MIRKA
02.02.06,16:30
Prosím o stručné a jasné odpovede:

1. zapisujú sa doňho aj napr. výkazy zaslané do poisťovní, prehľady a hlásenia na DÚ atď. ?
2. musí byť v reg.poriadku uvedené, že účt. dokumenty, ktoré sa vedú v iných knihách (kniha záväzkov a pohľadávok..) sa doň už nezapisujú???
Alebo je to automatické? Ja som si z porady stiahla RP, v ktorom to uvedé nie je, treba to tam dopísať?
napr. aj záväzok voči zdra. poisťovniam mám v knihe záväzkov, fakt to treba aj do RD?

ďakujem za odpovede
Velettka
03.02.06,05:29
toto by aj mňa zaujímalo, nakoľko som minulý týždeň kúpila denník. Bolo mi tu povedané, že faktúry a bločky sa tam nezapisujú, ked sú evidované inde ...

Ale tiež by ma zaujímalo, čo s výkazmi a tými ostatnými vecami čo píše MIRKA vyššie ... :-)

Verte, že mi začínajúce "registratúrky" vám za každú radu veľmi ĎAKUJEME! :-))
Johanka
03.02.06,05:53
Čo sa tejto problematiky týka , som zatiaľ "nad vecou" :D . Rada sa nechám poučiť.
Janca
03.02.06,06:46
Neexistuje niečo také ako je "kompletný príklad účtovania v roku 2005" aj pre túto problematiku ? Hoci viem, že každý má nejaké svoje osobitosti, najčastejšie doklady však máme všetci rovnaké.
Začínam tiež od tohoto roku trochu "upratovať", tak by som to tiež uvítala od skúsených a zabehných poraďákov.
MIRKA
03.02.06,19:26
to už sem nechodia žiadni registratúrnici?????????????????
alebo nám nechcú poradiť?????????????
veď nám pomôžte tí, čo to už robíte dlhšie!!!!!!!!!!!!!!!!!