rado3105
11.02.12,12:24
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q-TUwpb7ugw#!


teraz v piatok bol dalsi protest, toto co nahrali je super, kedze je to presne o tom ze organizatori zabranuju vystupovanie inym osobam, navyse tam vystupil zidak gal, ktory okradol a posliapal slovenske hodnoty, voci nemu vela ludi vystupilo...a pozrite ako sa im nepaci ked ktosi kyda na kdh...




http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=tgdq-YPk-rI
tuto ako ich serie ze sa nieco hovori na kdh, uz davnejsie som spominal ze tento protest organizuje kdh v pozadi s izraelom....este vela veci to potvrdi
ela77
11.02.12,13:44
Už ťa niekto predomňou nazval chlapče, tak ja si to dovolím tiež, lenže ja ti chcem poďakovať, že si to tu zavesil a nie ťa kritizovať ako ten predomňou. Lenže pokiaľ som si pozrela video a tvoj profil, tak ten prvý komentár na teba zrazu zmizol. Bol to možno práve niekto taký ako to bolo vidno na videu. Ja som sa na poslednú chvíľu rozhodla neisť, lebo sa mi to nevidelo že je to férové. To video to ozaj dokazuje, že som mala pravdu. Vďaka zaň. Ten pán "múdry" v šiltačke čiernej a čiernej bunde s kapucňou, tam pouča ľudí, že si mali vybaviť svoj míting na ktorom budú rozprávať, alebo, že čo chcú riešiť tu na ulici ??,(tak načo zvolávali míting na ulicu), no proste sám svojim chovaním vyzradil to, čo mnohí začali tušiť, že je to zmanipulované. Alebo že "chlapče si príliš mladý, aby si tu rozprával", to čo je. Mladý muž má právo voliť a právo sa aj vyjadriť. Už ma nikto nepresvedčí, že ide o náhodné a dobre myslené agitácie ľudí na ulicu. Dobre si to pozrite a počúvajte. Toto v médiách nebude. Tam je presne dôkaz o čom to bolo. Nebolo im treba ani vysačky na kabátoch a vieme , že to neboli nezávislé osoby, ktoré sa zrazu rozhodli dať dokopy ľudí aby protestovali. Hanbím sa za seba, že som bola na úplne prvom, ale po ňom som už začala pochybovať a tu je ozaj dôkaz. Len nechápem, kde zmizol ten prvý kritický komentár pod témou a kto ho dal.
kukučka
11.02.12,18:06
zlezaradil
rozmysli si, či je dobré zakladať novú tému, veď už sú tu dve a človek lieta hore dole ak chce byť v obraze. Nemôže to byť v tej prvej gorile? Admin by ti to presunul
Melnick
11.02.12,18:19
Kukuk a nebude to návod na chudnutie? Lietať hore-dole ?
misomiso
11.02.12,18:29
Dnes rano na SRO celkom dobre hovorila Radicova. Mala pravdu v tom, ze poces tejto vlady sa zaviedli bezprecedentne protikorupcne opatrenia, ako napriklad zverejnovanie zmluv na internete s pod. Je pravda, ze Gorila neriesi obdobie fungovania tejto vlady.

Tiez mala mozno pravdu v tom, ze policia ma zaujem vysetrit, ale potom to uviazne vzdy na sudoch - to vsetci vieme. Asi preto aj organizatori protestov pozaduju odvolanie Harabina. Otazne je, ci je to realne, lebo ak ho odvolaju nie v sulade so zakonom, tak sa bude stazovat este aj v Bruseli...
trisestri
11.02.12,18:30
nemas sa zaco hambit,hanbit sa mozu ty ktory podvadzaju a zavadzaju,isla si za spravnu vec a v dobrej viere a za to sa netreba hamnbit
marleau
11.02.12,18:31
Spočítajte mi,koľko šibeníc treba,nech dám pripraviť hranoly a konopné lano.
trisestri
11.02.12,18:38
Hlavnym cielom protestov podla mna je organizovat ich tak aby ludia pochopili ze boli zneuzity a zeby ich to odradilo v buducnosti ako sa budu prijimat drasticke protiludove opatrenia,tak aby znechuteny a zneuzity narod neorganizoval a nezucasnoval sa burlivych socialnych nepokojov-estebaci a sudruhovia ktory zmanipulovali November, aby legalizovali svoj nakradnuty majetok a kradnut este omnoho viac,teraz zase manipuluju protesty aby mohli po volbach zase a znovu sklbat narod,keby nebolo tychto protestov riskovali by omnoho vacsie a razantnejsie,ktore by sa vymkli kontrole-protesty proti Pente a neboli ani pred Pentou a ani bred sidlami a bytmi zucastnenych osob a stran,iba pred prazdnym parlamentom.
Zuzana2
11.02.12,18:51
150 :-D
marleau
11.02.12,18:54
Ešte bude aj Kotleba dobrý,ale bude neskoro.
pavol54
11.02.12,19:17
Ešte bude aj Kotleba dobrý,ale bude neskoro.
čo nemáš komplet popravčiu čatu?
alabut
11.02.12,19:29
Este vas to bavi? Hlavnou otazkou je, kto ma zaujem., aby bol slaby stat, cize Slovenska republika? KDH inklinuje odjakziva k Vatikanu a Uhorsku. Sa divim, ze doteraz nikto nevyzdvihol zasluhy Carnogurskeho na rozbiti Ceskoslovenska. :-)
marleau
11.02.12,19:32
Este vas to bavi? Hlavnou otazkou je, kto ma zaujem., aby bol slaby stat, cize Slovenska republika? KDH inklinuje odjakziva k Vatikanu a Uhorsku. Sa divim, ze doteraz nikto nevyzdvihol zasluhy Carnogurskeho na rozbiti Ceskoslovenska. :-)
To som neraz spomínal,ako aj to,že zlikvidoval u nás poľnohospodárstvo.
alabut
11.02.12,21:00
polnohospodarstvo zlikvidovali druzstevnici :-)
pavol54
12.02.12,13:03
Už som sa dlho nepobavil, čo nemá kto financovať papinku pre gorily? ľudia neblbnite veď hladuje.
gilda
12.02.12,15:27
Kádéháckú predvolebnú taktiku (viď uvedené videá) neprehliadne už len totálny politický analfabet. Stačí si všimnúť poradie "požiadaviek" organizátorov protestov. Na prvom mieste odvolanie Harabína. Hahaha! Kohože je to osobný spor? Komu Harabín adresoval poznámku v parlamente? ....
KDH disponuje stabilnou voličskou základňou (veriaci, ktorí uverili, že pre nich existuje len táto voľba - bezvýhradne, raz a navždy stotožnení s jeho politikou).
Vrcholový politik hnutia (20 rokov v "službe" štátu, za ktorého zvrchovanosť "prezieravé" KDH nehlasovalo) môže preto pokojne "smrteľne vážne" rozprávať (dnes STV1 O 5 minút...) čo urobí pre Slovensko po voľbách 2012. Vie, že miesto má isté.
220870
12.02.12,15:30
Tweety
12.02.12,15:31
A okrem iného vám určite neuniklo ani to, že KDH a mr. Ficko so SMerom sú už jedna ruka, jedna noha.
alabut
12.02.12,16:32
Z historie:
Krestanska ekonomika, Filip II, Kastilia, verejne financovanie (mil. dukatov)
rok ...... odh. prijem .... statny dlh .... uroky dlhu
1560 ........3,1.................25,5..............1,6
1575 ........5,5 ................40,0..............2,7
1598.........9,7.................85,0............. .4,6
Nic nove pod slnkom. :-)
marleau
12.02.12,16:51
Veď tam sú naše schody!
marleau
12.02.12,16:52
Akože v Boha verím,ale tam moje kresťanstvo končí.
Títo farizeji sú po patkáňovi najfalošnejší hajzli pod parlamentným slnkom Slovenska.
rado3105
12.02.12,17:24
kdh nema nic spolocne s krestanstvom...
gilda
12.02.12,17:31
rado3105
12.02.12,17:50
pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png
marleau
12.02.12,18:09
pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png
Ten obrezaný čert na konci čo chce?????
alabut
12.02.12,18:23
Tusim by sa malo skandovat ... vymente Gorily .... :-)
marleau
12.02.12,18:30
Gorily sa nemajú vyšetrovať ale LOVIŤ!
gilda
12.02.12,18:32
Ten obrezaný čert na konci čo chce?????
....pomôcť Slovensku ....
lubko6394
12.02.12,18:37
pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png

A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.
marleau
12.02.12,18:39
A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.
Keď tam niekto prišiel s megafónom,tak ho odpoklonkovali do pí...p.lebo v prejavoch má odznieť len to,čo oni chcú - teda potrebujú.Preto!
marleau
12.02.12,18:40
....pomôcť Slovensku ....
Už "pomohol",sme mu "vďační",nech páli kadeľahšie.
lubko6394
12.02.12,18:47
Keď tam niekto prišiel s megafónom,tak ho odpoklonkovali do pí...p.lebo v prejavoch má odznieť len to,čo oni chcú - teda potrebujú.Preto!

Však píšem v štvrtok. Ak sa mu nepáčia organizátori, tak si to môže zorganizovať inokedy sám a podľa seba. A my sa potom rozhodneme komu uveríme viac.
rado3105
12.02.12,19:36
Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
marleau
12.02.12,19:42
Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
Presne tak,sú to len noví drábi a chcú nás presvedčiť:poďte drieť na mňa a nie na tamtých,im ste už zarobili dosť.
lubko6394
12.02.12,20:03
Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
A čo máš proti Izraelitom na Slovensku ? Keď by sme si z Izraelitov z Izraela zobrali príklad tak tu neriešime cigánsku otázku. Palestínci prepáčte.
marleau
12.02.12,20:07
A čo máš proti Izraelitom na Slovensku ? Keď by sme si z Izraelitov z Izraela zobrali príklad tak tu neriešime cigánsku otázku. Palestínci prepáčte.
Príklad vravíš?Tak tam choď žiť.
lubko6394
12.02.12,20:20
Príklad vravíš?Tak tam choď žiť.
Nemôžem.
1.Nie som obrezaný a to by vadilo aj jarmulkárom aj arafatčíkom
2.Nesúhlasím s holokaustom Palestíncov
alabut
12.02.12,22:58
Izraeliti dali svetu jednu uzasnu vec ... boha chudobnych. No, ale najprv musime chudobnych vyrobit. :-)
Pikoška
13.02.12,05:17
A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.Absolútne s Tebou súhlasím. Kto bol v protestnom zhromaždení má možnosť posudzovať atmosférmu. Je potrebné povedať, že organizátorky, ako som to mohla poznať ja, sa už boja rovnako všetkého, čo by mohlo byť nejakým spôsobom odklonené od vytýčeného kýmsi. A mala som možnosť počuť aj CHLAPOV, nie skrytých poserov doma za pecou, čo jednoznačne takýmto postojom organizátorom povedali - stačilo. Je otázne, či aj naďalej bude polícia na jednej lodi s tými občanmi, čo budú protestovať za lepší zajtrajšok bez diktátu. Veď megafóny nemusia znieť len z pódia.
alabut
13.02.12,05:24
No, nacim protesty preniest do krciem ... tam sa ukryva dusa naroda.
pepsikova
13.02.12,05:53
...dovolím si citovať danilu v poslednom príspevku jej témy:
.."Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží."

...a ak je somárovi dobre, ide skákať na ľad...raz sme už skákali, štrngali kľúčikmi a vykrikovali kadečo..prevažne mladí ľudia, študenti,ktorých rodičia mali istotu bývania a práce zakotvenú v zákone, vydanom komunistickým systémom..bolo to dobre, každý musel robiť a platiť dane, nebolo potrebné exekútorov, ani vymáhačov a do roboty sa chodilo každý deň a výplata bola vždy presne v ten deň, kedy mala byť...žili sme...a tento život spájame so všeličím zlým, aj dobrým...dnes živoríme, lebo už nemáme s čím spájať..nepokecáme si so susedou v rade na banány, dnes sme rozšafní, hádžeme ich do zlodejov...a demokracia nám zaručuje, že ich máme dosť, tých banánov, a tak môžeme smelo!...a ak sa nájde tisícka presvedčených, že ktorí veria, že protestom dosiahnu vyšetrenie zlodejstva a klamstva, tak pochybovačov je asi ešte viac...pýtam sa, prečo nezobrali kukláči mikiho a iných gorilových do väzby a nevyšetrujú ich?..lebo majú imunitu?..aj haščák má imunitu?..celá penta je teda v parlamente a nedosiahnuteľná..kde sú súdy, prokurátori, polícia?..čakajú, až sa nakradnuté melóniky pekne preperú, popresúvajú a upracú tak, ako tie z predchádzajúcich káuz a nebude čo vracať...čo ma po tom, či miki bude za zlodejinu sedieť 10 rokov v base za naše dane...!!!vyjde a má postarané o krásny život!..
...lebo ak si to preberiem do drobných, ak nejaký chudák šlohne jedno-dve kukurice na družstevnom, dostane dva roky, penta a spol. nakradli neskutočné množstvá kukurice a ešte majú možnosť podávať trestné oznámenia proti tým, ktorí na nich ukazujú prstom...chorý štát...ja by som nemohla ísť protestovať...lebo by ma prvú zavreli za veľkú hubu, lebo som zatiaľ z megafónu nepočula, že podozriví z gorily sedia vo vyšetrovacej väzbe...no a tak sa radím k tým, poraďákom, ktorým je dobre,ale optimizmus nemám...teda v tomto smere nie...
Pikoška
13.02.12,06:43
To pepsi, ďakujem za citáciu môjho príspevku. Ja som neštrngala. Pozerajúc na ksichty, ktoré chceli zmenu k lepšiemu som nenadobudla presvedčenie, že by som im vala veriť. Nadobudla som presvedčenie, že ideme do pekla. A takmer sme tam. To bude tou intuíciou. Celých dvadsať rokov som kritizovala bezbrehé rozkrádanie, tunelovanie, rodinkárčenie, korupciu, schytala medzi oči od mocných a čakala na deň, kedy sa to prevalí, kedy to už bude dostatočne vykysnuté. A stalo sa. Je to zadostiučinením pre občanov - poznať konečne pravdu. Nech bol zámer zverejnenia Gorily akýkoľvek. Dnes poznáme podstatu diania na Slovensku. Vieme, že všetci kradli, vieme, prečo máme žobračenky, vieme, prečo si platíme zdravotníctvo, školstvo, vieme, kto je za tým. Ak mi je dobre, tak sa teším a tancujem. A mohla by som. Mám už žobračenku, čo tí po nás mladší mať zrejme nebudú, ale aj ihličky a krinolínu som si ušetrila, mohla by som na bál a tancovať. Ale nechce sa mi. Sú tu slabí, slabší a najslabší, čo do ulíc nemôžu. A priamoúrne ochabnutiu tlaku ulice sa nám budú smiať do očí zas a zas. A ak si myslíš, že podozriví z gorily nemajú dobrých právnikov, melóny a skartované doklady, firmy prevexlované v daňovaných rajoch, účty vo Švajčaroch a inde, tak si na omyle. Vyšetrenie gaunerov, to nie je len hop na kravu a je teľa!!! A čo sa týka megafónov a hlasu ľudu, tak tie sa dozvieš len na mieste činu. Lebo aj média niekto platí. Toť vsjo a pekný deň vospolok.
pepsikova
13.02.12,06:54
..nie, neštrngala si...ani ja nie...ale ani si nebola v protestnom pochode...lebo keby áno, tak máme informácie z prvej ruky a nemusíme hádať, či médiá dali relevantné info, alebo zaplatené...
220870
13.02.12,06:59
Bohužiaľ zastupujete priemerného slováka je to spôsobené úplným vymývaním mozgov našimi masovokomunikačnovzdelávacími prostriedkami.V takejto sladkej nevedomosti bohužiaľ žije väčšina obyvateľov tejto krajiny.Prebudenie zo sna bude o to trpkejšie bolestivejšie.Mnoho ľudí si to neuvedomuje, alebo nechce uvedomiť.Slovensko tento rok skrachovalo.Neviem vám poradiť ako ,ale pripravte sa na to.Teraz sa to len tutlá po voľbách nastane explózia verejných financií.Myslím že gorilou sa tutlá iná vec.Respektíve ak by nebola gorila pred voľbami by sa otvorene hovorilo o ekonomickej situácii na slovensku,a to by bolo pre niektorých horšie ako tá gorila.Len jeden fakt HDP od 1989 na slovensku nominálne niekoľko krát vzrástlo reálne o 100% na cca 75% úroveň Rakúska.Prečo sa nezdvihla aj životná úroveň kde sú tie peniaze.Prečo máte za zlé to že tý ľudia sa proti tomu búria a pýtaju sa kde sú ich peniaze.Ak nechcete neprotestujte sedte doma a čakajte na zázrak.Ale nelámte palicu nad ľudmi ktorým nieje ľahostaný ich živiot.
...dovolím si citovať danilu v poslednom príspevku jej témy:
.."Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží."

...a ak je somárovi dobre, ide skákať na ľad...raz sme už skákali, štrngali kľúčikmi a vykrikovali kadečo..prevažne mladí ľudia, študenti,ktorých rodičia mali istotu bývania a práce zakotvenú v zákone, vydanom komunistickým systémom..bolo to dobre, každý musel robiť a platiť dane, nebolo potrebné exekútorov, ani vymáhačov a do roboty sa chodilo každý deň a výplata bola vždy presne v ten deň, kedy mala byť...žili sme...a tento život spájame so všeličím zlým, aj dobrým...dnes živoríme, lebo už nemáme s čím spájať..nepokecáme si so susedou v rade na banány, dnes sme rozšafní, hádžeme ich do zlodejov...a demokracia nám zaručuje, že ich máme dosť, tých banánov, a tak môžeme smelo!...a ak sa nájde tisícka presvedčených, že ktorí veria, že protestom dosiahnu vyšetrenie zlodejstva a klamstva, tak pochybovačov je asi ešte viac...pýtam sa, prečo nezobrali kukláči mikiho a iných gorilových do väzby a nevyšetrujú ich?..lebo majú imunitu?..aj haščák má imunitu?..celá penta je teda v parlamente a nedosiahnuteľná..kde sú súdy, prokurátori, polícia?..čakajú, až sa nakradnuté melóniky pekne preperú, popresúvajú a upracú tak, ako tie z predchádzajúcich káuz a nebude čo vracať...čo ma po tom, či miki bude za zlodejinu sedieť 10 rokov v base za naše dane...!!!vyjde a má postarané o krásny život!..
...lebo ak si to preberiem do drobných, ak nejaký chudák šlohne jedno-dve kukurice na družstevnom, dostane dva roky, penta a spol. nakradli neskutočné množstvá kukurice a ešte majú možnosť podávať trestné oznámenia proti tým, ktorí na nich ukazujú prstom...chorý štát...ja by som nemohla ísť protestovať...lebo by ma prvú zavreli za veľkú hubu, lebo som zatiaľ z megafónu nepočula, že podozriví z gorily sedia vo vyšetrovacej väzbe...no a tak sa radím k tým, poraďákom, ktorým je dobre,ale optimizmus nemám...teda v tomto smere nie...
pepsikova
13.02.12,07:51
Bohužiaľ zastupujete priemerného slováka je to spôsobené úplným vymývaním mozgov našimi masovokomunikačnovzdelávacími prostriedkami.V takejto sladkej nevedomosti bohužiaľ žije väčšina obyvateľov tejto krajiny.Prebudenie zo sna bude o to trpkejšie bolestivejšie.Mnoho ľudí si to neuvedomuje, alebo nechce uvedomiť.Slovensko tento rok skrachovalo.Neviem vám poradiť ako ,ale pripravte sa na to.Teraz sa to len tutlá po voľbách nastane explózia verejných financií.Myslím že gorilou sa tutlá iná vec.Respektíve ak by nebola gorila pred voľbami by sa otvorene hovorilo o ekonomickej situácii na slovensku,a to by bolo pre niektorých horšie ako tá gorila.Len jeden fakt HDP od 1989 na slovensku nominálne niekoľko krát vzrástlo reálne o 100% na cca 75% úroveň Rakúska.Prečo sa nezdvihla aj životná úroveň kde sú tie peniaze.Prečo máte za zlé to že tý ľudia sa proti tomu búria a pýtaju sa kde sú ich peniaze.Ak nechcete neprotestujte sedte doma a čakajte na zázrak.Ale nelámte palicu nad ľudmi ktorým nieje ľahostaný ich živiot..

..no, mrzí ma dosť, že môj príspevok vyznel ako, že som laxná k protestom...mám len iné otázky..
pepsikova
13.02.12,08:30
Pikoška
13.02.12,09:20
..nie, neštrngala si...ani ja nie...ale ani si nebola v protestnom pochode...lebo keby áno, tak máme informácie z prvej ruky a nemusíme hádať, či médiá dali relevantné info, alebo zaplatené...Pozorne si prečítaj, milá pepsi, mnou vyznačené. Ak by si napísala MOŽNO si nebola, pochopila by som Tvoj úlet. Ty si však skĺzla k expresívne vyjadrenej nepravde. Mne to neprekáža, stáva sa to, ak nemáme argumenty. Pritom stačilo, aby si čítala moje príspevky. Áno, bola som na protestoch OSOBNE! A mrzla som na nich aj za Teba, ak súhlasíš s tým, že zlodejov treba potrestať. Za všetkých, ktorí tam byť z akýchkoľvek dôvodov nemohli. A bola som celkom vpredu. Pri tribúne a teda pri organizátoroch. Bola som pred prezidentským palácom. Aj pred parlamentom. Napísala som, že si vážim prácu polície. Až na vodné delo. Odolávali opitým výtržníkom. Bola som neďaleko Nicholsona a pozorne som ho počúvala. Bola by som rada pri tom, ak by sa podujal prevziať organizáciu protestov. Bola som aj pri tom, keď sa organizátorky báli splniť požiadavku protestujúcich ísť pred parlament. A verejne, bez strachu, Ti teda prezradím, že nemám problém sa prihlásiť aj k autorstvu hesla : Založte im putá !!! Bola som zachrípnutá z chladu a povedala som ho polohlasne na trase od prezidentského paláca k parlamentu. ŽENY za mnou ho počuli, hlas mali dobrý. Chlapi sa pridali. A znelo dlho. A potom aj často, milá pepsi. Lebo som presvedčená, že obsah toho hesla je dôležitý, aby sa tí potkani nerozliezli do nenávratna. A ak dovolíš, nevidím najmenší dôvod odpovedať, ak si mi nepoložila doteraz otázku, či požiadavku o informáciu z protestu. Takže tak, pre dnešok všetko. Treba ísť aj zoči - voči tým, čo nás pozývajú na predvolebné mítingy. Prajem vospolok pekný deň.
lujza.j
13.02.12,09:50
Indeed
13.02.12,09:59
To pepsi, ďakujem za citáciu môjho príspevku. Ja som neštrngala. Pozerajúc na ksichty, ktoré chceli zmenu k lepšiemu som nenadobudla presvedčenie, že by som im vala veriť. Nadobudla som presvedčenie, že ideme do pekla. A takmer sme tam. To bude tou intuíciou. Celých dvadsať rokov som kritizovala bezbrehé rozkrádanie, tunelovanie, rodinkárčenie, korupciu, schytala medzi oči od mocných a čakala na deň, kedy sa to prevalí, kedy to už bude dostatočne vykysnuté. A stalo sa. Je to zadostiučinením pre občanov - poznať konečne pravdu. Nech bol zámer zverejnenia Gorily akýkoľvek. Dnes poznáme podstatu diania na Slovensku. Vieme, že všetci kradli, vieme, prečo máme žobračenky, vieme, prečo si platíme zdravotníctvo, školstvo, vieme, kto je za tým. Ak mi je dobre, tak sa teším a tancujem. A mohla by som. Mám už žobračenku, čo tí po nás mladší mať zrejme nebudú, ale aj ihličky a krinolínu som si ušetrila, mohla by som na bál a tancovať. Ale nechce sa mi. Sú tu slabí, slabší a najslabší, čo do ulíc nemôžu. A priamoúrne ochabnutiu tlaku ulice sa nám budú smiať do očí zas a zas. A ak si myslíš, že podozriví z gorily nemajú dobrých právnikov, melóny a skartované doklady, firmy prevexlované v daňovaných rajoch, účty vo Švajčaroch a inde, tak si na omyle. Vyšetrenie gaunerov, to nie je len hop na kravu a je teľa!!! A čo sa týka megafónov a hlasu ľudu, tak tie sa dozvieš len na mieste činu. Lebo aj média niekto platí. Toť vsjo a pekný deň vospolok.

A, ?

Čo bude ďalej ?

Ak si myslíš,že protesty na namestiach niečo zmenia, si NAIVNÁ.

Poprečituj si Protokoly Sionskych mudrcov, tam je opísana strategia vedenia a ovplyvňovania demokratickej spoločnosti.
220870
13.02.12,10:01
Dezinformácia na destabilizáciu opozície.Jednému vytýkajú že sa niekedy stretol s niekým kto sa motal okolo gorily druhému ktorý gorile nakladal do koša keď kradol tolerujú mlčanie.
http://www.aktuality.sk/clanok/201409/matovicovi-mal-pisat-program-muz-z-gorily/
pepsikova
13.02.12,10:25
...citujem:A čo sa týka megafónov a hlasu ľudu, tak tie sa dozvieš len na mieste činu. Lebo aj média niekto platí.

...Danila, nejdem s tebou polemizovať, ani sa hádať...ale aby tom si trúfla napísať, že médiá niekto platí, musela by som doložiť vlastné video z toho protestu, z miesta činu a ukázať, ako to v skutočnosti bolo a o čom to bolo...vieš, veriť, že si bola, môžem...ale aj nemusím...
...a len tak medzi nami, na tých protestoch boli aj novinári z iných zemí...tak kuk do sveta...internet žije...
lujza.j
13.02.12,11:04
Pozorne si prečítaj, milá pepsi, mnou vyznačené. Ak by si napísala MOŽNO si nebola, pochopila by som Tvoj úlet. Ty si však skĺzla k expresívne vyjadrenej nepravde. Mne to neprekáža, stáva sa to, ak nemáme argumenty. Pritom stačilo, aby si čítala moje príspevky. Áno, bola som na protestoch OSOBNE! A mrzla som na nich aj za Teba, ak súhlasíš s tým, že zlodejov treba potrestať. Za všetkých, ktorí tam byť z akýchkoľvek dôvodov nemohli. A bola som celkom vpredu. Pri tribúne a teda pri organizátoroch. Bola som pred prezidentským palácom. Aj pred parlamentom. Napísala som, že si vážim prácu polície. Až na vodné delo. Odolávali opitým výtržníkom. Bola som neďaleko Nicholsona a pozorne som ho počúvala. Bola by som rada pri tom, ak by sa podujal prevziať organizáciu protestov. Bola som aj pri tom, keď sa organizátorky báli splniť požiadavku protestujúcich ísť pred parlament. A verejne, bez strachu, Ti teda prezradím, že nemám problém sa prihlásiť aj k autorstvu hesla : Založte im putá !!! Bola som zachrípnutá z chladu a povedala som ho polohlasne na trase od prezidentského paláca k parlamentu. ŽENY za mnou ho počuli, hlas mali dobrý. Chlapi sa pridali. A znelo dlho. A potom aj často, milá pepsi. Lebo som presvedčená, že obsah toho hesla je dôležitý, aby sa tí potkani nerozliezli do nenávratna. A ak dovolíš, nevidím najmenší dôvod odpovedať, ak si mi nepoložila doteraz otázku, či požiadavku o informáciu z protestu. Takže tak, pre dnešok všetko. Treba ísť aj zoči - voči tým, čo nás pozývajú na predvolebné mítingy. Prajem vospolok pekný deň.

to by som použila hned!!!! ako sa "pokojné zhromaždenie" zmenilo na niečo iné..... nečakala by som na prvého zraneného policajta.... a teraz sa môžte do mňa pustiť:---
Pikoška
13.02.12,11:12
...citujem:A čo sa týka megafónov a hlasu ľudu, tak tie sa dozvieš len na mieste činu. Lebo aj média niekto platí.

...Danila, nejdem s tebou polemizovať, ani sa hádať...ale aby tom si trúfla napísať, že médiá niekto platí, musela by som doložiť vlastné video z toho protestu, z miesta činu a ukázať, ako to v skutočnosti bolo a o čom to bolo...vieš, veriť, že si bola, môžem...ale aj nemusím...
...a len tak medzi nami, na tých protestoch boli aj novinári z iných zemí...tak kuk do sveta...internet žije...Milá pepsi, už len očakávam, kedy budeš žiadať môj občiansky preukaz a zaslanie foto z môjho mobilu. Len neviem, či to treba poslať poštou, alebo to mám aj osobne doviesť.:).......kuk do Grécka, aj to je svet....
Z toho, čomu Ty veríš, alebo neveríš, ma moja hlava skutočne nebolí.;)
Pikoška
13.02.12,11:15
to by som použila hned!!!! ako sa "pokojné zhromaždenie" zmenilo na niečo iné..... nečakala by som na prvého zraneného policajta.... a teraz sa môžte do mňa pustiť:---A prečo? Je to Tvoj názor. Vieš, ako sa hovorí: Všetci sme dietky Božie.:---
trisestri
13.02.12,11:27
to by som použila hned!!!! ako sa "pokojné zhromaždenie" zmenilo na niečo iné..... nečakala by som na prvého zraneného policajta.... a teraz sa môžte do mňa pustiť:---

pozeraj spravy,inde je normalne hadzat do tych svin policajstkych dlazobne kocky, lutujes tu zberbu policajnu /to bolo kriku ked vb pouzila v jari 1988 vodne dela/a na mieste tych protestujucich si zistim velite zasahu aj toho debila co ho pouzil a pockam si na nich,policajti az na vynimky su zberba darmozracov ktora chrani podvodnikov a mafiu,ved samy su skorumpovany az za usami,ak niekto kamos alebo rodina moze beztresne aj ludi autom zrazat na chodniku,policajti nechrania zakon a poriadok ale robia ochranku lumpom a darebakom,neviem preco by ich mal slusny clovek lutovat-pomahat a chranit-mafiu a lumpov pred zakonom a darebnych politikov a podvodnikov pred spravodlivym hnevom
lujza.j
13.02.12,11:43
pozeraj spravy,inde je normalne hadzat do tych svin policajstkych dlazobne kocky, lutujes tu zberbu policajnu /to bolo kriku ked vb pouzila v jari 1988 vodne dela/a na mieste tych protestujucich si zistim velite zasahu aj toho debila co ho pouzil a pockam si na nich,policajti az na vynimky su zberba darmozracov ktora chrani podvodnikov a mafiu,ved samy su skorumpovany az za usami,ak niekto kamos alebo rodina moze beztresne aj ludi autom zrazat na chodniku,policajti nechrania zakon a poriadok ale robia ochranku lumpom a darebakom,neviem preco by ich mal slusny clovek lutovat-pomahat a chranit-mafiu a lumpov pred zakonom a darebnych politikov a podvodnikov pred spravodlivym hnevom

.....aká je polícia je čoho-koho obraz? ja nemusím ja to viem...
trisestri
13.02.12,12:02
.....aká je polícia je čoho-koho obraz? ja nemusím ja to viem...

a ci ti ja viem, kazdy si buduje aj svoj profesionalny obraz-mozno na vine vlada,mozno narod,vela zhniteho je v state danskom ci ako to je v diele klasika,ale tento marazmus a jeho prehlbovanie malokomu prinesu nieco dobre./mam hamletovsku dilemu ci je lepsie zit sladkej nevedomosti alebo nie,ale nakolko prezivam a vnimam vela negativ tohto marazmu na vlastnej kozi,bral by som prvu moznost,to by bolo viac pohody a kludu/
ela77
13.02.12,12:17
Piánko poraďáci, toto potrebuje elita národa, ktorá nás zdiera. Aby sme boli rozhádaní, nejednotní, vtedy sa ľud nedá dať dokopy proti nim. To som zažila v robote. Nik nemal odvahu postaviť sa proti vedeniu, lebo sme si navzájom prestali veriť, či ak niekto podnikne kroky voči nemu s nesúhlasom, či sa pridajú aj ostatní, lebo začala sa medzi nás vtierať nedôvera navzájom a nejednotnosť, hoci aj teraz je jasné, že všetci chcú zmenu, len sme zmagorení kúpenými médiami a človek nevie čo bude správnejšie a kto hovorí pravdu a ešte každý z nás na to pozerá z iného uhla, hlavne ovplyvnený finančným zázemím.
http://mail.centrum.sk/download.php?bid=00004a033f74107001ad768e&idx=8http://mail.centrum.sk/download.php?bid=00004a4b3f8ce17001ad7726&idx=5http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12665.gif
gilda
13.02.12,12:40
Piánko poraďáci, toto potrebuje elita národa, ktorá nás zdiera. Aby sme boli rozhádaní, nejednotní, vtedy sa ľud nedá dať dokopy proti nim. To som zažila v robote. Nik nemal odvahu postaviť sa proti vedeniu, lebo sme si navzájom prestali veriť, či ak niekto podnikne kroky voči nemu s nesúhlasom, či sa pridajú aj ostatní, lebo začala sa medzi nás vtierať nedôvera navzájom a nejednotnosť, hoci aj teraz je jasné, že všetci chcú zmenu, len sme zmagorení kúpenými médiami a človek nevie čo bude správnejšie a kto hovorí pravdu a ešte každý z nás na to pozerá z iného uhla, hlavne ovplyvnený finančným zázemím.http://mail.centrum.sk/download.php?bid=00004a033f74107001ad768e&idx=8http://mail.centrum.sk/download.php?bid=00004a4b3f8ce17001ad7726&idx=5http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12665.gif

.... nerozhádaní a jednotní - od Svätopluka sa nám to nepodarilo. http://www.youtube.com/watch?v=wULa-05V4DM ..... do Volieb 2012 to znova nestihneme.
jar88
13.02.12,12:43
a ci ti ja viem, kazdy si buduje aj svoj profesionalny obraz-mozno na vine vlada,mozno narod,vela zhniteho je v state danskom ci ako to je v diele klasika,ale tento marazmus a jeho prehlbovanie malokomu prinesu nieco dobre./mam hamletovsku dilemu ci je lepsie zit sladkej nevedomosti alebo nie,ale nakolko prezivam a vnimam vela negativ tohto marazmu na vlastnej kozi,bral by som prvu moznost,to by bolo viac pohody a kludu/
V tom máš pravdu, že lepšie ti je v tej nevedomosti a aj v tom máš pravdu, že málokomu tento marazmus prináša niečo dobré.
--------------------------------
Ja len dúfam, že ti to vydrží dostatočne dlho na to, aby som počas tohto marazmu stihol zabezpečiť vnúčatá a možno aj pravnúčatá.
Inak prajem veľa pohody v tej sladkej nevedomosti.
---------------------------------
Vypočul som si aj tie tebou prilepené Stanekove bludy v tej tvojej téme Europodvod, či ako sa to vlastne volá. Jednoducho "super" táranie, ale veľmi presvedčivo podané.
trisestri
13.02.12,13:06
V tom máš pravdu, že lepšie ti je v tej nevedomosti a aj v tom máš pravdu, že málokomu tento marazmus prináša niečo dobré.
--------------------------------
Ja len dúfam, že ti to vydrží dostatočne dlho na to, aby som počas tohto marazmu stihol zabezpečiť vnúčatá a možno aj pravnúčatá.
Inak prajem veľa pohody v tej sladkej nevedomosti.
---------------------------------
Vypočul som si aj tie tebou prilepené Stanekove bludy v tej tvojej téme Europodvod, či ako sa to vlastne volá. Jednoducho "super" táranie, ale veľmi presvedčivo podané.

mozes si zabespecit aj desat generacie dopredu a zit v sladkej nevedomosti ze ked maju majetok nikdy sa im nic nemoze stat,to je tak ak niekto nevie precitat text ktory cituje-tunelari sa snazia byt za chytrych,bol si v dobrom case na dobrom mieste,je tam toho,vraj ze mas mozog a tak si si zarobil,vytunelovat za par centov kupenu firmu to je umenie,takych ako tu behaju tisice,mily stanko ci co si zac alebo milanko./to jedno,jeden ako druhy/
jar88
13.02.12,13:16
mozes si zabespecit aj desat generacie dopredu a zit v sladkej nevedomosti ze ked maju majetok nikdy sa im nic nemoze stat,to je tak ak niekto nevie precitat text ktory cituje-tunelari sa snazia byt za chytrych,bol si v dobrom case na dobrom mieste,je tam toho,vraj ze mas mozog a tak si si zarobil,vytunelovat za par centov kupenu firmu to je umenie,takych ako tu behaju tisice,mily stanko ci co si zac alebo milanko./to jedno,jeden ako druhy/
Len si ďalej snívaj o svetlých zajtrajškoch.
Snívate o nich už ďalších 22 rokov a budete snívať ďalej, pokým nepomriete.
No a samozrejmeže budú snívať aj tvoje deti a ich deti, až do skonania sveta.
Socialismus je duševný mor, je to vlastne duševná nákaza, ktorá sa najlepšie šíri v zadubenej rodine.
Pikoška
13.02.12,13:25
Len si ďalej snívaj o svetlých zajtrajškoch.
Snívate o nich už ďalších 22 rokov a budete snívať ďalej, pokým nepomriete.
No a samozrejmeže budú snívať aj tvoje deti a ich deti, až do skonania sveta.
Socialismus je duševný mor, je to vlastne duševná nákaza, ktorá sa najlepšie šíri v zadubenej rodine.Vtáka poznáš po perí a človeka po reči, milý jardo.;)
jar88
13.02.12,13:36
Vtáka poznáš po perí a človeka po reči, milý jardo.;)
No jasné,
obaja vieme, kto na ktorú bránu kope.
------------------------------------
Ty máš šťastie, že nech kopneš, ako chceš, vždy je to ten správny kop. Že to nebol gól? Nevadí, veď aj snaha sa počíta a dokonca aj účasť.
-------------------------------------
To ste celý vy a potom sa čudujete, že to tu takto vyzerá.
trisestri
13.02.12,14:00
Len si ďalej snívaj o svetlých zajtrajškoch.
Snívate o nich už ďalších 22 rokov a budete snívať ďalej, pokým nepomriete.
No a samozrejmeže budú snívať aj tvoje deti a ich deti, až do skonania sveta.
Socialismus je duševný mor, je to vlastne duševná nákaza, ktorá sa najlepšie šíri v zadubenej rodine.

este raz zdoraznujem ze tliachas bez toho aby si vedel citat-ja som svetlejsim zajtrajskom neveril ani vtedy ked ty si ludi za take nazory ake teraz hlasas udaval,viem asi po 3 rokoch si zacal zapierat,ale nejeden poradak tu pisal ze forma a sposob akym komunikujes je typicky estebacky rukopis-ty sa chvalis ze vies vybudovat svetlejsie zajtrajsky svojim potomkom a ze mastne bankove konto je zarukov na vecne casy,uz sme tu mali vecne casy a rychlo pominuli,s mastnym kontom sa zije lepsie,ale vsetko je pominutelne a ktovie co moze byt istota v takych turbulentnych dobach--kazdy si buduje aj dnesok aj zajtrasok,inak by ludia nepodnikali a nechodili za robotou aj za hranice-na stat sa spoliehaju iba ak tvoji kamosi cigani a este par cucarov.