Po čase sa opäť stretnú a predávajúci sa pýta:
- Tak, ako záhrada?
- No, perfektné. Cibuľa obrovská, mrkva po pás, iba tie sliepky... Či som ich nedal veľmi hlboko...
pepsikova
14.03.12,19:39
Zasa si mi to spravila!
Zhasla si a ja mám narazený nos!
Ja môžem za to že máme iný biorytmus - ty si ranné vtáča a ja nočná sova :)..

..nekrič..pošlem ti čoklíš...
pepsikova
14.03.12,19:41
Inžinier, manažér a programátor cestujú autom. Zrazu auto zastaví a nechce ísť ďalej.
Inžinier na to: "Má to plány. Pozrieme sa a opravíme to."
Manažér: "Za rohom je autobazár, kúpime si nové."
Programátor: "Viete čo? Skúsime vystúpiť a nastúpiť..."

Koľkí tu pracujete na stavbe?
- S majstrom piati.
- Teda bez majstra štyria...
- Nie. Bez majstra nikto.
avalik
14.03.12,19:43
krasa !!!
Ivana Š
14.03.12,19:43
čoklíš môže byť ďík
už aj ho hoď po mne :)
a vtipy ja môžem
Ivana Š
14.03.12,19:46
a keby môj muž vedel, že ja tu čoklíšujem a neúčtujem tak vyletí z kože
lebo akurát účtujem jeho a je strašne zvedavý koľko bude platiť dane
len furt neviem ktorej Dane?
pepsikova
14.03.12,19:46
Zasa si mi to spravila!
Zhasla si a ja mám narazený nos!
Ja môžem za to že máme iný biorytmus - ty si ranné vtáča a ja nočná sova :).


http://kutegroup.com/wp-content/uploads/2011/01/royalcakes26.jpg..


...tu máš, mojík, čoklíš aj s kuchárom...aby si nepovedala, že ťa nemám rada...
avalik
14.03.12,19:47
Stanislav 1975
14.03.12,19:53
Závistlivé plemeno je rasa, ktorá nevyhynie-na Porade nespoznáš ich lahko , úsmev totiž ich tváre kryje- ak si ako oni- veľmi radi príjmu nového člena do partie...
pepsikova
14.03.12,19:54
..a t u ešte jeden čoklíš...aj s výrobou...google preklad nemá chybu, ale mne sa už nechce...

http://kutegroup.com/wp-content/uploads/2010/08/caramelapples-1.jpg
Složení:

4 zralé jablka
4 dřevěné špejle
14 uncí odst. 1 sáček) měkký karamel cukroví
2 lžíce vody
10 gramů polosladké čokolády
2 lžíce zkrácení
2 šálky nasekané čokoládové tyčinky, čokoláda, ořechy nebo

Metoda:

1. Připraveno plech s povrchovou úpravou jej přímo hliníkové fólie a rozptýlení fólií s postřikem nepřilnavé vaření.

2. Umyjte a osušte jablka opatrně. Vanish stonky, a držet se špízy vytrvale v kmenových koncích.

3. Space Rozbalené karamely a voda v mikrovlnné bezpečné mísy. Vařte po dobu 1 minuty, pak se změní, a pak vařit a přidal minutu nebo až do úplného zkapalněné. Karamel by měla být lesklá a se slzami v očích do konce.

4. Držte jablko v jehle a ponořte ji v karamelu, sklopná miska pod úhlem a otáčením jablko pokrýt úplně s hladkým, dokonce vrstvy. Změňte ji z karamelu a kroutit ji vzhůru nohama odstranit nadbytečná, nastavte ji na připravený plech. Opakování se zbývající jablka.

5. Umístěte karamelu na které se vztahuje jablka do chladničky, abyste po dobu nejméně 30 minut.

6. Spojte čokolády a zkrácení v mikrovlnné bezpečné mísy a mikrovlnná trouba, až roztaje, míchání každých 45 sekund.

7. Ponořte karamel pokryté jablko v čokoládě. Pokud je to nutné, jablko lžíce některé čokolády přes vrchol, aby se zcela potažené čokoládou. Zatímco čokoláda je stále vlhké, ponořte dolní polovinu v sekaných čokoládové tyčinky nebo oříšky a vrátit se do dolní polovina je pokryta. Umístěte zpět na plech a opakujte se zbývajícími jablek.

8. Chill jablek v chladničce až do úplného stanovených, asi 45 minut. Vždy skladovat jablka v chladničce.
pepsikova
14.03.12,19:57
...fuha...som nevedela, že porada je rentgenová a vidno už aj úsmevy...staník, už ťa na facke nikto nepočúva, keď si prišiel k nám?..my ťa radi privítame aj cez deň, nie iba v noci..aj normálne
pepsikova
14.03.12,19:58
...luiiii..kde siii...som ťa tu videla vrtieť tanečky, ale chcem vedieť, ako je belmondík...
lujza.j
14.03.12,20:03
]Závist[/B]livé plemeno je rasa, ktorá nevyhynie-na Porade nespoznáš ich lahko , úsmev totiž ich tváre kryje- ak si ako oni- veľmi radi príjmu nového člena do partie...
Stanko...čo je to závisť?..... nepoznám, neviem závidieť...iba ak tak krb, alebo keramickú pec...;)
lujza.j
14.03.12,20:07
...luiiii..kde siii...som ťa tu videla vrtieť tanečky, ale chcem vedieť, ako je belmondík...
tu spinká na zemi vedla mojej postele, na postel už nevyskočí.... ked sme išli od vetoša ani do kufra do auta a to sme išli "deckovím" má nižšiu riť....tak bol so mnou vpredu....:( nechce jesť granule...tak mal už všeličo čo inokedy nie....
Ivana Š
14.03.12,20:10
Stanko...čo je to závisť?..... nepoznám, neviem závidieť...iba ak tak krb, alebo keramickú pec...;)

nebola tu už takáto debata? alebo mám len veľmi silný pocit deja-vu?
hnedoočka
14.03.12,20:10
tu spinká na zemi vedla mojej postele, na postel už nevyskočí.... ked sme išli od vetoša ani do kufra do auta a to sme išli "deckovím" má nižšiu riť....tak bol so mnou vpredu....:( nechce jesť granule...tak mal už všeličo čo inokedy nie....

daj mu za nás pohladenie.....máte už termín?
lujza.j
14.03.12,20:14
je to možné iba toto závidím....:)
lujza.j
14.03.12,20:15
daj mu za nás pohladenie.....máte už termín?
v piatok....:( ešte zajtra ideme na meranie teploty... teraz sa mi zdá, že nemá...
lujza.j
14.03.12,20:22
dakujem dám...
lujza.j
14.03.12,20:24
idem het...spať, oči mám jak pomlčky.....z :mee: zajtra to v robote nejak s "lexíkom" dúfam prežijem bez :mee: v piatok dov.
hnedoočka
14.03.12,20:25
v piatok....:( ešte zajtra ideme na meranie teploty... teraz sa mi zdá, že nemá...

možno sa na dobré obráti.....budem na vás myslieť
AlaNR
14.03.12,21:39
Tak som si dávala na čas, že som skoro zabudla napísať článok do našich obecných novín. A to máme zajtra redakčnú radu...
Stres človeka prinúti, za hodinku bol napísaný... Ešte vybrať fotky a môžem ísť spať :D ufff
srska
14.03.12,21:55
Stanko...čo je to závisť?..... nepoznám, neviem závidieť...iba ak tak krb, alebo keramickú pec...;)nezáviď - ja som pri takej vyrastal 15 rokov. večer v izbe 24 a ráno kosa. ale je pravda, že vtedy jediné zateplenie bola poriadná duchna:)
alabut
15.03.12,03:50
Baby, pamodaj stastia, ci netreba? ... pepsina iste trenuje tu malu bestiu, vari kavu, mne o chvilu uvari alabutka. Ja balim caky-paky, skyvu chleba a hajde na prieskum, pozriet, ako ma topi. :-)
pavol54
15.03.12,04:26
Tak som si dávala na čas, že som skoro zabudla napísať článok do našich obecných novín. A to máme zajtra redakčnú radu...
Stres človeka prinúti, za hodinku bol napísaný... Ešte vybrať fotky a môžem ísť spať :D ufff
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.
pepsikova
15.03.12,04:54
...dobré ráno alabutík, aj všetci...krásny slniečkový deň vám dnes, už to vyzerá, že alabutík miesto zbierania vody do kýbľov môžeš porýľovať kus zeme na tie planty!...alebo tadšej nyje, ešte chvílu počká, ak sa ti nechce:)..
..káva už je na stole, dnes je šťastný deň, decko ide na asentírku a ja tiež konečne vypadnem na chvíľu z tejto nory do školy..teším sa...
..a palčoky treba držať všetkým, ktorým treba...a nemyslite si, že keď ste v nemocnici, zákonite vás musí niečo bolieť...aj nemusí...asi tak. šarkan prečítal esemesky,tak dáme niečo do papuľky...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/kg0utrub.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--15.html)
katarina.j
15.03.12,05:39
jeeeej, pepsina zas myslí na všetko :-) k spravnej kavičke správny croasant :-) mnaaaaaammmmmm....
btw. pepsina-urobila som na poziadanie (tvoje) novu temičku na hlasovanie "Zlatíčko roka 2012" - tak treba dat vediet všetkým čo poznáme-nech hlasuju za moje slniečko-krstnu dcerenku(Lauriku)- ktoru nedam ani za nič na svete....môj pokladik aj s mojimi detmi....vlastne ta Laurika ma ale šťastie, ked ma popri sebe aj dvoch ochrancov-karatistov (mojich synov) :-) hmmmmmmm
pepsikova
15.03.12,05:55
jeeeej, pepsina zas myslí na všetko :-) k spravnej kavičke správny croasant :-) mnaaaaaammmmmm....
btw. pepsina-urobila som na poziadanie (tvoje) novu temičku na hlasovanie "Zlatíčko roka 2012" - tak treba dat vediet všetkým čo poznáme-nech hlasuju za moje slniečko-krstnu dcerenku(Lauriku)- ktoru nedam ani za nič na svete....môj pokladik aj s mojimi detmi....vlastne ta Laurika ma ale šťastie, ked ma popri sebe aj dvoch ochrancov-karatistov (mojich synov) :-) hmmmmmmm..

šak oki!..poprosím teba ešte, v tej téme dala link aj kamoška jaceková , tak ak by sa ti dalo, skopíruj ho a pridaj do úvodneho príspevku k princezničke, nech mám linky pokope, lebo aj Samuško je môj miláčik...bude to jednoduchšie pre všetky, ktoré idú hlasovať..
...a karatisti sú dôležití...
pepsikova
15.03.12,05:57
Baby, pamodaj stastia, ci netreba? ... pepsina iste trenuje tu malu bestiu, vari kavu, mne o chvilu uvari alabutka. Ja balim caky-paky, skyvu chleba a hajde na prieskum, pozriet, ako ma topi. :-)..

..nooo, beštia skoro podobná, ale mne si pridal dákych iste aj 30 kilečiek...to si nemuseeel....
evuš
15.03.12,06:22
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........


...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov .........

...Buch, Juraj... vážim si Ťa a Tvoje názory skoro vždy beriem, pretože väčšinou s Tebou súhlasím....viem, že si včera bol na...tý ako kôň kvôli "potope Noemovej archy"...ale urazil si ma /nás/ kvôli "pindom" okolo tých miláčikov..... zabúdaš asi na jedno :

"VECI SÚ NA POUŽÍVANIE, ĽUDIA A ŽIVÉ VECI NA MILOVANIE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
pepsikova
15.03.12,06:42
.

"VECI SÚ NA POUŽÍVANIE, ĽUDIA A ŽIVÉ VECI NA MILOVANIE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
.

..to si krásne napísala, mojušík...
Tweety
15.03.12,07:15
S tým milovaním treba byť ale opatrný.
Ivana Š
15.03.12,07:24
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.

zažila som :(
AlaNR
15.03.12,07:29
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.

Kľudne, zostane na to celá sobota a nedeľa. 2.4. bude odovzdané :D :D
karacenka
15.03.12,07:44
Ahojte, mňa včera rozčúlil daňový úrad, keď som bola podať daňové priznanie za kamaráta ( mimochodom obyč. robotník- murár, ktorý si konečne po niekoľkých rokoch našiel prácu), vyšiel mu nedoplatok dane 4,53 EUR a pracovníčka DÚ mi povedala, že tento rok sa už nedoplatky nedajú platiť šekom na nejaký jeden účet, ale ON chudák robotník, ktorí nemá šajnu o daniach a pravdepodobne ani nevie, kde Daňový úrad sídli, si musí dať žiadosť na Daňový úrad o pridelenie osobného daňového účtu a na základe jeho žiadosti mu DÚ pošle domov list do vl. rúk s jeho osobným účtom a potom si podľa pokynov pošle na svoj osobný účet, ktorý mimochodom už asi ani nebude potrebovať, pošle tých 4,53 EUR. ....... A pracovníčka DÚ mi povedala, že nevie, či stihnú poslať osobné č. účtu do 31.03.2012. Takže mu pravdepodobne hrozí pokuta, resp. penále za oneskorenú platbu dane.
Keďže mal príjmy len zo záv. činnosti, tak tú daň zaplatiť musí. (SZČO platia až od 16,60 EUR. )
Od včera ďakujem p. Miklošovi za jeho UNIKÁTNU daňovú reformu !!!!!!!!!!!!!!!!
pepsikova
15.03.12,07:44
...predobedňajšia káva je na stole...teda- varí sa voda, dajte kotlíčky..
pepsikova
15.03.12,07:45
..v pohode by som dala neužitočné...ale tu škoda čo riešiť...
Ivana Š
15.03.12,07:49
Kľudne, zostane na to celá sobota a nedeľa. 2.4. bude odovzdané :D :D

alebo sa podá oznámenie na DÚ o odklade podania DP

ja som raz spracovávala jedno DP v nemocnici, bol to dement, ktorý neskoro priniesol doklady
prišla vizita a ja za notebookom pred sebou a more dokladov okolo seba
doktori kukali asi takto :eek:
luja5
15.03.12,08:00
Zopár dní som tu nebola, tak idem pokukať, čo tu nového ...:) ...
U nás sa tešíme, že výmena výťahu v dome pokračuje svižným tempom, na športovanie po schodoch sme si zvykli, ťažko sa nám bude odvykať ... ;):D
Želám Vám pekný slnečný dník, už aby aj to sľubované oteplenie prišlo...:)

http://slecinky.eu/images/46510698017984726011.jpg
evuš
15.03.12,08:18
.....prvý dojem hej ...kôň slabý bol výraz...

...a vieš , že ma potom nasrali tie blbé poznámky na toto ....???

http://www.porada.sk/t186192-p264-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-ii.html#post2013233

....ale budiž , ja som z tých , čo sa vedia aj ospravedlniť ......takže sa OSPRAVEDLŇUJEM ....

...a viacej nereagujem , nemá význam...viď podžub

...hento sa dá totiž vysvetliť všeliako , ja si po svojom ...


K tomu zvýraznenému ???.....ale hej ,máš pravdu , čoby aj nie ........aj ja som chcel mať svojho času nejakého psa - nevyšlo ...
...ďalej nepokračujem k tomuto...

Hej ...niekto , komu voda vzala dom .....prišiel by , pozrel sa a úškrn by sa mu na ksichte objavil ...toho som si plne vedomý , nedá sa totiž porovnávať poškodeného ( voda odplavila ) a poškodeného ( mňa )...
...lenže ja svoju chalúpku milujem , je to totiž môj tretí sen , ktorý sa mi splnil po tých 30 rokoch ...má na mňa taký vplyv , že sa zo mňa iný človek stáva v tomto prostredí...

...ááále škoda reči ..........


...Juraj, ja nechápem... ráno som si prečítala Tvoj včerajší príspevok, na ktorý som zareagovala, o pár hodín nato .... nevediac o tom, že dnešný deň bude pre mňa tak strašne ťažký.... Kolegovi zostalo v práci zle /112 a nemocnica/, je to nielen kolega ale najmä môj osobný priateľ /priateľ !/, takže to, čo som napísala ráno mi dnes dalo TOTÁLNE ROZHODNUTIE..... že budem už milovať len ľudí a živé bytosti a je mi jedno, ak budem bývať pod mostom alebo budem jesť len suchý chlieb....revem...revem..trasú sa mi ruky..................................... PREČO, PREČO. prečo práve môj najlepší priateľ ??????????????????????????????????????
pepsikova
15.03.12,08:19
Ahojte, mňa včera rozčúlil daňový úrad, keď som bola podať daňové priznanie za kamaráta ( mimochodom obyč. robotník- murár, ktorý si konečne po niekoľkých rokoch našiel prácu), vyšiel mu nedoplatok dane 4,53 EUR a pracovníčka DÚ mi povedala, že tento rok sa už nedoplatky nedajú platiť šekom na nejaký jeden účet, ale ON chudák robotník, ktorí nemá šajnu o daniach a pravdepodobne ani nevie, kde Daňový úrad sídli, si musí dať žiadosť na Daňový úrad o pridelenie osobného daňového účtu a na základe jeho žiadosti mu DÚ pošle domov list do vl. rúk s jeho osobným účtom a potom si podľa pokynov pošle na svoj osobný účet, ktorý mimochodom už asi ani nebude potrebovať, pošle tých 4,53 EUR. ....... A pracovníčka DÚ mi povedala, že nevie, či stihnú poslať osobné č. účtu do 31.03.2012. Takže mu pravdepodobne hrozí pokuta, resp. penále za oneskorenú platbu dane.
Keďže mal príjmy len zo záv. činnosti, tak tú daň zaplatiť musí. (SZČO platia až od 16,60 EUR. )
Od včera ďakujem p. Miklošovi za jeho UNIKÁTNU daňovú reformu !!!!!!!!!!!!!!!!..

..práve sa ti verejne ospravedlnil a prosí ťa o trpezlivosť...na teatrojke...
pepsikova
15.03.12,08:25
...Juraj, ja nechápem... ráno som si prečítala Tvoj včerajší príspevok, na ktorý som zareagovala, o pár hodín nato .... nevediac o tom, že dnešný deň bude pre mňa tak strašne ťažký.... Kolegovi zostalo v práci zle /112 a nemocnica/, je to nielen kolega ale najmä môj osobný priateľ /priateľ !/, takže to, čo som napísala ráno mi dnes dalo TOTÁLNE ROZHODNUTIE..... že budem už milovať len ľudí a živé bytosti a je mi jedno, ak budem bývať pod mostom alebo budem jesť len suchý chlieb....revem...revem..trasú sa mi ruky..................................... PREČO, PREČO. prečo práve môj najlepší priateľ ??????????????????????????????????????..

..mojušík, preto, lebo nešťastie chodí po ľuďoch a väčšinou po tých, ktorí sú dobrí a milovaní..neplač, dúfajme , že priateľovi sa polepší, myslím na teba...
...milovať ľudí a živé bytosti je dôležité, lebo len ľudia môžu byť účastní, keď nás niečo bolí a je nám zle,a prítulnosť a oddanosť živého tvora pomáha liečiť dušu svojou blízkosťou, keď človek práve nie je po ruke...
Kvaka
15.03.12,08:29
Evuš, je mi ľúto, čo sa ti stalo, držím prsty, aby dobre bolo.
Kvaka
15.03.12,08:31
Pepsi, on mal odstúpiť hneď, ako sa to prevalilo.
Kvaka
15.03.12,08:36
Idem pokračovať v sadení a musím sa opäť na pár dní odtrhnúť od internetu. Možno sa domov vrátime už len s jedným havkom, ťažko mi je.
Lujza, držím prsty, aby tvoj havo zajtra dobra dopadol.
Ivana Š
15.03.12,09:03
náš havo, upresním, bývame v dvore so sesternicou a je to jej dcéry psík ale si nás adoptoval
má dnes depresiu, panička mu odišla do Košíc pracovať, normálne to vidieť na ňom
chodí ako bez duše, len polihuje, nič ho nezaujíma :mee:
Žabinka
15.03.12,09:34
Čo ma potešilo? Včera som sa zbavila daňových povinností, a zajtra -hor sa na lyžovačku do Tatier... :D Krásny dník vám všetkým..
http://majka57.cz/images/pranicka/hezky_den/den7.gif
buchač
15.03.12,09:38
...Juraj, ja nechápem... ráno som si prečítala Tvoj včerajší príspevok, na ktorý som zareagovala, o pár hodín nato .... nevediac o tom, že dnešný deň bude pre mňa tak strašne ťažký.... Kolegovi zostalo v práci zle /112 a nemocnica/, je to nielen kolega ale najmä môj osobný priateľ /priateľ !/, takže to, čo som napísala ráno mi dnes dalo TOTÁLNE ROZHODNUTIE..... že budem už milovať len ľudí a živé bytosti a je mi jedno, ak budem bývať pod mostom alebo budem jesť len suchý chlieb....revem...revem..trasú sa mi ruky..................................... PREČO, PREČO. prečo práve môj najlepší priateľ ??????????????????????????????????????
...Evi ...čo Ti k tomu povedať ...

NIČ sa nedá totiž , možno sa aj viem do Tvojich pocitov vcítiť...

...že PREČO , pýtaš sa ...prečo Tvoj najlepší priateľ ???

Svojho času som si kládol otázku...
..prečo práve ja , kua , PREČO JA ???

...a ver mi , že som bohovo zmenil priority vo všetkom , aj keď sa to teraz nezdá ( myslím tú vodu ) ...aj keď sa vyjadrujem tak , ako sa aj ...


...( a teraz mi len dúfať ostáva , aby som bol správne pochopený )...
witch
15.03.12,10:49
Ahojte, mňa včera rozčúlil daňový úrad, keď som bola podať daňové priznanie za kamaráta ( mimochodom obyč. robotník- murár, ktorý si konečne po niekoľkých rokoch našiel prácu), vyšiel mu nedoplatok dane 4,53 EUR a pracovníčka DÚ mi povedala, že tento rok sa už nedoplatky nedajú platiť šekom na nejaký jeden účet, ale ON chudák robotník, ktorí nemá šajnu o daniach a pravdepodobne ani nevie, kde Daňový úrad sídli, si musí dať žiadosť na Daňový úrad o pridelenie osobného daňového účtu a na základe jeho žiadosti mu DÚ pošle domov list do vl. rúk s jeho osobným účtom a potom si podľa pokynov pošle na svoj osobný účet, ktorý mimochodom už asi ani nebude potrebovať, pošle tých 4,53 EUR. ....... A pracovníčka DÚ mi povedala, že nevie, či stihnú poslať osobné č. účtu do 31.03.2012. Takže mu pravdepodobne hrozí pokuta, resp. penále za oneskorenú platbu dane.
Keďže mal príjmy len zo záv. činnosti, tak tú daň zaplatiť musí. (SZČO platia až od 16,60 EUR. )
Od včera ďakujem p. Miklošovi za jeho UNIKÁTNU daňovú reformu !!!!!!!!!!!!!!!!

19.01.12 Nemám pridelené základné číslo - ako platim daň?
15:23 http://www.porada.sk/images/avatars/propagator.gif (http://www.porada.sk/member.php?u=6934) Jana Acsová (http://www.porada.sk/member.php?u=6934)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Poraďák
http://www.porada.sk/images/drak_userV2.gif
Členom od: 17.05.05
Miesto: Banská Bystrica
Príspevky: 8,045
pochváliť (http://www.porada.sk/t184738-p6-nemam-pridelene-zakladne-cislo-ako-platim-dan.html)
Daňové priznanie typu A a B pre FO, ktoré podávame za rok 2011 je pripravené tak, že na prvej strane daňovník vyznačí, či mal alebo nemal pridelené základné číslo správcom dane. Od tohto čísla sa odvíja platba každej dane, ktorú odlišujeme iba predčíslim. Základné číslo identifikuje daňovníka.

Podaním daňového priznania daňovník naznačí/zaškrtne, že číslo pridelené nemal (stáva sa, že čísla boli pridelené aktívnym daňovníkom, bez zohľadnenia napríklad ukončenej činnosti v priebehu roka 2011 a podobne). To je impulz pre správcu dane aby mu ho pridelil a doručil.

Zaplatenie dane a teda aj termín zaplatenia sa následne odvíja odo dňa doručenia oznámenia správcu dane o pridelení základného čísla daňovníkovi, ktorý je zároveň jeho identifikátorom. Lehota je 8 dňová.

Záver:
Daňovník, ktorému nebol pridelený identifikátor/základné číslo neplatí daň v termíne na podanie daňového priznania. Daňové priznanie síce podáva v termíne, ale daň zaplatí až po doručení čísla v lehote do 8-mich dní.

Pozri túto tému, nemal by platiť pokutu. Daňové číslo sa dá nájsť aj na stránke DRSR - pomôcka
Tweety
15.03.12,11:01
Čo ma potešilo? Včera som sa zbavila daňových povinností, a zajtra -hor sa na lyžovačku do Tatier... :D Krásny dník vám všetkým..
http://majka57.cz/images/pranicka/hezky_den/den7.gif
Prajem teda ničím a nikým nerušený oddych.:)
Zdenka 0705
15.03.12,11:46
Pokuta mu v žiadnom prípade nehrozí, ak zaplatí do 8 dní po pridelení čísla účtu a môže to byť aj po 31.3.
alabut
15.03.12,13:14
Halooo, siesta.
lujza.j
15.03.12,15:32
tak si zo užívaj.....:)
lujza.j
15.03.12,15:33
dakujem,,,,
lujza.j
15.03.12,15:45
možno sa na dobré obráti.....budem na vás myslieť
dakujem....len ja som blbec pesimistický .....ale dúfam že zabojuje...ked sme si ho boli kúpiť najprv sme si vyhrali iného a tento zostal medzi zbytkom súrodencov, ale toľko štekal že si vyšteklal výmenu a bol náš....
lujza.j
15.03.12,15:53
terezamaria
15.03.12,16:15
Lui, určite zabojuje a budeš sa tešiť z toho, ako dlho ešte bude štekať...
misoft
15.03.12,16:16
Ale šak je to tzv. wide-fotka (roztiahnutá do šírky) - stačí zúžiť a si ako prútik :D
misoft
15.03.12,16:18
Lebo mrcha osud vyberá najskôr tých dobrých!
misoft
15.03.12,16:19
On sa ospravedlní - no ty PLAŤ, alebo pokutu zacáluj. Zákon je zákon (ale len pre plebs.)
pavol54
15.03.12,16:47
Kľudne, zostane na to celá sobota a nedeľa. 2.4. bude odovzdané :D :D
si dobrá, moje prvé daňové priznanie v roku 1993 bolo ( bez počítača)
1. vyplnil som výkaz ziskov a strát.(bol som stratový)
2. Vyplnil som súvahu začal som pri riadku výška straty, peniaze v banke a v pokladni, základné imanie bolo 100 000 Sk dovtedy som čaroval s číslami a ich súčtami kým mi nesadli aktíva a pasíva ,kecal by som ale neviem si spomenúť ako to bolo s poznámkami, potom som vyplnil daňové priznanie s očami vygúlenými od stresu som ho odovzdal za dva dni ma volá daňováčka aby som si prišiel odstrániť chyby (mal doplniť ičo firmy inak nič)
pavol54
15.03.12,16:52
Od akej sumy uplatňuje dú pokutu ak včas podá priznanie nie je to nad 50€?
pavol54
15.03.12,16:55
on nikdy nemal riadiť žiadne ministerstvo dokonca ani fúrik z hnojom
pepsikova
15.03.12,17:00
...večerný čajík varím...lui už pridala koláčiky, tak pohoda sa môže začať...a dnes som stretla anjela...a je mi fajn...aj vám tak prajem..
terezamaria
15.03.12,17:14
Veľmi sa teším, volala mi DanielkaSĽ, už má po operácii, doviezli ju z pooperačky na izbu, tečie jej infúzia, aby poľavila bolesť.....teraz už len nech sa vyspinká a určite to bude po troške lepšie a lepšie....
Tweety
15.03.12,17:20
Veľmi sa teším, volala mi DanielkaSĽ, už má po operácii, doviezli ju z pooperačky na izbu, tečie jej infúzia, aby poľavila bolesť.....teraz už len nech sa vyspinká a určite to bude po troške lepšie a lepšie.... Pozdravujem Danielu, želám jej, aby sa čím skôr z toho vystrábila.:)
alabut
15.03.12,17:47
Aj ja pozdravujem Danielu, hoci neviem kto to je a na co bola kuchana, ani kolko ma rokov, ci je vydata, deti, manzel, praca, konicky. :-)
terezamaria
15.03.12,18:03
DanielkeSĽ vybavím pozdrav od všetkých, určite bude veľmi rada. Operovali jej nohu, ale predtým jej vyštikli z pánvy štep, tak má dvojnásobnú bolesť. Len aby to bolo v poriadku a aby sa mohla ozvať.........má v nemocnici notebook, určite keď už bude môcť, dá o sebe vedieť....
pepsikova
15.03.12,18:04
Aj ja pozdravujem Danielu, hoci neviem kto to je a na co bola kuchana, ani kolko ma rokov, ci je vydata, deti, manzel, praca, konicky. :-)..

..ale mojko, detaily nepotrebuješ, načo by si si ju vešal na krk, stačí, ak jej budeš držať palčáky a labke, aby sa jej nôžka po operácii napravila...chápeš, nôžky na tanečky- a tak...
alabut
15.03.12,18:06
Veru, suhlasim, nozky treba, aj alabutovi pri dennom cvalani za kapustou a zemiakmi, aj dievkam na tanceky, do skoreho vyzdravenia. .-)
lujza.j
15.03.12,18:19
...večerný čajík varím...lui už pridala koláčiky, tak pohoda sa môže začať...a dnes som stretla anjela...a je mi fajn...aj vám tak prajem..
http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/090916/15/j18027.jpg
ešte na mňa aj niečo na mňa lezie..... tak ked nebude vadiť zázvorový.....
hnedoočka
15.03.12,19:01
to len my si myslíme , že vyberáme, ale oni vyberajú nás
lujza.j
15.03.12,19:31
to je zlaté ako si to napísala....:)
calawen
15.03.12,19:41
takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte :)
terezamaria
15.03.12,19:43
Lui daj si naozaj zázvor, to je zo stresu....alebo si daj slivovicu...
lujza.j
15.03.12,19:43
takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte :)
lakomec;)
pepsikova
15.03.12,19:51
takže malý nákuk, manžel chorý, doma má pre istotu až 2 pc, ani jeden mi nepožičia, teraz som mu jeden zhrabla, že zaplatím faktúru za opravu notebooku, ktorý fyzicky dostanem v pondelok, takže dovtedy sa mi tu držte :)..

..oki, a držíme ti flek..
pepsikova
15.03.12,19:51
..lui, ako je belmondík?..

hybaj na balkón, dáme cigu a hodíme reč..mám nikotínový dlh dnes...
lujza.j
15.03.12,20:05
..lui, ako je belmondík?..

hybaj na balkón, dáme cigu a hodíme reč..mám nikotínový dlh dnes...
teplota vysoká... zajtra o 10h u vetoša, pes mi zostarol "zo dňa na deň" stareček:( muž povedal, že na očiach mu to vidno najviac, teda okrem toho že žiadna jeho klasická nálada sa podela kdesi k. ja som stále v šoku :eek: že ti niekto v utorok povie že pes ti môže zomrieť....v piatok.... viem že má bolesti ale ani nemukne občas "bez dôvodne štekne":mee: ako sme prišli od vetoša musela som si streliť lexíka-pospala som si do 20.00h stále sa schováva pod stôl u dcéry....
lujza.j
15.03.12,20:10
teplota vysoká... zajtra o 10h u vetoša, pes mi zostarol "zo dňa na deň" stareček:( muž povedal, že na očiach mu to vidno najviac, teda okrem toho že žiadna jeho klasická nálada sa podela kdesi k. ja som stále v šoku :eek: že ti niekto v utorok povie že pes ti môže zomrieť....v piatok.... viem že má bolesti ale ani nemukne občas "bez dôvodne štekne":mee: ako sme prišli od vetoša musela som si streliť lexíka-pospala som si do 20.00h stále sa schováva pod stôl u dcéry....
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý:(
trisestri
15.03.12,20:20
potesilo ma ze uz aj niektory ekonomicky experti uznali to co tvrdim uz dlho http://www.aktuality.sk/clanok/203169/komentar-cakanie-na-schopnych-vyberacov-dani/
alabut
15.03.12,23:56
S tym clankom suhlasim, len nevidim opatrenia proti najvacsim spotrebitelom dani. Ti sa stavaju nad stat a urcuju jeho smerovanie, zavadzaju anarchiu a korupciu, nie platitelia dani.
pepsikova
16.03.12,05:08
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý:(..

..lui, neboj, všetko dnes dobre dopadne a belmondíkovi sa polepší, držíme palčeky, had aj decko sú zainteresovaní, tak držia tiež...dobre to dopadne!!!...
...a je nám jedno, kolko papierov má či nemá belmondo!...záleží na tom, či ty máš papiere v pudilári, lebo toto je dnes už len o peniazoch...ako všetko okolo...a ak nemáš, zložíme sa pre belmondíka...
alabut
16.03.12,05:11
Este chvilu pospat, kym pepsina zacne s drezurou, nakrmit by ma mala najskor. :-)
pepsikova
16.03.12,05:15
...dobré ráno vám a krásny slniečkový deň...tento týždeň sú samé operácie, tak hádam dnes tiež dopadne v poriadku aj belmondík..držte prosím, palčoky, lui aj havík to potrebujú...
...káva je na stole,šarkan prečítal všetky esemesky,had je už takmer zbalený, slnko vylezené,okná špinavé, ale nevadí, detaily dotvoríme neskôr,je piatok, ani tráva nerastie, ani politika ma ešte dnes nezaujíma, pohodu a úsmev vám prajem...

...a len tak medzi nami, ten sviniar včera s úsmevom zhodil zodpovednosť, na koho len mohol a myslel si, že keď sa ospravedlní národu, všetko bude v poriadku a zase si kludne bude sedieť v parlamente...a keď brusel zistí, aký je to hajzlík, veru o robote tam môže len snívať...kopla by som ho..no, ale to len tak, na okraj...

...ešte pozdrav alabutíkovi a krásny deň...
pepsikova
16.03.12,05:18
Este chvilu pospat, kym pepsina zacne s drezurou, nakrmit by ma mala najskor. :-)..

..joooj, alabutík, ja by som spala, len šarkan s prvým svetlým lúčom slnka mátoží, budí ma a tak sme ranné vtáčatá už dávno!..už stihol vyžobrať kôrku z chleba, psí koláčik a teraz snorí pod kredencom, či nezostali nejaké omrvinky,potom nakukne do svojej misky a porieši niečo...
..fajn deň ti...aj alabutke...
katarina.j
16.03.12,05:24
no tak pepsinka nie si sama-ranné vtáča :-) ja už od 7:05hod. v praci....som zvedava aký bude dnik....dufam, že aspon slniečko zohreje trošku a konečne bude teplo....
alabut
16.03.12,05:28
... aj alabut je vtak, neviem ci ranny. :-)
pepsikova
16.03.12,05:57
..ale!..fták je podstatný, ráno aj večer...:)
pepsikova
16.03.12,06:01
...a jeden na úsmev:
pepsikova
16.03.12,06:02
Na úrad práce v Banskej Bystrici príde chlapík a upúta ho inzerát na
miesto "gynekologický asistent". Tak sa spýta úradníka, v čom táto
práca spočíva.
Úradník vytiahne zložku a hovorí:
"No to prijmete príslušnú dámu, pripravíte ju na vyšetrenie,
vyzlečiete jej spodné prádlo, uložíte ju na vyšetrovacie kreslo
a potom jej pohlavný orgán premasírujete
olejom kvôli prekrveniu pre ľahšie vyšetrenie... Plat je 1.300,-
mesačne, ale ak máte záujem, musel by ste ísť do Brezna."
Chlapík sa prekvapene pýta:
"Tá práca je teda v Brezne?"
Úradník:
"Nie, práca je tu, v B. Bystrici, ale v Brezne momentálne končí zástup
záujemcov..."*
alabut
16.03.12,06:08
... pepsina, ale hniezdo pod vajcia ste doniesli vy a my sme len sedeli a sedeli.
terezamaria
16.03.12,07:01
DanielkaSĽ vám všetkým ďakuje za pozdravy a priania na skoré vyzdravenie, veľmi si to váží. Leží s vyloženou zasadrovanou nohou a dnes že už musí trénovať na barliach. Tak jej držme palce, aby sa to dobre naučila, lebo tie barle bude dlhú dobu potrebovať. Pekný deň Vám všetkým.
AlaNR
16.03.12,07:06
ked som toto chcela s konzultovať v téme "starostlivosť o psa" nik mi neodpísal a aký sú tam odborníci.....ale asi iba na psov s PP, len údajne pes ktorý je bez PP je bastrad a kedže je môj bez PP, tak asi ani neunúvali... nevadí už je neskoro, je to signál že pes prejavuje že je chorý:(

Mne v tej téme odpísali aj bez PP, že keď sa schováva, tak dáva najavo, že mu je zle. Aj náš sa teraz schovával v šope pod pracovný stôl, nedal sa dočiahnuť, ani ruku sme nemohli načiahnuť, čo bol celý zo seba nervózny. Celý čas, čo mu nebolo dobre, bol pod tým stolom, ani v svojom brložku nebol. Len von vyšiel trošku potlačiť, napiť sa trošku vody a zasa zaliezol.
luja5
16.03.12,07:26
Pekný slnečný piatok Vám želám. Už včera bolo u nás veľmi príjemne a predpoveď na víkend je ešte krajšia, tak si užime teplejšie dníčky, nech nás teší slniečko http://www.bestpage.cz/gif/G290042.gif, nech pookrejeme po zimných dňoch a posielam Vám pozdrav jari, ktorá nám už klopká na dvere ...


http://www.bestpage.cz/gif/G250030.gif http://slecinky.eu/images/66663926335153029741.gifhttp://www.bestpage.cz/gif/G250026.gif
avalik
16.03.12,07:28
luja5
16.03.12,07:40
http://silent.melias.sk/zabava/obrazky/08_piatok.jpg
Klikám, klikám a nie a nie vypnúť ihneď ... :D:D
Mila123
16.03.12,08:04
Katy a R
16.03.12,08:10
vidíš, SP zistila, že potrebuješ oddych :)
evuš
16.03.12,08:25
http://www.socpoist.sk/aktuality-docasne-pozastavenie-elektronickych-sluzieb/48411s51708c


neskutočné............ nemám slov :eek:

Mili, nerozčuluj sa, ja som tiež dnes potrebovala odhlásiť dohodára, tak som si ich úžasný oznam vytlačila a pošlem v pondelok.... kvôli kreténom si nepokazím piatok a víkend, no nie ??:---
Zdenka 0705
16.03.12,08:30
Všetky DP hotové, aj zápisnice z VZ, aj doklady do zbierky listín ... a jar môže prísť ..
Zitulda
16.03.12,09:42
Pekné predpoludnie moji milí poraďáci.
Viem, že tento môj príspevok sem nepatrí, ale som práve to dostala emailom od dcéry, ktorá to dostala priamo.
Myslím, že to bude mnohých zaujímať a určite mnohí o tom nevedia a termín je hraničný...preto nezmeškajte.

Dobrý deň,

Od 11.03.2012 bola znížená cena plynu o 5.24% priemerne. Preto Vás žiadam nahlásiť aktuálny stav spotreby plynu, STAV PLYNU resp. údaj v čiernom poli z meradla PLYNOMERU na t.č. 0850 111 363. Je potrebné stav nahlásiť do 19.03.2012 aby sa Vám počítala cena plynu za nižšiu sadzbu. Najlepšie je volať na zákaznícku linku počas obedňajších hodín, alebo večer od 18.00 kvôli návalu volajúcich. Na kontakt s pracovníkom je potrebné si pripraviť zákaznícke číslo, ktoré je uvedené na faktúre a začína číslom 51.

Zákaznícka linka SPP je v prevádzke každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

V prípade, že údaj z plynomera nenahlásite bude sa Vám počítať priemerná cena, čiže väčšia za kubík resp. za kwh. Prosím podať informáciu všetkým zainteresovaným.

S pozdravom

Ing. Maroš Michalík
SPP
avalik
16.03.12,10:08
Dakujem, uz som aj nahlasila :)
pavol54
16.03.12,10:40
Klikám, klikám a nie a nie vypnúť ihneď ... :D:D
skús to cez štart alebo zober zrovna korekt a vymaž na obrazovke
avalik
16.03.12,11:27
Knižniciam v Belgicku hrozí pokuta za čítanie rozprávok deťom (http://blog.martinus.sk/2012/03/knizniciam-v-belgicku-hrozi-pokuta-za-citanie-rozpravok-detom) :eek:
Paula
16.03.12,11:37
Kam chodia plynári na mailikovité adresy?
AlaNR
16.03.12,11:38
Zitulda - veľká vďaka!!! Volala som a dovolala som sa na prvý šup, takže treba iba vyskúšať!
luja5
16.03.12,11:53
Zitulda - veľká vďaka!!! Volala som a dovolala som sa na prvý šup, takže treba iba vyskúšať!
Aj ja ďakujem Zitulde, tiež som sa dovolala na prvýkrát a mladý muž (podľa hlasu;)) na druhom konci telefónu ma dokonca sympaticky vyzval, aby som túto možnosť nahlásenia aktuálneho stavu dala vedieť aj svojim známym ... :)
pepsikova
16.03.12,12:06
..a ak by plynári nutne potrebovali nahlásiť nejakú zmenu, tak by mi asi poslali oznam...inak to nie je nutné, ani akútne...pri tej minispotrebe, čo ja mám...či?..
pepsikova
16.03.12,12:07
..a popoludnajšia slniečková káva sa podáva...smutno mi je, luizin belmondík operáciu neprežil...tak nech sa v havkáčskom nebíčku má dobre, nech si šantí s pepsikoláčikom..a my tu budeme smútiť...
pivko
16.03.12,12:13
Pekné predpoludnie moji milí poraďáci.
Viem, že tento môj príspevok sem nepatrí, ale som práve to dostala emailom od dcéry, ktorá to dostala priamo.
Myslím, že to bude mnohých zaujímať a určite mnohí o tom nevedia a termín je hraničný...preto nezmeškajte.

Dobrý deň,

Od 11.03.2012 bola znížená cena plynu o 5.24% priemerne. Preto Vás žiadam nahlásiť aktuálny stav spotreby plynu, STAV PLYNU resp. údaj v čiernom poli z meradla PLYNOMERU na t.č. 0850 111 363. Je potrebné stav nahlásiť do 19.03.2012 aby sa Vám počítala cena plynu za nižšiu sadzbu. Najlepšie je volať na zákaznícku linku počas obedňajších hodín, alebo večer od 18.00 kvôli návalu volajúcich. Na kontakt s pracovníkom je potrebné si pripraviť zákaznícke číslo, ktoré je uvedené na faktúre a začína číslom 51.

Zákaznícka linka SPP je v prevádzke každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

V prípade, že údaj z plynomera nenahlásite bude sa Vám počítať priemerná cena, čiže väčšia za kubík resp. za kwh. Prosím podať informáciu všetkým zainteresovaným.

S pozdravom

Ing. Maroš Michalík
SPP
A to už je čo za blbosť.
normálne sa budú robiť odpočty ako doteraz.
http://www.spp.sk/media/tlacove-spravy/tlacove-spravy-spp/?sprava=372
Paula
16.03.12,12:32
tam píšu o odhadoch a priemeroch
AlaNR
16.03.12,12:34
A to už je čo za blbosť.
normálne sa budú robiť odpočty ako doteraz.
http://www.spp.sk/media/tlacove-spravy/tlacove-spravy-spp/?sprava=372

Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
pepsikova
16.03.12,13:22
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí.....

..no veď blbosť to byť nemusí, ale však plynári predsa vedia, v ktorej skupine odberateľom som ja a nešupnú ma do tej, ktorá aj kúri plynom, to sami od seba nemôžu a tento oznam som nikde nepočula, ani nečítala, teda, ak by to bola pravda, musia si zákazníkov sami obísť, aby to zistili, či sa stala zmena...nie dať cenu mirnixdirnix sami od seba...
alabut
16.03.12,13:50
... pepsina ma penez, pacne po pudilari a zaplati plyn aj s trubkami. :-)
AlaNR
16.03.12,14:00
..a popoludnajšia slniečková káva sa podáva...smutno mi je, luizin belmondík operáciu neprežil...tak nech sa v havkáčskom nebíčku má dobre, nech si šantí s pepsikoláčikom..a my tu budeme smútiť...

Aaale prečooooo? Chudáčisko, ale už sa aspoň nebude trápiť bolesťou, hafkáčik....
pavol54
16.03.12,14:44
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...
No ja by som nahlásil o pár desiatok kubíkov menej ak nebudú chodiť robiť odpočet však by som ušetril
mmmm1
16.03.12,14:48
Tlačové správy SPP13.03.2012Mimoriadne odpočty stavu plynomerov budú realizované v marci 2012 výpočtom podľa typového diagramu dodávkyBratislava, 13. marec 2012 – V súvislosti so zmenou cien za dodávku zemného plynu pre domácnosti od 12. marca do 31. decembra 2012, Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) oznamuje, že sa v tejto odberateľskej kategórii uskutočnia mimoriadne odpočty stavu plynomerov. Mimoriadne odpočty pre SPP zabezpečí v zmysle platnej legislatívy prevádzkovateľ distribučnej plynárenskej siete, spoločnosť SPP - distribúcia, a.s., podľa typových diagramov dodávky, t.j. bez realizácie fyzických odpočtov stavu plynomerov.
Spotreba zemného plynu bude pre zákazníkov SPP vypočítaná podľa typových diagramov dodávky (t.j. odhadom), nie prostredníctvom fyzického odpočtu, na základe údajov o spotrebe zemného plynu z predchádzajúceho obdobia.

Mimoriadne odpočty budú pre každého odberateľa zabezpečené individuálne na základe platnej metodiky schválenej Úradom pre reguláciu sieťových odvetví a v súlade s Prevádzkovým poriadkom spoločnosti SPP - distribúcia, a.s., ktorá je povinná zabezpečiť odpočet spotreby zemného plynu pre všetkých dodávateľov plynu podnikajúcich na území Slovenska.

Zákazníci SPP majú pre účely tohto mimoriadneho odpočtu tiež možnosť nahlásiť stav plynomeru v termíne od 13.3.2012 do 19.3.2012 na Zákaznícku linku SPP 0850 111 363, počas pracovných dní od 7 h do 20 h, prípadne prostredníctvom elektronickej pošty na adrese: zakaznickalinka@spp.sk.
terezamaria
16.03.12,15:24
Nahlásené.....naozaj to treba....
lujza.j
16.03.12,15:26
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.....:mee::mee::mee:....
terezamaria
16.03.12,15:27
Aj ja som sa pýtala, či to treba, a že áno, ale mohli to dať vedieť...Keby to Zitulda nenapísala, tak ja teda neviem o tom..
hnedoočka
16.03.12,15:30
lujzička, je mi to strašne ľúto...viem si predstaviť, akí ste z toho smutní....ale aspoň sa chudáčik netrápi, to tiež puká srdiečko, keď ho takto vidíš a nemôžeš pomôcť
alabut
16.03.12,15:31
Kupis si ineho?
hnedoočka
16.03.12,15:34
..

..no veď blbosť to byť nemusí, ale však plynári predsa vedia, v ktorej skupine odberateľom som ja a nešupnú ma do tej, ktorá aj kúri plynom, to sami od seba nemôžu a tento oznam som nikde nepočula, ani nečítala, teda, ak by to bola pravda, musia si zákazníkov sami obísť, aby to zistili, či sa stala zmena...nie dať cenu mirnixdirnix sami od seba...

pepsi, oni ťa nehodia do inej skupiny, ale len odhadnú podľa minulého roku, koľko si do toho času spálila....ak máš menej , ako ich odhad, tak viac zaplatíš vo vyššej cene.....a na ten odhad by som sa nespoliehala....takže radšej nahlásim presnú spotrebu.
terezamaria
16.03.12,15:35
Lui, je mi to veľmi ľúto....čo bol choručký som naňho často myslela....
hnedoočka
16.03.12,15:39
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.....:mee::mee::mee:....

zmizol mi minikomentár....:confused:

len kvôli vám som tu zavítala, lebo som bola na relax prechádzku s mojim havkom a stále na vás myslím.....ale ako čítam, nedopadlo to, ako chceme my. Viem si predstaviť, akí ste doma smutní, nedávno to Eliška takto prežívala /ela70/...no tu žiadna útecha nepomôže, snáď len to, že už sa netrápi......:mee:
Stanislav 1975
16.03.12,15:50
R.I.P.- spomíname na veľkého človeka a štátnika...
avalik
16.03.12,16:36
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.....:mee::mee::mee:....

Luji, je mi to velmi luto :mee:,
viem ako sa citis, hadam toto trosku pomoze v tvojom ziali:

Na nebesiach je miesto, ktorému sa hovorí Dúhový most. Keď zomrie zviera, odchádza za tento Dúhový most. Pre našich milých kamarátov sú tam lúky a kopce kde môžu behať a spoločne sa hrať. Je tam veľa jedla, vody, slnečného svitu a naši priatelia sú v teple a pohodlí.

Všetky choré a staré zvieratá sú opäť zdravé a plné síl - tak ako si ich pamätáme z našich snov a minulosti. Zvieratá sú šťastné a spokojné, až na jednu maličkosť: všetkým chýba niekto výnimočný, niekto, koho opustili.

Hrajú a behajú spolu, ale príde deň, keď sa jedno len tak zastaví a zahľadí do diaľky. Jeho jasné oči pátravo pozorujú, netrpezlivé telo sa začína chvieť. Náhle vybehne zo skupinky zvierat, letí cez zelené lúky rýchlejšie a rýchlejšie.

Až sa nakoniec ty a tvoj kamarát stretnete v obrovskej radosti. Dážď šťastných božtekov pokrýva tvoju tvár, tvoje ruky opäť hladkajú milovanú hlavičku, znova hľadíš do tých prenádherných dôverčivých očí, ktoré nadlho zmizli z tvojho života, ale nikdy nie z tvojho srdca.

A cez Dúhový most pôjdete spolu a nikdy sa už nerozdelíte.
wagner
16.03.12,16:57
....ďakujem všetkým ktorí na nás mysleli a držali nám päste ..........ale môj psík je už v psom nebíčku.....:mee::mee::mee:....

Chúďa, je mi to ľúto. Aj ja som to prežívala pred vyše rokom. Chýba mi stále.
pepsikova
16.03.12,16:58
..ja som dnes voláka urevaná..a fčil ešte viac...
wagner
16.03.12,17:07
Dnes som začala s umývaním okien. Oprala som záclony a umyla som tri okná. Možno si poviete že málo, ale ja mám drevené a tie musím najprv umyť a potom ošetriť - natrieť dvomi prípravkami, aby farba dlho vydržala. http://www.celysvet.cz/skin/smile/s874.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)A zajtra budem pokračovať. Keďže sú záclony už čisté, dúfam že stihnem umyť aspoň päť okien. A ostatné na pokračovanie v budúci týždeň. Okien mám dvanásť + jedno na povale a štyri v pivnici. Tie prídu na rad neskôr. A potom začne vraj pršať a dážď mi zašpiní okná http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12033.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik) a môžem umývať zase. Akurát budem ošetrovať okná až na zimu.
Rozalka
16.03.12,17:14
Všetky DP hotové, aj zápisnice z VZ, aj doklady do zbierky listín ... a jar môže prísť ..
Si šikuľka, ale zato z tých obložených chlebíčkov z valných zhromaždení si nám mohla dačo odložiť, aspoň nejaké omrvinky ;)
AlaNR
16.03.12,17:19
No ja by som nahlásil o pár desiatok kubíkov menej ak nebudú chodiť robiť odpočet však by som ušetril

Hm, čo som tak asi spravila ?! :D :D
Vypočítavá baba, rovno ma to napadlo, ako som prečítala ten Zituldin oznam :D Ale veľa som neubrala, tak decentne ...
trisestri
16.03.12,17:31
klikol som zo zvedavosti pri jednom prispevku na maly trojholnicek a atam ze nahlasit prispevok,tak dufam ze som nenahlasil nechtiac prispevok ktory som nechcel
Mila123
16.03.12,17:33
závidím Ti......
hnedoočka
16.03.12,17:52
Blbosť to asi nebude, keď mi sám operátor hovoril, že prečo a začo...
My máme dosť veľkú spotrebu v rodinnom dome, takže ja si to nahlásim a kto nechce, nech nechá tak a platí...

nahlásené do SPP, ani som dlho nečakala na poradie a operátorka sa rovno pýtala, či hlásim stav kvôli zmene ceny......Zituška, veľká vďaka za upozornenie a následne i ostatným...ešte že je Porada a človek sa tu všetko dozvie...:)
pepsikova
16.03.12,18:11
pepsi, oni ťa nehodia do inej skupiny, ale len odhadnú podľa minulého roku, koľko si do toho času spálila....ak máš menej , ako ich odhad, tak viac zaplatíš vo vyššej cene.....a na ten odhad by som sa nespoliehala....takže radšej nahlásim presnú spotrebu...

..no však dobre..a som si kukla do môjho prehľadu spotreby, 6 rokov mám rovnakú,takže pár centov by ma z biedy nevydriapalo, ani nepotopilo..bodlo by, aby znížili cenu tak o eurko-dve..no..aspoň..
pivko
16.03.12,18:16
Hm, čo som tak asi spravila ?! :D :D
Vypočítavá baba, rovno ma to napadlo, ako som prečítala ten Zituldin oznam :D Ale veľa som neubrala, tak decentne ...
Neznášam takých ľudí , kradne a ešte sa aj pochváli.
misoft
16.03.12,19:01
Šak musia vysypať omrvinky z klábosníc. A tiež nakŕmiť mysi.
misoft
16.03.12,19:03
No u nás SPP ani len o nejakých "oznamoch" neuvažuje - odpisy nerobia, samoodpočty nepýtajú - kua - zase ku*vy zarobia.
misoft
16.03.12,19:07
Je mi to ľúto - mysli teda na ňom v dobrom, koľko psích kúskov ti nastváral.
misoft
16.03.12,19:09
Ja svojej 3/4 stále vravím, nech sa na okná vy**re - lebo vždy začne pršať, keď ich vygľancuje!
misoft
16.03.12,19:11
Ále no! Iní kradnú viac a častejšie a ešte sa s tým nakradnutým pred ostatnými pretŕčajú.
pepsikova
16.03.12,19:24
Neznášam takých ľudí , kradne a ešte sa aj pochváli...

..noo, vidíšto!!!..napchať do vreca a pustiť dolu potokom takých!..len či by sa ten potok nezapchal od toľkého množstva.....pivko, ruku na srdco, ty si celkom čistý?..isto nyje, tak nesúď!...
misoft
16.03.12,19:32
Je čistý - sprchoval sa :D:D:D
trisestri
16.03.12,19:39
no teda k tej vodke my pribalili taky darcek ze az :D to som ani ako teenager nepotreboval
pepsikova
16.03.12,19:44
no teda k tej vodke my pribalili taky darcek ze az :D to som ani ako teenager nepotreboval..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...:D
misoft
16.03.12,19:45
lujza.j
16.03.12,19:49
.....náš byt je bez duše....:mee: tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám....
wagner
16.03.12,19:51
..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...:D

Aj to by sa mal doučiť, kedy sa píše po "m" mäkké i a kedy tvrdé "y"
willma
16.03.12,19:52
Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia
trisestri
16.03.12,19:54
..

..čo si sa za mladi nenaučil, teraz musíš dohnať!...:D

to uz nedozeniem,ani keby som chcel:)
pepsikova
16.03.12,19:54
...alebo "uhnať"
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif..


joj, máš veru pravdu...len či...???..a nerehoc sa, budeš mať štikafku...
pepsikova
16.03.12,19:55
to uz nedozeniem,ani keby som chcel:)..

..nerezignuj...jeden nikdy nevie..a fšak nemusíš zase fšetko doháňať..len to, na čo stačíš...
misoft
16.03.12,19:56
Škit, škit, škit - :D:D:D
pepsikova
16.03.12,19:57
.....náš byt je bez duše....:mee: tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám......

..lui, neplačkaj, belmondík už nebude trpieť, to nech ťa uteší...
korela
16.03.12,19:57
Lujza.j, koľko mal tvoj psík rokov, verím ti ... celý život budeš spomínať, nedá sa zabudnúť.
pepsikova
16.03.12,19:59
Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia..

..na to musí prísť tá správna chvíľa,sama som to skúsila presne pred rokom, to rozhodovanie, či áno a či nie, momenty pre áno boli silné, momenty pre nie dôležité...a to je dosť ťažké rozhodovanie...ale lui je silná, zvládne to...
pepsikova
16.03.12,20:01
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)
lujza.j
16.03.12,20:02
Lujza, najlepší liek je ďalší psík, aj keď sa to nezdá, ale je to tak, psíčkari to potvrdia
vilmuška toto je aspoň v mojom prípade svätá pravda....inak by som sa "nevyliečila" pokým sa mne podarilo ani neviem ako zaspať, decko dohodlo, že sa môžme ísť na jedného pozrieť....v Kvetoslavove... hnedí labroškovia.....popestovala som si chalaniska, on ma vypusinkoval tak ako aj jeho maminka, čo majitelia boli z toho paf......maminka sa na mňa pozerala presne takými očkami ako moj Brunko....... toto bude moje vyliečenie....záloha zaplatená....
hnedoočka
16.03.12,20:02
[QUOTE=lujza.j;2016016].....náš byt je bez duše....:mee: tieto pocity sa nedajú opísať ..... nikdy som si to nevedela prestaviť.... je to tu a ja nechápem....
zajtra ho budeme mať "doma"...... možno morbídne, ale možno to pomôže....
....dakujem, že vás mám....[/QUOTE

lujzi, myslím, že nepomôže...chce to čas....spomínala som manželovi a on povedal, že to príliš prežívame....mimochodom aj on mal vlčiaka od šteniatka až do staroby a musel ho dať utratiť injekciou....tak som sa spýtala, či on to neprežíval.Ale chlapi sú asi racionálnejší, preto sa nám tu iste čudujú.....mne stačilo pozrieť na Maxíka, pomyslieť si, že by som o neho prišla ...a už som mala slzy v očiach.Na tvojom mieste by som si zadovážila šteniatko....bude vyžadovať opateru, trpezlivosť a vašu lásku.......a hlavne vás zamestná
lujza.j
16.03.12,20:04
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)
pepsi držím päste, nech sa mu darí....Škandinávia je krásna, bože ale tak strašne ďaleko....
hnedoočka
16.03.12,20:05
bude ti smutno ,ale treba ich nechať ísť vlastnou cestou
pepsikova
16.03.12,20:15
..pasovalo by za jeden!..čo si dáme?..kaficu, čaju, či metaxu?..
Ivana Š
16.03.12,20:17
budiš?
pepsikova
16.03.12,20:18
budiš?..

..noo, na zapitie...
lujza.j
16.03.12,20:18
ťahal 9r....
pepsikova
16.03.12,20:19
..luiii, otvor bar!..ty máš vždy dobré nápady...a terezka by mohla nejaké fajnovinky...


...ale terezka už má zhasnuto...
Ivana Š
16.03.12,20:20
...vyprevadila som z domu môjho hada...a teraz neviem, aj sa mi chce plakať, aj som rada,že ide za svojím snom...Škandinávia je prekrásna, vždy som tam chcela aj ja, je tam krásna zima a kopy snehu..a mesto, kam ide, sa volá "kofola"....(Kokkola)

vždy som chcela navštíviť tieto severské krajiny -hlavne v lete, a Fínsko je môj najväčší sen
keď budem veľká tam pôjdem na dovolenku :(