wirgi
17.02.12,10:35
ahojte
nevie mi niekto poradiť, vediem evidenciu DPH ručne nie na PC. Dá sa potom manuálne vyplniť prázdne tlačivo na PC a poslať na D.Ú, alebo musím mať učt. program a z neho to poslať tak ako mesačné výkazy zo mzdy čo posielam do SP a ZP.
Ďakujem
tictac7
17.02.12,09:43
za január a február ešte môžeš ručne, od 1.4., ako platca DPH, budeš musieť všetky podania elektronicky...
srska
17.02.12,09:45
ahojte
nevie mi niekto poradiť, vediem evidenciu DPH ručne nie na PC. Dá sa potom manuálne vyplniť prázdne tlačivo na PC a poslať na D.Ú, alebo musím mať učt. program a z neho to poslať tak ako mesačné výkazy zo mzdy čo posielam do SP a ZP.
Ďakujempoštou alebo osobne do 01.04.12
wirgi
17.02.12,10:03
No ja myslela od 1.4.2012 - podávame štvrťrčne DPH ,či sa dá manuálne vyplniť to tlačivo alebo budem musieť viesť evidenciu DPH už od začiatku roka na PC v nejakom učtovníckom programe
tictac7
17.02.12,11:03
No ja myslela od 1.4.2012 - podávame štvrťrčne DPH ,či sa dá manuálne vyplniť to tlačivo alebo budem musieť viesť evidenciu DPH už od začiatku roka na PC v nejakom učtovníckom programe

dá sa vyplniť aj manuálne a elektronicky odoslať. Stiahni si eDANE - tam ho môžeš vyplniť aj ho odošleš - len sa nezabudni registrovať na elektronickú komunikáciu s DÚ - ale to hádam vieš....
wirgi
17.02.12,13:39
Ďakujem Ti veľmi pekne toto som potrebovala vedieť a samozrejme o registrácii na D.Ú viem.