kimart
13.02.12,07:32
Ahojte, poprosím o radu, študent SŠ v prerušil štúdium v polovici novembra, teraz som si nie istá, či mal nárok na daň bonus ešte aj decembri, tento mu bol vyplatený, ak nie, čo teraz? opraviť mzdu, prehľad a vyžiadať bonus od zamestnanca späť? Ďakujem
kimart
13.02.12,09:52
prosím neporadíte?
veronikasad
13.02.12,09:54
Ahojte, poprosím o radu, študent SŠ v prerušil štúdium v polovici novembra, teraz som si nie istá, či mal nárok na daň bonus ešte aj decembri, tento mu bol vyplatený, ak nie, čo teraz? opraviť mzdu, prehľad a vyžiadať bonus od zamestnanca späť? Ďakujem
prečo za december, keď štúdium prerušil v novembri ? Kedy ti nahlásil zmenu ? Máš ju podpísanú vo vyhlásení ?
kimart
13.02.12,10:37
zmena bola nahlásená až teraz, zatiaľ to nie je podpísané vo vyhlásení, no a myslela som si, že keď v polovičke novembra prerušil SŠ, tak ešte za tento mesiac mu prináleží ešte bonus, či sa mýlim?
veronikasad
13.02.12,10:39
zmena bola nahlásená až teraz, zatiaľ to nie je podpísané vo vyhlásení, no a myslela som si, že keď v polovičke novembra prerušil SŠ, tak ešte za tento mesiac mu prináleží ešte bonus, či sa mýlim?
Za mesiac november ano, dátum nahlásenia zmeny poznač do Vyhlásenia, daj si podpísať. December neopravuj, preplatok vysporiadaj v RZD, alebo si ho vysporiada zamestnanec sám, podaním DP - ak o RZD do 15.2. nepožiada.