ninus21
15.02.12,07:00
Dobry den mam zivnost ako kozmeticka a chcela by som robit aj masaz chrbta.ale nie nejaku napravovaciu alebo zdravotnu ale len taku klasicku mam nanu urobeny aj kurz ale je to len 2 dnovy kurz mam knemu aj osvedcenie. A Cez kozmeticku firmu som si robila masaz lomi lomi to je cele telo a boli tam somnu same kozmeticky tie si to do ponuky bezne zaradili po absolvovani kurzu a pritom masaz lomi lomi je cele telo a je to tiez len jedno dnovy kurz z diplomom a neni nato osvedcenie z nejakou 2 mesacnou vyukou no ja som si nebola ista ci mozem.
Cize aby ste mi rozumeli chcela by som vediet ci mozem robit masaze ked mam len osvedcenia a diplomi ale nie akreditovany 2 mesacny kurz. nerobim napravovacie a zdravotne masaze
ninus21
15.02.12,06:05
A este ci je naozaj treba registracna pokladna pokial robim len cez zlavove portaly na kupony a nedostavaju sa mi ziardne peniaze do ruk a zakaznici maju ako potvrdenie svoj kupon a ja jeho kpiu ktoru si vytlacia a pridu snou
Dantess
15.02.12,06:20
A čo urobíš, keď nastane silná závrať u klienta ? Čo spravíš, keď mu začnú tŕpnuť ruky ? Keď mu bude na vracanie ? Áno aj toto všetko môžeš spôsobiť neodbornou masážou a mnoho ďaľších vecí. A najlepšia je tá časť so zľavovými portálmi. Toto je urážka maséra ako remesla
srska
15.02.12,06:23
A čo urobíš, keď nastane silná závrať u klienta ? Čo spravíš, keď mu začnú tŕpnuť ruky ? Keď mu bude na vracanie ? Áno aj toto všetko môžeš spôsobiť neodbornou masážou a mnoho ďaľších vecí. A najlepšia je tá časť so zľavovými portálmi. Toto je urážka maséra ako remeslaalebo dačo iné?:D
arizona
15.02.12,06:29