MarkaK
15.02.12,19:23
Dobrý deň,
Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
Ďakujem za odpovede.
mzdarka renca
15.02.12,21:07
Dobrý deň,
Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
Ďakujem za odpovede.
v roku 2012 máš nárok na dovolenku 2/12, t.z., 25 : 12 x 2 = 4 dni
veronikasad
15.02.12,22:06
Dobrý deň,
Ročnú dovolenku mám 25dni. Na aký počet dni dovolenky mám nárok ak v tomto roku, odrobím január a február a potom končím PP dohodou. Vo februári by som si chcel ešte dočerpať dovolenku (2dni zostatok z roku 2011) + nová za prvé dva mesiace - to neviem na koľko mám nárok. Potrebujem vedieť kedy budem prakticky poslednýkrát v práci.
Ďakujem za odpovede.
koľko dní (vrátane čerpania dovolenky) budeš mať odpracované za január a február ?
MarkaK
16.02.12,12:08
Odpracoval som celý január a chcem mat ukoncený PP 29. februára. Zatial som v tomto roku nevymeskal v práci vobec nic. Kedy možem ist uz na dovolenku, na ktoru mam nárok? Neviem na kolko dni mam narok za januar a februar, kedze budem cerpat vo februari dovolenku.
Tweety
16.02.12,12:10
Odpracoval som celý január a chcem mat ukoncený PP 29. februára. Zatial som v tomto roku nevymeskal v práci vobec nic. Kedy možem ist uz na dovolenku, na ktoru mam nárok? Neviem na kolko dni mam narok za januar a februar, kedze budem cerpat vo februari dovolenku.
O tom, či pôjdeš na dovolenku alebo nie, musí rozhodnúť zamestnáv., ak nepôjdeš, celá nevyčerpaná dovolenka bude pri skončení PP vyplatená. Nárok máš na dovolenku za odpracované dni, a to za každých 21, jednu dvanástinu z 25, takže tak, ako už napísala mzdárka renča, sú to 4 dni.