lopez85
07.02.12,21:12
E-shop/ Internetový obchod aj so SKLADOM !

Odstúpime internetový obchod s tradičnou Bulharskou kozmetikou.
Ide o plne funkčný internetový obchod aj s doménou: http://www.Starostlivostoplet.sk (http://www.starostlivostoplet.sk/) - na prvých miestach vo vyhľadávačoch.


Všetky Produkty majú originál 2 stranový certifikát so všetkými nameranými hodnotami.

Produkty sú rozdelené do 3 kategórií:

Aloe Vera
Výťažky ruže
Výťažky jogurtu

Na sklade v SR máme 30 druhov produktov, z každého produktu po 24/48 a viac ks ! Produkty majú veľmi pekné obaly, ktoré si Vás na prvý dojem získajú.

Všetky produkty maju dátum spotreby koniec roka 2013.


Ďalšie info telefonicky alebo správou.
0948 031 091
Marína
07.02.12,20:31
Si to zlezaradil, patrí to sem http://www.porada.sk/f39-inzercia.html
Dantess
07.02.12,20:55
Čo sú to prvé miesta vo vyhľadávačoch ? Na aké kľučové slová ? Okrem toho ten shop je hrozný. Všade adsense, zlé farby, zlé menu. Jediné čo tu má hodnotu je kontakt na dodávateľa.
kabko
08.02.12,00:02
Čo sú to prvé miesta vo vyhľadávačoch ? Na aké kľučové slová ? Okrem toho ten shop je hrozný. Všade adsense, zlé farby, zlé menu. Jediné čo tu má hodnotu je kontakt na dodávateľa.

Plne súhlasím Dantess....Mimochodom, videl si už dobrý/pekný shop od webarealu? Lebo ja ešte nie.. :D

Lopez, ten eshop najprv uprav/prerob a potom ho ponúkaj na predaj...
Vidím že ti biznis moc nejde...návštevnosť tam máš tak 22 a pol človeka za deň a možno 1-2 objednávky za mesiac, čo v skutku znamená stratu ak niečo dávaš ešte aj do reklamy....
Myslel si si že keď tam zabiješ adsense tak aspoň na tom zarobíš, no mýlil si sa a teraz sa toho chceš zbaviť, že?
No odkúpim ten eshop od teba aj s tovarom, a aby si nepovedal že som žgrľavý, tak nemusíš mi za to ani platiť, zbavím ťa toho zadarmo, čo ty na to ? :D
Dáša_
08.02.12,04:44
Vidím že ti biznis moc nejde...návštevnosť tam máš tak 22 a pol človeka za deň a možno 1-2 objednávky za mesiac, čo v skutku znamená stratu ak niečo dávaš ešte aj do reklamy....
chlapi, neviem teda či tú návštevnosť ako ukazovateľ kvality nepreháňate - schválne som sa išla pozrieť, ako je to u mňa - vybrala som náhodný februárový deň - návštevnosť 47 ľudi - čo teda nie je veľa. Ale z toho bolo 5 objednávok cez web (a ďalšie na telefon).



Myslel si si že keď tam zabiješ adsense tak aspoň na tom zarobíš, no mýlil si sa a teraz sa toho chceš zbaviť, že?
No odkúpim ten eshop od teba aj s tovarom, a aby si nepovedal že som žgrľavý, tak nemusíš mi za to ani platiť, zbavím ťa toho zadarmo, čo ty na to ? :D
No tieto reklamy na vlastnom obchode sú dosť veľký problém - v mnohom vlastne rovno zákazníka posielaš ku konkurencii. Odkazy sú fajn, ale musia súvisieť s obchodom a nesmú ti poslať ku konkurencii...
A tie fialove farby sú dost divoke... Ak majú kozmetiku kupovať hlavne ženy, treba to pár ženám prihodného veku dať otestovať.
lopez85
08.02.12,14:52
Vdaka za vase rady a postrehy....z casovej zaneprazdnenosti sa tomuto shopu nemame kedy venovat. Preto je na predaj. Pokial sa tu najde niekto so skutocnym zaujmom prosim kontaktujte ma.