Ľubomír Bubless Tomčík
11.02.12,07:39
Zdravím,
mám taký problém a budem rád a každú odpoveď,jedná sa o to, že som si zavolal servis PC(v mojom prípade notebooku)
prišli ku mne a odviezli si ho k sebe do servisu kde prišli na to že je vadná grafická karta. do niekoľkých dní mi zavolali s
viacerými ponukami(druhmi) a ja som si vybral. No doniesli mi ho s úplne niečim iným ako som si vybral a z ceny stiahli cca
13 eur. No s tým čo tam bolo a čo tam je teraz sa nedá porovnať a preto by som chcel danú grafickú kartu vrátiť nazad.Konkrétne tam bola grafická karta Nvidia GeForce 9500M GS a po cenovej ponuke a dohode som si vybral radu Nvidia GeForce 9600M GS no po priatí NB tam je Nvidia GeForce 8400 MXM, keďže som namontovanie takejto karty neschválil bolo by možné ju vrátiť a s tym vyžadovať aj plnú cenu za danú grafickú kartu a za prácu(ktorá činila vyše 27 eur +grafická karta)
Preto by som rád počul vaše názory či je to možné a čo potrebujem spraviť. Notebook mám doma 3 dni, tuším sa to dá do7. dní od
prevzatia ?

Keďže mám momentálne obmedzený prístup na internet poprosil by som odpoveďe zasielať na môj mail bubless@centrum.sk
Vopred ďakujem za skoré odpovede,
S pozdravom Tomčík.