Katka01
06.02.12,18:18
Ahojte. Som SZČO. Potrebujem zaplatiť vyššiu čiastku za tovar do Anglicka, ale moja debetná karta ma nepustí, lebo mám denný limit len 700 eur. Volala som s bankou, ale ak to chcem navýšiť, musela by som ísť do pobočky vypísať žiadosť a potom by ešte neviem ako dlho trvalo kým by to schválili a či vôbec. Ja to ale potrebujem súrne. Moja mama ktorá inak nemá s mojou firmou nič spoločné má kreditnú kartu a cez ňu by sa to dalo zaplatiť. Otázka je ale, či si to potom budem môcť dať do účtovníctva?
Ďakujem
Zita5
06.02.12,17:21
Ahojte. Som SZČO. Potrebujem zaplatiť vyššiu čiastku za tovar do Anglicka, ale moja debetná karta ma nepustí, lebo mám denný limit len 700 eur. Volala som s bankou, ale ak to chcem navýšiť, musela by som ísť do pobočky vypísať žiadosť a potom by ešte neviem ako dlho trvalo kým by to schválili a či vôbec. Ja to ale potrebujem súrne. Moja mama ktorá inak nemá s mojou firmou nič spoločné má kreditnú kartu a cez ňu by sa to dalo zaplatiť. Otázka je ale, či si to potom budem môcť dať do účtovníctva?
Ďakujem

Vložte si na účet peniaze a uhraďte FA cez svoj účet .Cez maminu kartu by som rozhodne neplatila môj tovar, ktorý zabezpečujem pre moje podnikanie .Dostanete možno do problémov aj mamu, ale aj seba .
Katka01
06.02.12,17:49
No len ja mam tu nemoznu mBank ktora nema ziadne pobocky kde sa daju vlozit peniaze priamo, musim si ich tam vkladat tak, ze urobim prevod z ineho uctu a to trva 2-3 dni.
ivustek
07.02.12,07:16
A vybrať peniaze z maminej karty a poslať cez poštu poštovou poukážkou z Vašej adresy na č. účtu?
jacekova
07.02.12,07:40
Ahojte. Som SZČO. Potrebujem zaplatiť vyššiu čiastku za tovar do Anglicka, ale moja debetná karta ma nepustí, lebo mám denný limit len 700 eur. Volala som s bankou, ale ak to chcem navýšiť, musela by som ísť do pobočky vypísať žiadosť a potom by ešte neviem ako dlho trvalo kým by to schválili a či vôbec. Ja to ale potrebujem súrne. Moja mama ktorá inak nemá s mojou firmou nič spoločné má kreditnú kartu a cez ňu by sa to dalo zaplatiť. Otázka je ale, či si to potom budem môcť dať do účtovníctva?
Ďakujem


ja som si zvyšovala denný limit cez internetbanking, lebo manžel bol práve v obchode a denný limit nestačil. urobilo to automaticky za pár minút.... akurát to bolo spoplatnené... takže v tomto by som problém nevidela