dushan
01.02.06,19:02
Dobry vecer.
Ma niekto skusenosti so zavadzanim jednoduchych zakaznickych kart v maloobchode?
Potrebujem poradit v kazdom ohlade:
-Ake udaje o zakaznikovi by mala(a ake nesmela) obsahovat
-Kto je schopny take nieco vyrobit a poskytnut software na jednoduche pouzivanie(a moje jednoduche kontrolovanie) karty
-Vlastne potrebujem info o vsetkom v suvoslosti s touto temou...
DAKUJEM
accad
01.02.06,20:11
mimotemy a medzi prvými majiteľmi zákazníckej karty by mohli byť členovia Porady.
dushan
01.02.06,20:37
To urcite mohli, a ak sa im bude chciet cestovat kvoli vyhodnemu nakupu sypanych cajov az DAAALEKO(ako daleko to nechcem prezradit lebo v nasom meste by to sposobilo kadeco len nie nic dobre) tak aj budu. Ved tie karty budu urcene pre zakaznikov a pri tych plati to iste ako pri skusenostiach-cim viac-tym lepsie!!!;)
bepo
02.02.06,05:44
Kartu ako takú si môžeš urobiť aj z papiera,hlavne aby to podporoval počítač ak používaš kasu napojenú na pc alebo by si si to evidoval zvlášť.Na karte stačí meno človeka/firmy a číslo zákazníka.V podstate ti stači v exceli mať číslo zákazníka a k tomu uskutočnené obraty z ktorých môžeš vyrátať nejakú zľavu.
dushan
02.02.06,18:15
Dakujem za radu!
Aj ja si myslim ze na forme z urciteho pohladu nezalezi a tu tabulku by som uz najako hadam vykresal, ale predsa by som len chcel zakaznikom a aj sebe dopriat nieco,co uz niekto odskusal.
Este raz vdaka za vsetky reakcie!!!
danow
08.02.06,20:53
Ak chceš mať zákaznícke karty plastové (napr. ako majú v NAY elektro) tak sa obráť mailom na adresu mada@alef.sk, ten pán ti určite poradí. Pozri stránku www.alef.sk
jess
15.03.06,14:29
posúvam....:)

Nejaký softík by sa nenašiel, čo akceptuje zákaznícke karty a transport údajov medzi pobočkami maloobchodu ?
aisa
19.03.06,18:41
skús si kliknúť na sevt.sk, nájdeš tam niekoľko adries, informuj sa oni majú to čo hľadáš na svojich predajniach, s určtosťou môžem povedať, že tam pracujú veľmi ústretoví ľudia ktorí Ti ochotne poradia.
Matejko1
28.03.06,09:00
Vyrobiť softvér nie je problém - avšak dáta musia byť v jednej centrálnej databáze ( na serveri ), aby boli stále aktuálne. Ak majú pobočky pripojenie na internet, viem takýto softvér vyrobiť.
dushan
29.03.06,20:12
Dakujem pekne za ponuku, ak sa mi podari zladit vsetko nacas, tak sa mozno este tento rok ozvem so zakazkou.;)
Matejko1
30.03.06,11:38
V poriadku,

ak by ste si aj nevybrali moju firmu, mozem Vam poradit, aby ste si dali spravit system s otvorenym zdrojovym kodom ( idealne je nekompilovane php+mysql, ale moze byt aj asp+mssql ) najma kvoli moznej buducej dostavbe systemu ( statistiky, evidencia zakaznikov, pozorovanie nakupneho spravania, odchytavanie tzv. kombo nakupov ( napr. ak zistite, ze zakaznik, ktory kupuje tovar1, casto kupi aj tovar2, system by mal upozornit predavacku, aby ponukla aj tovar2 ), dokonca tie pokrocilejsie systemy dokazu analyzovat bonitu predajneho miesta ( napr. Tesco analyzuje predajnost podla umiestnenia ) ).
dushan
01.04.06,17:32
Dakujem za vysvetlenie!! :D
Butterfly00
29.08.11,08:22
Ahoj,
čo sa týka zavedenia zákazníckych kariet v predajniach Ti poradiť neviem, ale na webe som našla stránku vyhodykariet.sk, kde sa sumarizujú všetky vernostné a zľavové karty a možno Ti to pomôže pri nastavení vernostného systému a propagácii tvojej karty.