maxim99
04.02.12,17:36
Dobrý deň,

potrebovala by som sa poradiť resp. odporučiť na niekoho, kto má skúsenosť s tvorbou e-shopu pomocou predplatených systémov
od BiznisWeb, webreal a pod.

Strávila som už dlhé hodiny tvorbou takéhoto e-shopu, ale nejako nie som úspešná.
Hľadám niekoho(najlepšie z okolia NR,NZ) kto mi takyto e-shop vytvorí.
Atomer.sk
04.02.12,16:50
A v com nie si uspesna konkretne? Pokial nezadas presnejsiu otazku, ludia ti nebudu vediet poradit.
maxim99
04.02.12,18:55
Asi máš pravdu zle položená otázka.

Ja v podstate hľadám niekoho kto by mi takýto e-shop vytvoril.

Resp. obyčajne si viem s vecami, ku ktorým je návod dobre poradiť. Všetky tieto spoločnosti, ktoré takýto produkt ponúkajú
uvádzajú text e-shop ľahko a rýchlo.No ale podľa tejto mojej skúsenosti mám pocit,že to až také ľahké a už vôbec rýchle nie je.
Preto sa pýtam či si niekto takýto e-shop vytvoril sám( laik v problematike ), alebo ušlo niečo iba mne.
avalik
04.02.12,19:03
Asi máš pravdu zle položená otázka.

Ja v podstate hľadám niekoho kto by mi takýto e-shop vytvoril.

Resp. obyčajne si viem s vecami, ku ktorým je návod dobre poradiť. Všetky tieto spoločnosti, ktoré takýto produkt ponúkajú
uvádzajú text e-shop ľahko a rýchlo.No ale podľa tejto mojej skúsenosti mám pocit,že to až také ľahké a už vôbec rýchle nie je.
Preto sa pýtam či si niekto takýto e-shop vytvoril sám( laik v problematike ), alebo ušlo niečo iba mne.

ano, mam webareal ... no rychle to nie je, eshop musis naplnit obrazkami a textami - ale ovladanie je v pohode :)
maxim99
04.02.12,19:12
Ďakujem za odpoveď.

moja otázka robila si si ho sama? Máš pôvodnú grafiku?? Myslím tým vzhľad úvodnej stránky a pod.
avalik
04.02.12,19:15
Ďakujem za odpoveď.

moja otázka robila si si ho sama? Máš pôvodnú grafiku?? Myslím tým vzhľad úvodnej stránky a pod.

ano, sama som si ho robila, sablonu som si vybrala z ich ponuky a mam vlastny obrazok vlozeny do hlavicky
maxim99
04.02.12,19:28
Šikulka,

pochopila si tvorbu hneď??
Možem ho videť? Pošleš mi link?
avalik
04.02.12,19:32
ano pochopila, lebo mam aj iny eshop a ten som si dala robit na objednavku - takze vela veci z administracie mi uz bolo znamych

poslala som ti SS
maxim99
04.02.12,19:36
Idem to pozrieť .

Tak predsa tam už boli nejaké skúsenosti ))). Zatiaľ ďakujem.
maxim99
04.02.12,20:23
Neviem odpovedať na SS, pretože nemám 15 príspevkov?
Je to tak?
Atomer.sk
04.02.12,21:15
Ano, treba mat 15 prispevkov.