Richard
21.02.12,23:45
Ahojte, postupne by som rád pooznačoval témy tzv. tagmi (možno ste si už niekde všimli, napr. daňové priznanie 2011 (http://www.porada.sk/tags.php?tag=daňové+priznanie+2011)).

Ak sa chceme čo najviac vyvarovať opakovaným otázkam, tak musíme nechať "vyplávať" na povrch témy kde sú tieto už zodpovedané, resp. témy ktoré sú kvalitné.

Preto Vás chcem poprosiť o intenzívnejšie hlasovanie za tému/otázku tlačítkom "mňa tiež --zaujíma".

vďaka!
srska
24.02.12,08:24
dobrý počin - konečne bude voľajaký prehľad
Stefan2005
27.02.12,07:32
Ahojte, postupne by som rád pooznačoval témy tzv. tagmi ...

... ak už pracuješ (teda to nie je ešte definitívne uzavreté;) na tomto, bral by som aj možnosť označiť konkrétny (dobrý príspevok) príspevok TAGom !
Odôvodnenie: je veľa tém a v nej mnoho príspevkov, z ktorých napr. iba jeden je správny, resp. korektne a úplne rieši problém - a tento dobrý príspevok zanikne v množstve bezvýznamných, niekedy nesprávnych príspevkov - zaslúži si dostať sa do popredia....
Richard
27.02.12,12:59
Ak správne rozumiem tvojej požiadavke, tak potom na toto máme označenie užitočných príspevkov z čoho sa "počíta" aj najlepšia odpoveď.
Dva týždne dozadu sme aj zaviedli nové upozornenie pre zadávateľa otázky aby označil pre neho najlepšiu odpoveď.
Stefan2005
27.02.12,14:11
Ak správne rozumiem tvojej požiadavke, tak potom na toto máme označenie užitočných príspevkov z čoho sa "počíta" aj najlepšia odpoveď....Dva týždne dozadu sme aj zaviedli nové upozornenie pre zadávateľa otázky aby označil pre neho najlepšiu odpoveď.

... áno, ale zobrazí sa to ako najužitočnejšie iba v danej téme; ja som myslel na prehľad najužitočnejších príspevkov (z odborných tém), tak ako máme prehľad "najlepších tém", bol by aj prehľad najlepších príspevkov (naprieč témami) ...
tictac7
28.02.12,11:19
Ak správne rozumiem tvojej požiadavke, tak potom na toto máme označenie užitočných príspevkov z čoho sa "počíta" aj najlepšia odpoveď.
Dva týždne dozadu sme aj zaviedli nové upozornenie pre zadávateľa otázky aby označil pre neho najlepšiu odpoveď.

hmmm, to je pekné, ale neviem, ako to počíta viď napr. tu:

http://www.porada.sk/t188056-sklad-vlastny-program.html#post1992058

Zadávateľ asi označil, že je to pre neho najužitočnejšia odpoveď, avšak myslím, že odpoveď je úplne mimo a status "najužitočnejšia odpoveď" by mal byť iný príspevok, ktorý tam aj má pridelené "užitočné"... Akú váhu má to, ak zadávateľ určí odpoveď ako užitočnú a ak ju určí niekto iný?
Richard
01.03.12,15:43
Najlepšia odpoveď podľa pýtajúceho sa dá prehlasovať.
Zita5
01.03.12,15:51
Ja som zasa minule označila najlepšiu odpoveď (ako zadávateľka témy), ale to omylom.Ani neviem ako .To sa potom nedá opraviť zo strany zadávateľa?
Ľubomír
01.03.12,16:01
Najlepšia odpoveď podľa pýtajúceho sa dá prehlasovať.

Mala by existovať aj možnosť "nesúhlasím". Neužitočné- nesúhlasím ako protipól užitočné -súhlasím.
Indeed
17.03.12,04:46
Téma : "Temy,ktoré nemali byť uzatvorené." je uzatvorená

preto svoj postreh píšem sem

V poslednom čase sa stáva, že aktualná téma v ktorej prebieha užitočna,živá a podnetná diskusia je zrazu uzatvorená ,lebo niekomu sa nepáči niečí sposob argumentácie.

To je na škodu veci , si myslím.

Nešlo by to riešiť tým sposobom aby moderátor poslal upozornenie dotyčnému,cez SS, že sa správa nepatrične,

a nie rovno uzamknuť tému ?

Napriklad nechápem čo už komu vadilo na teme o scvrknutých buchtách v konvektomate.

Ani nkto nestihol vysvetliť čo je to "konvektomat", čo by bola pre mnohé gazdinky veľmi prínosná informácia.
Dav
17.03.12,14:39
Máš možnosť kliknúť na "Nahlás" a požiadať moderátorov o otvorenie témy.
Témy sa uzamykajú viacerými spôsobmi: 3 x kliknuté na "Vyriešené", označením najlepšej odpovede od zadávateľa témy, uzamknutím moderátorom.
Indeed
18.03.12,06:18
Mne ide o to aby moderatori, či ostatní Poraďaci neuzatvarali témy SVOJVOĽNE na zaklade svojho predpojatého názoru na vyvin diskusie, keďže ostatní by mohli ešte prispieť svojimi príspevkami, no nedá sa, lebo téma je už uzatvorená.
Dav
18.03.12,10:13
Mne ide o to aby moderatori, či ostatní Poraďaci neuzatvarali témy SVOJVOĽNE na zaklade svojho predpojatého názoru na vyvin diskusie, keďže ostatní by mohli ešte prispieť svojimi príspevkami, no nedá sa, lebo téma je už uzatvorená.
Na uzatvorenie témy na Porade netreba mať právoplatné uznesenie súdu. Uzatvorenie témy je vyjadrením slobodnej vôle. Ak sa nenájde nikto, kto by namietal uzatvorenie konkrétnej témy, má sa za to, že s uzatvorením témy súhlasia aj ďalší Poraďáci.
Indeed
19.03.12,05:49
Inak aj niektoré názvy tém absolutne vobec nekorešpondujú so zadaním temy,

spomeniem len posledné, "strata vody" ktorej vody ? kde ?

"má právo" na čo, k čomu ?

či "Odovzdanie stroja na reklamu" akého stroja ? na akú reklamu ?

Jednoducho už z názvu témy musí byť jasné o čom táto téma pojednáva ,

teda nie takto, že "Poraďte múdre hlavičky." či "Ahoj , milí poraďaci"
Katy a R
17.04.12,11:56
dá sa opraviť, ak nechtiac kliknem na užitočné 2x:confused: ... napísalo mi tam že -1 .. tak nechcem zase klikať, nech to ešte viac "nepohnojím"
alla66
03.07.12,18:49
Máš možnosť kliknúť na "Nahlás" a požiadať moderátorov o otvorenie témy.
Témy sa uzamykajú viacerými spôsobmi: 3 x kliknuté na "Vyriešené", označením najlepšej odpovede od zadávateľa témy, uzamknutím moderátorom.

Z akého dôvodu bola uzamknutá téma Problémy, chyby, nezrovnalosti v profile členov Porada.sk ? (http://www.porada.sk/t196734-problemy-chyby-nezrovnalosti-v-profile-clenov-porada-sk.html)