Stebielko
14.02.12,10:11
Ahojte. Máte niekto skúsenosti s ubytovaním STELLA v Grécku na Olympic beach?
Ďakujem.
alaya1
14.02.12,09:42
Je to standartne ubytovanie, skrina, postel-grecka velkost.Podla mna nasich **.Ich je asi *** nie?
Stebielko
15.02.12,09:11
Môžete mi ešte napísať, čo mám chápať pod vybavením kuchyne? Aby som vedela, ako sa mám pripraviť, keďže tam ideme na dovolenku.
alaya1
15.02.12,09:13
ja som tam bola asi pre 6 rokmi. Bola tam chladnicka, dvojplatnicka, 2 hrnce, 3 pohare, pribor.Ale mozno sa to zmenilo, ale ja si vzdy nosim jednorazove taniere, pribory, pohare, nemam potom problem. tam sa ani neoplati varit, My sme chodili jest do taverien.
220870
15.02.12,09:28
Olympic beach je široký pojem.Možno sa tam niekomu páči, ale ja mám z toho strediska ten najhorší pocit.Predpokladám lepšie povedané viem ,že naše cestovky budú hľadať to najhoršie ubytovanie z najhoršieho.Neviem aké strediská vyhľadávate vy.Podľa mňa je OB turistické inferno.
Plánoval som sa tam minulý rok ubytovať .Neviem skade ste ,ale predstavte si natrieskané Zlaté piesky v BA.Ráno o 5:30 som vystúpil s z auta omočil ruku do mora zostala masná ,zaradil spiatočku a šiel na Sithóniu.Otrasné stredisko .Ubytovne ako naše 4 poschodové činžiaky, hrôza a hnus presne takto si ja dovolenku nepredstavujem.Aj keď na druhú stranu musím povedať ,že dva tri kilometre ďalej po pláži boli aj celkom zaujímavo a slušne vyzerajúce hotelíky.
alaya1
15.02.12,14:17
Ol.Be.je kludne a male letovisko, velke a rusne je Paralia Kateriny, hned vedla Olympiku.
220870
15.02.12,16:08
Prešiel som to od Katerini (Paralia) to bol sajgon.Po Leptokariu tam sme to vzdali.Ak je to niekde medzi Katerini a Olympiaki Akti tak trochu beriem.Tam bolo trochu prázdnejšie.Na mape to nieje označené ,ako olympic beach. .