martin-nik
10.02.12,07:44
dobrý deň neska mi hovoril kamarát že letel pred rokom lietadlom z Prahy do Košíc za 1000 Kč tak som si povedal keď že tam robím blízko prečo to nevyskúšať aspoň zažijem zážitok no preblem je že žiadnu takú cenu som nenašiel všetko stalo okolo 6000 Kč tak sa pýtam ako je to možne že tak lacno letel je to možné?
ivka70
10.02.12,06:50
Lacne letenky treba aj vystihnut, objednavaju sa aj pol roka dopredu, nie su prebukovatelne.
Takze treba hladat, vyckavat.
aj ked volakedy z Kosic lietalo viac liniek ..takze bola konkurencia.
martin-nik
10.02.12,06:52
ale bez taxi a poplatkou to as take strasne nebolo su tie poplatki nevihnutne?
buchač
10.02.12,06:53
dobrý deň neska mi hovoril kamarát že letel pred rokom lietadlom z Prahy do Košíc za 1000 Kč tak som si povedal keď že tam robím blízko prečo to nevyskúšať aspoň zažijem zážitok no preblem je že žiadnu takú cenu som nenašiel všetko stalo okolo 6000 Kč tak sa pýtam ako je to možne že tak lacno letel je to možné?

JE ;)...ide totiž ( AJ ) o to , kedy si letenku kúpiš - zabukuješ ...a to v dostatočnom predstihu :rolleyes:

Pred dvoma rokmi som letel do Dublinu s bratom ...jeden deň bola cena letenky ( spiatočná !!! ) 100 € , no platba cez net neprešla ....na druhý deň už cena bola ešte lepšia - 60 € ...
Dcéra letí na ob týždeň do Londýna ...cena spiatočnej je tiež tých 60 € ...
Záleží tiež ale , akou spoločnosťou letíš ...
martin-nik
10.02.12,07:03
lenže ja to sledujem pomali denodenne a nič a on hovoril že tu letenku pramo v ten den kupoval tam na letisku ale ako mam najst t spoločnosť lacnu on nepameta nazou
osky
10.02.12,18:56
tak mozno mal last minut..
pivko
10.02.12,19:07
Za 1. by to pri takej cene musela byť nizkonákladovka , čo z Prahy do KE nelieta tak že to bol čistý výmysel kamaráta.
avalik
10.02.12,19:17
Viper
16.02.12,11:59
dobrý deň neska mi hovoril kamarát že letel pred rokom lietadlom z Prahy do Košíc za 1000 Kč tak som si povedal keď že tam robím blízko prečo to nevyskúšať aspoň zažijem zážitok no preblem je že žiadnu takú cenu som nenašiel všetko stalo okolo 6000 Kč tak sa pýtam ako je to možne že tak lacno letel je to možné?

Spiatocna letenka cez CSA Praha-Kosice je mozna v cene cca 220 Eur :)