pavol54
17.02.12,06:20
Zaujímalo by ma, či majú menovaní vo funkčných povinnostiach účastniť sa volebnej kampane alebo či si berú neplatené voľno, a kto plní ich funkcie vtedy keď naháňajú ovečky , ako je s dopravnými prostriedkami a kto čítal niekedy správu o vyhodnotení použitia týchto pôžitkov z predošlých volieb.
tictac7
17.02.12,05:35
Veeeľmi dobrá otázka :D:D:D

Jednoznačná odpoveď: NIE. Dosluhujúci poslanci, bez ohľadu na to, či sa momentálne venujú svojej predvolebnej kampani alebo sa venujú svojmu biznisu (tí, čo už nekandidujú) majú plat poslanca a trt pre nás minimálne posledný mesiac robia.
A členovia vlády detto. A kto plní ich funkcie teraz? A cítiš nejaký rozdiel medzi obdobím, keď pracovali a tým, keď teraz nepracujú? Ja ani nie.
pavol54
17.02.12,05:38
Veeeľmi dobrá otázka :D:D:D

Jednoznačná odpoveď: NIE. Dosluhujúci poslanci, bez ohľadu na to, či sa momentálne venujú svojej predvolebnej kampani alebo sa venujú svojmu biznisu (tí, čo už nekandidujú) majú plat poslanca a trt pre nás minimálne posledný mesiac robia.
A členovia vlády detto. A kto plní ich funkcie teraz? A cítiš nejaký rozdiel medzi obdobím, keď pracovali a tým. keď teraz nepracujú? Ja ani nie.
Takže gorilobijci sa môžu realizovať konkrétne a nie na imaginárnych a vzdušných cieľoch, bol u nás cyklista a každý zamestnanec inštitúcie musel ísť na zhromaždenie nariadil to ich nadriadený sympatizant a kandidát.
marleau
17.02.12,05:43
Takže gorilobijci sa môžu realizovať konkrétne a nie na imaginárnych a vzdušných cieľoch, bol u nás cyklista a každý zamestnanec inštitúcie musel ísť na zhromaždenie nariadil to ich nadriadený sympatizant a kandidát.
Boli by tam dve vzorky krvi - cigáňova a šéfova.
Pozerali ste večer STV2 ???
tictac7
17.02.12,05:44
Takže gorilobijci sa môžu realizovať konkrétne a nie na imaginárnych a vzdušných cieľoch, bol u nás cyklista a každý zamestnanec inštitúcie musel ísť na zhromaždenie nariadil to ich nadriadený sympatizant a kandidát.

....no teda, a ja som si myslela, že nariadenia s mávatkami už pred pár rokmi skončili....
....a tí zamestnanci tú časť pracovnej doby mali ako normálne platenú, alebo si to potom nadrobili? Či nebodaj to bolo už po práci?
marleau
17.02.12,05:47
dostali absenciu,lebo nerobili na zahraničného investora
pavol54
17.02.12,06:08
....no teda, a ja som si myslela, že nariadenia s mávatkami už pred pár rokmi skončili....
....a tí zamestnanci tú časť pracovnej doby mali ako normálne platenú, alebo si to potom nadrobili? Či nebodaj to bolo už po práci?
on prišiel cez pracovnú dobu ale míting bol po práci ale čo sme v KĽDR?
misoft
17.02.12,16:48
on prišiel cez pracovnú dobu "pekné" od neho, ale mne to robotu neuľahčí ale míting bol po práci mám "padla", ak chceš, aby som zostal, ZAPLAŤ! ale čo sme v KĽDR? no niekedy to tak niekde vyzerá! .
pavol54
17.02.12,18:47
.
Stále však by sa mohlo dožadovať aby aktívny politik vysvetlil pred mitingom či má voľno alebo dovolenku, akým autom prišiel . Myslím si že pre niektorých úradníkov by bola dosť trúfalosť neprísť na miting to sa má agitovať sám zo sebou? No ako vedúca úradu vyslovila prianie ale nesplnenie priania sa dá tiež riešiť odmenami a podobne tiež som mal podriadených a viem ako to chodilo nie všetko išlo rozkazom.
Myslel som si že táto téma viac podchytí ale oni všetci len vedia kecať ako je to zlé a politici prikyvovať ako to musia robiť lepšie ale sa nezmenili ani kúsok.
Poznám jeden vtip:
Pýtal sa člen strany Ivanov na straníckej schôdzi: Súdruh predseda Lenin za aké peniaze cestoval po svete? Predseda odpovedá neviem poviem na nasledujúcej schôdzi. Nasledujúca schôdza: V diskusii sa pýta Petrov: Súdruh predseda kam zmizol súdruh Ivanov?
korela
17.02.12,22:46
http://www.porada.sk/t150054-zastupcovia-v-eu-poslanci-nr-sr-primatori-starostovia-miest-obci.html - túto tému som n echala stále ešte otvorenú, pokiaľ bude Eú, bude stále živá, i keď bez komentárov, pokiaľ pohár nepretečie
pavol54
18.02.12,04:49
Ešte by som sa spýtal ak sa strana nedostane do parlamentu ale získa viac ako 3 % dostane podporu od štátu čo je dobrá motivácia pre nové strany(ktoré ešte len rastú a majú perspektívu) ak sa strana prepadne a nedostane sa do parlamentu ale získa viac ako 3 %(prepadla sa do červených čísiel) za čo dostane podporu od štátu keď vieme že má dosť nakradnuté? je to celkom dobrý džob na isté 4 roky(spravidla). To je tiež gorilie podnikanie ako sviňa. Niektorí politici sa môžu ešte pochechtávať na hromade chechtákov.
Napr ja ak mám firmu a prepadnem sa do červených čísiel nemám nárok na žiadnu dotáciu.
Napr taká SMK, SDKÚ, SNS, HZDS stratili morálne právo po vypadnutí z parlamentu na akékoľvek dotácie, to radšej na lopaty pre cigáňov.
pavol54
18.02.12,14:04
cena jedného voliča je 7,445€ ak je cca 100 000 hlasov okolo 3 % tak to nie je najhoršie