Aldan
22.02.12,12:02
viete mi prosím niekto poradiť: v práci v sťaženom prostredí máme 5 dní dodatkovej dovolenky. zamestnávateľ mi za 10 dní PN-ky krátil 0,5 dna na tejto dodatkovej dovolenky z dôvodu PN-ky. Mal na to právo? na koho sa máme obrátiť o vysvetlenie, lebo podľa nás ne ato nemá právo. podľa nás má dodatková dovolenka také isté podmienky krátenia ako normálna dovolenka.
Ďakujem
ivka70
22.02.12,11:06
Za 10 dni PNky sa ziadna dovolenka nekrati.
Spytajte sa zamestnavatela podla akeho paragrafu ZP dovolenku kratil.
jankasm
22.02.12,11:08
viete mi prosím niekto poradiť: v práci v sťaženom prostredí máme 5 dní dodatkovej dovolenky. zamestnávateľ mi za 10 dní PN-ky krátil 0,5 dna na tejto dodatkovej dovolenky z dôvodu PN-ky. Mal na to právo? na koho sa máme obrátiť o vysvetlenie, lebo podľa nás ne ato nemá právo. podľa nás má dodatková dovolenka také isté podmienky krátenia ako normálna dovolenka.
Ďakujem

Podľa mňa je nárok na základnú dovolenku plus dodatkovú. No a potom sa samozrejme celá dovolenka už posudzuje ako celok, aj čo sa týka krátenia. Takže určite nemá právo vám ju krátiť tak ako píšeš. Nech vám ukáže § kde sa o takom niečom píše.
Obrátiť sa môžeš na inšpektorát práce.
Aldan
22.02.12,19:19
ďakujem, práve som písala na ministerstvo práce, inak je to hrozné, ked si zamestnávateľ robí čo chce
Miichaela
22.02.12,19:28
Treba osloviť IBP (inšpektorát bezpečnosti práce), oni prídu, prešetria. Zamestnávateľ určite nepostupoval správne. Poznám z môjho okolia firmu, ktorá "P" od lekárov nahrádza nadčasovými hodinami, alebo im tam dá dovolenku - nikto to nierieši :-( všetci len mlčia, boja sa o svoje miesta.