Erzebeth
09.02.12,00:53
Nezobrazuje sa mi, keď dám kurzor na "súhlasím, užitočné ..." kto súhlasil či dal bod. Neukáže mi nič. Chcem len vedieť, či to je moja chyba, alebo je to už tak, že sa to zobrazovať nebude.
Melnick
09.02.12,03:28
Mne sa zobrazuje bez problémov. :)
Letko
09.02.12,04:31
Mne sa to tiež urobilo a keď som stlačil F5, stránka sa obnovila a už to fungovalo :)
Richard
09.02.12,13:18
tak tak, niekedy browser blbne :)
wagner
09.02.12,19:51
Mne sa to tiež urobilo a keď som stlačil F5, stránka sa obnovila a už to fungovalo :)
Môžem stláčať F5 koľko chcem, aj tak sa mi to nezobrazuje:confused:
Erzebeth
09.02.12,22:50
Ani mne to nepomohlo stlačiť F5.
babka - ježibabka
11.02.12,19:34
Ani mne to nezobrazuje. Myslela som si, že je to po úpravách odstránené.
Paula
11.02.12,19:39
U mňa bez problémov - predtým i teraz.
tictac7
11.02.12,19:53
...aj v robote cez FF, aj doma cez Google chrome - bez problémov....
Erzebeth
14.02.12,22:51
Tak mne stále nie, skúsila som IE aj MF, aj cez google aj bing a nič. Chýba mi to, keď to nevidím. Snáď sa to napraví, ktorvie, prečo to niekomu ide, niekomu nie.
kira
20.02.12,17:29
Dobrý večer. Neviete mi prosím poradiť s týmto: zadám vo vyhľadávači kľúčové slovo a vyskakuje mi táto chyba: connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused). ?
alla66
20.02.12,17:35
Dobrý večer. Neviete mi prosím poradiť s týmto: zadám vo vyhľadávači kľúčové slovo a vyskakuje mi táto chyba: connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused). ?
Rovnaký text vyskočí aj pri hľadaní posledných príspevkov
jahoszmsk
20.02.12,17:41
Cez google sa vyhladavat na Porade dá.
gilda
20.02.12,17:42
Rovnaký text vyskočí aj pri hľadaní posledných príspevkov

... už len dúfať, že ráno budeš múdrejšie večera.
babi2
20.02.12,17:51
Tak mne stále nie, skúsila som IE aj MF, aj cez google aj bing a nič. Chýba mi to, keď to nevidím. Snáď sa to napraví, ktorvie, prečo to niekomu ide, niekomu nie.
Mne sa nezobrazuje cez IE, ale cez MF sa zobrazuje, tento stav sledujem už dávnejšie, cez IE nepomôže žiadne tlačidlo F5
Darina.darina
20.02.12,18:25
aj mne to robí tiež neviem čo stým
Anik
20.02.12,18:46
celkovo začínam mať problém s IE už som sa len modlila aby to všetko vydržalo aspoň po riadne skončenie DP myslela som si že to sa mi kazí PC niežeby som sa tešila, že to nejde aj Vám , ale aspoň viem že chyba nie je len v mojom PC
príjemný večer
Paula
17.08.12,17:44
Jediné miesto, kde sa mi možno podarí zaplakať, kde ma pustilo niečo písať.. Som tu od r. 2004, ešte sa mi veru nevyskytol žiaden problém s Poradou...no dnes chaos. Na ktorúkoľvek tému kliknem, rozhádzané všetko. Radu príslušnú zrejme nebudem mať šancu ani prečítať. Ak máte viacerí problém, pridajte prosím súhlas, snáď dôjde k náprave. Vďaka.
lujza.j
17.08.12,17:47
Jediné miesto, kde sa mi možno podarí zaplakať, kde ma pustilo niečo písať.. Som tu od r. 2004, ešte sa mi veru nevyskytol žiaden problém s Poradou...no dnes chaos. Na ktorúkoľvek tému kliknem, rozhádzané všetko. Radu príslušnú zrejme nebudem mať šancu ani prečítať. Ak máte viacerí problém, pridajte prosím súhlas, snáď dôjde k náprave. Vďaka.
som na tom rovnako....ak nie som prihlásená všetko je OK, ako sa prihlásim všetko je naopak a úplne zle......
KEJKA
17.08.12,17:49
IE - blbne ako vyššie je popísané
Chrome - funguje bez problémov
..................................................
vyššie som napísala, odoslala.......................a už šup a všetko sa presunulo vpravo.
takže ani v Chrome nefunguje.
Kvaka
17.08.12,17:53
??? Čo je so stránkami? Mám mozillu ff.
Dáša_
17.08.12,17:55
aj mozilla blbne. A mňa naviac permanentne odhlasuje, či začiarknem alebo nie že chcem byť trvale prihlásená :(
lujza.j
17.08.12,17:55
chrome ani mne nie....
wagner
17.08.12,18:08
aj mozilla blbne. A mňa naviac permanentne odhlasuje, či začiarknem alebo nie že chcem byť trvale prihlásená :(
Je jedno čo máš, všetko tu blbne
Katy a R
17.08.12,18:17
Jediné miesto, kde sa mi možno podarí zaplakať, kde ma pustilo niečo písať.. Som tu od r. 2004, ešte sa mi veru nevyskytol žiaden problém s Poradou...no dnes chaos. Na ktorúkoľvek tému kliknem, rozhádzané všetko. Radu príslušnú zrejme nebudem mať šancu ani prečítať. Ak máte viacerí problém, pridajte prosím súhlas, snáď dôjde k náprave. Vďaka.
.. tak súhlas sa mi nepodarilo dať :), keď som prihlásená .. dá sa mi napísať príspevok - len ak ako neprihlásená dám "citovať" ...
Paula
17.08.12,18:26
Na čudo mi sem dovolilo ešte raz písať, ani môj predchádzajúci príspevok mi láskavo neukáže. Mám súkromný pocit, že odkedy to tu spravuje nejaký "učeň", ide to od desiatich k piatim...každým akože vylepšením je čoraz horšie najmä niečo vyhľadať. Boli dobré časy, keď vyhľadalo príspevky s konkrétnym hľadaným slovom, teraz vyšmarí celé témy 100 až 1000 príspevkové a ty človek klikaj celý deň celou témou , kým nájdeš v jedinom príspevku to slovo , ktoré má pre teba význam ...lebo možno až v poslednom príspevku sa nachádza.
Vyšlo mi to bublanie na dlhšie :cool:
Paula
17.08.12,18:41
takže prihlásený, neprihlásený, vidím, nevidím, toto nemá chybu, možno po roku tento svoj komentár aj uvidím, xi..a to sa sem opäť dostať bol malý pôrod .
kukučka
17.08.12,18:46
Na čudo mi sem dovolilo ešte raz písať, ani môj predchádzajúci príspevok mi láskavo neukáže. Mám súkromný pocit, že odkedy to tu spravuje nejaký "učeň", ide to od desiatich k piatim...každým akože vylepšením je čoraz horšie najmä niečo vyhľadať. Boli dobré časy, keď vyhľadalo príspevky s konkrétnym hľadaným slovom, teraz vyšmarí celé témy 100 až 1000 príspevkové a
ty človek klikaj celý deň celou témou , kým nájdeš v jedinom príspevku to slovo , ktoré má pre teba význam ...lebo možno až v poslednom príspevku sa nachádza.
Vyšlo mi to bublanie na dlhšie :cool:

vtedy pomôže použiť vpravo na lište hľadať v téme
alaya1
18.08.12,04:33
http://www.porada.sk/image.php?u=84119&dateline=1316517591

alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119) 1 Minute Ago #19051 [x] (http://www.porada.sk/comment.php?do=deletecm&p=1974058&cmid=19051)neviem, ci mi to napise aj do temy- Mne to blbne cele a nemozem o tom napisat inde, len tu, lebo ked sa chcem posunut nizsie, lieta mi cela stranka. Ani cez Chrome, neide, neprihlasenej ide.
Stefan2005
18.08.12,05:01
žiadne zlepšenie... proste otrasné!
Nepozerateľné bez ohľadu na počítač, prehliadač,...
Zdenka175
18.08.12,06:24
U mňa to blbne od včera.Mám mozilu. Otvorím poradu, všetko OK, rozmery, veľkosť, kliknem napr. na zdravie, zobrazí mi témy.....No najväčší je problém, keď som už v téme....Nedá sa mi čítať príspevky, pohybovať stránkou, behá to hore dole. Cez stred mám okno podobné témy.......... Pomoc??,
Stefan2005
18.08.12,07:35
.... ako vidím, niektorí prispievajú do Porady, ako by sa nechumelilo - oni nemajú problémy?
Lebo laborujem 10 minút, kým napíšem a odošlem tieto dva riadky :eek:
KEJKA
18.08.12,09:17
vidím z každej témy prvý príspevok aj so súhlasím a inými ponukami, takže odpovedať viem. Ale nižšie sa nedostanem - teda niekde ani nevidím zadanie, len jednu odpoveď. nakúkam, či saniečo nezlepšilo, lebo čakám na odpoved na moju otáku.......
alaya1
18.08.12,09:24
Ja som nasla zlepsovak-) temy citam ako neprihlasena uplne krasne vsetko funguje, potom sa ale prihlasim a v teme vidim len zadanie temy a pod nim mam len odosli odpoved, formatovanie, tak si otvorim to formatovanie odpovede a napisem prispevok a zase sa odhlasim-).Inaqk ziadne dalsie prispevky nevidim, lebo to lieta a je to na velky p...d.
noemi-ke
18.08.12,09:35
Nepotesim vas, mne vsetko funguje bez problemov.-)
KEJKA
18.08.12,09:40
Nepotesim vas, mne vsetko funguje bez problemov.-)v čom prezeráš?
prihlásená? neprihlásená?
KEJKA
18.08.12,09:48
dobrý zlepšovák. Mne to zasa vyhovuje aj prihlásenej, pokiaľ chcem odpovedať na príspevok, ktorý aktuálne vidím. Mám nastavenie od najnovšieho po najstarší, takže prvý je vždy aktuálny. Napíšem odpoved, potom rolujem pomaly dole, zobrazuje sa mi kde čo -h.......ny, ale potom niekde naspodku obrazovky nájdem záver svojej odpovede aj s viditeľným tlačítkom odoslať, tak odošlem. teraz napr. nevidím absolútne nič, asi som napísala priveľa riadkov.
Ja som nasla zlepsovak-) temy citam ako neprihlasena uplne krasne vsetko funguje, potom sa ale prihlasim a v teme vidim len zadanie temy a pod nim mam len odosli odpoved, formatovanie, tak si otvorim to formatovanie odpovede a napisem prispevok a zase sa odhlasim-).Inaqk ziadne dalsie prispevky nevidim, lebo to lieta a je to na velky p...d.
Stefan2005
18.08.12,10:01
... problém je u mňa s vrstvami - sú dve či tri - a pri rolovaní sa posúvajú, ako sa im chce... vôbec nemá človek istotu, aké tlačítko stlačil - možno som niekomu aj neužitočné stlačil...
KEJKA
18.08.12,10:30
radšej nestláčaj...........:D
aplikujem vyššie popísaný zlepšovák - takto to funguje. prihlásim sa až na výzvu, že na odpoved musím byť prihlásená a odpovedáam, píšem, odosielam bez stresu.
Paula
18.08.12,11:02
Idem využiť zlepšovák len preto, aby som vyjadrila podozrenie, že počet prihlásení sa má nejaký utajený ziskový efekt a či čo . 8 rokov som sa nemusela odhlasovať, nemala som na to dôvod. Vedved toto je mimo oblasť môjho chápania.
misoft
18.08.12,13:00
Skúste tento postup.
Ak máte FF - v Nástroje - Možnosti - Obsah zrušte Povoliť Java Script (OK). Potom si otvorte tému (akúkoľvek) a tie "blbé" behajúce oné by už nemalo blbnúť. Potom opäť skočte a Java povoľte. Mne to už tak funguje.
avalik
18.08.12,13:04
Skúste tento postup.
Ak máte FF - v Nástroje - Možnosti - Obsah zrušte Povoliť Java Script (OK). Potom si otvorte tému (akúkoľvek) a tie "blbé" behajúce oné by už nemalo blbnúť. Potom opäť skočte a Java povoľte. Mne to už tak funguje.

SUPER!!!! ... tisic uzitocnych ti posielam :D
KEJKA
18.08.12,13:10
no - len či to náhodne nesúvisí s tým, že už to ktosí opravil. Lebo mne to funguje v IE bez akéhokoľvek zásahu a opravy cca 20 min - polhodinku? neviem isto, kedže najskôr som tu surfovala neprihlásená.........
misoft
18.08.12,13:12
Aj ja keď som lietal neprihlásený - zobrazovalo to správne - keď som sa prihlásil - bác. Potom som vypol Javu a okrem formátovania všetko fungovalo - nakoniec som tú Javu opäť zapol a všetko naskočilo OK.


Ale je možné, že to niekto opravil, keď som experimentoval.
Inak tento postup už vyskúšal jeden poraďák a zabralo to.
Stefan2005
18.08.12,13:14
... ovšem robil to aj IE, Chrome,...
KEJKA
18.08.12,13:24
ale už nerobí, už je to opravené.
jarecko
18.08.12,14:24
O 13:30 hod som tu videl admina Richarda, asi to uz dal do poriadku.
alaya1
19.08.12,10:50
Stranka sa mi upravila, no nefunguje vyhladavanie tem.-
Zdenka175
19.08.12,12:36
Stranka sa mi upravila, no nefunguje vyhladavanie tem.-


Asi sa nedá všetko naraz opraviť:mee:
wagner
19.08.12,13:46
Asi sa nedá všetko naraz opraviť:mee:

Richard písal, že ak niečo nefunguje, máme založiť novú tému. Mne tiež vyhľadávanie príspevkov nefunguje, ak to neopraví, tak tú tému založím. Zatiaľ len takto - Richááááááááárd, nefunguje vyhľadávanie príspevkov :D
Richard
20.08.12,13:25
Zasa som sa to dozvedel neskoro, pretože nikto nezaložil novú tému :(

Už je to opravené. Už na jeseň bude nová Porada, ktorá takémuto dezorganizovaniu otázok zabráni :) :) :)
Zdenka 0705
20.08.12,15:58
Aj by som založila novú tému, ale nie som si istá, či to nefunguje len mne /ako napr. ja v Mozille nevidím niektoré veci /, ale chcem sa spýtať, či vám ide v profile zmazať nejaké komentáre, resp. chcem si spraviť poriadok a nedá sa mi nič mazať. Kedysi to bolo bez problémov, tak zmenilo sa niečo? .. alebo zase iba mne to blbne, tentoraz nielen v MOzille, ale aj v G.CH. mi to nejde.
Ďakujem
veronikasad
20.08.12,16:14
Aj by som založila novú tému, ale nie som si istá, či to nefunguje len mne /ako napr. ja v Mozille nevidím niektoré veci /, ale chcem sa spýtať, či vám ide v profile zmazať nejaké komentáre, resp. chcem si spraviť poriadok a nedá sa mi nič mazať. Kedysi to bolo bez problémov, tak zmenilo sa niečo? .. alebo zase iba mne to blbne, tentoraz nielen v MOzille, ale aj v G.CH. mi to nejde.
Ďakujem
Funguje bez problémov, upratovala som profil.
Zaklikneš okienko veďľa nahlásiť - na dolnej lište máš Moderaion Tools - zmazať odkazy - proceed - zroluje ťa hore , dáš vymazať príspevok a potvrdíš.
Na jednej strane môžeš prvým krokom označiť viac príspevkov, ale každú stranu musíš mazať samostatne.