rado3105
22.02.12,22:51
http://diamantovabana.sk/doc/20.html Fivova zena megazlodejka podla Petrova
jahoszmsk
22.02.12,21:55
Ficovoliči nečítajú mienkotvorné denníky...
alabut
23.02.12,05:21
Mna by zaujimalo, co robil Lexa v JAR? :-)
Daniela
23.02.12,05:37
Ficovoliči nečítajú mienkotvorné denníky...

Povedz na 100 % ktorý je mienkotvorný denník v tejto republike?
Neviem si už po toľkých revoluciách, t.j. každá nová vláda za 20 rokov je pre mňa revolúcia, gorilách a neviem čoho vybrať. Možno pomôžeš zorientovať sa.
A, dôležité,nie som ficovolič.
marleau
23.02.12,05:47
Mna by zaujimalo, co robil Lexa v JAR? :-)
Chudol.
abel
23.02.12,06:05
Chudol.
konečne som sa schuti zasmiala :D:D:D:D:D:D:D:D
Pikoška
23.02.12,06:14
Ficovoliči nečítajú mienkotvorné denníky...Ahoj jahoš, to vieš, že Ficovoliči čítajú aj takéto plátky. A kto je pán Petrov? Kto ho videl?
Tuším sa tam spomína aj Sulík a možno bude mať list pána Petrova ešte ďalšie časti.
Určite vieš, že PRAVDA je trojrozmerná veličina:
Pravda reálna
Pravda súdna
Pravda novinárska.
Takže už treba len vešteckú guľu.
pepsikova
23.02.12,06:27
...ani som to nečítala...tuším sa zase vyliahol nejaký spasiteľ, petrof, ktorý si myslí, že to tu uprace...najlepšie by bolo všetkých od robina po najposlednejšieho člena každej jednej strany nahrnúť do ohrady a všetkých ich tam pekne zasypať a potom dosadiť tykých pouličných vykrikovačov, ktorí nikdy kradnúť nebudú, lebo už nebude čo a aj sa k tomu zaviažu prísahou na novoutvorenú ústavu...tak, ako v 89-roku, dať demokracii nový face-lift, však národ to zaplatí a potom bude pomaličky čakať na splnenie sľubov, ktoré sa budú hromadiť-až kým nezomrieme...
jahoszmsk
23.02.12,08:49
Povedz na 100 % ktorý je mienkotvorný denník v tejto republike?
Neviem si už po toľkých revoluciách, t.j. každá nová vláda za 20 rokov je pre mňa revolúcia, gorilách a neviem čoho vybrať. Možno pomôžeš zorientovať sa.
A, dôležité,nie som ficovolič.
No Nový Čas číta väčšina na slovensku.
A podľa toho aj potom volia.
Daniela
23.02.12,09:54
No Nový Čas číta väčšina na slovensku.
A podľa toho aj potom volia.
Clapče, nevieš odhadnúť ľudí. Čisto náhodou, nie Nový čas, nedala by som ani deravý groš.
Nezaujímajú ma celebrity.
Hej, a nemyslíš si, že mnohí po toľkých revoluciách radšej čítaju kraviny? čo im už kto môže nasľubovať. Že dzurindovoliči, sulikovoliči, figeľovoliči, matovičovoliči či akí iči....sú tí praví. HA, ha, že dobre už nebude........ a pekne dlho.
A je jedno koho ..... iči pôjdu voliť. No len nahoď, koho voliť, asi vieš kto je ten pravý, kto spasí tento národ podľa toho čo si tu švacol.
trisestri
23.02.12,09:56
volici pravice maju problem porozumiet faktom,nestaci vediet citat
trisestri
23.02.12,09:57
nuz a ty volis podla sme/ti/
trisestri
23.02.12,09:57
Daniela
23.02.12,10:00
...ani som to nečítala...tuším sa zase vyliahol nejaký spasiteľ, petrof, ktorý si myslí, že to tu uprace...najlepšie by bolo všetkých od robina po najposlednejšieho člena každej jednej strany nahrnúť do ohrady a všetkých ich tam pekne zasypať a potom dosadiť tykých pouličných vykrikovačov, ktorí nikdy kradnúť nebudú, lebo už nebude čo a aj sa k tomu zaviažu prísahou na novoutvorenú ústavu...tak, ako v 89-roku, dať demokracii nový face-lift, však národ to zaplatí a potom bude pomaličky čakať na splnenie sľubov, ktoré sa budú hromadiť-až kým nezomrieme...

Ja už asi skôr umriem.............hi
Daniela
23.02.12,10:06
chodol.. a za štátne, veď mu všetko štát vyplati, bo vyhral...
trisestri
23.02.12,10:21
tak tato zlatanina hluposti je tak na urovni inteligencie pravicovych volicov,pokial viem kauza diamantova bana sa donedavna spajala s Miklosom a jeho bandou-ono Gorila odhalila pravu tvar pravice,tak ako dalsie kauzy/ sitka,sasanka,odmeny,utajene privatizacie a mnohe ine/ a teraz pseudopravicove opice zufalo skusaju odviest pozornost od seba,starym osvedcenym lebo Fico,este ze ho maju,lebo neviem cim by zaujali svojich prihluplych volicov,ktorym staci ukazat bubakov a uz 20 rokov volia tych istych neschopnych a arogantnych podvodnikov-nedoslo im ze minule volili tiez lebo Fico-to znamena ze volili pravicu preto aby nekradli,nesafarili a hospodarili zodpovedne a setrne-pseudopravica to nerobila,dalej prehlbovala zadlzovanie a vedoma si kvalit svojich volicov vie ze staci strasit Ficom a pustat blbosti cez kupene media a mozu dalej vladnut a kradnut a ludom utahovat opasky,lebo tu pre zmenu budu strasit greckou cestou-ved co mnohy ludia a volici sa radi boja-co na tom ze u nas sa v tej biede robili restrikcie tvrdsie a castejsie ako v grecku,co na tom ze mame daleko do ich vysky dochodkov a zivotnej urovne,co s toho ze rast hdp za tie roky od vzniku sr bol okolo 80%,co na tom ze tvorba hdp je na urovni 75% tej rakuskej,ale prijmy su sotva 25% a ceny a zivotne naklady na rozdiel od prijmov takmer na urovni priemeru eu,nestaci to,pravica nadalej chce robit restrikcie aby mohla donekonecna strasit a ohlupovat narod-ked bude vladnut Fico bude sa zodpovedat volicom,nam netreba restrikcie ktore vedu k dalsim restrikciam,my potrebujeme rozhybat domaci dopyt a nie donekonecne dvihat dph a ceny v podmienkach velkej nakupnej turistiky,my potrebujeme rozhybat produkciu domacich potravin,tovarov a sluzieb-Samsung vydiera a pyta 28 milonov eur a zamestnava okolo 900 ludi-v polnohospodarstve a potravinarstve stratilo pracu okolo 50000 ludi-kym Samsung vyraba na vyvoz a tym padom je vypadok na dph,tak produkcia domacich tovarov a sluzieb zamestnava ludi,prinasa prinos z dph a rozvoj domacej spotreby,ta je spolahlivym hnacim motorom kazdej ekonomiky.
Daniela
23.02.12,12:19
väčšina na Slovensku je aj kresťanov a nie je to pravda
Gapo
13.03.12,08:59
http://diamantovabana.sk/doc/20.html Fivova zena megazlodejka podla Petrova

Táto debilina tu koluje s obmenami už roky. Vždy sa niekto dopíše podľa potreby. No a hlavne podľa textu, je vidieť, že je to hodnoverné.
pepsikova
13.03.12,09:10
...fuha!..som si prečítala moju občasnú slovnú hádku s podrýpačmi skoro do písmena...do písmena
alabut
14.03.12,07:31
pavol54
14.03.12,11:42
Zaujimalo ma, preco sa predal vzduch nad Slovacou a preco sa Slota nasral na Matovica a na slovensky narod. :-)

.http://zilina.sme.sk/c/4357866/fabriku-deti-jana-slotu-stavali-na-cierno.html

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=czkP1kOhkrg
(http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=czkP1kOhkrg)
On tie továrenské dymy aspoň predal ale títo čo boli po ňom nič, aj tak išli do atmosféry
Melnick
14.03.12,11:51
Ja som o diamantových baniach pred voľbami čítala v súvislosti s Mik.o.om, ale nenechajte sa obalamutiť!!!! Tie diamantové bane patria mne :D:D:D:D . To som si tak v r. 2006 vyšla na Safari a tu zrazu mi niekto ponúkol, cena dobrá , NO NEKÚP TO !?!?!?
Melnick
14.03.12,12:13
Melnick
14.03.12,12:17
Melnick
14.03.12,12:22
Pre náročnejších.:D:D:D
alabut
14.03.12,12:29
(pavol54 (http://www.porada.sk/member.php?u=72754)) On tie továrenské dymy aspoň predal ale títo čo boli po ňom nič, aj tak išli do atmosféry.

Ze ich predal, v poriadku, ale preco maju profitovat Slotovi synovia? A pan velkomozny sa bude vyvazat na stihackach a travit volny cas v Chorvatsku? Nech sa tam nastahuje, ale za svoje. Ja jeho zhyraly opilecky zivot nemusim. :-)
jahoszmsk
14.03.12,16:06
možno teraz z dymov bude profitovať Ficov syn... alebo brat? veď sa dozvieme. :D
alabut
14.03.12,16:13
No, verim ze budes zvestovat prvy. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=Zgz4cnSMRk0
Pikoška
16.03.12,18:33
možno teraz z dymov bude profitovať Ficov syn... alebo brat? veď sa dozvieme. :DMyslela som si, že štyri roky vládnutia SMERU v jednofarebnej zostave mi ukáže pravú tvár tohoto zoskupenia. Žiaľ, stačil týždeň a pod škraboškou sa cerí červená gorila rovnaká, ako tá modrá. Pri zostavovaní vlády sledujem v nemom úžase osobnosti, ktoré zasadnú na ministerské kreslá. Že na ministra spravodlivosti putuje najviac popísaný poslanec SMERU v Gorile je pre mňa studenou sprchou. No a dnes som natrafila na tento link: http://www.novinarskacena.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=3052&Itemid=140Na voľbách je najhoršie to, že reklamácia je neprípustná. Predsa len som mala radšej sedieť doma.
danushka
16.03.12,18:48
Počúvaj Majočka, Tvoje skvosty zasiahli moje podprahové vnímanie a doviedli ma k epileptickému záchvatu, ak tu priložíš ešte raz niečo také, svojej poisťovni poviem, aby Ti dali preplatiť liečebné náklady! :D
danushka
16.03.12,18:51
Ttak to zas niééé, neverte jej, tie bane sú moje, nechcela som verejne o mojej plnke maslovej, ale zas nik sa tu nebude pýšiť mojim perím :D :D :D
buchač
17.03.12,05:43
Myslela som si, že štyri roky vládnutia SMERU
...
...

...po voľbách 2006 zhorela Petržalka , po týchto - 2012 zhorela Krasna Horka.......čo bude o štyri roky ???
Melnick
17.03.12,05:59
...po voľbách 2006 zhorela Petržalka , po týchto - 2012 zhorela Krasna Horka.......čo bude o štyri roky ???

Nič nezhorí, VYHASNE bohužiaľ aj tá posledná iskrička nádeje, čo v nás ešte tlie. :mee:
jahoszmsk
17.03.12,08:00
možno práve o to ide politikom, aby sme rezignovali, média aby sme považovali za nedôveryhodné hyeny, aby si páni politici mohli robiť a kradnúť ako sa im zachce, a oni nám za odmenu pred voľbami niečo sľúbia, že nám dajú niečo z našich daní ZADARMO...
to Melnick , prečo by v nás malo niečo vyhasnúť? možno stačí, aby prvej nejakej nástenke, alebo soc. podnikoch, aby sme sa ozvali, tak ako pri gorile. oni kradnú, čo je zlé, ale že sa na to my ostatní nečinne prizeráme, to je ešte horšie, si myslím.
KoxXxo
17.03.12,08:32
alabut
17.03.12,16:58
Mala si sluchat alabuta a do prirody. :-)
pavol54
17.03.12,19:17
možno teraz z dymov bude profitovať Ficov syn... alebo brat? veď sa dozvieme. :D
dnes povedal že nechce stratiť dôveru do ďalších volieb. Ak niečo urobí tak mazane že mu nato nepríde ani strážny pes Igor s celou opozíciou.
trisestri
17.03.12,19:51
možno práve o to ide politikom, aby sme rezignovali, média aby sme považovali za nedôveryhodné hyeny, aby si páni politici mohli robiť a kradnúť ako sa im zachce, a oni nám za odmenu pred voľbami niečo sľúbia, že nám dajú niečo z našich daní ZADARMO...
to Melnick , prečo by v nás malo niečo vyhasnúť? možno stačí, aby prvej nejakej nástenke, alebo soc. podnikoch, aby sme sa ozvali, tak ako pri gorile. oni kradnú, čo je zlé, ale že sa na to my ostatní nečinne prizeráme, to je ešte horšie, si myslím.

ved to, bohuzial drviva väcsina obcanov si mysli ze volbami sa vsetko konci na 4 roky,ale to je omyl,politikom ani po volbach netreba dat dychat a roznymi formami protestovat proti tomu ak sa deje nieco nekkale