pavol tupy
14.02.12,14:57
Dobry den
Kupil som 21.1.2012 auto a zatial som nedostal technický preukaz.Chcem sa spytat či možem jazdit aj bez technickeho preukazu.Je len prefotený.Stačí mi kupno predajná zmluva?V bazare mi povedali že možem a policajt že nie,tak mi poradte kto ma pravdu?
Stanislav 1975
14.02.12,14:32
pravdu majú policajti- samozrejme že nemožeš jazdiť na prefotený techničák- tam sú policajti hneď nemilosrdný- pokuta...

ja som inak už myslel,že aaa auto už odstránili tento neduh,že strašne dlho im trvá odovzdanie techničáku...
pavol tupy
14.02.12,14:50
Ale ani ked budem mat kupno predajnu zmluvu so sebou? V aaauto my tvrdili že možem jazdit tak nechapem komu mam verit...
misomiso
14.02.12,14:57
V aaa chcu predat, preto tvrdia aj veci, ktore nie su pravda.
Xanti
14.02.12,15:02
Ale ani ked budem mat kupno predajnu zmluvu so sebou? V aaauto my tvrdili že možem jazdit tak nechapem komu mam verit...

Pýtaj od AAA písomné potvrdenie o tom čo tvrdia, a tiež aj prísľub, že v prípade cestnej kontroly a udeleniu pokuty Ti tú pokutu refundujú.

Nedočkáš sa takého potvrdenia.
misomiso
14.02.12,15:06
Je pravda ze aj ja som raz kupil auto v aaa, ale je to velka odvaha, uz by som to nespravil. Robia z cloveka totalneho somara. Nachaju ti podpisat protokol, ktory hovori, ze auto ma opotrebovane uplne vsetko, navyse v zmluve je klauzula, ze si si vedomy toho, ze kupujes auto pod trhovu cenu a ze tento rozdiel v cene si ochotny dat do buducich oprav.

Je to samozrejme nezmysel, aaa predava auta skor mierne nad trhovu cenu.
AAA Auto
23.02.12,12:00
Dobrý deň, prosím zašlite mi pôvodné ŠPZ vozidla, prípadne VIN kód, následne vyzistím, čo sa stalo s Vašími dokladmi. Ďakujem za pochopenie.
S pozdravom Lucia Lakyová
AAA Auto
xtriadax
08.07.12,06:18
Môžem len potvrdiť že v AAA auto Vám pri kúpe sľúbia aj modré z neba. Tam by som si auto nekupoval po tom čo som si o nich na rôznych fórach prečítal. Potvrdilo sa mi to aj teraz keď švagor kúpil na ich pobočke v ZA auto. V ten istý deň som kúpil nové (14.6.2012) a dal inzerát na staré. Nové auto som prihlásil do troch dní. Staré sa mi podarilo už predať a odhlásenie a prihlásenie trvalo 10 minút. Auto zostalo v tom istom okrese. Švagor jazdí stále na prefotený technický a v AAA auto samé omáčky okolo toho že prečo ho ešte nemá prepísané.
LAPAC
15.07.12,07:24
pravda toto som aj ja zažil od AAA preč
selc
27.02.13,16:21
Nerozumiem, preco ludia este stale kupuju auta z bazarov (ak vylucim 1 max 2 roky stare), ked sa daju v pohode doviezt zo zahranicia prip. kupit cez sukromnu inzerciu alebo ak nie su peniaze tak nove na leasing/uver... Celkom pekne je to tu (http://carfinance.sk/?kupujeme-auto) rozobrane... V bazaroch vacsinou koncia auta, ktore sukromna osoba nevie predat (lebo je to srot) no a bazar z toho este musi prezit, takze k cene vraku prirata este proviziu... Ale keby kupujem auto tak asi najskor riesim cez dovoz, lacnejsie + zachovalejsie ako SK auto (aspon teda je vyssia sanca, kedze v zahranicii su urcite lepsie cesty a aj ludia tam maju viac € -> viac sa staraju... statisticky).