lukask
13.02.12,07:35
Dobry den,
touto cestou Vas chcem poziadat o pomoc ako postupovat v nasledovnom pripade.
V decembri 2011 som nastupil do zamestnania, avsak zaciatkom roku 2012 mal zamestnavatel problemy s priestormi, v ktorych podnikal - teda prenajimatel znemoznil vstup vsetkym zamestnancom do firmy, pretoze neboli uhradene faktury za prenajom. Kedze som videl, ze bude pravdepodobne problem s mojim zamestnavatelom, rozhodol som sa, ze si najdem novu pracu - co sa aj stalo.
Byvalemu zamestnavetelovi som dna 09.01.2012 zaslal doporucenou postovou zasielkou list v ktorom som mu oznamil, ze dnom 11.01.2012 ukoncujem pracovny pomer (zaslane postou to bolo preto, pretoze stale v tomto case bol znemozneny pristup do firmy).
Avsak dna 23.01.2012 som dostal od byvaleho zamestnavatela list, ze dnom 25.01.2012 ukoncujem on so mnou pracovny pomer k 25.01.2012 - lenze ja uz som od 12.01.2012 bol zamestnany u noveho zamestnavatela. Preto som poslal opat doporucenou zasielkou list, v ktorom ho ziadam o opravu - resp. prepracovanie ukoncenia pracovneho pomeru, pretoze neboli spravne ani datumy a takisto, ze JA som ukoncil pomer s byvalou firmou a nie naopak. Takisto som ho v liste ziadal o zaslanie zapoctoveho listu a takisto vyplatenie stravnych listkou.

Moja otazka : na aku instituciu sa mozem obratit v tomto probleme, pretoze do dnesneho dna neprislo k naprave - t.j. nemam ani opravenu vypoved a co je horsie, nemam ani zapoctovy list, ktory musim odovzdat u noveho zamestnavatela a navyse blizi sa danoveho obdobie a mam pocit, ze bude problem aj s potvrdenim o vyske prijmu, ktory budem potrebovat ako doklad k dan. priznaniu za rok 2011.

Dakujem