petrakobzakova
12.02.12,11:37
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať ako účtovať pri prerušení živnosti. živnosť bola prerušená od 1.2 - 31.8.2011 v tomto období však vznikali živnostnikovi náklady na ZP a ostatné náklady spojené s jeho stavebnou činnosťou napríklad nákup materiálu, budem tieto účtovať do výdavkov aj ked boli v období ked bola jeho cinnosť prerušená? Výnosy mu vznikli aj 1.8.2011 budú jeho príjmom aj ked bola cinnosť prerušená do 31.8.2011
Ďakujem Vám za odpovede
Zita5
12.02.12,11:24
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať ako účtovať pri prerušení živnosti. živnosť bola prerušená od 1.2 - 31.8.2011 v tomto období však vznikali živnostnikovi náklady na ZP a ostatné náklady spojené s jeho stavebnou činnosťou napríklad nákup materiálu, budem tieto účtovať do výdavkov aj ked boli v období ked bola jeho cinnosť prerušená? Výnosy mu vznikli aj 1.8.2011 budú jeho príjmom aj ked bola cinnosť prerušená do 31.8.2011
Ďakujem Vám za odpovede

Ako mohol mať pozastavenú živnosť , ak mu vznikali výdavky na materiál a "výnosy " zo stavebnej činnosti v čase, keď nemohol podnikať ?
K otázke :
Účtujte tak ako by živnosť nebola pozastavená, s tým, že môže očakávať možno aj nejakú nepríjemnosť pri kontrole z vyšších inštitúcii.
petrakobzakova
12.02.12,16:37
Ja viem, ze by vznikat nemali vydavky na material, ale ma nejaky nakupeny materiál na bločkoch aj v čase, ked mal zivnost pozastavenu, práve preto sa pytam, či mu tieto bločky mozem dat do výdavkov. živnosť bola pozastavená do 31.8 ale napriek tomu vydal faktúru 1.8, čo je podla mna nezmysel, ale do prijmu mu to zahrnut musim.