delivery2
08.02.12,21:36
Dobry den, potreboval by som poradit v nasledovnej veci: firma nam dava podpisat dokument nazvany: Ulohy a ciele
Problem je ten, ze uvadzane ciele a s nimi suviaciace ulohy su absolutne nerealne. Vie to aj vedenie. K dosledkom v pripade nesplnenie sa nevyjadruju. Aky zaujat k tomu postoj?
mimosin
08.02.12,21:11
Dobry den, potreboval by som poradit v nasledovnej veci: firma nam dava podpisat dokument nazvany: Ulohy a ciele
Problem je ten, ze uvadzane ciele a s nimi suviaciace ulohy su absolutne nerealne. Vie to aj vedenie. K dosledkom v pripade nesplnenie sa nevyjadruju. Aky zaujat k tomu postoj?


Realita je taká, že podpisom týchto ÚaC má zamestnávateľ nástroj na rýchle, bezproblémové skončenie pracovného pomeru a pritom dodrží ZP.

ZP § 63 ods. (1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď,
bod d) zamestnanec
4. neuspokojivo plní pracovné úlohy a zamestnávateľ ho v posledných dvoch mesiacoch písomne vyzval na odstránenie nedostatkov a zamestnanec ich v primeranom čase neodstránil.
mimosin
08.02.12,21:59
Aky zaujat k tomu postoj?

Ešte dovetok.
Takýto systém prideľovania úloh využívajú aj banky, ak nepodpíšeš – budú ti úlohy odovzdané za účasti 1-2 svedkov a tým sa považujú za doručené. A potom zasa platí, čo som už napísala.
Je to systém práce, ak chceš pracovať v tejto fi, Yes/Can!