SBAH
14.02.12,10:13
Dobrý deň! Mám takýto problém, 3.2.2012 som kúpila nový automobil značky renault a na 6-ty deň auto vôbec nenaštartovalo. Volala som do renault asistentu a tí mi dali odtiahnuť auto do autorizovaného servisu. Od tej doby čž. od 9.2. nevedia v servise zistiť závadu a každý deň mi dávajú iné informácie. Chcem sa spýtať či je nejaká právna možnosť odstúpenie od kúpnej zmluvy z dôvodu straty dôvery k výrobku alebo predajcovi, alebo či je nejaká môžnosť "donútenia" k rýchlejšiemu konania servisu. Musím dodať, že auto je kupované cez sociálku na postihnutého môjho syna a sociálka už vypytuje odomňa technický, ale ja som auto ešte neprihlásila, pokial nebude auto v poriadku a schopné riadnej a bezporuchovej jazdy. Ďakujem Andrea
katarina.j
14.02.12,09:18
Predpokladam, že si auto kupovala priamo v Renaulte-nove, nie ojazdene? či? ak nove, tak je v zaruke a nevidim dôvod vratenia automobilu a odstupenia od zmluvy-ako to mas v zmluvnych podmienkach-v bode odstupenie od zmluvy? Ak je to autorizovany predajca, ktorý si stoji za kvalitou a spokojnostou zakaznika, tak ti mohli pozičat auto-kym nenajdu zavadu a neodstrania ju na tvojom aute...na to nemas narok? prestuduj poriadne kupnu zmluvu bod po bode :-)
SBAH
14.02.12,09:33
Auto je nové a dali mi aj náhradné vozidlo ale od renault asistentu, ale neadekvátne veľké, nakoľko potrebujem nosiť aj vozík pre syna a do toho požičaného ho nedám. Ale ich to netrápi, vraj mám vydržať a dať syna na maródku a čakať pokiaľ auto neopravia, ale toto neni riešenie, podľa mňa. A koľko má byť na maródke týždeň, mesiac? Toto neni v poriadku.
SBAH
14.02.12,09:35
Bolo mi povedané, že trikrát musí byť auto v oprave až potom mi ho napr. vymenia za nové, inak nič.
Mária27
14.02.12,19:33
Ak majú také auto v obchode, môžeš požadovať výmenu veci hneď. Odstúpiť od zmluvy môžeš tiež, nakoľko ti to neopravili v primeranej lehote - tá sa posudzuje vždy podľa konrétneho prípadu - tebe auto chýba pre postihnutého syna, náhradné je vadné ... Vada sa považuje za neodstrániteľnú nielen vtedy, keď vec nemožno opraviť, ale aj vtedy, keď inak opraviteľná vada nebola odstránená bez zbytočného odkladu (§ 622 ods. 1 obč.z.).
Či budeš žiadať výmenu alebo odstúpiš, záleží od teba - ak niečo vyhlásiš, nemôžeš to meniť. Odstúpením od zmluvy zaniká právny vzťah medzi predávajúcim a tebouz tej kúpnej zmluvy.

§ 622

(1) Ak ide o vadu, ktorú možno odstrániť, má kupujúci právo, aby bola bezplatne, včas a riadne odstránená. Predávajúci je povinný vadu bez zbytočného odkladu odstrániť.
(2) Kupujúci môže namiesto odstránenia vady požadovať výmenu veci, alebo ak sa vada týka len súčasti veci, výmenu súčasti, ak tým predávajúcemu nevzniknú neprimerané náklady vzhľadom na cenu tovaru alebo závažnosť vady.
(3) Predávajúci môže vždy namiesto odstránenia vady vymeniť vadnú vec za bezvadnú, ak to kupujúcemu nespôsobí závažné ťažkosti.
§ 623

(1) Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať.
(2) Ak ide o iné neodstrániteľné vady, má kupujúci právo na primeranú zľavu z ceny veci.
SBAH
15.02.12,18:24
Mária 27 ďakujem