lenjar78
16.02.12,15:56
Dobrý deň, chcem sa popýtať o radu. Mám u existujúceho tuniského klienta faktúry 6 mesiacov po splatnosti, neodpovedajú mi na mailové výzvy, ani na telefonické urgencie. Neviete mi prosím niekto poradiť, ako na nich ? resp. aké mám a na čo právo podľa zákona v tomto prípade ?
EXACTOR s.r.o.
17.02.12,06:21
No pokiaľ sa s dlžníkom nedá dohodnúť, ani ho kontaktovať, prichádza do úvahy vymáhanie pohľadávky súdnou cestou. Nakoľko ale ide o obchodnoprávny vzťah s medzinárodným prvkov, vyvstávajú dve otázky:
1/ akým právnym poriadkom (teda právnym poriadkom ktorého štátu) sa predmetný vzťah spravuje,
2/ súd ktorého štátu je príslušný vo veci konať.

Ad 1/ Zmluvný vzťah sa primárne spravuje právnym poriadkom štátu, ktorý si účastníci zmluvy zvolia. Ak účastníci nezvolia rozhodujúce právo, ich záväzkové vzťahy sa spravujú právnym poriadkom, použitie ktorého zodpovedá rozumnému usporiadaniu daného vzťahu. § 10 zákona č. 97/1963 Zb. vymedzuje niektoré situácie (napr. kúpne zmluvy a zmluvy o dielo sa spravidla spravujú právom miesta, kde je sídlo (bydlisko) predávajúceho alebo zhotoviteľa diela v čase uzavretia zmluvy, a pod.).

Ad 2/ Vzhľadom na ust. § 37 a nasl. zákona č. 97/1963 Zb., právomoc slovenského súdu v tejto veci zrejme nebude daná a teda bude potrebné podať žalobu na tuniskom súde. Čo je dosť riskantný krok, pokiaľ neovládaš tuniský právny poriadok. Najschodnejšie riešenie bude asi nájsť spoločnosť zaoberajúcu sa vymáhaním pohľadávok, ktorá má zabezpečenú spoluprácu v tejto krajine - oni to potom vymôžu prostredníctvom ich zmluvného partnera, ktorý má sídlo priamo v Tunisku a pozná miestne pomery a právny poriadok. Či ale takú spoločnosť nájdeš zaručiť neviem. Už len skúsiť google...