Janette
12.09.04,18:21
Ahojte, chcela by som vedieť, aké hlavné podmienky sú pri zaevidovaní sa do komory daňových poradcov SR? kde by som to našla? alebo máte skusenosti? Ďakujem Vám všetkým.
Richard
12.09.04,17:08
www.skdp.sk

Ak chcete byť daňovým poradcom, musíte zložiť najprv skúšky daňového poradcu a potom sa môžete stať členom. Skúšky bývajú zväčša 2x ročne. Sylaby nájdete aj na www stránke, ale neviem či budú zrovna aktuálne na nadchádzajúci termín
Kvietocek
21.05.09,05:12
Prosim Vas vedel by mi niekto odporucit dobre UCT nett stranky kde by sa dali vyhladat potrebne informacie ku skuskam na danoveho poradcu?
Dakujem:)
Milan Benka
21.05.09,05:25
http://www.skdp.sk/web/main.nsf/(Pages)/sylaby?OpenDocument

platí to isté, len zákony sú v aktuálnych zneniach. Prípadne si v kontaktoch vyhľadajte t.č. na Akadémiu DP, resp. na tajomníka SKDP.
Ježko
21.05.09,05:31
Skús cez Akadémiu Slovenskej komory daňových poradcov /Akadémia SKDP/, tam sú uvedené všetky podmienky, majú na starosti evidenciu, školenia, skúšky,...pre daňových poradcov...tam sa dozvieš všetko...
Kvietocek
21.05.09,05:32
Dakujem :)
Vivi
07.08.10,19:16
chcea by som sa spytat,ci mate niekto prakticke skusenosti zo skusky na danoveho poradcu.Su velmi narocne?
Vivi
18.08.10,11:45
posuvam
Excise Duty
18.08.10,11:54
chcea by som sa spytat,ci mate niekto prakticke skusenosti zo skusky na danoveho poradcu.Su velmi narocne?
Sú, a veľmi. Najprv písomné a ak spravíš, potom nasledujú ústne. Ale najprv treba absolvovať povinný kurz.
Vivi
19.08.10,05:15
pokial viem,kurzy nie su povinne.Mna by zaujimalo skor nieco prakticke,ake su priklady a tak,ak ma niekto skusenost.
Excise Duty
19.08.10,10:55
pokial viem,kurzy nie su povinne.Mna by zaujimalo skor nieco prakticke,ake su priklady a tak,ak ma niekto skusenost.
Ako myslíš, príklady sa rôznia, takže buď na to máš alebo nemáš. Prednášky a cvičenia príkladov sú zo všetkých "druhov" daní, si si istá, že ich ovládaš a že to zvládneš ľavou zadnou?
Anduška
26.08.10,17:44
Ahoj ja som sa nedávno informovala ohľadom skúšok na daňového poradcu. Najlepšie je obrátiť sa rovno na komoru. Sú veľmi ochotní, pošlú ti do mailu sylaby z čoho sa skúša. Kurzy nie sú povinné. Len musíš splniť ešte jednu podmienku - päť rokov praxe v odbore (asi ako účtovník) alebo dva roky praxe ako asistent daňového poradcu. Držím palce.