Bastian
20.02.12,22:32
Vyzerá to tak, že vyhrá ten najprefíkanejší.
Ten čo vie, čo chce národ počuť...
Čo vie, že si ľudia zaslúžia.... sľuby.

http://www.shooty.sk/buxus/images/cache/content_image_format_b/fotogaleria/frky/sme_2002_/2012-01-30-KohoVolit.jpg
SamuelSK
20.02.12,22:07
Tiez ma to zaujima, neviem kam mam naliat nejake peniaze :D
Maju hentie (ako ich nazvat? :D firma by bola asi urazka :D ) nejake akcie?
To chce insidersku info, tak hadze vase hlasy :D
Melnick
20.02.12,22:19
Tiez ma to zaujima, neviem kam mam naliat nejake peniaze :D
Maju hentie (ako ich nazvat? :D firma by bola asi urazka :D ) nejake akcie?
To chce insidersku info, tak hadze vase hlasy :D
Ak Ti nejaké ostali tak ja Ti pošlem č. účtu. :D:D:D
kukučka
20.02.12,23:16
Prezraď koho ty, možno sa pridám ;):---
alabut
21.02.12,00:59
Ludia by vobec nemali ist k volbam. Ak pojdu, zlegitimizuju vsivakov, ktori z volieb vzidu. Volebnu ucast nezvysujem roky. Je to ako s Harwardskymi fondami. Ludia pristupili na privatizaciu, tak sa privatizovalo. Kto sa bije o svoj smrek, druhemu sa bije o celu horu.
220870
21.02.12,01:20
Sláviu kapital.
Filip Glasa
21.02.12,06:28
J&T nie sú jediní oligarchovia pôsobiaci na Slovensku. Čo sa týka politických strán, tak treba porozmýšľať koho sponzorujú: Široký, Brheľ, Weissovci, Lexovci, Istrolapitál, Világyi, a mnoho ďalších.
Anna1974
21.02.12,06:41
Môj psík sa pred dvoma dňami vykadil na kandidátnu listinu, omylom mi padla na zem....takže jednoznačne rozhodol, kde patria títo nenažraní všiváci !!
jar88
21.02.12,08:53
Vyzerá to tak, že vyhrá ten najprefíkanejší.
Ten čo vie, čo chce národ počuť...
Čo vie, že si ľudia zaslúžia.... sľuby.
Pekne si to skomentoval.
Vyzerá to tak, že naozaj vyhrá ten najprefíkanejší.
Nuž tak to už na svete chodí. Hlavne medzi sprostými vyhráva ten najprefíkanejší, lebo len on počíta s tou ľudskou hlúposťou.
-------------------------------------------------
Na druhej strane sa nič vážne nedeje, lebo si nevolíme žiadnu zmenu.
Zas si volíme len nejakého baču, ktorý nás bude pásť a dojiť.
Ľudia dúfajú, že sa nájde bača, ktorý ich nebude pásť, ale kŕmiť. Pritom stále zabúdajú, že bača ovce nikdy nekŕmi. Bača len pasie.
--------------------------------------------------------------
No a nakoniec je naozaj jedno, ktorý bača ich pasie.:---
Pikoška
21.02.12,09:39
Pekne si to skomentoval.
Vyzerá to tak, že naozaj vyhrá ten najprefíkanejší.
Nuž tak to už na svete chodí. Hlavne medzi sprostými vyhráva ten najprefíkanejší, lebo len on počíta s tou ľudskou hlúposťou.
-------------------------------------------------
Na druhej strane sa nič vážne nedeje, lebo si nevolíme žiadnu zmenu.
Zas si volíme len nejakého baču, ktorý nás bude pásť a dojiť.
Ľudia dúfajú, že sa nájde bača, ktorý ich nebude pásť, ale kŕmiť. Pritom stále zabúdajú, že bača ovce nikdy nekŕmi. Bača len pasie.
--------------------------------------------------------------
No a nakoniec je naozaj jedno, ktorý bača ich pasie.:---Ahoj jardo, ešteže si prišiel, lebo absencia múdrosti bez Teba tu už naberala vážnych rozmerov. Takže hovoríš, že potencionálne by voľby mohli dopadnúť dobre, ale reálne nedopadnú, LEBO BAČA:) Poviem Ti, posun u Teba nastal významný. Vieš, aký je rozdiel medzi potencionálnym? Prepáč, Dušan Č. a ostatní kultivovaní.


Potencionalne a realne (http://coolvtipy.blogspot.com/2008/05/potencionalne-realne.html)



Otec pozera TV, pride za nim maly syncek a pyta sa ho: " Ocko, aky
je rozdiel medzi potencionalne a realne?" Otec mu hovori: "Mhh ...
akoby som Ti to ... no chod sa spytat mamy, ci by sa za milion eur
vyspala s Kevinom Costnerom, tvojej sestry ci by sa za milion eur vyspala
s Tomom Cruisom a tvojho brata ci by sa za milion eur vyspal s
Bradom Pittom." za chvilu sa maly vrati a referuje: "Mama
povedala, ze by sa s nim vyspala aj za menej, sestra ze je to jej sen a moj
brat povedal,
ze za milion eur by dal aj Eltonovi Johnovi." Na to mu otec odpovie: "Tak
vidis, teraz to
pochopis. Potencionalne by sme sa stali milionarmi a realne mame
doma dve kurvy a buzika.
anklar
21.02.12,10:31
Pozdravujem Poradu! Pozdravujem ťa, Bastian. Dávno som tu nebola. Akosi zbytočne citlivo som vnímala vzájomné ataky, ktoré na tejto stránke nemajú čo hľadať. Vytvorila som si obraz o Porade, o jednej komunite ľudí, ktorí chcú pomáhať, chcú odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti bez nároku na odmenu. Medzi týchto skvelých ľudí sa však miešajú aj takí, ktorí chcú len prezentovať svoje názory na čokoľvek. A útočia . Z takého si zvyčajne neprosím.
A hľa, dostala som sa k politikom.
Ešte však nie celkom. Aby som vstúpila do témy, k tomu ma motivoval Kormi, nádherný kocúrik, ktorý sa rozcvičoval v záhrade a v letku chytil prekrásneho ďatlíka. Nezjedol ho, zabil ho. Pre hračku. Povedala som mu do duše, povedala som mu svoj nekompromisný názor na jeho čin. Pozeral na mňa síce akože skormútene, ale flegmaticky zavlnil chvostíkom a, uvidiac otvorené dvere, rýchlo vbehol do domu. (Dom – zázemie, bezpečie, prepožičanie sily, ochrana)
Som späť, u politikov, strán, volieb.
Nepôjdem voliť!!! Azda prvýkrát v živote. Je to môj postoj, môj názor a nežiadam ťa, vážený Poraďák, aby si so mnou súhlasil. Nežiadam ťa však ani o to, aby si na mňa pre tento môj postoj útočil, povrával, znevažoval ma. Ale komunikuj, prezentuj svoj názor, svoj postoj, bez náznaku agresivity, konštruktívne – to áno. To už áno.
Z môjho terajšieho postoja je jednoznačne zrejmé, že politikov, poslancov a strán v našom štáte mám plné zuby. Nevážim si ich, nemám pred nimi žiadny rešpekt. Tu potrebujem zdôrazniť, že napriek tomu ich nehádžem úplne všetkých do jedného vreca. Viem, nájdu sa medzi nimi i občania! s rovnou chrbticou a dobrým svedomím, s citom pre správne kroky, správne veci. Toto zdôrazňujem!
Avšak, nech je ten občan!, ktorý sa s dostatkom počtu voličských hlasov dostal/dostane do parlamentu akokoľvek správny človek, dosiahne príliš málo svojou činnosťou. Prečo? Nuž, lebo bude robiť to, čo mu káže jeho strana. A prevažná väčšina občanov(!) a strán vstupuje do politiky s jasným vedomím, že bude ovplyvňovaná prevažujúcim faktorom, ktorým sú peniaze a moc. Uff, veď pre toto sa do toho Domu (parlamentu) veľmi oplatí nasťahovať. Ak možno, tak na čo najdlhšiu dobu, no nie?
Všimol si si, vážený Poraďák, že keď som použila slovo občan, dala som zaň výkričník? Zámerne. Totiž občania!, ktorí sa dostali/dostanú do parlamentu, sú naozaj občania. Avšak, čo sa s nimi zrazu udeje? Zrazu prestanú byť občanmi! , zrazu sa stali „nie bežnými občanmi (?)“. Neviem, či sa vtedy niečo deje v oblasti môjho sebavedomia, ale cítim silnú nevôľu keď počujem, ako politici používajú slovné spojenie „bežný občan“. Šľak ma ide trafiť (nepožičala som si túto vetičku od neb. pána Satinského, skutočne ma z nich ide šľak trafiť). Čiže, keď zabudol vôl, že teľaťom bol, ja som na to nezabudla a budem ho naďalej považovať za teľa. (A mám ho plné zuby.)
Len čo sa občan! dostane do parlamentu, jeho sebavedomie napučí, naleje sa na komunitnej úrovni – poslanci v parlamente = jedna samostatná komunita = „vyššia kasta“. Takto si to sami zariadili, lebo sme proti tomu nenamietali. Tu poukazujem ale aj na ich trestnoprávnu imunitu. Nemajú mať žiadnu imunitu, okrem tej vnútroparlamentnej, aby si beztrestne mohli vzájomne nadávať, koľko im srdce ráči. (Fakt ich mám ich plné zuby.)
Vláda
Mnohokrát sa zamýšľam aj nad tým, či slovo „vláda“ nie je trochu aj škodlivé pre tých našich volených/zvolených občanov!. Totiž, automaticky v nich evokuje to, že „a teraz sme tu my pánmi!“ a podľa toho sa aj, žiaľ, správajú. (Aj preto ich mám plné zuby.)
Zamýšľam sa, či by nebolo vhodné rozmýšľať nad iným, možno vhodnejším výrazom pre komunitu, ktorá v súťaži o hlasy voličov vyhrala a ktorá teda bude spravovať túto spoločnosť, kým ju nenahradia iní výhercovia. V krajine je plno nesmierne vzdelaných, inteligentných ľudí, o.i. jazykovedcov - nebolo by to azda pre nich zábavné a užitočné zároveň – vymyslieť taký výraz pre kormidelníkov/správcov štátu, ktorý by v nich pocit moci neevokoval? Ja vladárov rozhodne odmietam nechcem ich, nepotrebujem ich. (Mám ich plné zuby.)
Kontrola
Uvedomujeme si naozaj, že výhercov súťaží o naše voličské hlasy v ďalších obdobiach vôbec nekontrolujeme? No, možno áno. Ale! Uvedomujeme si, že si nevytvárame (lebo všetko si musíme vytvoriť, však) žiadne podmienky pre to, aby sme týchto výhercov súťaže o naše voličské hlasy kontrolovali? A prečo ich nekontrolujeme? Z akého dôvodu súhlasíme, aby sa tá zvolená komunita „kontrolovala“ len vo vnútri, sama? Tak mi napadlo, že ja by som si vedela predstaviť Deň občana v parlamente, povedzme raz za mesiac, kedy by si hociktorý občan, ktorý o to požiada, vzal túto komunitu na raport v hocijakej konkrétnej oblasti. Ale, komplexne . Žiadať od nich vysvetlenia. (Lebo „bežný občan“ používa aj zdravý rozum, kým „nie bežný občan!“ používa iba veľmi škodlivú „politickú dohodu“) Plus k tomu žiadať aj snímanie televíziou, aby to „nie bežní občania!“ nemohli zakamuflovať. Skontrolovať, kto, prečo nie je na svojej stoličke. Samozrejme, všetko premyslene, je tam toho viacej, aby si zase kvalifikovaní manažéri nemysleli, že si to predstavujem jednoducho! Totiž keď ich nijako nekontrolujeme, robia si to, čo vieme, že robia. (A ja toho mám plné zuby.)

No, mám toho na srdiečku veľa, čo by som ešte chcela povedať a už aj tak som ťa, vážený Poraďák, asi unudila svojimi úvahami. Možno pochopíš, prečo nepôjdem voliť. Preto, lebo poslancov, politikov a strán v tomto štáte mám plné zuby!
Na záver: Čakala som raz v Bratislave na hl. stanici na vlak. Rozprávali sa potichu dvaja muži. Bola som na peróne za stĺpom, možno ma nezbadali. Jeden hovorí druhému: „ Vstúp do strany, ale ihneď. Je to veľmi dobrý džob.“
Melnick
21.02.12,11:44
Súhlas, bod aj pochvala odo mňa, ze tento príspevok.
Melnick
21.02.12,11:47
Leštím monitor .:):):)
Melnick
21.02.12,12:03
Krásna úvaha K....ka.
Je to naozaj veľmi dobrý džob. Len sa poobzerajte okolo seba, ako sa zmenil život a majetkové pomery predsedíkom rôznych strán, či už parlamentných, alebo aj mimoparlamentných. Aké polyfunkčné domy v centrách miest, týmto maličkým funkcionárikom hovoria "ocko" a do tých goríl vo vysokej politike, radšej ani nebudem vŕtať- zabezpečené sú desiatky ich generácií . Oni na nás môžu kašľať a verte, že sa aj teraz keď majú všeličo za ušami z nás rehocú a považujú za blca každého z nás kto nemá konto aspoň so 6-timi nulami. Fuj,fuj,fuj - známy to výraz jedneho ministra. :mee:
jar88
21.02.12,12:31
Pozdravujem Poradu! Pozdravujem ťa, Bastian. Dávno som tu nebola. Akosi zbytočne citlivo som vnímala vzájomné ataky, ktoré na tejto stránke nemajú čo hľadať. Vytvorila som si obraz o Porade, o jednej komunite ľudí, ktorí chcú pomáhať, chcú odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti bez nároku na odmenu. Medzi týchto skvelých ľudí sa však miešajú aj takí, ktorí chcú len prezentovať svoje názory na čokoľvek. A útočia . Z takého si zvyčajne neprosím.
A hľa, dostala som sa k politikom.
Ešte však nie celkom. Aby som vstúpila do témy, k tomu ma motivoval Kormi, nádherný kocúrik, ktorý sa rozcvičoval v záhrade a v letku chytil prekrásneho ďatlíka. Nezjedol ho, zabil ho. Pre hračku. Povedala som mu do duše, povedala som mu svoj nekompromisný názor na jeho čin. Pozeral na mňa síce akože skormútene, ale flegmaticky zavlnil chvostíkom a, uvidiac otvorené dvere, rýchlo vbehol do domu. (Dom – zázemie, bezpečie, prepožičanie sily, ochrana)
Som späť, u politikov, strán, volieb.
Nepôjdem voliť!!! Azda prvýkrát v živote. Je to môj postoj, môj názor a nežiadam ťa, vážený Poraďák, aby si so mnou súhlasil. Nežiadam ťa však ani o to, aby si na mňa pre tento môj postoj útočil, povrával, znevažoval ma. Ale komunikuj, prezentuj svoj názor, svoj postoj, bez náznaku agresivity, konštruktívne – to áno. To už áno.
Z môjho terajšieho postoja je jednoznačne zrejmé, že politikov, poslancov a strán v našom štáte mám plné zuby. Nevážim si ich, nemám pred nimi žiadny rešpekt. Tu potrebujem zdôrazniť, že napriek tomu ich nehádžem úplne všetkých do jedného vreca. Viem, nájdu sa medzi nimi i občania! s rovnou chrbticou a dobrým svedomím, s citom pre správne kroky, správne veci. Toto zdôrazňujem!
Avšak, nech je ten občan!, ktorý sa s dostatkom počtu voličských hlasov dostal/dostane do parlamentu akokoľvek správny človek, dosiahne príliš málo svojou činnosťou. Prečo? Nuž, lebo bude robiť to, čo mu káže jeho strana. A prevažná väčšina občanov(!) a strán vstupuje do politiky s jasným vedomím, že bude ovplyvňovaná prevažujúcim faktorom, ktorým sú peniaze a moc. Uff, veď pre toto sa do toho Domu (parlamentu) veľmi oplatí nasťahovať. Ak možno, tak na čo najdlhšiu dobu, no nie?
Všimol si si, vážený Poraďák, že keď som použila slovo občan, dala som zaň výkričník? Zámerne. Totiž občania!, ktorí sa dostali/dostanú do parlamentu, sú naozaj občania.(tu by sa mi žiadal otáznik) Avšak, čo sa s nimi zrazu udeje? Zrazu prestanú byť občanmi! , zrazu sa stali „nie bežnými občanmi (?)“. Neviem, či sa vtedy niečo deje v oblasti môjho sebavedomia, ale cítim silnú nevôľu keď počujem, ako politici používajú slovné spojenie „bežný občan“. Šľak ma ide trafiť (nepožičala som si túto vetičku od neb. pána Satinského, skutočne ma z nich ide šľak trafiť). Čiže, keď zabudol vôl, že teľaťom bol, ja som na to nezabudla a budem ho naďalej považovať za teľa. (A mám ho plné zuby.)
Len čo sa občan! dostane do parlamentu, jeho sebavedomie napučí, naleje sa na komunitnej úrovni – poslanci v parlamente = jedna samostatná komunita = „vyššia kasta“. Takto si to sami zariadili, lebo sme proti tomu nenamietali. Tu poukazujem ale aj na ich trestnoprávnu imunitu. Nemajú mať žiadnu imunitu, okrem tej vnútroparlamentnej, aby si beztrestne mohli vzájomne nadávať, koľko im srdce ráči. (Fakt ich mám ich plné zuby.)
Vláda
Mnohokrát sa zamýšľam aj nad tým, či slovo „vláda“ nie je trochu aj škodlivé pre tých našich (je tu veľa "občanov", ktorým Ficovo vyjadrenie, že predsa vláda, je odvodené od slova vládnuť nevadí,)volených/zvolených občanov!. Totiž, automaticky v nich evokuje to, že „a teraz sme tu my pánmi!“ a podľa toho sa aj, žiaľ, správajú. (Aj preto ich mám plné zuby.)
Zamýšľam sa, či by nebolo vhodné rozmýšľať nad iným, možno vhodnejším výrazom pre komunitu, ktorá v súťaži o hlasy voličov vyhrala a ktorá teda bude spravovať túto spoločnosť, kým ju nenahradia iní výhercovia. V krajine je plno nesmierne vzdelaných, inteligentných ľudí, o.i. jazykovedcov - nebolo by to azda pre nich zábavné a užitočné zároveň – vymyslieť taký výraz pre kormidelníkov/správcov štátu, ktorý by v nich pocit moci neevokoval? Ja vladárov rozhodne odmietam nechcem ich, nepotrebujem ich. (Mám ich plné zuby.)
Kontrola
Uvedomujeme si naozaj, že výhercov súťaží o naše voličské hlasy v ďalších obdobiach vôbec nekontrolujeme? No, možno áno. Ale! Uvedomujeme si, že si nevytvárame (lebo všetko si musíme vytvoriť, však) žiadne podmienky pre to, aby sme týchto výhercov súťaže o naše voličské hlasy kontrolovali? A prečo ich nekontrolujeme? Z akého dôvodu súhlasíme, aby sa tá zvolená komunita „kontrolovala“ len vo vnútri, sama? Tak mi napadlo, že ja by som si vedela predstaviť Deň občana v parlamente, povedzme raz za mesiac, kedy by si hociktorý občan, ktorý o to požiada, vzal túto komunitu na raport v hocijakej konkrétnej oblasti. Ale, komplexne . Žiadať od nich vysvetlenia. (Lebo „bežný občan“ používa aj zdravý rozum, kým „nie bežný občan!“ používa iba veľmi škodlivú „politickú dohodu“) Plus k tomu žiadať aj snímanie televíziou, aby to „nie bežní občania!“ nemohli zakamuflovať. Skontrolovať, kto, prečo nie je na svojej stoličke. Samozrejme, všetko premyslene, je tam toho viacej, aby si zase kvalifikovaní manažéri nemysleli, že si to predstavujem jednoducho! Totiž keď ich nijako nekontrolujeme, robia si to, čo vieme, že robia. (A ja toho mám plné zuby.)

No, mám toho na srdiečku veľa, čo by som ešte chcela povedať a už aj tak som ťa, vážený Poraďák, asi unudila svojimi úvahami. Možno pochopíš, prečo nepôjdem voliť. Preto, lebo poslancov, politikov a strán v tomto štáte mám plné zuby!
Na záver: Čakala som raz v Bratislave na hl. stanici na vlak. Rozprávali sa potichu dvaja muži. Bola som na peróne za stĺpom, možno ma nezbadali. Jeden hovorí druhému: „ Vstúp do strany, ale ihneď. Je to veľmi dobrý džob.“
Tak či tak, pekne napísaný príspevok.
Že by naozaj od občana? Čo vlastne robí z človeka občana?
anklar
21.02.12,16:11
Tak či tak, pekne napísaný príspevok.
Že by naozaj od občana? Čo vlastne robí z človeka občana?

Ďakujem ti, jar88, za sympatie, prejavené môjmu príspevku. Som naozaj občan, anonymný, bežný, som jeden z nás. A vďaka priazni členov tejto skvelej stránky, aj Poraďák. Na Tvoju otázku, čo vlastne robí z človeka občana, v jednoduchej odpovedi možno povedať, že hranice. Hranice štátu, krajiny. To ostatné, čo robí občana občanom, je na tej krajine, na jej zákonoch, na jej kormidelníkoch, na láske k tej krajine, na tom, či sa v krajine žije dobre a či nie. Občan je sebavedomý a slobodný. Sebavedomý a slobodný člen spoločnosti má právo a povinnosť kontrolovať chod krajiny, štátu, ktorého je občanom. Má právo a povinnosť vytvoriť si kontrolné mechanizmy. Ak len odovzdá svoj hlas vo voľbách podľa akýchsi ničím nepodložených sympatií, nie je to sebavedomý a slobodný občan.
anklar
21.02.12,16:13
Dakujem, Melnick.
Bastian
22.02.12,08:45
http://i.sme.sk/cdata/9/62/6268619/1.jpg
Bastian
22.02.12,08:47
Fico vie, čo si ľudia zaslúžia.... ľudia si ale pod slovom istota predstavujú niečo iné :-)

http://i.sme.sk/cdata/9/62/6268619/8ae7b72d78ce919d5986082d77e4f627.jpg
Pikoška
22.02.12,09:14
...:) ľudia si zaslúžia aj pivečko. Na zdravíčko.;)
http://volby.sme.sk/c/6228544/poslankyna-sas-slubuje-za-kruzky-pivo.html
Petra Nová
22.02.12,11:27
Koho budem voliť ??? Týchto?
http://i.sme.sk/cdata/5/52/5218925/bilboard_trs_tt.jpg



Či toto čudo?

http://www.kalerab.sk/pic/forum/s/sulik_sas_cannabis_abhl00t9e.jpg



Ešte si musím rozmyslieť. ;)
trisestri
22.02.12,11:39
sisima
22.02.12,11:44
Zitulda
22.02.12,11:55
aj ja som sa rehotala, ale odniesol si to pesko...čumel čo sa robí:) si príma 100 bodov aj Jardovi:)
pivko
22.02.12,12:26
SaS
číslo 5 a 150
Indeed
22.02.12,12:44
Vaculovú asi NIE ,

nič nové som sa z jej blogov nedozvedel.

Ja prajem Slovensku vládu tohto zoskupenia SMER, SNS, KSS
Bastian
22.02.12,13:14
Vaculovú asi NIE ,

nič nové som sa z jej blogov nedozvedel.

Ja prajem Slovensku vládu tohto zoskupenia SMER, SNS, KSS

Akože keď cirkus, nech je riadny?


http://www.youtube.com/watch?v=xeGDta6lI8g&feature=related
Marianna01
22.02.12,13:25
klari, ja tiež nechodím na poradu, len sporadicky, z rovnakých dôvodov... k téme: skvelá úvaha, ja ich mám totiž rovnako plné zuby. či už starých známych a nových neznámych budúcich občanov!. pretože sa mi vidí, že do politiky sú ochotní skutočne vstúpiť len tí, ktorí sú dostatočne vychcaní, dostatočne drzí, sebavedomí, majúci hrošiu kožu nielen na ksichte, ale na celom tele a jednoznačne postrádajú chrbtovú kosť. a samozrejme plnú dušu ambícií, a to hlavne finančných, ktoré sa dajú naplniť tak jednoducho skrze politickú moc, nášho pána...možno prisilná parafráza, ale v poslednom období mám možnosť z takmer tesnej blízkosti nemenovanú politickú stranu a u jedného pána, ktorý stojí za ďalšou politickou stranou som kedysi, roku páně, pracovala. viem, o čom hovorím, keď vravím: politika dnes nemá nič spoločné s významom tohto slova, je to vec špinavá, financovaná pochybným spôsobom, na čele strán stoja ľudia s pochybnou povesťou i minulosťou, ktorí nemajú problém zapredať vlastnú matku diablovi a čo horšie, za tými stranami stoja ľudia, ktorí už vlastnú matku dávno zapredali...
Bastian
22.02.12,13:25
...
Zas si volíme len nejakého baču, ktorý nás bude pásť a dojiť.
Ľudia dúfajú, že sa nájde bača, ktorý ich nebude pásť, ale kŕmiť. Pritom stále zabúdajú, že bača ovce nikdy nekŕmi. Bača len pasie.
...

Hej, len vo Ficovi vidia ľudia baču, čo ich aj ochráni. Pritom prd makový :).

Tak ako najväčší ochranca slovákov JANO, ich rovnako okradne... tak ako nikto iný.

Ale pravda, aspoň ten pocit im zostane... že ich okradol niekto, kto im z duše hovoril... :)
Toto čo sa vyplavilo Gorilou na povrch, je len odrobinka v porovnaní s tým, čo tí bačovia už natendrovali.
marleau
22.02.12,13:26
ĽS-NS
kukučka
22.02.12,13:36
Prezraď koho ty, možno sa pridám ;):---

Ktorého baču si si vybral ty? No daj, nech zatlieskame :D
Pikoška
22.02.12,13:45
Vaculovú asi NIE ,

nič nové som sa z jej blogov nedozvedel.

Ja prajem Slovensku vládu tohto zoskupenia SMER, SNS, KSSPekne si to napísal. No najmä múdro. Joj, či sa mi uľavilo pri srdci.;)
BXLmiami
22.02.12,13:47
Vaculovú asi NIE ,

nič nové som sa z jej blogov nedozvedel.

Ja prajem Slovensku vládu tohto zoskupenia SMER, SNS, KSS
:eek: čo ti spravilo Slovensko?:eek:
Pikoška
22.02.12,13:52
:eek: čo ti spravilo Slovensko?:eek:Slovensko nič. Len hľadá, kto menej plienil z tých, čo za slovač kopali v parlamente, vo vláde a vo finančných komunitách. A teraz skús ponúknuť Tvoju zostavu.:)
BXLmiami
22.02.12,13:57
A vyšiel mu Jano Slota a komouši???
Ja volím republikánov,Obamu nemám rada.
Bastian
22.02.12,13:59
Ktorého baču si si vybral ty? No daj, nech zatlieskame :D
Ja nie som ovca.
A preto ani nepodporujem politikov, ktorí svojou politikou vychovávajú ovce.

Fico aj Slota vyslovene potrebujú chudobné zakomplexované ovce... im stredná inteligentná vrstva nevyhovuje.
Lebo tá ich voliť ani náhodou nebude.
Petra Nová
22.02.12,15:26
Voličská výzva!!!!!!!

Drahí komouši a socani, ak sa chcete zaradiť do "inteligentnej vrstvy" (bez nadelenia zhora) , voľte kradoušov, tí Vás okradnú , ale veľmi inteligentne. Nestanú sa z Vás bačovia, zato budete iní, budete čierne ovce v stáde, ale so značkou "inteligentné". A to je něco panečku!!!!;):rolleyes::confused::rolleyes:

P.S. A už toľko nenatŕčajte ruky k tvorcom hodnôt, lebo Vás po nich bacím!!!

Volič komoušov, socanov a podobnej chamrade :cool:
Bastian
22.02.12,16:21
Voličská výzva!!!!!!!

Drahí komouši a socani, ak sa chcete zaradiť do "inteligentnej vrstvy" (bez nadelenia zhora) , voľte kradoušov, tí Vás okradnú , ale veľmi inteligentne. Nestanú sa z Vás bačovia, zato budete iní, budete čierne ovce v stáde, ale so značkou "inteligentné". A to je něco panečku!!!!;):rolleyes::confused::rolleyes:

P.S. A už toľko nenatŕčajte ruky k tvorcom hodnôt, lebo Vás po nich bacím!!!

Volič komoušov, socanov a podobnej chamrade :cool:
Neboj, vyzerá to tak, že bude zmena... ty budeš asi spokojná.
http://www.shooty.sk/buxus/images/cache/content_image_format_b/fotogaleria/frky/sme_2002_/2012-01-27-VsetkoOK_1.jpg
misoft
22.02.12,17:13
110089
kukučka
22.02.12,17:21
Ja nie som ovca.
A preto ani nepodporujem politikov, ktorí svojou politikou vychovávajú ovce.

Fico aj Slota vyslovene potrebujú chudobné zakomplexované ovce... im stredná inteligentná vrstva nevyhovuje.
Lebo tá ich voliť ani náhodou nebude.

Mal si hneď povedať, že TY voliť nepôjdeš...
trisestri
22.02.12,17:51
dobra ironia-len neviem ci to dokazu pochopit ti prudko inteligentny
trisestri
22.02.12,17:53
nuz ,,ovca,, nie si a preto disciplinovane pocuvas tie iste bajky a uz 20 rokov volis tie iste gorily ako vsetci co su ,,prudko inteligentny,,lebo sa sami za takych oznacili
trisestri
22.02.12,17:56
ziadna zmena-bude tu vladnut zas rozhadany zlepenec,bude zvysovat dph,drbat do zivnostnikov a strednej triedy,bude robit restrikcie uz po x krat voci najchudobnejsim,zamestnancom,dochodcom,zivnostniko m a bude nadalej rozhadzovat pente a spol a safarit,leb
trisestri
22.02.12,17:59
stranam pravice sa lahko kradne,lebo im staci urobit bu,bu Fico a uz idu volit tie iste skomprovitovane opice
trisestri
22.02.12,18:03
nuz modry nekradnu,vsak dokazov je malo,ale necudujem sa ze zurivo ich obhajuju taky ktorym sa tiez ujde,ktory zlodejinu nazyvaju sikovnostou
trisestri
22.02.12,18:06
farara Kuffu na kandidatke OLAO-Obycajny ludia a osobnosti a takych je tam viac,lekarka ktora pomaha v Afrike a iny obciansky aktivisti
Bastian
22.02.12,18:19
Mal si hneď povedať, že TY voliť nepôjdeš...

A na to si ako prišla, že voliť nepôjdem?
Keby som nešiel, tak by som nemohol ani pindať :).
Petra Nová
22.02.12,19:57
pavol54
22.02.12,19:59
A vyšiel mu Jano Slota a komouši???
Ja volím republikánov,Obamu nemám rada.
a to je kto?
marleau
22.02.12,20:22
a to je kto?
Obama?
Loudka bábkového divadla s krvným obehom.
Mila123
22.02.12,20:26
farár Marián Kuffa nie je na Matovičovej kandidátke.....kňazi sa nesmú, pokiaľ vykonávajú činnosť kňaza angažovať sa priamo do politiky....na kandidátke je Štefan Kuffa, otec 7-dmych detí, inak Mariánov brat.....poznám osobne oboch.....
Pikoška
23.02.12,05:56
Pre všetky chudobné, zakomplexované ovce, chudobné najmä peňaženkou;):

Buďte veľkorysé, a umožnite trošíčku predranie sa do parlamentu zástpcom vysokointeligentnej strednej vrstvy, chudobnej namä duchom!

Vážená stredná, inteligentná vrsta!

Vedzte, že chudoba na cti netratí.:)
Na spoločenskom hnojisku sme všetci bez rozdielu. Štěstí za prachy si nikto nekoupí.:rolleyes:
pavol54
23.02.12,11:24
Obama?
Loudka bábkového divadla s krvným obehom.
Nie tí republikáni čo ich chce voliť.
alabut
23.02.12,11:39
Kotleba.
Darina1234
23.02.12,11:44
Kotleba.

A co kotleba zmeni, prd ako ostatni
SamuelSK
23.02.12,11:50
Mihál navrhuje šéfovi Sociálnej poisťovne odmenu 55 tisíc eur

PS: Z NAŠICH PEŇAZÍ !!!!!!!!!!!!
(http://spravy.pravda.sk/mihal-navrhuje-sefovi-socialnej-poistovne-odmenu-55-tisic-eur-ptz-/sk_ekonomika.asp?c=A120223_094848_sk_ekonomika_p01 )
misoft
23.02.12,17:09
Sa čuduješ? Šak to nie je z jeho vrecka - tak si to môže dovoliť!
wagner
23.02.12,17:20
Mihál navrhuje šéfovi Sociálnej poisťovne odmenu 55 tisíc eur

PS: Z NAŠICH PEŇAZÍ !!!!!!!!!!!!
(http://spravy.pravda.sk/mihal-navrhuje-sefovi-socialnej-poistovne-odmenu-55-tisic-eur-ptz-/sk_ekonomika.asp?c=A120223_094848_sk_ekonomika_p01 )

Čo sa rozčuľuješ, však sprostí Slováci majú peňazí dosť:confused:. Ja navrhujem, aby mu to minister vyplatil z jeho peňazí a môže mu ešte aj pridať. Lebo robil len to, čo musel robiť a nie niečo naviac.
wagner
23.02.12,17:31
Budeme voliť túto stranu - však nie je šéf krásny :eek: a zaujímavý :mee: - pre babky demokratky určite. Bude MDŽ a ako ich tam bude ospevovať - to robili len komunisti:confused: preto na nich nevedia zabudnúť, vynahrádzajú si to týmto :(
http://www.topky.sk/cl/1000086/1300513/Vsetci-politici-su-na-smiech--Parodia-na-predvolebnu-kampan-v-obrazoch-
Bastian
24.02.12,09:26
...
Ja prajem Slovensku vládu tohto zoskupenia SMER, SNS, KSS

Ešte by ma zaujímalo, prečo práve ich?
misoft
24.02.12,13:10
Vyhoď z názvov M E R N K a zistíš prečo - SSSS (hadi).
Bastian
24.02.12,14:11
Prezraď koho ty, možno sa pridám

Ktorého baču si si vybral ty? No daj, nech zatlieskame
Si veľmi zvedavá koho budem voliť, tak ti odpoviem. Aj keď vlastne na Slovensku sa treba inak pýtať. Nie slovami "Koho pôjdeš voliť?" ale "Proti komu pôjdeš voliť?"
Budem voliť Bugára a jeho MOST. A proti komu to je? Predsa proti tupému ožranovi. Je to hrozné, že slovákov zastupuje také indivíduum. Ja s mojou maďarskou národnosťou to považujem za povinnosť, voliť niekoho, kto dokáže spojiť tie dva brehy. Myslím tým slovákov a maďarov. Žijeme tu na jednom mieste, tak je potrebné nachádzať spoločnú reč... a cestu. Bugár to má aj v názve (tiež logu), ten most... ktorý dokáže spájať. Je fajn, keď tu maďarov zastupuje človek, ktorý vie seriózne jednať. Slovensko nepotrebuje provokatérov a buričov. Z dejín je jasné jedno, keď je pri moci extrémista, môže tiecť aj krv. Možno si to niekto neuvedomuje, ale Slota tu už zapálil v "pár" ľuďoch ohníčky... a nie iba tu na Slovensku, ale aj v Maďarsku. Pokiaľ tu nevykríkal, aj Maďarsku mlčali podobne zmýšľajúci. To je jediný obsah jeho politiky, strašiť, zbrojiť a vysmievať sa. "Chrániť" slovač... ale keď sa pozriete na to, z čoho pozostávalo to jeho chránenie, tak zistíte, že mu išlo len a len o tie miliardy. Ktoré vysoko prevyšujú GORILU.
A teraz otázka - išiel niekto do ulíc kvôli tomu? Prečo, lebo to je náš človek, írečitý Jano? Strach? Čaro osobnosti? Alebo čo potom, prečo ľuďom tak nevadili a nevadia tie jeho špinavstvá?
A čo tie jeho heslá na bilboardoch, že "vráťme úctu policajtom". To čo je za drzosť? To nie on vulgárne vynadal policajtke - "Ty ****! Okamžite pusť môjho šoféra! Kto si ty, načo si tu?! Ty ****!"? Je to klamár a hulvát najhrubšieho zrna. A? Nikomu to nevadí, nikto nejde kvôli tomu do ulíc. Keby tak Dzurinda raz prišiel ožratý do parlamentu... to by bolo... Skrátka o niekom keď sa objavia čo i len podozrenia, tak je oheň na streche. A niekto môže verejne klamať, kradnúť, tendrovať na nástenke v pivnici, močiť na ľudí z balkóna, chodiť do práce na mol, urážať policajtov, zosmiešňovať iný národ... To je paráda, čo?
trisestri
24.02.12,18:30
policajti sa zosmiesnuju sami,nuz bugarovci su tiez v gorile,len ich media miluju,takze o nich sa diskretne mlci
kukučka
25.02.12,10:37
Hlavne som bola zvedavá, načo si založil túto tému, lebo si teraz potvrdil môj predpoklad a to ten, že aj ty dáš hlas niekomu podobnému. Prívlastky si odpustím, nezvyknem sa vyvyšovať. Podľa skutkov poznáte ich...
Zlo ostane zlom, či je väčšie a či menšie, ja ho nepodporím.

Hoci sa mi nepáčia vulgarizmy v písomnom prejave, pridám "básničku", ktorú si pamätám z detstva:

H.vno smrdí vždycky! Jaroslav Vrchlický
trisestri
25.02.12,18:01
Nakoniec príde debata na riešenia:

Postaviť ich k múru a postrieľať. Toto nebola revolúcia, to bol bolševický prevrat, tam je chyba. Komunistickí smradi, ich potomkovia sa pretransformovali a vládnu nám ďalej, len sú od svojich otcov rafinovanejší. Zrušiť im trestnú imunitu, zobrať im nakradnuté majetky, strčiť do base! Majú to chytené od hora až dole, nasadili si gorily na prelievanie miliónov, až po miestne samosprávy. Kto ich pozatvára, keď u nás na nich polícia prokuratúra a súdy neexistujú? Keď finančné mafie štátne orgány sú ich spojenec a všetko je to v zmysle zákona, demokracie, ľudských práv a slobôd, Ústavy SR a iných nezmyslov s ktorými nás kŕmia do nemoty, lebo u nás tieto veci neplatia?

Čo nám Vy ponúkate? Ako to chcete vyriešiť Vy, keď doterajší zbojníci systematicky rozkrádali, preniesli si náš majetok od zahraničných bánk a na neznáme ostrovy? Zvýšite nám platy? Ako máme vyžiť z tristo, štyristo Eur? Umierame za živa, umierame z tristo Euro dôchodkami! Každý piaty človek žije na hranici biedy a mafia nám s úsmevom a súcitom kýva z bavorákov z čiernych terénnych limuzín s tmavými sklami, zaparkovaných v zákaze a sľubuje nám istoty.
Prídem do malého obchodu, aký je v mestách tisíce. Na regáloch sa na mňa zosýpajú kopy nepredaného tovaru, niekde v zadu sedí zašitý znechutený majiteľ. Na pulte veľká certifikovaná, dvojnásobne posvätená pokladňa schválená Ficovou vládou, nad dverami certifikovaný nápis zákaz fajčiť, pri dverách certifikovaný hasiaci prístroj, v šuplíkoch rôzne certifikované knihy, výkazy a obchod úplne prázdny.
Potom poviem, že aj ja podobne podnikám a pýtam sa ako Vám to ide? No to som sa ani nemal pýtať. No dnes tu ešte nebol nikto, ste prvý a takto to tu ide, sme tu vo väzení. (škaredé reči som vynechal ). Na tržbu sa už radšej ani nepýtam. Umierame za živa, sedíme tu z bezradnosti, nič sa nám už nechce, hnusí sa nám život, hnusia sa nám nadutí, slizkí politici a posledný klinec do rakvy bol, keď sa na nás štátni zločinci naposledy vybláznili a uvalili certifikované pokladne s fyzikálnym modulom a vydojili naše posledné peniaze. Vraj aby sme nekradli a nezbohatli, ale z čoho? Potom príde reč o tom, že v Čechách pokladne nepotrebujú a žijú oveľa lepšie, že pokladne nám schválila Ficova vláda, nabalila si na nich svojich kumpánov a súčasná vláda ich nezrušila, lebo na mafiu si netrúfa a potom nadávanie na gorily, na nenažratých politikov v rúchu baránka, emisie, predražené diaľnice, mýto, podvodné nestánkové tendre a „hrdzavé“ sitká.
marleau
25.02.12,18:03
Čítam,že Slovákom škodí čoraz viac ľudí.
marleau
25.02.12,18:07
Si veľmi zvedavá koho budem voliť, tak ti odpoviem. Aj keď vlastne na Slovensku sa treba inak pýtať. Nie slovami "Koho pôjdeš voliť?" ale "Proti komu pôjdeš voliť?"
Budem voliť Bugára a jeho MOST. A proti komu to je? Predsa proti tupému ožranovi. Je to hrozné, že slovákov zastupuje také indivíduum. Ja s mojou maďarskou národnosťou to považujem za povinnosť, voliť niekoho, kto dokáže spojiť tie dva brehy. Myslím tým slovákov a maďarov. Žijeme tu na jednom mieste, tak je potrebné nachádzať spoločnú reč... a cestu. Bugár to má aj v názve (tiež logu), ten most... ktorý dokáže spájať. Je fajn, keď tu maďarov zastupuje človek, ktorý vie seriózne jednať. Slovensko nepotrebuje provokatérov a buričov. Z dejín je jasné jedno, keď je pri moci extrémista, môže tiecť aj krv. Možno si to niekto neuvedomuje, ale Slota tu už zapálil v "pár" ľuďoch ohníčky... a nie iba tu na Slovensku, ale aj v Maďarsku. Pokiaľ tu nevykríkal, aj Maďarsku mlčali podobne zmýšľajúci. To je jediný obsah jeho politiky, strašiť, zbrojiť a vysmievať sa. "Chrániť" slovač... ale keď sa pozriete na to, z čoho pozostávalo to jeho chránenie, tak zistíte, že mu išlo len a len o tie miliardy. Ktoré vysoko prevyšujú GORILU.
A teraz otázka - išiel niekto do ulíc kvôli tomu? Prečo, lebo to je náš človek, írečitý Jano? Strach? Čaro osobnosti? Alebo čo potom, prečo ľuďom tak nevadili a nevadia tie jeho špinavstvá?
A čo tie jeho heslá na bilboardoch, že "vráťme úctu policajtom". To čo je za drzosť? To nie on vulgárne vynadal policajtke - "Ty ****! Okamžite pusť môjho šoféra! Kto si ty, načo si tu?! Ty ****!"? Je to klamár a hulvát najhrubšieho zrna. A? Nikomu to nevadí, nikto nejde kvôli tomu do ulíc. Keby tak Dzurinda raz prišiel ožratý do parlamentu... to by bolo... Skrátka o niekom keď sa objavia čo i len podozrenia, tak je oheň na streche. A niekto môže verejne klamať, kradnúť, tendrovať na nástenke v pivnici, močiť na ľudí z balkóna, chodiť do práce na mol, urážať policajtov, zosmiešňovať iný národ... To je paráda, čo?
Zbytočne spomínaš Slotu,toho sme dávno znenávideli,no maďarom sa nedáme.MOST?Tých,čo nás zatiahli do večných dlhov?Áno?Tých volíš?Čo dobré už urobil bugár pre Slovákov?Napíš skor,ako budeš nadávať na ĽS-NS.
marleau
25.02.12,18:08
nech spája v maďarsku a nie tu
lujza.j
25.02.12,18:24
Si veľmi zvedavá koho budem voliť, tak ti odpoviem. Aj keď vlastne na Slovensku sa treba inak pýtať. Nie slovami "Koho pôjdeš voliť?" ale "Proti komu pôjdeš voliť?"
Budem voliť Bugára a jeho MOST. A proti komu to je? Predsa proti tupému ožranovi. Je to hrozné, že slovákov zastupuje také indivíduum. Ja s mojou maďarskou národnosťou to považujem za povinnosť, voliť niekoho, kto dokáže spojiť tie dva brehy. Myslím tým slovákov a maďarov. Žijeme tu na jednom mieste, tak je potrebné nachádzať spoločnú reč... a cestu. Bugár to má aj v názve (tiež logu), ten most... ktorý dokáže spájať. Je fajn, keď tu maďarov zastupuje človek, ktorý vie seriózne jednať. Slovensko nepotrebuje provokatérov a buričov. Z dejín je jasné jedno, keď je pri moci extrémista, môže tiecť aj krv. Možno si to niekto neuvedomuje, ale Slota tu už zapálil v "pár" ľuďoch ohníčky... a nie iba tu na Slovensku, ale aj v Maďarsku. Pokiaľ tu nevykríkal, aj Maďarsku mlčali podobne zmýšľajúci. To je jediný obsah jeho politiky, strašiť, zbrojiť a vysmievať sa. "Chrániť" slovač... ale keď sa pozriete na to, z čoho pozostávalo to jeho chránenie, tak zistíte, že mu išlo len a len o tie miliardy. Ktoré vysoko prevyšujú GORILU.
A teraz otázka - išiel niekto do ulíc kvôli tomu? Prečo, lebo to je náš človek, írečitý Jano? Strach? Čaro osobnosti? Alebo čo potom, prečo ľuďom tak nevadili a nevadia tie jeho špinavstvá?
A čo tie jeho heslá na bilboardoch, že "vráťme úctu policajtom". To čo je za drzosť? To nie on vulgárne vynadal policajtke - "Ty ****! Okamžite pusť môjho šoféra! Kto si ty, načo si tu?! Ty ****!"? Je to klamár a hulvát najhrubšieho zrna. A? Nikomu to nevadí, nikto nejde kvôli tomu do ulíc. Keby tak Dzurinda raz prišiel ožratý do parlamentu... to by bolo... Skrátka o niekom keď sa objavia čo i len podozrenia, tak je oheň na streche. A niekto môže verejne klamať, kradnúť, tendrovať na nástenke v pivnici, močiť na ľudí z balkóna, chodiť do práce na mol, urážať policajtov, zosmiešňovať iný národ... To je paráda, čo?
mám kolegu ktorý má maďarskú národnosť aj jeho celé okolie, žije v "maďarskej" dedine ale v živote by nevolil MOST asi vie prečo;)
Pikoška
26.02.12,08:13
Ja poznám asi dvoch takých írečitých Slovákov, ktorí ešte nič dobré na Maďarov nepovedali. A čuduj sa svete, vidím ich na biolboardoch MOST-HÍD. Prečo asi? No asi preto, asi celkom určite, že toto je lávka, po ktorej prejdú do parlamentu najľahšie. Koho chce spájať MOST-HÍD a s kým? Pretože ja osobne som na juhu Slovenska často, a nemám najmenší problém sa slušne dohodnúť aj so spoluobčanmi maďarskej národnosti. Občas mojej slovenčine poniektorí síce celkom dobre nerozumejú, ale neprekáža nám to. Ak nepomôže jazyk, máme ešte ruky a dohodli sme sa takmer vždy. Kto chce, hľadá riešenie, kto nechce hľadá nezmyselné výhovorky a ešte nezmyselnejšie argumenty. Biznis je biznis. Aj v politike, ba najmä v nej.
Pikoška
26.02.12,08:40
pavol54
26.02.12,12:02
http://www.topky.sk/cl/10/1300861/Cesko-kupilo-slovensky-dlh--Vysolili-12-5-miliardy-
Ale keby sprivatizovali, to by ste videli ten prestretý stôl vážení lenže ako sa zdá modrý ekonomický zázrak s rovnou daňou končí keď už nieto čo privatizovať. Hnusní a ešte raz hnusní komunisti to je všetko ich vina, málo z našich dní vybudovali.
kukučka
26.02.12,13:10
zaujímalo by ma zadĺženie republiky na občana dnes a v roku 1988
marleau
26.02.12,13:19
Vlády nemajú záujem o oddĺženie štátu,ináč by ho dosiahli,takto sa lepšie kradne.
marleau
26.02.12,13:22
Jasné,že nepojdeš,každý dostanete svoju vlastnú celu.

http://www.aktuality.sk/clanok/202126/po-volbach-s-ficom-nepojdem-tvrdi-mikulas-dzurinda/

Kam sa ešte hrabe,kde berie istotu účasti vobec v parlamente?A on sníva o vláde??
Veď ani preferencie nemá ružové,kam sa tlačíš smrade,treba vyvetrať.
Ľubomír
26.02.12,13:29
Ako živnostník budem pravdepodobne voliť stranu živnostníkov. Mali by tak urobiť všetci drobní živnostníci, pretože doterajšia elita na čele s Miklošom a Mihálom najviac poškodila živnostníkov. Keď sa po voľbách niečo nezmení, tak bude 500 000ová nezamestnanosť. Mihál je hrobárom malých živnostníkov. Preto malí živnostníci potrebujú zástupcov v NR SR.
marleau
26.02.12,13:37
Ako živnostník budem pravdepodobne voliť stranu živnostníkov. Mali by tak urobiť všetci drobní živnostníci, pretože doterajšia elita na čele s Miklošom a Mihálom najviac poškodila živnostníkov. Keď sa po voľbách niečo nezmení, tak bude 500 000ová nezamestnanosť. Mihál je hrobárom malých živnostníkov. Preto malí živnostníci potrebujú zástupcov v NR SR.
Nemyslím si,že strana živnostníkov vyrieši problém so zamestnanosťou.Tu treba stranu,ktorá nastolí systém,ktorý bude riešiť a vyrieši všetky problémy,ktoré aj v tejto diskusii spomíname.Treba stranu,ktorá sa popasuje so všetkými problémami a nebude preferovať jeden,zaváňa to korupciou.
marleau
26.02.12,13:41
Máme cez 400.000 nezamestnaných a 200.000 v zahraničí pracujúcich.Tých možme kľudne nazvať našimi nezamestnanými,pretože aj keď nič zo štátneho u nás nepoberajú,ten rozdiel peňazí dávame vo forme stimulov žltokožcom a iným prašivcom.
Ľubomír
26.02.12,13:47
Nemyslím si,že strana živnostníkov vyrieši problém so zamestnanosťou.Tu treba stranu,ktorá nastolí systém,ktorý bude riešiť a vyrieši všetky problémy,ktoré aj v tejto diskusii spomíname.Treba stranu,ktorá sa popasuje so všetkými problémami a nebude preferovať jeden,zaváňa to korupciou.

Už sa tu vystriedali strany o výmyslu sveta a nič sa nevyriešilo. Skôr naopak. Staré opzerané tváre voliť nebudem. Iste, nezamestnanosť sa nedá vyriešiť šmahom ruky, ale ide o to, aby k tým 400 000 nezamestnaných nepribudlo ďaľších 100 000 skrachovaných malých živnostníkov.
marleau
26.02.12,13:48
Už sa tu vystriedali strany o výmyslu sveta a nič sa nevyriešilo. Skôr naopak. Staré opzerané tváre voliť nebudem. Iste, nezamestnanosť sa nedá vyriešiť šmahom ruky, ale ide o to, aby k tým 400 000 nezamestnaných nepribudlo ďaľších 100 000 skrachovaných malých živnostníkov.
Preto volím ĽS-NS.
Ľubomír
26.02.12,13:49
Máme cez 400.000 nezamestnaných a 200.000 v zahraničí pracujúcich.Tých možme kľudne nazvať našimi nezamestnanými,pretože aj keď nič zo štátneho u nás nepoberajú,ten rozdiel peňazí dávame vo forme stimulov žltokožcom a iným prašivcom.
No a čo myslíš, ktorá strana je podľa teba ta prává, ktorá vyrieši všetké problémy tebou spomínané.
Ľubomír
26.02.12,13:51
Preto volím ĽS-NS.

Voľ, je to tvoje právo.
marleau
26.02.12,13:55
No a čo myslíš, ktorá strana je podľa teba ta prává, ktorá vyrieši všetké problémy tebou spomínané.
Mne ide o to,aby strana riešila komplexne všetky problémy národa,nie len jeden-dva,dajú si to ako volebné heslo a to je všetko.
Taká strana by mala mať aj národného cítenia,to doterajším stranám chýbalo,okrem jednej už asi končiacej.
olga88
26.02.12,14:47
Ja budem volit Fica.
Ľubomír
26.02.12,15:47
aj mne sa papagáj vy....na listinu
Pikoška
26.02.12,19:26
Ja budem volit Fica.Ja by som tiež rada, ale predsa len cítim, že ešte viac doľava to treba poistiť voľbou KSS, a smeráci majú za ušami. Koľko-toľko, ale majú.;)
marleau
26.02.12,19:31
Smer si to posral schválením Eurovalu a kauzami.
...
Koniec!
...
Nevera sa neodpúšťa.
pavol54
26.02.12,19:54
Smer si to posral schválením Eurovalu a kauzami.
...
Koniec!
...
Nevera sa neodpúšťa.
Smer to posral zavedením Eura, ale keby ho nezaviedol tak by to bola voda na mlyn protificovskej kampane, a s tým eurovalom to je tak ako s vystupovaním z rýchlika v plnej rýchlosti.
Akými kauzami?
Ak má niekto zálusk na majetok tak sa vždy dôvod nájde, spravíš zle je nespravíš zle je.
marleau
26.02.12,19:57
Mňa tiež kedysi sklamal Slota a keďže škorpión neodpúšťa,musel som si nájsť inú stranu,ktorej program mi je najbližší.
pavol54
26.02.12,20:09
Mňa tiež kedysi sklamal Slota a keďže škorpión neodpúšťa,musel som si nájsť inú stranu,ktorej program mi je najbližší.
nebyť toho sprostého debila, ktorý vyhovuje jemu podobným krčmovým opilcom tak SNS má podstatne viac hlasov veď čákyho agent.
Bastian
27.02.12,09:57
Hlavne som bola zvedavá, načo si založil túto tému, lebo si teraz potvrdil môj predpoklad a to ten, že aj ty dáš hlas niekomu podobnému. Prívlastky si odpustím, nezvyknem sa vyvyšovať. Podľa skutkov poznáte ich...
:)

Zlo ostane zlom, či je väčšie a či menšie, ja ho nepodporím.
Hoci sa mi nepáčia vulgarizmy v písomnom prejave, pridám "básničku", ktorú si pamätám z detstva:
H.vno smrdí vždycky! Jaroslav Vrchlický
Aj tým, že nevolíš, dávaš hlas niekomu inému.
A veru nie je jedno, či tam máme menšie alebo väčšie zlo. Sú dosť veľké rozdiely jednotlivými politikmi. A to nemám na mysli len prejav, ale aj konanie.
Niektorí aj unášajú, niektorí chodia ožratí do práce, niektorí chcú vychovať z ľudí ovce...
Bastian
27.02.12,10:00
nech spája v maďarsku a nie tu
Ako to myslíš, že nie tu? Však tu žije. A aj tých pár tisíc maďarov.





Mňa tiež kedysi sklamal Slota a keďže škorpión neodpúšťa,musel som si nájsť inú stranu,ktorej program mi je najbližší.

Napíš, čo ti je blízke? Aký program?
marleau
27.02.12,10:16
Ako to myslíš, že nie tu? Však tu žije. A aj tých pár tisíc maďarov.








Napíš, čo ti je blízke? Aký program?

Tých pár tisíc maďarov a čo teraz?Tých pár miliónov Slovákov je nič?
Prečítaj si volebný program ĽS-NS a dozvieš sa,čo mi je blízke.Nemusím písať ja.
Bastian
27.02.12,10:30
Tých pár tisíc maďarov a čo teraz?Tých pár miliónov Slovákov je nič?
Prečítaj si volebný program ĽS-NS a dozvieš sa,čo mi je blízke.Nemusím písať ja.
Kto povedal že tých pár miliónov slovákov je nič?
Zrejme so mnou súhlasíš, že bude fajn, keď budú obidve strany v kľude spolunažívať bez urážok a útokov.

Bol som zvedavý na tvoj názor, čo konkrétne ťa oslovuje.
Stina
27.02.12,10:36
Je to trochu zlomyselné, ale nápad je to zaujímavý a stál by za
realizáciu. Asi by čumeli o koľko peňazí sme ich pripravili zase my. :D
Je to ako veľmi elegantné riešenie !!!!
Pokiaľ nechcete ísť voliť, tak si prečítajte, čo máme urobiť, aby
to malo zmysel, tak, tu to je :
Tip ako voliť, pre ľudí, čo chcú zmenu:
Miesto pasívneho - nejdem nikde - je treba ísť k voľbám a
odovzdať NEPLATNÝ HLAS
Najjednoduchšie - prázdnu obálku !!!!!!!!!!!!!
Táto varianta nie je nikde prezentovaná, pretože pre strany to
znamená nulovú platbu za daný voličov hlas. Inak strana, ktorá
dostane určité minimálne percento hlasov, obdrží za každý hlas konkrétnu
finančnú čiastku zo štátneho rozpočtu.
Hlasy voličov, ktorí k voľbám nešli, sa rozpočítajú, a aj za tieto hlasy strany peniaze dostanú!
Výnimku tvoria len NEPLATNÉ HLASY . Za tieto hlasy nedostanú strany
*** N i Č ***
Toto je jediné riešenie, ktoré politikov VEĽMI BOLÍ !!!
:eek:
lujza.j
27.02.12,12:42
Kto povedal že tých pár miliónov slovákov je nič?
Zrejme so mnou súhlasíš, že bude fajn, keď budú obidve strany v kľude spolunažívať bez urážok a útokov.

Bol som zvedavý na tvoj názor, čo konkrétne ťa oslovuje.
ja si myslím, že sa tu v klude spolunažíva, mám kopec známych s maďarskou národnosťou a aj so slovenskou národnosťou čo bývajú v "maďarských" dedinách a spolunažívajú si. kto tu má problém sú len politici, pre ktorých je to obľúbená téma. vieš väčšinou ked niekto volí bugára tak povie že preto že je sympatický a že chce aby madari so slovákmi pekne spolunažívali, ale okrem toho nič iné nevedia povedať.
Bastian
27.02.12,12:53
ja si myslím, že sa tu v klude spolunažíva, mám kopec známych s maďarskou národnosťou a aj so slovenskou národnosťou čo bývajú v "maďarských" dedinách a spolunažívajú si. kto tu má problém sú len politici, pre ktorých je to obľúbená téma. vieš väčšinou ked niekto volí bugára tak povie že preto že je sympatický a že chce aby madari so slovákmi pekne spolunažívali, ale okrem toho nič iné nevedia povedať.

Tak ako slováci majú SNS, maďari majú MOST (alebo v horšom prípade SMK).

Myslím si, že je fajn keď ľudí zastupuje niekto seriózny. Niekto, kto nebude vytvárať zbytočné trenice. Priznám sa, v prípade Bugára a jeho strany, mi ide hlavne o to, že je schopný viesť dialóg.

Tak ako ty píšeš, že politici robia z komára somára, je to presne o tom.
Bugár má narozdiel od Slotu alebo Csákyho schopnosť bez provokácií zastupovať ľudí. O nič iné nejde. A ešte jedna dôležitá vec, Bugár nejde z ľudí vychovávať ovce... ako napr. Fico, Slota, Mečiar...
Zimama
27.02.12,13:27
Ja budem volit Fica.

...tak to je jediné, čo ja zatiaľ viem naisto - že vola ficiť nebudem... Ale ktorého ďalšieho vola si vybrať :o ... čakám na osvietenie... :cool:
trisestri
27.02.12,13:37
zabudol si na Dzurindu,Sulika,Figela oni maju tiez ovce
marjankaj
27.02.12,14:31
Je to trochu zlomyselné, ale nápad je to zaujímavý a stál by za
realizáciu. Asi by čumeli o koľko peňazí sme ich pripravili zase my. :D
Je to ako veľmi elegantné riešenie !!!!
Pokiaľ nechcete ísť voliť, tak si prečítajte, čo máme urobiť, aby
to malo zmysel, tak, tu to je :
Tip ako voliť, pre ľudí, čo chcú zmenu:
Miesto pasívneho - nejdem nikde - je treba ísť k voľbám a
odovzdať NEPLATNÝ HLAS
Najjednoduchšie - prázdnu obálku !!!!!!!!!!!!!
Táto varianta nie je nikde prezentovaná, pretože pre strany to
znamená nulovú platbu za daný voličov hlas. Inak strana, ktorá
dostane určité minimálne percento hlasov, obdrží za každý hlas konkrétnu
finančnú čiastku zo štátneho rozpočtu.
Hlasy voličov, ktorí k voľbám nešli, sa rozpočítajú, a aj za tieto hlasy strany peniaze dostanú!
Výnimku tvoria len NEPLATNÉ HLASY . Za tieto hlasy nedostanú strany
*** N i Č ***
Toto je jediné riešenie, ktoré politikov VEĽMI BOLÍ !!!
:eek:

A podľa čoho tak usudzuješ?
Myslím, že strany dostávajú euri iba za odovzdané platné hlasy vo voľbách.

http://www.infovolby.sk/index.php?base=data/_pr/manual_parl2010.txt#sec9
korela
27.02.12,14:38
Je to trochu zlomyselné, ale nápad je to zaujímavý a stál by za
realizáciu. Asi by čumeli o koľko peňazí sme ich pripravili zase my. :D
Je to ako veľmi elegantné riešenie !!!!
Pokiaľ nechcete ísť voliť, tak si prečítajte, čo máme urobiť, aby
to malo zmysel, tak, tu to je :
Tip ako voliť, pre ľudí, čo chcú zmenu:
Miesto pasívneho - nejdem nikde - je treba ísť k voľbám a
odovzdať NEPLATNÝ HLAS
Najjednoduchšie - prázdnu obálku !!!!!!!!!!!!!
Táto varianta nie je nikde prezentovaná, pretože pre strany to
znamená nulovú platbu za daný voličov hlas. Inak strana, ktorá
dostane určité minimálne percento hlasov, obdrží za každý hlas konkrétnu
finančnú čiastku zo štátneho rozpočtu.
Hlasy voličov, ktorí k voľbám nešli, sa rozpočítajú, a aj za tieto hlasy strany peniaze dostanú!
Výnimku tvoria len NEPLATNÉ HLASY . Za tieto hlasy nedostanú strany
*** N i Č ***
Toto je jediné riešenie, ktoré politikov VEĽMI BOLÍ !!!
:eek:

Ako si mám vysvetliť tvoj príspevok? Najjednoduchšie prázdnu obálku?
A komu to poslúži?
Bastian
27.02.12,14:39
...tak to je jediné, čo ja zatiaľ viem naisto - že vola ficiť nebudem... Ale ktorého ďalšieho vola si vybrať :o ... čakám na osvietenie... :cool:

Bolo by fajn, keby každý kto tu napíše koho bude voliť, keby napísal aj prečo.

Niekto volí na základe sympatií, niekto lebo si myslí, že ten "jeho" tu za 4 roky urobí zázraky :)
korela
27.02.12,14:44
Bolo by fajn, keby každý kto tu napíše koho bude voliť, keby napísal aj prečo.

Niekto volí na základe sympatií, niekto lebo si myslí, že ten "jeho" tu za 4 roky urobí zázraky :)

Najviac by ti pomohol v odpovedi objednaný platený prieskum. Čo tu chceš na pár ľuďoch dospieť k nejakej oficiálnej odpvedi?
Bastian
27.02.12,14:48
Najviac by ti pomohol v odpovedi objednaný platený prieskum. Čo tu chceš na pár ľuďoch dospieť k nejakej oficiálnej odpvedi?
Nie a dalo by sa vôbec?
Ja som tu priamo napísal koho budem voliť... a aj dôvod. Keď niekto napíše iba slová, že "Ja budem voliť Fica.", tak by som bol zvedavý aj na dôvod. Čo chodí takému človeku v hlave... Zaujíma ma to.
Braňo
27.02.12,14:48
Je to trochu zlomyselné, ale nápad je to zaujímavý a stál by za
realizáciu. Asi by čumeli o koľko peňazí sme ich pripravili zase my. :D
Je to ako veľmi elegantné riešenie !!!!
Pokiaľ nechcete ísť voliť, tak si prečítajte, čo máme urobiť, aby
to malo zmysel, tak, tu to je :
Tip ako voliť, pre ľudí, čo chcú zmenu:
Miesto pasívneho - nejdem nikde - je treba ísť k voľbám a
odovzdať NEPLATNÝ HLAS
Najjednoduchšie - prázdnu obálku !!!!!!!!!!!!!
Táto varianta nie je nikde prezentovaná, pretože pre strany to
znamená nulovú platbu za daný voličov hlas. Inak strana, ktorá
dostane určité minimálne percento hlasov, obdrží za každý hlas konkrétnu
finančnú čiastku zo štátneho rozpočtu.
Hlasy voličov, ktorí k voľbám nešli, sa rozpočítajú, a aj za tieto hlasy strany peniaze dostanú!
Výnimku tvoria len NEPLATNÉ HLASY . Za tieto hlasy nedostanú strany
*** N i Č ***
Toto je jediné riešenie, ktoré politikov VEĽMI BOLÍ !!!
:eek:

Žiaľ uvedené nefunguje. Nezabúdaj, že prasatá si rozdelia rovnaký balík peňazí, iba
si trošku prerozdelia válovy. Hnoj treba aj vykydať. Smutné je aj to, že peniaze stranám
ktoré budú mať pod 3% si delia veľké strany.
Takmerstarec
27.02.12,15:04
Je to trochu zlomyselné, ale nápad je to zaujímavý a stál by za
realizáciu. Asi by čumeli o koľko peňazí sme ich pripravili zase my. :D
Je to ako veľmi elegantné riešenie !!!!
Pokiaľ nechcete ísť voliť, tak si prečítajte, čo máme urobiť, aby
to malo zmysel, tak, tu to je :
Tip ako voliť, pre ľudí, čo chcú zmenu:
Miesto pasívneho - nejdem nikde - je treba ísť k voľbám a
odovzdať NEPLATNÝ HLAS
Najjednoduchšie - prázdnu obálku !!!!!!!!!!!!!
Táto varianta nie je nikde prezentovaná, pretože pre strany to
znamená nulovú platbu za daný voličov hlas. Inak strana, ktorá
dostane určité minimálne percento hlasov, obdrží za každý hlas konkrétnu
finančnú čiastku zo štátneho rozpočtu.
Hlasy voličov, ktorí k voľbám nešli, sa rozpočítajú, a aj za tieto hlasy strany peniaze dostanú!
Výnimku tvoria len NEPLATNÉ HLASY . Za tieto hlasy nedostanú strany
*** N i Č ***
Toto je jediné riešenie, ktoré politikov VEĽMI BOLÍ !!!
:eek:

Len ci to je skutocne s tou prazdnou obalkou realne, ze hlas bude neplatny. Asi je istejsie zakruzkovat prilis vela kandidatov (Viacej ako styroch?)
marjankaj
27.02.12,15:05
Žiaľ uvedené nefunguje. Nezabúdaj, že prasatá si rozdelia rovnaký balík peňazí, iba
si trošku prerozdelia válovy. Hnoj treba aj vykydať. Smutné je aj to, že peniaze stranám
ktoré budú mať pod 3% si delia veľké strany.

Je to tak. Válovy sú plné, prasce nachystané a nám môže byť úplne jedno, ktoré sa dostanú k válovu. Na farbe trička nezáleží. Stále sú to iba prasatá. Naša starosť je im tie válovy dopĺňať. O to sa zase tie prasce postarajú. Predsa oni nebudú hladovať.
korela
27.02.12,15:16
Nie a dalo by sa vôbec?
Ja som tu priamo napísal koho budem voliť... a aj dôvod. Keď niekto napíše iba slová, že "Ja budem voliť Fica.", tak by som bol zvedavý aj na dôvod. Čo chodí takému človeku v hlave... Zaujíma ma to.
Ty máš na to čas? LOL
Vieš kto tak akurát vie, čo ľuďom chodí po rozume?
Darina1234
27.02.12,15:23
Vsetci budeme volit prasata, slusne povedane.
jar88
27.02.12,15:44
Vsetci budeme volit prasata, slusne povedane.
Ako že všetci - čo tým všetci myslíš? Celá tvoja rodina?
Never tomu že všetci nebudú voliť prasatá.
Napríklad ja budem voliť toho najslušnejšieho poslanca.
Naviac je to aj rovný chlap.
---------------------------
Ale Bugár to nebude.:---
Darina1234
27.02.12,15:51
Ako že všetci - čo tým všetci myslíš? Celá tvoja rodina?
Never tomu že všetci nebudú voliť prasatá.
Napríklad ja budem voliť toho najslušnejšieho poslanca.
Naviac je to aj rovný chlap.
---------------------------
Ale Bugár to nebude.:---

Moju rodinu nechaj na pokoji, staraj sa o tu svoju, dobre, ano, ak pojdes volit, tak budes volit prasce.
marleau
27.02.12,16:08
Vsetci budeme volit prasata, slusne povedane.

Ja nie.
trisestri
27.02.12,16:14
jeho rodina su take iste nenazrate prasata,preto sa navaza do druhych
marjankaj
27.02.12,16:27
Ako že všetci - čo tým všetci myslíš? Celá tvoja rodina?
Never tomu že všetci nebudú voliť prasatá.
Napríklad ja budem voliť toho najslušnejšieho poslanca.
Naviac je to aj rovný chlap.
---------------------------
Ale Bugár to nebude.:---
Neviem o tom, že by kandidovala strana iba s jedným poslancom.:confused:
trisestri
27.02.12,16:29
on to tiez nevie,ale nevadi,popisal aj väcsie bludy
jar88
27.02.12,16:31
Neviem o tom, že by kandidovala strana iba s jedným poslancom.:confused:
No a ja zas nepoznám žiadnu stranu, ktorej by sa do parlementu dostalo 150 kandidátov.:---
----------------------------
Zato však viem aj o nestraníkoch (nezávislý)
jar88
27.02.12,16:38
Moju rodinu nechaj na pokoji, staraj sa o tu svoju, dobre, ano, ak pojdes volit, tak budes volit prasce.
Ja som sa len spýtal, čo máš na mysli pod tým "všetci"
(kto sú tí všetci???) tvoja rodina sú všetci?
-----------------------------------------------
Alebo aj ja som tí všetci?
-------------------------------
-------------------------------
No a nakoniec si sa ozvala tým, tebe asi najbližším spôsobom.
No tak aby si vedela,
ja nie som tí tvoji všetci a tvoja rodina mi je s prepáčením úplne voľná.
Tak že klídek, tabáček.:rolleyes:
marjankaj
27.02.12,16:39
No a ja zas nepoznám žiadnu stranu, ktorej by sa do parlementu dostalo 150 kandidátov.:---
----------------------------
Zato však viem aj o nestraníkoch (nezávislý)
Veď to som ani netvrdil.
Ale ak budeš voliť toho tvojho poslanca, tak sa ani nemusí do parlamentu dostať, aj keby tá jeho strana vyhrala vo voľbách. Teda si zvolíš tých slušne povedané "neslušných":---
jar88
27.02.12,17:14
Veď to som ani netvrdil.
Ale ak budeš voliť toho tvojho poslanca, tak sa ani nemusí do parlamentu dostať, aj keby tá jeho strana vyhrala vo voľbách. Teda si zvolíš tých slušne povedané "neslušných":---
Ten môj rovný sa do parlamentu určite dostane a zároveň mi nehrozí, že by nedosiahol to s čím tam príde.
Jemu sa to jednoducho nemôže stať.
-------------------------------------------------------
Tak si nerob starosti s mojou voľbou vašich "neslušných".
Kvaka
27.02.12,17:29
Ten môj rovný sa do parlamentu určite dostane a zároveň mi nehrozí, že by nedosiahol to s čím tam príde.
Jemu sa to jednoducho nemôže stať.
-------------------------------------------------------
Tak si nerob starosti s mojou voľbou vašich "neslušných".
Ani 50 slušných nepresadí svoje, ak ich prehlasujú gorily a gorílčatá. To by ten tvoj slušný musel mať za sebou poriadnu väčšinu, a ja takú stranu nepoznám.
Darina1234
27.02.12,17:36
Ja som sa len spýtal, čo máš na mysli pod tým "všetci"
(kto sú tí všetci???) tvoja rodina sú všetci?
-----------------------------------------------
Alebo aj ja som tí všetci?
-------------------------------
-------------------------------
No a nakoniec si sa ozvala tým, tebe asi najbližším spôsobom.
No tak aby si vedela,
ja nie som tí tvoji všetci a tvoja rodina mi je s prepáčením úplne voľná.
Tak že klídek, tabáček.:rolleyes:
Znova, co mi je blizke nechaj na mna, jednoducho sa nestaraj, dufam, ze rozumies, a aj ty patris medzi tych vsetkych, ktorych som myslela, nie si vynimka.
marleau
27.02.12,17:40
Ten môj rovný sa do parlamentu určite dostane a zároveň mi nehrozí, že by nedosiahol to s čím tam príde.
Jemu sa to jednoducho nemôže stať.
-------------------------------------------------------
Tak si nerob starosti s mojou voľbou vašich "neslušných".
No tak nám prezraď,kto to je.Sa nehanbi za neho,keď je taký rovný.
marjankaj
27.02.12,17:41
Ten môj rovný sa do parlamentu určite dostane a zároveň mi nehrozí, že by nedosiahol to s čím tam príde.
Jemu sa to jednoducho nemôže stať.
-------------------------------------------------------
Tak si nerob starosti s mojou voľbou vašich "neslušných".
No ale jeden tvoj slušný priberie zo sebou takých 10-30 neslušných. A ak by si volil Fica, tak to bude aj 80.:eek:
No to by si teda fakt pomohol.:---
jar88
27.02.12,19:43
Ani 50 slušných nepresadí svoje, ak ich prehlasujú gorily a gorílčatá. To by ten tvoj slušný musel mať za sebou poriadnu väčšinu, a ja takú stranu nepoznám.
V tom máš samozrejme pravdu, že ani 50 slušných neprehlasuje tých ostatných.
No ale to je váš problém, váš obmdzený pohľad na problematiku parlamentnej demokracie. Demokracia totiž nie je presadzovať si to, čo majú robiť tí ostatní. Demokracia je hlavne otom, že si aj jeden môže presadiť, že tí ostatní (aj vätšina), si nemôžu presadiť čo chcú.

No a ten môj budúci poslanec, to dokáže zariadiť ľavou zadnou.
pavol54
27.02.12,20:47
Ten môj rovný sa do parlamentu určite dostane a zároveň mi nehrozí, že by nedosiahol to s čím tam príde.
Jemu sa to jednoducho nemôže stať.
-------------------------------------------------------
Tak si nerob starosti s mojou voľbou vašich "neslušných".
je rovný, pevný, a dosť tvrdý?
Bastian
27.02.12,21:38
Je to tak. Válovy sú plné, prasce nachystané a nám môže byť úplne jedno, ktoré sa dostanú k válovu. Na farbe trička nezáleží. Stále sú to iba prasatá. Naša starosť je im tie válovy dopĺňať. O to sa zase tie prasce postarajú. Predsa oni nebudú hladovať.

Jedno to určite nie je. Sú tu veľké rozdiely medzi jednotlivými politikmi.

A to nielen v prejave a ochote nachádzať kompromisy, ale aj v uvedomovaní si zodpovednosti. Že na nich vzhliada denne pár miliónov obyvateľov... A že tak, ako aj policajt by mal byť vzorom pre občanov, tak aj politik. Hlavne keď je to tak, ako tu na Slovensku, že politika je téma No. 1. V krčme, doma, v práci. Podľa mňa je to tak preto, lebo tu ešte stále veľa ľudí dúfa... a čaká na spasiteľa. Ale mám zlú správu pre nich, žiadny nepríde :-) Keď tak, príde iba niekto kto ich na chvíľu oslepí a ožiari úžasnou aurou a charizmou... popoťahuje medovú motúzy popod fúzy ale to je všetko. Využije to oslepenie ľudí a zatiaľ ich potichu okradne.

Každý kto si myslí, že štát má garantovať a ponúkať istoty, je na omyle. Má len zabezpečiť základné pravidlá (čím jednoduchšie, tým lepšie). Pravdaže to nejde s takými ľuďmi na čele ako je Harabin & spol. všetko staré čísla... tie majú vžité trocha iné spôsoby.
kukučka
27.02.12,21:48
A teba Bugár čím oslepil? Po dvadsiatich rokoch vo vrcholnej politike? Prečítaj si ešte raz svoj prvý príspevok :D

A kde si čítal, že nepôjdem voliť? Ja, čo si myslím, že účasť vo voľbách by mala byť povinná? Žiadne menšie zlo, čestného človeka.
Bastian
27.02.12,22:02
A teba Bugár čím oslepil? Po dvadsiatich rokoch vo vrcholnej politike? Prečítaj si ešte raz svoj prvý príspevok :D

A kde si čítal, že nepôjdem voliť? Ja, čo si myslím, že účasť vo voľbách by mala byť povinná? Žiadne menšie zlo, čestného človeka.

Ja nepotrebujem žiadne oslepujúce výsledky. Ja od politikov nič také nečakám. Viem aká je realita a podľa toho mám aj očakávania. Mne stačí málo, napr. aj tá slušnosť. Je to vzor, ktorý prinesie svoje plody. Rovnako ako prinesie aj vzor Slotu, Fica, Mečiara...

Žiadny politik ani štát nemá čo riešiť život človeka. Majú len vytvárať akési základné pravidlá. Ale však si prečítaj môj predošlí príspevok. Od politikov by sa nemalo veľa očakávať. To len ľudia naleteli na ich reklamu. Ľudia sú blbí, nie politici... ľudia si sami pýtajú bludné sľuby.
kukučka
27.02.12,22:41
Ľudia chcú hlavne slušný život.
alabut
27.02.12,23:26
A? Je slusny?
kukučka
27.02.12,23:53
V podstate som skromný človek - mám čo jesť aj obliecť, strechu nad hlavou, nesťažujem sa. A deti som chovala ľahšie ako nás moji rodičia.
alabut
28.02.12,05:11
A ostatni?
Bastian
28.02.12,07:11
Ľudia chcú hlavne slušný život.

Je rozdiel, keď niekto chce a keď iba povie "chcel by som".
Ľudia sú pomýlení a zbytočne čakajú niečo odtiaľ, odkiaľ to nikdy nepríde.
Preto by mali začať triezvo rozmýšľať...
Pikoška
28.02.12,07:57

Tak ako slováci majú SNS, maďari majú MOST (alebo v horšom prípade SMK).

Myslím si, že je fajn keď ľudí zastupuje niekto seriózny. Niekto, kto nebude vytvárať zbytočné trenice. Priznám sa, v prípade Bugára a jeho strany, mi ide hlavne o to, že je schopný viesť dialóg.

Tak ako ty píšeš, že politici robia z komára somára, je to presne o tom.
Bugár má narozdiel od Slotu alebo Csákyho schopnosť bez provokácií zastupovať ľudí. O nič iné nejde. A ešte jedna dôležitá vec, Bugár nejde z ľudí vychovávať ovce... ako napr. Fico, Slota, Mečiar...Ak maďari majú MOST, koho majú občania Slovenska maďarskej národnosti?
KoxXxo
28.02.12,07:59
Pikoška
28.02.12,08:06
S potešením konštatujem, že z kandidátov na poslancov KSS tam nie je zástupca.:)
jar88
28.02.12,08:40
S potešením konštatujem, že z kandidátov na poslancov KSS tam nie je zástupca.:)
A tvoj obľúbenec ti tam nechýba?
Pikoška
28.02.12,10:00
A tvoj obľúbenec ti tam nechýba?Nechýba, lebo on tam jednoducho bude.Či sa to Tebe páči, alebo nie. A musíme dať príležitosť aj tým nepoškvrneným, či odolajú moci čertových obrázkov. Počuj jardo, nebonzneš, komu dáš Tvoj hlas? Práve som počúvala pána Kočnera, on bude voliť Matoviča. Keď on mohol verejne, skús, nech vieme, do ktorého chlievika patríš.;)
pavol54
28.02.12,13:49
Ja nepotrebujem žiadne oslepujúce výsledky. Ja od politikov nič také nečakám. Viem aká je realita a podľa toho mám aj očakávania. Mne stačí málo, napr. aj tá slušnosť. Je to vzor, ktorý prinesie svoje plody. Rovnako ako prinesie aj vzor Slotu, Fica, Mečiara...

Žiadny politik ani štát nemá čo riešiť život človeka. Majú len vytvárať akési základné pravidlá. Ale však si prečítaj môj predošlí príspevok. Od politikov by sa nemalo veľa očakávať. To len ľudia naleteli na ich reklamu. Ľudia sú blbí, nie politici... ľudia si sami pýtajú bludné sľuby. všeobecne majú politici vytvárať akési základné pravidlá, len niektorí pre svojich presadzovať ciele v zákonoch hlava nehlava? to čo sú pre jedných ľúbivé sľuby to je pre iných neprijateľné, napríklad zamestnať v Žiline v štátnej správe len takého človeka čo ovláda jazyk menšín?
lujza.j
28.02.12,15:52
misoft
28.02.12,16:38
;)

všeobecne majú politici vytvárať akési základné pravidlá náá, šak aj vytvárajú, len niektorí pre svojich presadzovať ciele v zákonoch hlava nehlava?Oni to nerobia hlava-nehlava, všetko čo robia pre svojich, má hlavu i pätu to čo sú pre jedných ľúbivé sľuby to je pre iných neprijateľné, napríklad zamestnať v Žiline v štátnej správe len takého človeka čo ovláda jazyk menšín? sú to výplody chorých mozgov, zdegenerovaných dlhým sedením v poslaneckej lavici, čumením na monitor "služobno-súkromného" 1200€-vého noťasa, konšpirovaním a ohováraním (obľúbený to koníček).
ajamka
28.02.12,16:51
To je jedno, každé kura k sebe hrabe..Nám je to jedno aj zdochneme hladný, alebo zamrzneme...
Takmerstarec
28.02.12,16:54
Patri Vam vdaka Lujza.J za tuto supisku; treba, aby co najviac ludi ich vsetkych zacalo sledovat
misoft
28.02.12,16:55
....vyparíme sa, budeme unesení ufónmi na vedecké pokusy......
lujza.j
28.02.12,18:35
Pikoška
29.02.12,09:25
Dnes bol podaný podnet na GP na preverenie majetku Zolta Simona. Vlastní pozemky na viac ako 4000 parcelných miestach s viac ako 900 kusov LV. Aj takí sú v MOST HID. Pán Cuper to asi predvídal:
http://www.extraplus.sk/1183/neprehliadnutelny
jar88
29.02.12,13:23
Nechýba, lebo on tam jednoducho bude.Či sa to Tebe páči, alebo nie. A musíme dať príležitosť aj tým nepoškvrneným, či odolajú moci čertových obrázkov. Počuj jardo, nebonzneš, komu dáš Tvoj hlas? Práve som počúvala pána Kočnera, on bude voliť Matoviča. Keď on mohol verejne, skús, nech vieme, do ktorého chlievika patríš.;)
Komu dám svoj hlas?
No predsa tomu tvojmu oblúbencovi.
Už je aj mojim najoblúbenejším.
Ale je tu jedno ale.
Urobím to len z recesie, lebo nie je koho iného.
jar88
29.02.12,13:25
Dnes bol podaný podnet na GP na preverenie majetku Zolta Simona. Vlastní pozemky na viac ako 4000 parcelných miestach s viac ako 900 kusov LV. Aj takí sú v MOST HID. Pán Cuper to asi predvídal:
http://www.extraplus.sk/1183/neprehliadnutelny
Jeden z mála, ktorý vie čo s peniazmi robiť.
Pritom takto bojuje aj proti kríze.:---
trisestri
29.02.12,13:42
na recesiu je tu Nora,ktora slubuje aj nizsie odvody aj vyssie dochodky,pri nizsej dph-cipana bude ako nebolo,vsak ma odbornikov co to spocitaju,ved to najmenej
Pikoška
29.02.12,18:01
Komu dám svoj hlas?
No predsa tomu tvojmu oblúbencovi.
Už je aj mojim najoblúbenejším.
Ale je tu jedno ale.
Urobím to len z recesie, lebo nie je koho iného.Jardo, ja Ti z recesie, ale fakt len z recesie odkazujem, že Ty si ma fakt nikdy nesklamal. Keď Boh dá, aj motyka vystrelí.:)
misoft
29.02.12,18:26
Vlastní pozemky na viac ako 4000 parcelných miestach s viac ako 900 kusov LV Kua - ten má teda hrubý šanón - alebo desať?. Aj takí sú v MOST Chucka Norrisa HNIDA.
;)
misoft
01.03.12,18:21
http://i.sme.sk/cdata/1/62/6280631/shooty.jpg
anka_p
01.03.12,18:23
....Kotlebu :D
pavol54
01.03.12,18:49
Jeden z mála, ktorý vie čo s peniazmi robiť.
Pritom takto bojuje aj proti kríze.:---
ako to stíha popri ministrovaní?
alabut
02.03.12,04:54
Ludia by nemali ist volit, zlegitimizuju vsivakov. Ked volit, asi medzi KSS a Kotlebom. My nevolime roky, niet koho. :-)
misomiso
02.03.12,06:42
Ludia by nemali ist volit, zlegitimizuju vsivakov. Ked volit, asi medzi KSS a Kotlebom. My nevolime roky, niet koho. :-)

No tak si hlavne potom nestazuj, ked nechodis volit. Pretoze tym, ze si nesiel si vlastne volil tych, co sa dostali k moci, teda tych, co to tu rozkradli.
alabut
02.03.12,06:54
Taras, niet koho volit. Pozri ako dopadlo hospodarenie statu po niekolkych uspesnych volbach s odbornikmi na politiku. Volia recesisti a stranici, mladi si robia vyslovene prcu. Ja sa nestazujem na politikov, vyuzili prilezitost, ale na narod, ktory treba vymenit, ak si si nevsimol. :-)

Taká Nora Mojsejová podľa vás má šancu uspieť v marcových voľbách?

Nora Mojsejová... Pozrite... to je nezmysel – celá Nora. Je to úkaz, ktorý sa pohybuje po Pereši, veľmi podobný yetimu, len s tým rozdielom, že toho sme ešte nevideli, zatiaľ čo Noru áno. Netvrdím, že bude mať vo voľbách 0,0 percenta. Treba vychádzať z toho, že jej relácie mali určitú sledovanosť. Je však mylné a hlúpe zamieňať si „popularitu“ s volebným výsledkom. Lebo to by mohla ísť do politiky aj Martinka z Turca, veď tá tiež mala sledovanosť. Alebo nejaký farmár Jožko mohol sadnúť na „tragáč“ a ísť do politiky. Oni tomu však zatiaľ neuverili, Nora s Braňom áno a môžu dosiahnuť výsledok, ktorý sa bude pohybovať na úrovni jedného až dvoch percent.

http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/10860/fedor-flasik-ludia-vam-sami-povedia-co-chcu-pocut.html
pre_podnikanie
02.03.12,13:44
Niežeby situácia nebola vážna, ale ľahšie sa nám ju všetkým podarí zvládnuť s trochou humoru, takže niečo na odľahčenie:

Pri vyplňovaní daňového priznania povinne všetci do kolonky "Vyživované osoby" uviesť hlavne:
poslanci, ministri a ostatní politici.
jaros5
06.03.12,12:16
Voliť nebudem - nie je koho ... hádžem prázdnu obálku ...
KoxXxo
06.03.12,12:31
Dúfam že im tam napíšeš aspoň nejaký pekný pozdrav...:D
alabut
07.03.12,07:58
Prazdnu obalku nema zmysel hadzat, akurat clovek zlegitimizuje volby. Lepsie je nevolit vobec, ist do prirody, nezvysovat volebnu ucast. :-)
trisestri
07.03.12,08:12
volte slecnu zo strany zelenych,sice nevedela menovat 2 odbornikov z 15 clenov,ani kde je sever,ale inak sranda a pohoda,vs bez schopnosti komunikovat,ale mlada sa to casom nauci:D:)
marjankaj
07.03.12,08:15
Prazdnu obalku nema zmysel hadzat, akurat clovek zlegitimizuje volby. Lepsie je nevolit vobec, ist do prirody, nezvysovat volebnu ucast. :-)
Voľby budú legitímne aj keď v urne bude iba jeden platný hlas.
kukučka
07.03.12,08:16
No tak si hlavne potom nestazuj, ked nechodis volit. Pretoze tym, ze si nesiel si vlastne volil tych, co sa dostali k moci, teda tych, co to tu rozkradli.

Tí čo tu vládli, nevyhrali voľby, predpokladám, že mali tvoj hlas a nepovedz mi, že nekradli.
Pikoška
08.03.12,09:58
Tí čo tu vládli, nevyhrali voľby, predpokladám, že mali tvoj hlas a nepovedz mi, že nekradli.Miso Ti ešte neodpovedal? Je zaneprázdnený revolúciou a pikoškou. Dúfam len, že stihne v Afrike naštartovať výrobu, lebo inak, bez jeho pomoci to Afrika nepredýcha a skolabuje.;)
misomiso
08.03.12,10:03
Tí čo tu vládli, nevyhrali voľby, predpokladám, že mali tvoj hlas a nepovedz mi, že nekradli.

Neviem o tom, ze by KDH bolo kradlo. Samozrejme, vsade sa najdu cierne ovce, napriklad Durkovsky. Ak by Durkovsky bol doteraz v KDH, urcite by som ich nevolil. Ale nepocul som, ze by SNS uz do buducnosti nepocitalo so Stefanovom -napriklad...
Bastian
08.03.12,10:34
Voliť nebudem - nie je koho ... hádžem prázdnu obálku ...

Ale áno, je... to menšie zlo.
A pritom nehľadieť iba na dnes, ale aj na zajtra.
Sú tu rozdiely medzi jednotlivými stranami a ich lídrami... niekomu tu ide iba o krátkodobé ciele a niekto pritom myslí aj na budúcnosť.
Bastian
08.03.12,10:38
Neviem o tom, ze by KDH bolo kradlo. Samozrejme, vsade sa najdu cierne ovce, napriklad Durkovsky. Ak by Durkovsky bol doteraz v KDH, urcite by som ich nevolil. Ale nepocul som, ze by SNS uz do buducnosti nepocitalo so Stefanovom -napriklad...

Presne tak, všade. A kto sa nádejá, že nejaký Janko alebo Robko je čistejší, tak je na obrovskom omyle. Oni sú práveže tí najvychcanejší... najlepšie schovaní.
kukučka
08.03.12,11:33
Ale áno, je... to menšie zlo.
A pritom nehľadieť iba na dnes, ale aj na zajtra.
Sú tu rozdiely medzi jednotlivými stranami a ich lídrami... niekomu tu ide iba o krátkodobé ciele a niekto pritom myslí aj na budúcnosť.

no škoda, že že im to myslenie na zajtra zlyhalo a ešte väčšia škoda, že nevydržali, mohli teraz vyhrať voľby
korela
08.03.12,12:26
Voľby budú legitímne aj keď v urne bude iba jeden platný hlas.

Teraz si predstavte, kto by ten hlas vhodil. Tak by ich tam bolo naklonovaných 149. Je to pravda?
misomiso
08.03.12,15:37
Miso Ti ešte neodpovedal? Je zaneprázdnený revolúciou a pikoškou. Dúfam len, že stihne v Afrike naštartovať výrobu, lebo inak, bez jeho pomoci to Afrika nepredýcha a skolabuje.;)

Je naozaj smutne, ze dokazes ironizovat este aj to, ze niekto pomaha slabsim a chudobnejsim. Teraz som sa ani neurazil, ani na teba nijako neutocim, nie je dovod. Iba je mi obcas smutno z toho, ze medzi nami ziju ludia, ktori su asi tak frustrovani z vlastneho neuspechu (alebo mozno z vlastneho osudu) ze nepoznaju iny cit ako nenavist, zavist a dokazu sa vysmievat dokonca este aj z charity.

Ked teraz napisem, ze je mi ta luto, tak si samozrejme viem predstavit tvoju reakciu, pretoze sa ta to riadne dotkne. Ale ja teraz nemyslim priamo teba, jednak si pre mna aj tak iba virtualna IP adresa a jednak na rozne fora chodi viac ludi s tymto zmyslanim a takycho ludi vidno aj na ulici. Jednoducho tychto ludi je mi luto. Neviem si predstavit, ze by som prezil zivot v nenavist a zavisti. Aj ja som mal obdobia, ked sa o mna taketo nizke pudy pokusali, no nastastie sa mi podarilo najst cestu. Ked sa vyrovnas so svojim osudom a zbavis sa negativnych emocii, tak tvoj zivot sa stane nie ze o par tried lepsi, to bude zivot, ako na inej planete. Nie je krajsi pocit ako byt na svete rad a stastny.

Niet vacsieho stastia, ako dopriat uspech a lebo aspon trocha niecoho pozitivneho aj inym okolo seba. Prave preto ma nechava chladnym, ak niekto prejde okolo mna v Mercedese za 200.000 EUR, dokonca ma to naplni stastim, ze aspon tento konkretny clovek urcite netrpi biedou a dokonca sa podiela aj na stasti inych (Uz len tym, ze kupil to auto, ktore musel niekto vyrobit. Moji zamestnanci by sa velmi potesili, keby dnes prisla objednavka za 200.000).

A prave preto sa snazil aspon obcas a v ramci mojich obmedzenych moznosti pomahat inym - napriklad detom v Afrike. Je to ovela krajsi pocit, ako ked si nieco clovek dopraje sam sebe - napriklad novy mobil, alebo auto. Samozrejme - musi sa clovek vyrovnat s pocitom, ze vsetkym ludom ktori su v nudzi nedokaze pomoct.

Ale aj tak je zivot 1000 x krajsi, ked sa clovek rozhodne pomahat a dopriat inym, ako ked za zaobera iba zavistou. Vrelo odporucam vyskusat, ucinok garantujem.
Pikoška
08.03.12,15:53
Milý miso, tak po prvé, ja som nedotknuteľná. Po druhé, nepíš mi tu litánie, to ja čítam letmo, radšej sa venuj môjmu obsahu. Tvoju charitatívnu činnosť som označila za veľkorysú. To Ti nestačí? Moja poznámka o kolapse Afriky patrila Tvojmu umu, profesionalite, ktorá Afriku zruinuje ak tam Ty, podnikateľ podnikateľov okamžite nezačneš budovať. To máme teda za sebou. Ja keď dočítam takéto chlapské ješitnosti, relaxujem pri poézii, ale najčastejšie pri Werichovi. A čo dnes máš službu? Máš čo robiť.
P.S. Len a len pre teba na pokojný večer:
Werich:
Nedorozumenie je údelom človeka
a boj s ním motorom života.:)

Takže pre dnešok vypneme motor a budeme sa venovať predvolebnej kampani.;)
misomiso
08.03.12,16:01
Nie je comu, prave som cital, ze je uz rohodnute. Vznikne vraj koalicia Smer - KDH. "Spojene kartacovny"

Takze vyhraju aj vasi aj nasi, vsetci sa navzajom zbrataju, odpusita si, ako v raji, kde "uz had neustipne tvoju nohu a lev sa bude past s teliatkom..." alebo tak je to nejako v Biblii.

Aky som stastny, ze sa dozijem raja este tu na zemi...
misoft
08.03.12,16:35
http://i.sme.sk/cdata/0/62/6291440/shooty-r599_res.jpg
Pikoška
08.03.12,17:35
Nie je comu, prave som cital, ze je uz rohodnute. Vznikne vraj koalicia Smer - KDH. "Spojene kartacovny"

Takze vyhraju aj vasi aj nasi, vsetci sa navzajom zbrataju, odpusita si, ako v raji, kde "uz had neustipne tvoju nohu a lev sa bude past s teliatkom..." alebo tak je to nejako v Biblii.

Aky som stastny, ze sa dozijem raja este tu na zemi...Ahoj miso, práve som sa rohodla, že to KSS voliť nemôžem, akosi sa derie do popredia SMK. Takže predsa len budem verná Robertovi a SMERU. Ten pravicový zlepenec je stále akýsi rozkekešený. No a ak by sme fakt náhodou vládli vedľa seba vo dvojici, tak ver, že sa nejako dohodneme.:)
Stefan2005
08.03.12,17:59
Neviem o tom, ze by KDH bolo kradlo. ...

... zmluvy so Siemens, TV Com ....
pavol54
08.03.12,18:39
Teraz si predstavte, kto by ten hlas vhodil. Tak by ich tam bolo naklonovaných 149. Je to pravda?
teoreticky ak padne do urny jeden hlas dostane ho tá strana teda všetkých 150 kresiel
Pikoška
10.03.12,17:44
Ale áno, je... to menšie zlo.
A pritom nehľadieť iba na dnes, ale aj na zajtra.
Sú tu rozdiely medzi jednotlivými stranami a ich lídrami... niekomu tu ide iba o krátkodobé ciele a niekto pritom myslí aj na budúcnosť.
Ahoj Bastian, traja poraďácki revolucionári už revolúciu ukončili a vlastne ešte ani nezačala.:) Takže Ti odpoviem v tejto téme na Tvoju reakciu mojho príspevku. Áno, som Danila. Ale nebolo treba to od nikoho počuť, ja som sem prišla, skúšala som len, ako sa sem dá iným oknom vliezť. Bola to poučná sranda.Nick Pikoška sa mi nepáči, myslela som, že ho použijem len raz. No ale nereaguj, ak je na pretrase Mihál, moja srdcovka.;) Vieš, odvisnúť za rebro len preto, lebo som jasne predpovedala, že Mihál a Sas bude pre Slovensko pohromou sa mi zdalo odporné. Navyše moje predpovede sa do bodky a do písmena naplnili. Dnes Slovensko prišlo o vyše 10 mil. Eur, lebo vládli neschopáci. A čo sa týka Fica, nie je o nič horší ako Bugár. Ak si čítal Gorilu po maďarsky, tak Ficovi nemože ani do šlapy stúpnuť. Ale Ty čítaš len to, čo Ti asi nadiktuje Bugár. Ja sa zrejme nebudem veľmi vytešovať zo žiadneho volebného výsledku. V spoločnosti je to v prdeli tak či tak. Ale donekonečna urážať a ponižovať Ficovoličov len svedčí o úbohosti ducha opozičníkov. Mne je ganc egál koho volíš.Ja podľa voľby našťastie ľudí neposudzujem. A teba budem považovať konštatne za Bastiana, či budeš voliť Havla, alebo Pavla. igen?:)
trisestri
10.04.13,10:16