ajuska86
11.02.12,13:45
Dobrý deň, môj klient počas roka zahadzoval výpisy z účtu, až keď som ho na to upozornila si ich začal odkladať. A teraz keď sa bol spýtať na dodatočné vytlačenie výpisov v banke povedali mu, že to stojí 6,60 € za jeden výpis. Chcem sa spýtať, či mu môžem zachrániť tie peniaze a účtovať iba na základe toho čo mi vytlačí z internetbankingu. Myslíte, že sa dá účtovať iba na základe takýchto dokladov? Vediem JU.
Ďakujem
Badko
11.02.12,14:23
Dobrý deň, môj klient počas roka zahadzoval výpisy z účtu, až keď som ho na to upozornila si ich začal odkladať. A teraz keď sa bol spýtať na dodatočné vytlačenie výpisov v banke povedali mu, že to stojí 6,60 € za jeden výpis. Chcem sa spýtať, či mu môžem zachrániť tie peniaze a účtovať iba na základe toho čo mi vytlačí z internetbankingu. Myslíte, že sa dá účtovať iba na základe takýchto dokladov? Vediem JU.
Ďakujem

Ja osobne by som žiadala výpisy aj keď bude musieť zaplatiť 6,60 za opis aj keď sami to zdá dosť vysoká suma
jacekova
11.02.12,14:39
tie banky su horsie nez uzernici!!! tiez mi klientka hovorila,ze od nej vypytali 6,60 za vypis
paťuška
20.02.12,18:07
Výpis z internetbankingu je tiež zúčtovateľný doklad. Ja by som to určite použila a nepodporovala úžerníctvo banky. Je to skontrolovateľné tak ako aj papierový výpis.
Luna
20.02.12,18:14
Zákon o účte už nehovori už o orginálnych dokladoch. Orginál sa spomína iba v zákone o DPH.Takže ja by som kľudne účtovala na základe výpisu s internetbankingu. Výpis z účtu sa dá ťažko použiť pri inych finančných operáciach, je ťažko zameniteľný.Takže by som ho použila.
Darina.darina
20.02.12,18:19
ja som účtovala na základe výpisu z internetbankingu v JU a nevadilo to ani daňovej kontrole.
tinaM
20.02.12,19:25
ja som účtovala na základe výpisu z internetbankingu v JU a nevadilo to ani daňovej kontrole.
Súhlasím, ale prikladám aj originál ak mi dôjde /mesačný výpis/.
To znamená, že účtujem na základe výpisu z internetbankingu, ale priložím aj originál.
mmmm1
20.02.12,19:40
može byť aj vlastne vytlačený výpis z účtu. napr. M- bank ani neposiela inak výpisy. Je to internetová banka, a mailom chodia aj výpisy.