rado3105
21.02.12,08:19
Ale vplyv na voľby to môže mať...


Pozrite, odovzdal som to polícii, dvakrát, a nikam to neviedlo. To, že teraz prídu voľby, je pre mňa veľké nešťastie, lebo ľudia majú rôzne konšpiračné teórie, kto to mohol dať na web, prečo práve ja a prečo práve teraz som písal knihu a podobne. Zároveň si však myslím, že je to úplne jedno, celý spis je už na internete. Ľudia, ktorí v tom fi gurujú, sa začínajú krútiť, takže paradoxne kniha by do toho mohla vniesť poriadok, kontext a poukázať na to, že ani najnovšie strany vrátane SaS nie sú liečba. Nemajú patent na spasenie Slovenska, sú súčasťou toho celého. Všimnite si, že je veľa podobného medzi SaS a stranou Nádej, ktorá je v tomto spise uvedená ako truc podnik Penty. Jozef Mihál bol v trojčlennom prípravnom výbore, bol tam aj Peter Jesenský, teraz šéf úradu na ministerstve hospodárstva za SaS. Takže dvaja z troch ľudí v Nádeji sú významní aj teraz v rámci SaS. A sú tam ďalšie prepojenia medzi SaS a Pentou, čo neznamená, že sú priamo fi nancovaní Pentou, ale že nie sú odpoveďou na celú situáciu, skôr súčasťou problému, ktorý na Slovensku máme. Nechcem SaS ani ublížiť, ani ich chrániť, ale... http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/10618/tom-nicholson-tu-zijem-tak-sa-zaujimam.html