ACCNT
18.02.12,09:15
dobry den,
mal by som otazku ohladom prevadzkarne. rozmyslal som nad zivnostou, predmetom ktorej by bolo ponuknut moznost vyskusat si nejaku cinnost. pre lepsie pochopenie si predstavte, ze by som chcel prenajimat 7 milove cizmy. nie je to presne tato cinnost, ale moja je podobna+potrebujem ku nej velky pozemok.
predstavujem si to tak, ze by som si prenajal pozemok, predal kupony cez zlavovy portal a potom uskutocnil akciu. robil by som to iba cez vikendy(neviem este ci pravidelne).
je na to treba prevadzkaren? ... ide o to, ze ten pozemok moze byt kludne nejaka luka, bez adresy+asi by mi vyhovovalo, keby som mohol striedat miesta vykonu.

v nadvaznosti na predchadzajucu otazku, co ak by si ma zavolala nejaka firma do ich priestorov - tam sa ako riesi prevadzkaren?


keby som sa nahodou do toho pustil, uvazoval som nad brigadnikom cez absolvenstku prax-kukal som si tie formulare a pochopil som to tak, ze tam sa predpoklada jedno miesto vykonu? nevie niekto, ci by som ho mohol zamestnat na vyssie spomenutu cinnost?
a ohladom odpracovaneho casu brigadnika-je nutne kazdy den odpracovat 4 hodiny? nestaci iba aby tych 20 hodin sedelo tyzdenne?

dakuejm za odpoved.