vladimira74
22.02.12,15:03
prosim o radu..v minulosti mi priatel..par krat zaplatil telefon..aj splatku na auto...momentalne ma novu priatelku..a po roku ma dnes zastavil,kedy mu dam peniaze..prosim vas pordite mi ako postupovat?nikdy mi ich nedaval na silu..nepoziciaval..vsetko robil z lasky
srska
22.02.12,14:08
keby to bol môj prípad, ja by som priateľke z lásky všetko vrátil:rolleyes:
jahoszmsk
22.02.12,14:13
To každý pred rozchodom tak tvrdí... :)
vladimira74
22.02.12,14:24
jasne:)
Melnick
22.02.12,14:25
prosim o radu..v minulosti mi priatel..par krat zaplatil telefon..aj splatku na auto...momentalne ma novu priatelku..a po roku ma dnes zastavil,kedy mu dam peniaze..prosim vas pordite mi ako postupovat?nikdy mi ich nedaval na silu..nepoziciaval..vsetko robil z lasky

Vystav mu faktúru za služby, ktoré si mu poskytla Ty a nezabudni na pridanú hodnotu - lásku.
jahoszmsk
22.02.12,14:27
Aká je hodnota Lásky???
Melnick
22.02.12,14:28
Pridaná !!!!!
Melnick
22.02.12,14:29
U chmuľa - stratená - podhodnotená .
srska
22.02.12,14:34
akú srandu? ja som odišiel a nechal som 3 izbový byt v prospech bývalej
Tweety
22.02.12,14:34
SI robíte srandu z nešťastnej dievčiny, čo si má teraz počať, čo?:rolleyes: Má to veru ťažké.:---
Tweety
22.02.12,14:35
akú srandu? ja som odišiel a nechal som 3 izbový byt v prospech bývalej

Šak si ani nemusel nechávať, stačilo, že si nechal ju , či?:---
srska
22.02.12,14:36
Šak si nemusel nechávať, stačilo, že si nechal ju , či?nemusel - mohol som sa nechať vyplatiť.
Melnick
22.02.12,14:36
SI robíte srandu z nešťastnej dievčiny, čo si má teraz počať, čo?:rolleyes:

Majka, ale ja to myslím smrteľne vážne. Bez kúska srandy. Veď mne z toho príspevku vyznie, že to bol v danú chvíľu normálny partnerský vzťah. Tak čo teraz chalanisko chce. Alebo on nemal z toho vzťahu žiaden profit?
Iba chrapúň chce darované veci späť. V živote som dar nemusela ani vracať a ani by som ho nevrátila sama od seba. Na všetko predsa zostanú spomienky a tie nevrátiš nijakým spôsobom.
Melnick
22.02.12,14:39
Podľa mňa si frajer. :):):)
Tweety
22.02.12,14:40
Majka, ale ja to myslím smrteľne vážne. Bez kúska srandy. Veď mne z toho príspevku vyznie, že to bol v danú chvíľu normálny partnerský vzťah. Tak čo teraz chalanisko chce. Alebo on nemal z toho vzťahu žiaden profit?
Iba chrapúň chce darované veci späť. V živote som dar nemusela ani vracať a ani by som ho nevrátila sama od seba. Na všetko predsa zostanú spomienky a tie nevrátiš nijakým spôsobom. Veď nepísala, ako to bolo, možno to bral, ako investíciíu a terazky je investícia zmarená, no ale ak je rozumný, mal by to brať ako veľkorysosť a urobiť za tým bodku.
Melnick
22.02.12,14:43
nemusel - mohol som sa nechať vyplatiť.

Škoda srska , že nie som mladšia, hmmm hodil by sa bytík... :D:D:D
srska
22.02.12,14:44
stačilo podpídsať vyhlásenie u notára a nemusel som sa ďalších 5 rokov stresovať na súdoch :-)
srska
22.02.12,14:46
Škoda srska , že nie som mladšia, hmmm hodil by sa bytík... :D:D:D:) ja bývam teraz v novostavbe a bývalej nemá od 1968 kto vymeniť okná - ani terajší sponzor:)
pepsikova
22.02.12,14:47
...sa mi vidí, že predčasom sme toto tu už riešili...alebo veľmi podobné...vo vzťahu sú vždy dvaja...a dvaja sa aj rozchádzajú..investujú tiež dvaja a preto by sa dvaja medzi sebou mali dohodnúť pri rozchode, čo kto berie späť...a to zadávateľka nenapísala, , dokonca ani to, z čej viny bol rozchod...a či bývalý partner necíti nejakú ujmu a preto sa terazky ide trošku mstiť tým, že žiada peniaze...ale tiež by som mu vystavila tú faktúru, ako vyššie...aj DPH by som chcela...
Tweety
22.02.12,14:48
To si akože nechal byt s nevymenenými oknami, to si teda neurobil dobre? :--- Rýchlo by si to mal napraviť, keď si žiješ v novostavbe a ona v starom byte so starými oknami. Na staré lásky sa nezabúda, či?
srska
22.02.12,14:48
...sa mi vidí, že predčasom sme toto tu už riešili...alebo veľmi podobné...vo vzťahu sú vždy dvaja...a dvaja sa aj rozchádzajú..investujú tiež dvaja a preto by sa dvaja medzi sebou mali dohodnúť pri rozchode, čo kto berie späť...a to zadávateľka nenapísala, , dokonca ani to, z čej viny bol rozchod...a či bývalý partner necíti nejakú ujmu a preto sa terazky ide trošku mstiť tým, že žiada peniaze...ale tiež by som mu vystavila tú faktúru, ako vyššie...aj DPH by som chcela...aj úrok z omeškania?
srska
22.02.12,14:50
To si akože nechal byt s nevymenenými oknami, to si teda neurobil dobre? :--- Rýchlo by si to mal napraviť, keď si žiješ v novostavbe a ona hrdlačí v starom byte so starými oknami.od 1997 sa tým nezaoberám . vtedy boli okná ešte ok:D
srska
22.02.12,14:52
tweety - mala tiež hrdlačiť viac a mohla bývať v novostavbe:) ja som začínal v1998 skoro z dna mariánskej priekopy;)
Melnick
22.02.12,14:53
:) ja bývam teraz v novostavbe a bývalej nemá od 1968 kto vymeniť okná - ani terajší sponzor:)

No, začínam uvažovať, že ten vek by asi ani nemusel byť prekážkou :D:D:D

Pre ostatných : Priatelia, naozaj to tu nechcem pasovať na "Zoznamku" - jednoducho som taká, aká som. Kto ma pozná tieto príspevky adresované srskovi - pochopí. :):):)
srska
22.02.12,14:57
v 1968 to bol nový byt a my sme ho užívali spolu 1979 - 1997
IVETA N
22.02.12,14:58
ešte aj daň z obratu _ alebo ušlý zisk?
pepsikova
22.02.12,15:47
..nyjeee...úrok z omeškania nie, lebo nemeškalo ...!)
pepsikova
22.02.12,15:50
v 1968 to bol nový byt a my sme ho užívali spolu 1979 - 1997

mimotemy...fčil mi to vyzerá, že ťa tie okná nejako trápia, keď ich registruješ...teda vieš o nich...mňa by ani nenapadlo kukať, aké má ex okná...ani čo má...(a to spolu komunikujeme lepšie, ako za oných čias)
srska
22.02.12,15:54
mešká vždy len v letanovciach :-)))
srska
22.02.12,15:55
mimotemy...fčil mi to vyzerá, že ťa tie okná nejako trápia, keď ich registruješ...teda vieš o nich...mňa by ani nenapadlo kukať, aké má ex okná...ani čo má...(a to spolu komunikujeme lepšie, ako za oných čias)synci občas pustia info:D
renatamnch
22.02.12,16:13
....alebo tu bude po ďalšom roku rovnaký príspevok od jeho súčasnej "investície"