alinka1
20.02.12,06:18
ahojte vobec tomu nerozumiem mam jednu otazku minuly rok 2011 som pracoval mesiac na dohodu okrem toho aj na trvalo inde ale nie v tom istom case..chcem sa spýtat k tej dohode, je nutné aby som to spomenul zamestnavatelovi terajsiemu pri vypocte preddavkov na dan..?bolo to v case kedsom bol na UP, a bola to suma pri ktorej som tma mohol byt registrovany..mylsim ze mi nic nezrazali lebo som podpisovla ten papier dvojstrankovy:), akyto ma dopad ak to vobec nepsomenem nakolko sa mi tam vobec nechce ist ani to riesit s nim alebo nieco od nich pozadovat bola to praca na mesiac.dakujem
Mila123
20.02.12,06:04
do RZD si dávaš celý ročný príjem, bez ohľadu na to, či boli alebo neboli zrážané preddavky
alinka1
20.02.12,06:11
dakujem ya odpoved a keby tam nespomenem tu dohodu ze to budem ignorovat?lebo neivem uz presne kolko to bolo na centy
Mila123
20.02.12,06:23
dakujem ya odpoved a keby tam nespomenem tu dohodu ze to budem ignorovat?lebo neivem uz presne kolko to bolo na centy
ak nespomenieš dohody môžeš mať v budúcnosti problémy, DU má hlásenia, v kt. tvoje RČ figuruje, t.j. vie o tebe, že si mala viac príjmov.....