twigginka
16.02.12,10:35
Mili poradaci,

surne potrebujem poradit, ako reagovat na vyzvu na zaplatenie dlhu voci Orange Austria.

Pred troma rokmi som pracovala na sezonu v Rakusku a pocas tej doby som si vybrala u vyssie uvedenej spolocnosti telefon na pausal. Telefon som vsak po mesiaci stratila alebo mi bol odcudzeny a tak som zavolala do Orangeu a oznamila som im to. Cakala som, ze budu moct identifikovat polohu telefonu-iphone :D. Nic mi vsak neporadili,nepomohli.

Po navrate na SK som stratila akykolvek kontakt, bankove spojenie na Orange. Tak som im zo dva-trikrat napisala, chcela som vediet, kolko im mam zaplatit. Oni mi vsak odpovedali ze mi info nevedia poskytnut, ziadali odo mna nejake kontrol.cislo ci co. Nemala som ponatia ake a ziadne som nemala. Tak som to neriesila, az dodnes. Vratila som sa pracovat na to iste miesto. Dnes mi odovzdali list, kde uz odo mna vymahali dlzobu vo vyske 1.422 eur. :mee:

Pripada mi to nespravodlive a ani som nevidela podrobne rozpisane, za co odo mna tuto sumu ziadaju + s vyzvou zaplatit dlznu sumu do 10.02.2012 a dnes je 16.2.2012.

Poradte mi prosim co mam robit, ako-ci reagovat. :confused:

Vopred vam velmi pekne dakujem ♥