matej37
21.02.12,18:56
Čaute, viete mi poradiť e-shop na nájom za podobnú cenu ako má webareal? Aj skvelyshop.sk má dobré ceny a ešte lepší dizajn, ale hľadám spojenie skvelehoshopu.sk a jeho dizajnu a webarealu.sk a jeho funkcií s cenou okolo 100 eur s DPH za rok nájmu.


DIKES ZA RADY
luigi72
21.02.12,19:37
ale ved webareal v profi verzii mas za 100 EUR rocne, preco si k tomu nedas spravit vlastny design? Samotny design sa robi lahsie a rychlejsie, ako e-shop...
matej37
21.02.12,22:23
A koľko stojí vlastný design vo webareali? Nikde to neviem násť. Zároveň by som chcel, aby mali tieto dve funkcie: viacdoménovosť a multijazyčnosť aspoň na 3 jazyky.
luigi72
22.02.12,18:36
FAQ na ich stránke:

9. Môžem si vytvoriť vlastnú grafiku stránok ?


Nie je problém vytvoriť ľubovoľnú hlavičku webu - ako statický obrázok (jpg, png, gif) alebo animovaný FLASH. Pri platbe na rok Vám ponúkame vytvorenie hlavičky webu ZDARMA naším grafikom. Radi Vám vytvoríme unikátnu grafiku KOMPLETNÉHO WEBU.

Stačí sa ich spýtať, za to nič nedáš.
Ja nepoužívam webareal, len som pozrel ich stránku...

Ináč, v samej prvej otázke si ešte nepísal o viacdoménovosti a podpore viacerých (min.3) jazykov...
Pod pojmom viacdoménovosť si predstavuješ mať viac domén, ktoré sú presmerované na jednu doménu, pod ktorou v skutočnosti funguje e-shop? V tom prípade sa jedná len o jednoduché presmerovanie domény na zvolenú adresu, ktoré ti nastaví prevádzkovateľ/poskytovateľ webhostingu.
joomlanet
12.03.12,14:40
Ahojte,

takto riešená "viacdoménovosť" nemá takmer žiadny vplyv na indexáciu Google. Záleží čo očakávate od "viacdoménovosti", keď len zadáte url do browsera, tak to je ok ale môže sa použiť aj z hľadiska SEO - čím získate viac návštevníkov ale tam je iné riešenie.

Prajem mnoho úspechov.