ekopo
16.02.12,13:02
cit. z drsr : "Finančné riaditeľstvo SR sprístupnilo pre daňové subjekty interaktívnu aplikáciu, ktorá slúži daňovému subjektu na zistenie jedinečného individuálneho čísla účtu a variabilného symbolu pre úhradu príslušnej platby dane."

môj komentár:
........radšej keby popracovali na podstatných veciach.......
evina
16.02.12,12:28
cit. z drsr : "Finančné riaditeľstvo SR sprístupnilo pre daňové subjekty interaktívnu aplikáciu, ktorá slúži daňovému subjektu na zistenie jedinečného individuálneho čísla účtu a variabilného symbolu pre úhradu príslušnej platby dane."

môj komentár:
........radšej keby popracovali na podstatných veciach.......

Súhlasím EKOPO s Tebou, že by bolo dobré keby všetko išlo ako má....ale ja to musím pochváliť a hlavne, že si ma na to upozornil. Nemám nervy a už ani nechodím nakúkať na tú stránku momentálne zo známych dôvodov, ale patrím k tým, ktorí si nestihli prebrať číslo z pošty a stále sa chystám vyraziť na DÚ, kde mi ho vraj povedia za kolok.... Naposledy dnes, ale povedala som si, že tie zasnežené cesty mi za to nestoja a tu hľa mám problém vyriešený. Ale funguje to pekne aj s určením VS aj predčíslia, takže aspoň niečo :)))

Udeľujem pre mňa - Tebe mimoriadne užitočné :)
abel
18.02.12,09:50
Tiež som bola z tej pomôcky najprv nadšená, nemusím obvolávať mojich neporiadnych klientov, našla som tam OUD aj takých ľudí, ktorým robím len daňové priznania typu A, ale zase mám nového klienta - podnikateľa od 1. 1. 2012 a ten sa tam bohužiaľ stále nevyskytuje. :confused: A to už platil odvod dane zo závislej činnosti - tak sme to dali na staré číslo účtu a do VS som dala jeho DIČ.
evina
19.02.12,12:24
Teraz som si uvedomila, že jediný rozdiel na tlačive DP PO , na ktoré sme toľko čakali na elektronické vyplňovanie DP PO je kolonka, či subjekt obdržal toto číslo. Fakt sa oplatilo čakať, keď tá kolonka je po tejto pomôcke na dve veci ....