ninus21
15.02.12,08:02
dobry den mam zivnost ako kozmeticka a chcem sa opytat ci mozem robit klasickiu masaz chrbta pokial ma 2 dnovy kurz z certifikatom?Ale je chcem podotknut ze to nei ziardna napravovacia alebo zdravotna masaz je to len masaz na relax tak isto ako huina lomi masaz celeho tela ktoru som sa naucila v kurze ktory robi moj dodavatel kozmetiky tak isto ako medovu alebo cokoladovu masaz ci lavove kamene chrbat.nebude robit problem ze mam v zivnosti napisanu len kozmetiku a nie masaze?na to aby mi dali do zivnosti masaze potrebujem vraj akreditovany kurz ktory stoji 300e 2 mesacny ale ja nechcem robit nejake zdravotne masaze a napravat ludi chcem lenmat v ponuke nejaku relaxacnu masaz,masaze.Kopu kozmeticiek som si vsimla ze maju masaze huina lomi aj cokoladove masaze chrbta a.... a nemaju pritom akreditovany certifikat na masaze a zapisane v obchodnom registri tiez nemaju ze kozmetika a masaze.
A je treba mat registracnu pokladnu pri praci zo zlavovymi kuponmi?sa mi to zda zbytocne nikto si nebere blocky a mne sa peniaze nedostavaju do ruk vobec .a navise na blocky musim dat plnu sumu a pritom od zlavoveho portalu dostanem len 80% percent z kazdeho kuponu.
tictac7
15.02.12,07:16
láskavo si pozri odpovede v pôvodnej téme, ktorú si si sem dala pred hodinou :mad::mad::mad:
alaya1
15.02.12,07:18
Ja si myslim, ze certifikat musi byt akreditovany MS SR. A potrebujes na to zivnostenske opravnenie v obore maser. Skus sa opytat na zivnostenskom urade, tam ti hned podaria.