mirec243
20.02.12,11:33
Zdravim Vás,
chcel by som poprosiť o radu. Chystám sa tento rok prvykrát v živote k moru. Dostal som dobré ponuky z Trogiru a Tučep. Vybral som si niečo južnejšie, keďže chcem ísť ešte pred sezónou. Cestujem spolu s priateľkou, rodičmi a 2 a pol ročným bratom. Chcem sa teda opýtať, kde je to lepšie pre take male dieťa, hlavne pláž a vstup do mora. Poprípade nočné vyžitie pre dospelých.
Ďakujem veľmi pekne.
korduľa
20.02.12,10:42
ja som bola v Tucepi asi 9 rokov dozadu takze deti boli male a bolo fajn, more ciste, plaz tiez, pristup do mora dobry, vela slovakov, vela cechov, je tam vsetko od lekarne, supermarket cez restauraciu, nie je problem s nicim
Katarína111
20.02.12,11:25
Ja by som volila Tučepi, pred niekoľkými rokmi sme tam boli aj s deťmi a bolo tam super. Ako píše aj vyššie kolega čistá voda, dobrý prístup k moru, pekné prostredie. Máte to blízko aj na Makarsku, Bašku Vodu kde je tiež veľmi pekne. A ak ste trošku aj turisti nad Tučepi je vrch Biokovo, odkiaľ je prekrásny výhľad. Aspoň vtedy sa tam dalo ísť aj autom - bol to trošku adrenalín, ale prežili sme to a stálo to zato.
jahoszmsk
20.02.12,11:26
Ideš autom alebo ináč? Ja som bol autom v Omiši, ale pobehali sme všetko, aj makarsku, baška voda, split, trogir. V trogire máš hned ostrov Čiovo, iba cez jeden most prejdeš, a je to pekné mesto, veľa histórie a tak.
220870
20.02.12,11:27
Trogir je ako mesto nádherné.Záleží na ktorú stranu mesta sa dostanete .Trogir je mesto ktoré z polovice leží na priľahlom ostrove(samý kameň a skala),ale aj kamienkové pláže.Druhá strana je prístav.Prístavy bývajú takmer vždy špinavé..Ak môžem poradiť s detmi radšej do Tučepi.
pivko
20.02.12,11:51
Jasnačka že Tučepi.
skvrnka
20.02.12,13:12
Bola som aj v Tučepi aj Trogire. Trogir je veľmi pekné mestečko, ale čo sa týka pláže, prostredie, vyžitie pre deti,
ale aj večer pre dospelých jednoznačne Tučepi, alebo samozrejme Makarska, Baška Voda....
rennka
20.02.12,13:21
S malymi detmi jednoznacne Tucepi, ale na zabavu pre mladych skor Trogir.
alaya1
20.02.12,15:32
Tu si najdes mnoho recenzii
http://www.orbion.cz/
mirec243
20.02.12,16:11
Tak chystáme sa autom. Tučepi by boli pre mňa trošku drahšie, ale tak idem raz... V oblasti Tučep sa dá nájsť v okruhu cca. 50km nejaky aquapark alebo zábavný park?
jahoszmsk
20.02.12,16:21
Asi len Omiši je také niečo...kolotoče a tak. Ale je tam pekná pláž.. Duče,
220870
20.02.12,16:37
Tak chystáme sa autom. Tučepi by boli pre mňa trošku drahšie, ale tak idem raz... V oblasti Tučep sa dá nájsť v okruhu cca. 50km nejaky aquapark alebo zábavný park?
Makarska,Omiš.
pivko
20.02.12,17:04
Zdravim Vás,
chcel by som poprosiť o radu. Chystám sa tento rok prvykrát v živote k moru. Dostal som dobré ponuky z Trogiru a Tučep. Vybral som si niečo južnejšie, keďže chcem ísť ešte pred sezónou. Cestujem spolu s priateľkou, rodičmi a 2 a pol ročným bratom. Chcem sa teda opýtať, kde je to lepšie pre take male dieťa, hlavne pláž a vstup do mora. Poprípade nočné vyžitie pre dospelých.
Ďakujem veľmi pekne.
Nakoľko ideš prvý krát k moru a pred sezónou tak sa priprav že voda bude fest čerstvá počasie tiež nieje na 100% že bude OK. Odporúčam sledovať lastminute ponuky letecky Rhodos , Turecko tam už bude teplo a aj prijateľná teplota vody a keď niesi omedzovaný termínom tak sa da vystihnúť last minute dovolenka , ktorá bude lacnejšia a lepšia ako Chorvátsko.
jahoszmsk
20.02.12,17:11
Píše že už si vybral
GABAZ
21.02.12,13:45
Nakoľko ideš prvý krát k moru a pred sezónou tak sa priprav že voda bude fest čerstvá počasie tiež nieje na 100% že bude OK. Odporúčam sledovať lastminute ponuky letecky Rhodos , Turecko tam už bude teplo a aj prijateľná teplota vody a keď niesi omedzovaný termínom tak sa da vystihnúť last minute dovolenka , ktorá bude lacnejšia a lepšia ako Chorvátsko.

Naozaj si pivko myslis, ze letecky zajazd na Rhodos prip. Turecko pre styroch dospelych a dieta vyjde lacnejsie ako Chorvatsko v predsezone? Velmi vazne o tom pochybujem. S premenlivym pocasim mas pravdu, v Chorvatsku som bola v druhej polovici juna 2x - počasie bolo premenlive, voda v pohode.
pivko
21.02.12,15:30
Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.
bubkoch
22.02.12,07:37
pivko pekne, hlavne ze porovnavas chorvatsko 4 dospely vs rhodos 2 dospely ...

my sme boli v 2010 tiez na rhodose, kupovane 5 dni pred odchodom, 2 dospely + 2 deti all inclusive 2000 €
v 2011 chorvatsko autom, 2 dospely + 3 deti, celkove naklady 1500 €
GABAZ
22.02.12,08:37
pivko pekne, hlavne ze porovnavas chorvatsko 4 dospely vs rhodos 2 dospely ...

my sme boli v 2010 tiez na rhodose, kupovane 5 dni pred odchodom, 2 dospely + 2 deti all inclusive 2000 €
v 2011 chorvatsko autom, 2 dospely + 3 deti, celkove naklady 1500 €


Tak som rada, ze niekto prispel konkretnou skusenostou, lebo podla mna je to co pise pivko blbost. Take lacne lastminute ako pise su skor ojedinele a patclenna rodina uz taky zajazd najde dost tazko.
jahoszmsk
22.02.12,08:57
Od Zadaru smerom na juh je počasie stabilné aj koncom júna.
pivko
22.02.12,10:12
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.
V júny sa vrátime k téme potom ti to dokážem.
bubkoch
22.02.12,10:52
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.

hm, 2+1 rhodos all inclusive za 540€ rozpravaj tomu co seno žerie :D
pivko
22.02.12,11:15
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa
Letko
22.02.12,11:24
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa

daj potom vedieť aj mne, aj ja chcem Rhodos, all inclusive, 4*, letenka, všetky poplatky aj za cenu 700 € aspoň na 7 dní :) Ozaj, hotel bol pri pláži?
Minulý rok sme boli letecky v Tunisku, 5*, AI, hotel na pláži, so všetkými poplatkami 840€ pre dvoch.
pivko
22.02.12,12:06
Letko
22.02.12,12:27
Priamo na pláži
http://www.irenepalace.gr/v2/en/

Krásne :)

Prosím potom info, ďakujem :)
bjuty smis
22.02.12,19:30
o tom, že zoženieš last minute v cenových reláciach ako pivkovi " trpezliví" pre 4 dospelých + dieťa môžeš len snívať....
GABAZ
23.02.12,07:57
A ešte mi nedá napísať. Autor príspevku ide prvýkrát k moru, takí ľudia chcú vedieť kde ide, chcú si to naplánovať. Lastminute sú skôr pre skúsenejších cestovateľov a hlavne pre ľudí, čo sú schopní sa ihneď zbaliť a ísť a nie sú pevne viazaní na nejaký termín. Ja napríklad na letnú dovolenku môžem ísť len koncom augusta alebo koncom júna - iné termíny mi nevyhovujú a tým sa mi ponuka lastminutov veľmi zúži.
Takže keď to zhrniem, Tučepi je určite dobrá voľba s malým dieťaťom - pred sezónou by to nemalo ani byť preplnené a príliš studenej vody sa netreba báť - my sme sa v pohode kúpali v júni 2011 na Pagu aj v júni 2010 na Čiove - a vtedy bolo naozaj aj horšie počasie. V Chorvátsku treba s horším počasím rátať a dopredu si popozerať možnosti výletov do okolia. Je to krásna krajina a má čo ponúknuť. My vždy striedame vlastné varenie v apartmáne so stravou v reštaurácii a cena je určite priaznivejšia než letecký zájazd. Hlavne by som Chorvátsko neporovnávala s inými destináciami - sú predsa len dosť špecifickí v tom, že je tam rozšírené hlavne ubytovanie na súkromí - takže skôr kľudná dovolenka.
220870
23.02.12,08:30
Ja osobne nemám moc vláske al lincluzive.Musíte byť v určenom čase na určenom mieste a najedzte sa v hotelovej reštaurácii a potom chodte do mesta a odolávate tej ponuke na ulici,to je skôr utrpenie .Toto mi nevyhovuje.Najmä pri Grécku a Chorvácku tam sa dá stravovať v reštauráciach, tavernách, bufetoch, stánkoch úplne v pohode a mimo sezónu určite aj za normálne ceny.Domáci varia výlučne zo svojich čerstvý potravín ,nepoužívajú umelý ketchup a podobné svinstvá ,ako v slovenských reštauráciach.Minulý rok sme zo sebou do Grécka viezli "štanglu"suchej salámy a 10 konzerv.Salámu sme dojedly po ceste späť a z konzerv 8 zostalo.Miesto toho som si doniesol z grécka konzervy domov ,asi 20 luncheonmeatov,v špičkovej kvalite a chuti za polovičnú cenu čo predávajú v Kauflande tú otrovu na potkany s názvom luncheonmeat.Mimo sezónu jún si určite nájdete ubytovanie pod 50€ /deň ,ako v Chorvácku tak aj v Grécku,len treba hľadať.+ cesta ,na Makarsku je to cca 800km+ poplatky za dialnicu.Jeden obed v reštaurácii sa dal cez plnú sezónu kúpiť za 7€.Deckám stačili vynikajúce mega palacinky 1,5€ ,gyrosy 1,5€ a pizze 3€.
alaya1
23.02.12,09:40
Ja osobne nemám moc vláske al lincluzive.Musíte byť v určenom čase na určenom mieste a najedzte sa v hotelovej reštaurácii a potom chodte do mesta a odolávate tej ponuke na ulici,to je skôr utrpenie .Toto mi nevyhovuje.Najmä pri Grécku a Chorvácku tam sa dá stravovať v reštauráciach, tavernách, bufetoch, stánkoch úplne v pohode a mimo sezónu určite aj za normálne ceny.Domáci varia výlučne zo svojich čerstvý potravín ,nepoužívajú umelý ketchup a podobné svinstvá ,ako v slovenských reštauráciach.Minulý rok sme zo sebou do Grécka viezli "štanglu"suchej salámy a 10 konzerv.Salámu sme dojedly po ceste späť a z konzerv 8 zostalo.Miesto toho som si doniesol z grécka konzervy domov ,asi 20 luncheonmeatov,v špičkovej kvalite a chuti za polovičnú cenu čo predávajú v Kauflande tú otrovu na potkany s názvom luncheonmeat.Mimo sezónu jún si určite nájdete ubytovanie pod 50€ /deň ,ako v Chorvácku tak aj v Grécku,len treba hľadať.+ cesta ,na Makarsku je to cca 800km+ poplatky za dialnicu.Jeden obed v reštaurácii sa dal cez plnú sezónu kúpiť za 7€.Deckám stačili vynikajúce mega palacinky 1,5€ ,gyrosy 1,5€ a pizze 3€.

Uplne suhlasim, bola som v Grecku velakrat, nikdy by som tam nekupovala zajazd so stravou. A ta cena pre rodinu 540 euro spolu je poriadny blud. cestovka spusti na last zo svojho navysenia, ale cenu letenky a poplatkov nechava, hoci sama ide do minusu.

tento link som si ukradla z inej temy...oplani sa precitat.http://hnonline.sk/c1-51817780-letna-dovolenka-zdrazie
pivko
23.02.12,10:22
Prijímam stávky že v júny nájdem last minute do Grécka All inclusive 2+1 za 540 Eur.Najradšej by som sa stavil s odborníčkou na Chorvátsko alaya1 nakoľko bola v HR až 2x v živote.
GABAZ
23.02.12,10:31
Prijímam stávky že v júny nájdem last minute do Grécka All inclusive 2+1 za 540 Eur.Najradšej by som sa stavil s odborníčkou na Chorvátsko alaya1 nakoľko bola v HR až 2x v živote.

Veď možno nájdeš - kto hovorí, že nenájdeš. Len sme tu písali, že to to nie je práve šťastné riešenie pre človeka, čo ide k moru prvý krát. Pokiaľ to tu sledujem, tak si už čo to pocestoval - ale nie všetci ľudia sú takí.
(A mimo tému - svojimi narážkami na alaya1 si už dosť trápny. )
pivko
23.02.12,10:37
Veď možno nájdeš - kto hovorí, že nenájdeš. Len sme tu písali, že to to nie je práve šťastné riešenie pre človeka, čo ide k moru prvý krát. Pokiaľ to tu sledujem, tak si už čo to pocestoval - ale nie všetci ľudia sú takí.
(A mimo tému - svojimi narážkami na alaya1 si už dosť trápny. )
Však ty + bubkoch + alaya tvrdíš že sa za takú cenu neda nájsť zájazd. A neviem prečo by dovolenka letecky all do Grécka kde je už teplo a aj teplejšia voda mala byť horším riešením ako dovolenka v Chorvátsku kde je v júny ešte nestabilné počasie a studená voda. Bol som celý jún v 2009 v Tučepoch , 2010 celý jún v Zadare tak že viem o čom hovorím.
bubkoch
23.02.12,10:37
Prijímam stávky že v júny nájdem last minute do Grécka All inclusive 2+1 za 540 Eur.Najradšej by som sa stavil s odborníčkou na Chorvátsko alaya1 nakoľko bola v HR až 2x v živote.

hehe, ked len letiskove poplatky pri 2+1 su cca 300€, poistenie a dalsie poplatky su dalsich cca 50-100€ tak ked najdes letenky, ubytovanie a all inclusive pre 2+1 za celkovo 150€ tak mi hned rezervuj :D
220870
23.02.12,10:45
GABAZ
23.02.12,12:36
Bolo by dobré, keby si nepísal bludy. Nikde som nenapísala, že sa nedá nájsť aj superlacný zájazd, ale napísala som, že je málo pravdepodobné, že sa také niečo nájde pre 4+1 ľudí. Určite sa na to nedá spoliehať.

Nie som síce veľmi scestovaný človek, ale čo to som si už na internete našla a takisto som nejaký čas robila v cestovke. Ešte je jedna cesta ako mať relatívne lacný zájazd - vybaviť si letenku aj ubytko sám - aj také sú možnosti. Našla som zaujímavé možnosti napríklad na Sicílii alebo zaujímavé ponuky aj na Kanárske ostrovy - letenky sa dajú nájsť cez Ryanair. Ale ako hovorím - nie je taká dovolenka pre každého. Pozdravujem všetkých cestovateľov - každý nech si užije dovolenku podľa svojho gusta. Ja sa v týchto témach snažím poradiť a nevnucovať svoj názor.



Však ty + bubkoch + alaya tvrdíš že sa za takú cenu neda nájsť zájazd. A neviem prečo by dovolenka letecky all do Grécka kde je už teplo a aj teplejšia voda mala byť horším riešením ako dovolenka v Chorvátsku kde je v júny ešte nestabilné počasie a studená voda. Bol som celý jún v 2009 v Tučepoch , 2010 celý jún v Zadare tak že viem o čom hovorím.
driver100
23.02.12,12:47
Pretože nelietam,napíšem niečo po 30 rokoch skúseností z HR.V poslednom čase chodím s vnúčatami v sezóne do Zatonu, z dôvodu možností zábavy pre deti a som presvedčený,že inde v HR také možnosti nie sú.Ja so ženou chodíme potom ešte sami pod Makarskú,naposledy Drvenik.Môj názor je,že ak do HR mimo sezóny,tak radšej september,ako jún.Moje skúsenosti hovoria,že voda je lepšia neskôr.V júni mám pocit,že bola vždy studenšia.
Raz som bol busom v Grécku,ale okrem cesty /strašná/ tam bolo v auguste na mňa moc teplo /takmer 40/.
220870
23.02.12,13:39
Grécko autom za 15 hod ak nie sú zápchy na hraniciach.Makarska sa dá za 10hod.
helicka
23.02.12,14:29
pivko potom daj vedieť cez koho budeš kupovať ten last minute,pôjdem aj ja.Ja som si 3x po sebe kupovala last minute /korfu,Rhodos,Egypt/ ale tie zlavy neboli také ako píšeš...Egypt sme brali dokonca tak,že na obed sme ho zakúpili a večer sme leteli.Tak ak niečo nájdeš ,rada si aj ja tam nejaký pobyt kúpim...pá
bjuty smis
23.02.12,14:53
alaya1
23.02.12,15:07
ale s tak malickym dietatkom predsa nemozu ist Non stop.
driver100
23.02.12,15:10
Grécko autom za 15 hod ak nie sú zápchy na hraniciach.Makarska sa dá za 10hod.
Neotváraj novú tému,lebo ti napíšem ZA-Pakoštane-ZA 2000km 20h,prípadne ZA-Lyon-ZA 3000km 29h.Všetko Non-Stop.Ja sa tým živím.Ale zo 4-roč.dvojičkami chodím na 1/2 plynu.A to tu ešte nebol Pivko.KE-Tučepi A6-?.
alaya1
23.02.12,15:11
Gabika, ale nechaj ho tak. Doma asi pod papucou, tak sa chlapec realizuje tu, kde ho nepozname-))
Letko
24.02.12,07:12
alaya1
24.02.12,08:26
neviem, ale myslim, ze tato tema bola o Tucepi a Trogire, ci nie?
kukučka
24.02.12,08:55
neklikajte na vyriešené, téma si žije svojím životom

ja by som zadávateľovi odpovedala, že je to jedno, v Chorvátsku je všade dobre :)

pre tých, čo nemusia mať all inclusive, môžem dať tip na cestovku Lomnica tour, ubytovanie v slušných a čistých apartmánoch, dá sa aj bez stravy, varíš si sám a čo je pre mňa dôležité
podvečer sadnem do busu a ráno som tam

http://www.lomnica-tour.sk/destinacie-makarska_riviera.htm
alaya1
24.02.12,09:52
no, ja by som slovenskym cestovkam zarabat nedala. da sa to vybavit aj sukromne. Ale ak je nutny bus, je to asi lepsie.
pivko
24.02.12,13:51
neviem, ale myslim, ze tato tema bola o Tucepi a Trogire, ci nie?
alaya má pravdu , táto téma je Trogir alebo Tučepi. Hneď prvá strana dala jasnú odpoveď že Tučepi, tak že už len mimo témy / v júny zorganizujem stretko na Rhodose za last minute ceny;)/
Záujemcovia hlásiť sa vopred;)
alaya1
24.02.12,14:20
Do Trogiru by som urcite s malym dietatkom dovolenkovat nesla ani ja, pretoze samotne mesto, nema plaze-)) A aku dostanes proviziu, ked zabezpecis ludi na to stretko v Grecku v JUNI?..Cim viac ludi, tym, nizsie ceny.
jahoszmsk
24.02.12,14:27
Môj kamarát s manželkou zvykol chodiť do chorvátska, last minute koncom augusta. Jeden deň zaplatil a na druhý cestoval, nikdy nevedel že v akej izbe to bude vlastne bývať, ani s akým vybavením bude tá izba. Minulé leto si kúpil dovolenku vopred, a konštatoval, že predtým nikdy nemal také dobré ubytovanie, že teraz mu nikto nepovedal, ak mal nejaký problém, že čo otravuješ, čo očakávaš za takú cenu. Že si odteraz radšej doplatí tých pár eur, aby mal naozajstnú v pohode dovolenku.
kokosko
25.02.12,08:56
Ja by som do Tucepov nesla,chodim tam s rodinou uz 12 rokov,ale mozem jednoznacne povedat,ze minuly rok sme tam boli naposledy.Je to tam uz prepchate,plaz je znecistena,strasne vela turistov,na kazdom kroku su psie vykaly,pretoze teraz je moda mat psikov,len nikto sa tam nestara o to aby to tam niekto pozbieral,detske ihriska vybudovali najakych 9 rokov dozadu a mozem vam povedat,ze odvtedy sa riadne zmenili,su otrasne,spinave a hlavne rozbite,domorodci chcu cez sezonu vela zarobit,prepcaju tam,ale o okolie a o plaz sa vobec nestaraju,sme velmi po minulom roku znechuteny a urcite tam uz napojdeme,odporucila by som Nin alebo Sabunike.
bjuty smis
25.02.12,15:12
trogir je jedno z najkrajších miest, čo som videl...ked som tam bol, tak nám ako atrakciu ukazovali jachtu bernieho ecclostone, či ako sa to volá - to je šéf F1...
niekto pre domnou kritizoval nočný život..každý den tam hrali živé kapely, dixilend a pod., na hrade boli koncerty operné....mesto krásne žilo..., kusoček odtial je split s rímskymy pamiatkami,..počasie - teda teplú voda bude asi rovnaká, nie je to ani 100 km od seba...bez problémov najdeš ubytovanie na súkromí v oboch, na tvojom mieste by som išiel kludne na blink, zastavil sa v trogire a keby sa ti nepáčil, hajde do tučepi....
alaya1
25.02.12,15:48
na blind s tak malym deckom?
GABAZ
25.02.12,16:22
Trogir je naozaj krasne mesto, ale co sa tyka plazi na okoli, nie vsetky su vhodne pre deti. Na blizkom ostrove Ciovo su dost casto kamenite plaze so zlym pristupom do vody. Kto by mal zaujem o tuto lokalitu, viem dat kontakt na sprostredkovanie ubytovania - vie poradit aj vhodne plaze.
Plaze s dobrym pristupom pre deti su v komplexe Medena /je to asi 4 km od Trogiru/ a aj v Okrug Gornji.

Par fotiek z cesty na Ciovo :

http://www.porada.sk/album.php?albumid=1400

Minuly rok som si konecne bola pozriet archeologicku lokalitu Salona pri Splite - urcite odporucam navstevu a prikladam par fotiek.

http://www.porada.sk/album.php?albumid=1399



trogir je jedno z najkrajších miest, čo som videl...ked som tam bol, tak nám ako atrakciu ukazovali jachtu bernieho ecclostone, či ako sa to volá - to je šéf F1...
niekto pre domnou kritizoval nočný život..každý den tam hrali živé kapely, dixilend a pod., na hrade boli koncerty operné....mesto krásne žilo..., kusoček odtial je split s rímskymy pamiatkami,..počasie - teda teplú voda bude asi rovnaká, nie je to ani 100 km od seba...bez problémov najdeš ubytovanie na súkromí v oboch, na tvojom mieste by som išiel kludne na blink, zastavil sa v trogire a keby sa ti nepáčil, hajde do tučepi....
pivko
26.02.12,12:09
Choď individuálne do Tučepi za Stankiho mamou/ majiteľ CK MORE dom za hotelom Alga 80m od mora apartmán , výhľad nie na more ,ale na Biokovo som platil 25Eur/noc bývali sme 2+1 celý jún. Dobro došli.
Cez CK MORE ten apartmán stojí cca 60EUR/noc
pivko
16.05.12,17:09
hehe, ked len letiskove poplatky pri 2+1 su cca 300€, poistenie a dalsie poplatky su dalsich cca 50-100€ tak ked najdes letenky, ubytovanie a all inclusive pre 2+1 za celkovo 150€ tak mi hned rezervuj :D
bubkoch a neveriaci , tu mate zajazdy za 300 Eur
http://www.travel.sk/
http://airstop.sk/
bjuty smis
16.05.12,18:00
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.
V júny sa vrátime k téme potom ti to dokážem.

pivko, dneska je 16.5. daleko je do júna :))
pivko
17.05.12,03:36
V Turecku je už teplo , v sobotu letím ;)
bjuty smis
17.05.12,05:10
tak hod ktorý zájazd a celkovú cenu
pivko
17.05.12,05:28
Ja idem na 16 dni a hotel vyššej kategorie , ale komu stačí 3* all tak sa do 300/osoba na týždeň zmestí v pohode.
Letko
17.05.12,05:37
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa


Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.

Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€ :)
pivko
17.05.12,05:51
Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€ :)Ja nebudem kvoli tebe tráviť čas sledovaním last minitov.
Že si ty neschopný nájsť lacný zájazd je tvoj problem.
Ten 4* Rhodos malo pred 2 rokmi FIFO , odlet 6.6. na 11 dni.
Choď si to overiť.
Letko
17.05.12,05:55
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa


Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.


Ja nebudem kvoli tebe tráviť čas sledovaním last minitov.
Že si ty neschopný nájsť lacný zájazd je tvoj problem.
Ten 4* Rhodos malo pred 2 rokmi FIFO , odlet 6.6. na 11 dni.
Choď si to overiť.

Ty si frajeroval, že taký zájazd nájdeš, že sa môžeme s tebou staviť :)
bjuty smis
17.05.12,06:15
ale v júny, teraz je len máj....tak mu dajte čas
pivko
10.06.12,10:07
Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€ :)
Letko , pozri dnes travel.sk najdeš tam minimálne 10 zájazdov do Grécka 4* all s konečnou cenou pre 2 osoby do 600 EUR.
Letko
10.06.12,12:45
Letko , pozri dnes travel.sk najdeš tam minimálne 10 zájazdov do Grécka 4* all s konečnou cenou pre 2 osoby do 600 EUR.

Pozerám teraz a zatiaľ najlacnejšie vychádza Alfa Beach za 670€ pre dvoch AI, odlet dnes z BA. Zaujímavá ponuka :) Ešte trochu a dostaneme sa na cenu pod 600 :)
Letko
10.06.12,12:49
pivko
11.06.12,07:22
Ja som sa dostal u viacerych pod 600 EUR , dnes už tam nieje , treba počkať do soboty.
pivko
15.06.12,11:11
Letko , toto mi došlo teraz 5* all 11 noci !!!! komplet 300 EUR
utekaj na letisko.
FIRO ULTRA LAST MINUTE Kemer Resort *****, 15.06.-26.06.2012, odlet Košice 18:30 iba 300 EUR komplet

Aktuálna ponuka




Lokalita, Hotel, Odlet Termín Noci Strava Cena



http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=54193&p2=54414&p3=54357&down=1

http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=54711&p2=54932&p3=54875&down=1


http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=53934&p2=54155&p3=54098&down=1
300 EUR komplet s poplatkami, odlet 18:30
http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=54452&p2=54673&p3=54616&down=1





Turecko (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko.html%3Fpage_id%3D154616%26utm_sourc e%3Dnewsletter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_ca mpaign%3D2012-06-15%26utm_content%3Ddestinacia)- Turecká riviéra (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko%2Fturecka-riviera.html%3Fpage_id%3D658019%26utm_source%3Dnew sletter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_campaign% 3D2012-06-15%26utm_content%3Dlokalita)
Kemer Resort ***** (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko%2Fturecka-riviera%2Fkemer-resort.html%3Fpage_id%3D476242%26utm_source%3Dnews letter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_campaign%3 D2012-06-15%26utm_content%3Dhotel)
Košice
15.06. - 26.06.
11
ultra all inclusive
120.00 €
(1 039.00 €)
http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=53430&p2=53645&p3=53588&down=1 (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fterminy-a-rezervacia.html%3Fpage_id%3D300819%26hotel_id%3D47 6242%26termin%3D2012-06-15%3A2012-06-26%26utm_source%3Dnewsletter%26utm_medium%3Dmailin glist%26utm_campaign%3D2012-06-15%26utm_content%3Dkalkulacia)


Turecko (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko.html%3Fpage_id%3D154616%26utm_sourc e%3Dnewsletter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_ca mpaign%3D2012-06-15%26utm_content%3Ddestinacia)- Turecká riviéra (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko%2Fturecka-riviera.html%3Fpage_id%3D658019%26utm_source%3Dnew sletter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_campaign% 3D2012-06-15%26utm_content%3Dlokalita)
Kleopatra Ada **** (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fdovolenka-leto%2Fturecko%2Fturecka-riviera%2Fkleopatra-ada.html%3Fpage_id%3D627353%26utm_source%3Dnewslet ter%26utm_medium%3Dmailinglist%26utm_campaign%3D20 12-06-15%26utm_content%3Dhotel)
Košice
17.06. - 24.06.
7
all inclusive
120.00 €
(499.00 €)
http://www.porada.sk/MailDownload.phtml?&i9=c9bb1380ea50&idF=0&email=1339757729472018&p1=53430&p2=53645&p3=53588&down=1 (http://link.azet.sk/?link=http%3A%2F%2Fwww.firotour.sk%2Fterminy-a-rezervacia.html%3Fpage_id%3D300819%26hotel_id%3D62 7353%26termin%3D2012-06-17%3A2012-06-24%26utm_source%3Dnewsletter%26utm_medium%3Dmailin glist%26utm_campaign%3D2012-06-15%26utm_content%3Dkalkulacia)
Letko
15.06.12,11:14
Ďakujem Pivko,

parádna ponuka :)
Letko
15.06.12,11:15
Stroskotalo to na manželke, ktorá musí byť na Slovensku 25. 6. lebo jej sestra má promócie.
pivko
15.06.12,11:16
Ja tiež nemožem ,ale next week ak to bude tak letím, pozri na ten hotel priamo na ich stránke-neskutočný.
Letko
15.06.12,11:17
Pre všetkých, ten 5* je už vypredaný.
Letko
15.06.12,11:18
A za 300€ - to je ako zadarmo.