Peter MicKey Mička
17.02.12,14:31
Dobrý den,
chcel by som sa spítať či je možné udať osobu ktorá ma urazila na socialnej sieti Facebook.
Mam vytlažené to kde ma uráža ale už si to vymazal s profilo.
Je to teda možne ??
A aky postih by mohla mať daná osoba ??

Dakujem za skoru odpoved.
Andy Kralik
17.02.12,13:41
Odporucam sa najprv z toho vyspat a potom sa cez to preniest.. Este ta vela ludi urazi a nebude to len na facebooku...
Puma05
17.02.12,14:02
Mozes tu osobu zazalovat. Ale zrejme by si len prerobil na sudnych poplatkoch, kedze dokazat takuto vec by bolo asi velmi tazko. (Kedze akukolvek fotku nie je dnes problem sikovnejsiemu grafikovi upravit - tazko by si dokazoval pravost, ak by to vobec brali do uvahy ako relevantny dokaz...) Pochybujem, ze by si sa niecoho domohol, aj keby ta niekto urazil na verejnom priestranstve a mal si na to svedkov. (Keby sa sudili vsetci, co niekde vynadaju do ko... alebo pi... tak to by asi sudy museli zaviest nielen druhu, ale aj tretiu zmenu, aby sa tym stiahli zaoberat. :D ) Cize vysledok mas neisty a neviem, ci by ti to stalo za to riskovat nezanedbatelne peniaze za sudy a stravit s tym niekolko rokov... Radsej sa na to vykasli.
Peter MicKey Mička
17.02.12,14:05
Mozes tu osobu zazalovat. Ale zrejme by si len prerobil na sudnych poplatkoch, kedze dokazat takuto vec by bolo asi velmi tazko. (Kedze akukolvek fotku nie je dnes problem sikovnejsiemu grafikovi upravit - tazko by si dokazoval pravost, ak by to vobec brali do uvahy ako relevantny dokaz...) Pochybujem, ze by si sa niecoho domohol, aj keby ta niekto urazil na verejnom priestranstve a mal si na to svedkov. (Keby sa sudili vsetci, co niekde vynadaju do ko... alebo pi... tak to by asi sudy museli zaviest nielen druhu, ale aj tretiu zmenu, aby sa tym stiahli zaoberat. :D ) Cize vysledok mas neisty a neviem, ci by ti to stalo za to riskovat nezanedbatelne peniaze za sudy a stravit s tym niekolko rokov... Radsej sa na to vykasli.
Ved jasne :D ale tu teraz ide o to že to spravili mne ;)) že ma chcu dat na sud ža taku blbost.....
Halli
17.02.12,14:08
Potrebuješ len trochu dozrieť Peťo...to je všetko;)
myara
17.02.12,14:09
Ved jasne :D ale tu teraz ide o to že to spravili mne ;)) že ma chcu dat na sud ža taku blbost.....
nejaky si rozpolteny, nie?
ved jasne pises, ze osoba urazila teba...
jahoszmsk
17.02.12,14:19
Podľa IP adresy toho človeka vedia určite nájsť... Pokiaľ nepísal z nejakej internetovej kaviarne.
day
17.02.12,14:20
:D
Peter MicKey Mička
17.02.12,14:21
no ale napisal som to ako by to napisali oni a tie osoby dobre poznam.....
Puma05
17.02.12,14:22
Myslim, ze pokial by to nebolo vyhrazanie sa smrtou, alebo dohodobejsie obtazovanie, tak sa tym nikto nebude chciet zaoberat. A sudit sa da za akukolvek blbost, ale ked z dotycneho opadne prvotny hnev a zrata si kolko by ho to stalo casu a penazi, tak z toho ostanu iba prazdne vyhrazky. ;)
jahoszmsk
17.02.12,14:31
Písal si to na svojom počítači, resp. z bytu kde bývaš?
misoft
17.02.12,16:30
Dobrý den,
chcel by som sa spítať či je možné udať osobu ktorá ma urazila na socialnej sieti Facebook. Preto sa vraví sociálna sieť, aby tam každý s každým komunikoval - keď ti niekto na ulici povie, že si ****, tak mu to vrátiš rovnako a nebežíš rovno za sudcom.
Mam vytlažené to kde ma uráža vytlačené je vytlačené , takého sa dá vytlačiť do aleluja ale už si to vymazal s profilo. Nieto v profile, nieto nikde!
Je to teda možne ?? Kua - šak sa zobuď - možné i nemožné je všetko :D
A aky postih by mohla mať daná osoba ?? Postih? Asi takýto BU BU BU BU

Dakujem za skoru odpoved.
Nemáš za čo.
SamuelSK
17.02.12,18:52
Napisal by som tam "Dik"
- pretoze ak niekto uveri klebetam, budem raz ak sa od mojho zivota odfiltruje sam-seba..
- klebetam triezvy clovek neuveri, a ten je v mojom zivote o to hodnotnejsi..

na internete treba urazku kontrovat :) tj. urazit spat, i ked nie vzdy sa da, ale ked sa da co najsilnejsie nech nemoze kontrovat spat :D
jahoszmsk
17.02.12,18:56
Dá sa vôbec z FB niečo vymazať? Podľa mňa sa to nedá.