Indeed
14.02.12,19:21
V poslednom čase rozmýšĺam nad otázkami, na ktoré nenachádzm odpoveď.
Dúfam,že sa nájde niekoľko Poraďákov, ktorí sa zapoja do tejto témy a pokúsia sa mi odpovedať na nasledovné otázky:

1. Prečo má Lenka Hriadeĺová prekrížené nohy pri moderovaní športového spravodajstva ?

2. Prečo značka DAIHATSU nema na Slovensku zastupenie, aj ked vo viacerých europskych krajinách /Rakusko/ zaznamenáva ohromujúci
uspech v predaji svojich automobilov.

3. Prečo zaznamenávam extremne podráždené a emotivne zaťažené reakcie , ak niekto zavesí do témy reklamu na svoje podnikanie, ked
portál Porada.sk nemá realny dosah na 98% obyvateĺov Slovenska, teda akákoĺvek reklama sa mińa účinkom ?
Stanislav 1975
14.02.12,18:26
Ja len k bodu č.1- prečo asi?:D:D-lebo je tam prievan a nechce dostať nejaký zápal...,preto...
lujza.j
14.02.12,18:30
ja tiež len bod č.1- aby mala menšie boky:)
prečo niektoré redaktorky tv novín ked hovoria ten svoj obkec stoja bokom?aby nevyzerali široko:)
misoft
14.02.12,18:30
V poslednom čase rozmýšĺam nad otázkami, na ktoré nenachádzm odpoveď.
Dúfam,že sa nájde niekoľko Poraďákov, ktorí sa zapoja do tejto témy a pokúsia sa mi odpovedať na nasledovné otázky:

1. Prečo má Lenka Hriadeĺová prekrížené nohy pri moderovaní športového spravodajstva ? Lebo jeden Hriadeľ tam už bol, ďalší nie je potrebný :D

2. Prečo značka DAIHATSU nema na Slovensku zastupenie, aj ked vo viacerých europskych krajinách /Rakusko/ zaznamenáva ohromujúci
uspech v predaji svojich automobilov. No práve - mi nie sme "Európa"

3. Prečo zaznamenávam extremne podráždené a emotivne zaťažené reakcie , ak niekto zavesí do témy reklamu na svoje podnikanie, ked
portál Porada.sk nemá realny dosah na 98% obyvateĺov Slovenska, teda akákoĺvek reklama sa mińa účinkom ? Lebo mi sme len 2% a zatiaľ máme ešte trochu fištrónu v gebuliach..
buchač
14.02.12,18:32
V poslednom čase rozmýšĺam nad otázkami, na ktoré nenachádzm odpoveď.
Dúfam,že sa nájde niekoľko Poraďákov, ktorí sa zapoja do tejto témy a pokúsia sa mi odpovedať na nasledovné otázky:

1. Prečo má Lenka Hriadeĺová prekrížené nohy pri moderovaní športového spravodajstva ?
...lebo by jej žalúdok vypadol....:rolleyes:
2. Prečo značka DAIHATSU nema na Slovensku zastupenie, aj ked vo viacerých europskych krajinách /Rakusko/ zaznamenáva ohromujúci
uspech v predaji svojich automobilov.
...lebo málo " platí " ....
3. Prečo zaznamenávam extremne podráždené a emotivne zaťažené reakcie ,
...lebo si prepracovaný ....
ak niekto zavesí do témy reklamu na svoje podnikanie,
...lebo im drbe...
ked
portál Porada.sk nemá realny dosah na 98% obyvateĺov Slovenska, teda akákoĺvek reklama sa mińa účinkom ?
...lebo .................................no ááááá ...????....hlavne , že sa biznis točí ....
Predsa aj v telke reklamy idú ....a ľudia si aspoň odbehnú na wecko alebo do chladničky ....
Tí šikovnejší pri tej akože dlhšej reklame si aj rýchlovku stihnú ....

.....viac odpovedí ako otázok .....;):---:D
marleau
14.02.12,18:33
1.Lebo vždy,keď domoderuje,tak musí vyslopať celý pohár vody a tak je dopredu pripravená,nech sa "nepochčí"...bohvie ako to potom riešia....
Stanislav 1975
14.02.12,18:35
.....viac odpovedí ako otázok .....;):---:D
s tým bodom 1 asi nemáš pravdu-ona je určite ešte panna...-takže nevypadol...:D
marleau
14.02.12,18:38
s tým bodom 1 asi nemáš pravdu-ona je určite ešte panna...-takže nevypadol...:D
?????????????čo je???
Tam bolo viac hriadeľov ako v jej papuli rožkov..tá musí byť vydlávená ako cigánska galoša....hehe..
lujza.j
14.02.12,18:43
čo keby ste sa išli kuknúť do http://www.porada.sk/t186813-startovanie-auta.html mám nejakú patáliu dakujém.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11908.gif
misoft
14.02.12,19:15
Kukli sme sa - a niečo tam už je napísané. Vraj nemáš rušiť zábavu :D
Indeed
15.02.12,16:51
zaujimava téma...
misomiso
15.02.12,16:58
V poslednom čase rozmýšĺam nad otázkami, na ktoré nenachádzm odpoveď.
Dúfam,že sa nájde niekoľko Poraďákov, ktorí sa zapoja do tejto témy a pokúsia sa mi odpovedať na nasledovné otázky:

1. Prečo má Lenka Hriadeĺová prekrížené nohy pri moderovaní športového spravodajstva ?

2. Prečo značka DAIHATSU nema na Slovensku zastupenie, aj ked vo viacerých europskych krajinách /Rakusko/ zaznamenáva ohromujúci
uspech v predaji svojich automobilov.

3. Prečo zaznamenávam extremne podráždené a emotivne zaťažené reakcie , ak niekto zavesí do témy reklamu na svoje podnikanie, ked
portál Porada.sk nemá realny dosah na 98% obyvateĺov Slovenska, teda akákoĺvek reklama sa mińa účinkom ?

No ja iba k tomu druhemu bodu, pretoze neviem, co je to Hriadelova.

S najvacsou pravdepodobnostou kvoli velkosti slovenskeho trhu.

To sme akosi nedomysleli, s tym rozdelenim CSFR, teda nie ze by som bol proti, ale prva vec, ktora mi udrela do oci, ze som isiel asi rok po rozdeleni kupovat STIHL motorovu pilu, a v katalogu ktory bol spolocny pre CR aj SR v cestine bolo asi 60% modelov oznacene hviezdickou "dostupne ina v CR".

K nam dovazali iba zopar napredavanejsich modelov. Nikto nebude zabezpecovat rozne povolenia, certifikaty a nasledne diely a servis pre vyrobok, ktory si tu potencionalne kupi 14 ludi.
zalobaba
15.02.12,17:01
V poslednom čase rozmýšĺam nad otázkami, na ktoré nenachádzm odpoveď.
Dúfam,že sa nájde niekoľko Poraďákov, ktorí sa zapoja do tejto témy a pokúsia sa mi odpovedať na nasledovné otázky:

1. Prečo má Lenka Hriadeĺová prekrížené nohy pri moderovaní športového spravodajstva ? lebo koľajnice sa v diaľke zbiehajú

2. Prečo značka DAIHATSU nema na Slovensku zastupenie, aj ked vo viacerých europskych krajinách /Rakusko/ zaznamenáva ohromujúci
uspech v predaji svojich automobilov. lebo je citrón žltý

3. Prečo zaznamenávam extremne podráždené a emotivne zaťažené reakcie , ak niekto zavesí do témy reklamu na svoje podnikanie, ked
portál Porada.sk nemá realny dosah na 98% obyvateĺov Slovenska, teda akákoĺvek reklama sa mińa účinkom ? lebo vegeta nemá nožičky


ak máš ešte nejaké ďalšie otázky, sem s nimi, rodina poraďákov úžasných ti určite s odpoveďami pomôže, aby si sa vedel v živote lepšie zorientovať....
misoft
15.02.12,17:10
>misomiso: kua - ty nevieš, kto to je?
Tak kuk:
http://3.bp.blogspot.com/-1G0dMpxVcuc/TiGs1Y1-OOI/AAAAAAAAskM/usc11u1fQh0/s400/2004%2BLenka%2BHriadelova.jpg
Indeed
15.02.12,17:18
No ja iba k tomu druhemu bodu, pretoze neviem, co je to Hriadelova.

S najvacsou pravdepodobnostou kvoli velkosti slovenskeho trhu.

To sme akosi nedomysleli, s tym rozdelenim CSFR, teda nie ze by som bol proti, ale prva vec, ktora mi udrela do oci, ze som isiel asi rok po rozdeleni kupovat STIHL motorovu pilu, a v katalogu ktory bol spolocny pre CR aj SR v cestine bolo asi 60% modelov oznacene hviezdickou "dostupne ina v CR".

K nam dovazali iba zopar napredavanejsich modelov. Nikto nebude zabezpecovat rozne povolenia, certifikaty a nasledne diely a servis pre vyrobok, ktory si tu potencionalne kupi 14 ludi.

Keby na slovenskom trhu povolili predavať DAIHATSU, tak položí do vrecka VW Lupo aj KIA Sportage, svojimi konkurenčnými modelmi.
misomiso
15.02.12,19:55
Keby na slovenskom trhu povolili predavať DAIHATSU, tak položí do vrecka VW Lupo aj KIA Sportage, svojimi konkurenčnými modelmi.

Keby povolili? A kto to zakazal?:)
csillag3112
15.02.12,20:16
Táto téma nemá chybu! K otázke č.1 no možno preto lebo je tam zbytočne veľa hlúposti okolo jedného chlpateho mäsa tak aby sa to nerozsypalo.
Stefan2005
15.02.12,20:28
Keby na slovenskom trhu povolili predavať DAIHATSU, tak položí do vrecka VW Lupo aj KIA Sportage, svojimi konkurenčnými modelmi.

http://www.daihatsuauto.sk/
erzet
15.02.12,20:41
presne na to som myslel