delkom
19.02.12,08:03
ahojte poradaci.Ako odinstalovat kompletne cely Windows program? Ja som totiz nainstaloval WindowsXP na WindowsXP mam ho dvakrat a teraz mi to blbne. Za odpovede vopred dakujem
xtrle
19.02.12,07:13
Operačný systém nedokáže odinštalovať sám seba. Windows teda odinštalovať nedokážeš. Iba zmazať informáciu o ňom aby ho neponúkalo pri bootovaní. Alebo preinštalovať celý nanovo.
Vlado40
19.02.12,09:48
Pri inštalovaní druhého XP si mal najprv vybrať formátovať až potom inštalovať a nebolo by XP dvakrát.
jahoszmsk
19.02.12,09:52
Pri inštalacii sa ťa opyta, ci chces preinstalovat (reparovat) Windows, alebo formatovat disk a naistalovat odznova. V tom pripade prides o vsetky subory. Ak ho mas dvakrat, odporucam formatovat disk. Mas jeden disk v PC, alebo dva? A najlepsie je spustať instalaciu pri starte PC, priamo z CD.
Juraj Tlach
19.02.12,14:31
Pri nabootovaní a po entere a podmienkach sa ťa opýta, či ho chceš opraviť alebo inštalovať. Potom už len partície, ak chceš rozdeliť disk, vybrať a sformátovať.ono obvykle stačí, ak len daný disk odenteruješ, voľba formátovania ti vyskočí sama. Ako si to inštaloval?