Indeed
23.02.12,07:50
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
Indeed
23.02.12,06:54
Mne sa zdá, že tento serial, nejako "stráca šťavu" v posledných dieloch.
alusa783
23.02.12,07:02
tak už beží 4 roky je to dosť, už to začína byť teké monotónne, ale zas keby ho zrušili by mi trochu chýbal
kopretinka
23.02.12,07:07
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
a prečo? :eek:
Indeed
23.02.12,07:18
preto lebo ma to zaujíma...

Inak , že ĎAKUJEM za všetky zaslané príspevky, ak maš práve toto na mysli.
Stanislav 1975
23.02.12,07:21
Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...:D( jáj, Endži sa volá )
kopretinka
23.02.12,07:22
je to seriál ako každý iný (slovenský),ničím nie je výnimočný,kým som ho nepozerala,žila som normálne a odkedy nemám TV,tiež žijem:D
Indeed
23.02.12,07:24
Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
Indeed
23.02.12,07:25
Jediný, čo tam za niečo stojí je Maslák...a ešte tá, neviem ako sa volá- čo je vačšinou za barom...:D( jáj, Endži sa volá )

Nie "Endži" ale Angie !
Stanislav 1975
23.02.12,07:27
Nie "Endži" ale Angie !

ja som fanúšik Bernoláka- píš ako počuješ...:D
kopretinka
23.02.12,07:27
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný :D
Indeed
23.02.12,07:28
Ešte k tej "Endži" dufam, že nie je taká naivná a blbá aj vo svojom realnom živote...
kopretinka
23.02.12,07:28
Ja som mal tiež také obdobie kedy som nemal TV asi 6 rokov som bez neho vydržal,

ale ten pocit pozerať sa na veľkú plazmu a vidieť všetko ako v reale, dokladne , tak to je niečo !
keby som mala v garzónke plazmu,tak by som ju musela pozerať zvonku z ulice :D
Indeed
23.02.12,07:30
prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
kopretinka
23.02.12,07:32
prečo z ulice, ja mám plazmu 107 cm a sedačka je od nej vzdialená tak max. 5 metrov a nevadí mi to.
ale keď mám izbu 3x5 m,tak plazma by bola na jednej stene a ja za oknom zvonka....
Indeed
23.02.12,07:34
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný :D

To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.
srska
23.02.12,07:36
:-)))
srska
23.02.12,07:37
ja viem o tom paneláku len to, že tam na prízemí pred 5-timi rokmi v reštike dobre varili
Stanislav 1975
23.02.12,07:38
To je premňa novinka....

Ale ocenil som, že tento herec zväčšil objem svojich paží a hrudníka v poslednom čase, asi zaberá v posilke.

ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...:D
Kvaka
23.02.12,07:44
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. mimotemyOkrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
kopretinka
23.02.12,07:45
ale aj Paviel Rochniak v poslednom čase zmužnel-tiež chodí do posilky...:Da Pavjel odkedy hrá v Paneláku?
jana007
23.02.12,07:48
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. mimotemyOkrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.

Presne s tebou súhlasím, pozerám to už len zo zotrvačnosti. Aj keď dve časti nevidím, nič sa tam nedeje. Teraz som pozerám slovenský seriál Druhý dych na Doma a ten sa mi zatiaľ páči.
Maya1
23.02.12,07:50
A mne sa páčia výkony tých detí - Mišky a ... neviem ako sa volá . Sú tak pekne naučené a šikovné...
Stanislav 1975
23.02.12,07:51
Aj tak žiadny seriál nemá na Majora Zemana...
pavlinka
23.02.12,07:54
Miška je super ale to malé , veď kde ho postavia tam čuší
Indeed
23.02.12,07:59
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. mimotemyOkrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.

"pozerávam" tento priebehový tvar od slovesa pozeram slovenčina asi nepozná , či ?

Nevinní ? Videl som asi 2 časti mne to pripadá ako slovenská telenovela, niečo na sposob jednoduchej Marie...
Výkony Maroša Kramára su tam obdivuhodné, ale ako serialova postava , akože šef firmy a nepriznaný otec, neviem neviem...
Kvaka
23.02.12,08:33
Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.
pavol54
23.02.12,11:43
Priznám sa, že pozerávam tento seriál, ale už ma nudí, nechápem Soničku, no a Dominika by mohla odtiaľ vypadnúť, ako herečka je slabučká, nepáči sa mi, čo urobili s Blichárovcami, a už vôbec mi nesedí tehotenstvo Betky, nedávno zhrešila s Bajzom a už je na materskej. Vymklo sa to celé tvorcom z rúk. mimotemyOkrem toho pozerám nevinných, inak naše komerčné TV nemusím.
lenže tá Betka išla skutočne na materskú(v normálnom živote)
Zita5
23.02.12,11:48
Indeed, chod do...Chcel si názor, tak čo kritizuješ? Nevinných pozerám, je to zaujímavé, nijaká jednoduchá Mária, ak si nevidel všetky, nesúď podľa dvoch. Na začiatku to však bolo určite zaujímavejšie, ale teraz sa mi to vidí moc primrznuté, nepáči sa mi výkon Kristínky ani Patrika, páči sa mi slovenčina Terezky a výkon Petra a jeho ženy.

U mňa je to v pozeraní TV nasledovné

1) Panelák - popritom Porada:D
2) Druhý dych - popritom Porada :D
2) Nevinní - popritom Porada:D
4) Uvolnete se prosím - Kraus :D
pivko
23.02.12,11:51
Imro je tam najlepší.
trisestri
23.02.12,11:58
je lepsi ako Ordinacia,lebo je okoreneny humorom toho architekta,obcas ma vtipnu poznamku pan Emil-myslim ze autor a reziser dali ulohy hercom ktore do nich typovo zapadaju,mozno z vynimkou Diany Moorovej,mala hrat povodne xantipu,len jej do nesadlo,tak casom ju prepracovali do nejakej neslanej nemastnej a nevyhranenej postavy-len na mieste niektorych hercov zvazil by som dlhodobe posobenie v serialy,lebo napr im sice sedi uloha az tak presvedcivo,ze budu zaskatulkovany mozno aj v civilnom zivote ako Bozidara Thurzonova,alebo ten co hra Imra
buchač
23.02.12,11:59
Všetky Vaše postrehy, dojmy , komentáre k postavám, či hercom možete pridávať TU.
...komentár je iba jeden ...

Mexická telenovela šuviks proti tomu , čo sa už v " Paneláku " deje ..........
...občas si síce vytrpím to svoje , manželka viac - menej sleduje ...
...už je to dlho - 4 roky je veľa ...
SERVIS
23.02.12,12:05
ja som sa predvčerom chystala že asi tomu čo píše scenár vynadám.. tie vety čo vypúšťa Ďuďko sú vrchol primitivizmu, uráža ženy celkovo, syna, manželku... a aj tak koná ako idiot.. nemám nič proti hereckému výkonu, je OK, má aj dobré, vtipné a trefné hlášky... ale aby otec tak blbo vysvetľoval synovi princípy vzťahov ženy a muža?!!!!
grammatika
23.02.12,12:10
My to máme tiež pustené každý večer, síce momentálne pri tom po večeroch účtujem, ale aspoň počúvam a včera som sa musela zastať Kordiaka, sa vytáčal na Angie kvôli tomu,že otravuje so svadbou a on má chudák veľa roboty s daniami...a ona to nejako nevedela pochopiť, ešteže môj nastávajúci to pozeral tiež a chápe, prečo som taka nervózna pri uzávierkach :)
a takisto plánujeme svadbu (už apríl) ale nejako nestíham všetko naraz :)
Kvaka
23.02.12,12:18
lenže tá Betka išla skutočne na materskú(v normálnom živote)To áno, v skutočnosti išla, ale mali ju nechať aj v seriáli skôr otehotnieť, celé to okolo nej vyzeralo čudné, maskovali ju, aby nebolo vidno, že má veľké bruško. O dosť sa sekli.
Kvaka
23.02.12,12:20
S ordináciou neviem porovnať, tú nepozerám. Mne sa páčili Odsúdené.
Kvaka
23.02.12,12:23
nuž,na Masláka sa dá pozerať,o tom potom....ale čo z toho,keď je 4%ný :DNiekde som čítala, že to nie je pravda, že má nejakú partnerku, no neviem. Reči sa hovoria.
mattto
23.02.12,12:26
keby ste si miesto pozerania Paneláka išli radšej zašportovať ;)
myara
23.02.12,12:41
Niekde som čítala, že to nie je pravda, že má nejakú partnerku, no neviem. Reči sa hovoria.

Kolenik zije s Kostelnym
pavol54
23.02.12,12:45
keby ste si miesto pozerania Paneláka išli radšej zašportovať ;)
doobeda či večer?
Večer tak beh na vzpieranie do najbližšej krčmy, ale aby som to uviedol trocha do ducha milovanej americkej kultúry, nie je tam žiadna krvavá zabíjačka, žiadne fackovanie ale plusom je že je tam toľko reklamných blokov naj...aných že spravidla (ak pozerám náhodou) tak odchádzam, lebo vypínam zvuk alebo idem pracovať, ak vypnem červenú tlačicu.
myara
23.02.12,12:46
co ma na Panelaku prekvapuje, je ako sa tam jednotlive postavy uplne radikalne menia, napr. Angelicka, Dominika, Sona...ved toto sa v zivote vobec nedeje, aby sa ich spravanie otocilo o 180 stupnov
a postava Michala Bajzu mi lezie dobre na nervy...uplny blbec nezodpovedny, a keby ho hral aspon niekto fakt pritazlivy...ale Miezgovi len tazko uverim, ze po nom zeny tak brutalne idu :)
pavol54
23.02.12,12:49
Kolenik zije s Kostelnym
No keby sa začal reprezantovať ako Mikloško alebo Horján tak to vypínam, ale ani krváky so Stalonom sa stále nedávajú
myara
23.02.12,13:25
No keby sa začal reprezantovať ako Mikloško alebo Horján tak to vypínam, ale ani krváky so Stalonom sa stále nedávajú

a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
kopretinka
23.02.12,13:28
a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
...je medzi mladými slov.hercami aj nejaký CHLAP alebo sú už všetci 4%ný? :rolleyes:
ewita888
23.02.12,13:32
úplne si trafila.. výkon Kristíny a Patrika.. strašní herci..
myara
23.02.12,13:38
...je medzi mladými slov.hercami aj nejaký CHLAP alebo sú už všetci 4%ný? :rolleyes:

tazko povedat :)
pavol54
23.02.12,13:38
a ako sa prezentuju? len sa verejne priznali, a to je vzdy lepsie ako sa tvarit, ze su na zeny, a ze este stale nestretli tu pravu, alebo pripadne si vymyslat, nejaku imaginarnu priatelku, ako to robi Csongor Kassai
ludia, co taja nieco, co sa uz davno vie, su len na smiech
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.
myara
23.02.12,13:41
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.

no, ja neviem teda, ale vyzera to tak, ako keby sa ti chodili prezentovat priamo do tvojho obydlia :)
ved TV/radio sa da prepnut/vypnut, a noviny/casopisy necitat, proste prevratis na dalsiu stranu :)
kopretinka
23.02.12,13:53
Ja sa tiež nikomu nevystatujem že som lesbický typ - teda na ženy nech si dom a každý robí čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoje súkromie, to už mi bolo milšie keď môj pes(suka) chcela pretiahnuť kocúra a on držal somár sprostý.
:D
no vidíš,a mňa zase nezaujíma,že Tvoj pes chcel pretiahnuť Tvojho kocúra :D......niežeby ma zaujímalo,kto s kým kde a za koľko :D
maja
23.02.12,14:19
myara no si ma "dostala" :eek:, to odkiaľ všetko vieš ???;) Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...:)
kopretinka
23.02.12,14:48
myara no si ma "dostala" :eek:, to odkiaľ všetko vieš ???;) Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...:)
nuž,to s tým Koleníkom je pravda ;)
Johanka
23.02.12,14:53
4% to bolo dávno, teraz je to min 44 :)
Valcake
23.02.12,14:59
...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!
Ivana Š
23.02.12,15:06
Koleník fešák chlap :) a jeho orientácia sever- juh ma nezaujíma, aj tak sa najlepšie v Paneláku na neho pozerá
a mne sa aj Dudko v seriáli páči, tie hlášky - zasmejeme sa
ale doma by som takého nechcela

a pani Janka s Emilkom - mám skoro takých v rodine, mojich rodičov
buchač
23.02.12,15:07
...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!

...povedal kto ????......TY ???
No neviem , neviem ....ak by Teba tak bozkal ???........že fantalasticky ...:---:D

...to nie sú bozky ......to sú pusinky .........bozky si necháva pre Bobora ...

http://b.static.joj.sk/uploads/tx_media/thumbs/300x0/kostelny_81897.jpg
marleau
23.02.12,15:10
Ako toto može niekto sledovať?
Ivana Š
23.02.12,15:12
Ako toto može niekto sledovať?

a prečo by nemohol? - každý podľa svojho vkusu :rolleyes:
Valcake
23.02.12,15:16
re :buchač...do kelu, ani o ňom som to nevedela.:confused: Síce ani ma to veľmi nezaujíma....ale ani jeho pusinky:---:D. Môj typ to nie je..
misoft
23.02.12,17:13
Kua - už styri? Ani som si nevšimol!
myara
23.02.12,17:18
myara no si ma "dostala" :eek:, to odkiaľ všetko vieš ???;) Na Kolenika je radosť pozerať. Ale súhlasím, zhoršuje sa to, ale keď sa vrátim z cvičenia, dobrý relax...:)

mam par kamosov v tychto umeleckych kruhoch, tiez ma to prekvapilo :)
Kolenik je fesak, a ta rola mu dobre sadla
kopretinka
23.02.12,17:23
...neuveriteľné čo sa tu dozvedám. O Koleníkovi som to vôbec netušila/neodsudzujem/ale veď sa tak fantasticky bozkáva so ženami???!!!
je predsa herec :D a so mnou sa nebozkával,tak neviem posúdiť :---
lujza.j
23.02.12,18:29
panelák pozerám od začiatku, ale tiež už nie ako na začiatku že som musela vidieť každú časť.ked som doma mám to zapnuté. na nervy mi najviac lezie koleník, je mi z neho na vracanie, gay ktorý kraje "milovníka" - ťažkého heteráka.....fuj. to jak minule niekde tiež bruchala niekoho súložil...gejoši čo nevedia priznať farbu a ešte xy iných. no a potom endži čistá trúba. asi ten dudko sa dá:)
lujza.j
23.02.12,18:30
ten to je tiež gay.... koleníkov ritier.... :)
misoft
23.02.12,18:32
mimotemy Než pozerať Panelák, to som si radšej prepol na ČT2 - dávajú o starom Egypte (IPTV popri poradovaniu)
Kvaka
23.02.12,18:53
Ale, Misoft, Egypt dávajú často a všelikde, najmä cez deň, súhlasím, je tam vždy čo obdivovať. Ja som padala na hubu pred Abú Simbel, slzy v očiach.
kimart
23.02.12,18:54
No moja polovička je to Paneláku zažraná, a tak sa neviem dočkať, kedy to konečne ľudí prestane baviť, kedy autor konečne vyčerpá všetky varianty vzťahov...
marleau
23.02.12,18:55
a prečo by nemohol? - každý podľa svojho vkusu :rolleyes:
Veď práve - ten vkus.
marleau
23.02.12,18:57
mimotemy Než pozerať Panelák, to som si radšej prepol na ČT2 - dávajú o starom Egypte (IPTV popri poradovaniu)
To radšej si snooker zapnem,Češi sú páni komentátori,to sa dá počúvať,nie kramára,studenkovú a iných darmožráčov.
Stanislav 1975
23.02.12,19:56
budem troška mimo témy, ale k tým 4%( aj ked podla mňa ich je určite viac)- ja ich neodsudzujem, ani nesúdim-však každý nech si robí čo chce, ale pochopiť to neviem- ja neviem, ja si neviem predstaviť že by som sa bozkával s chlapom alebo mu fajčil oného-však chlap je fuuuj, škaredé niečo-ale taká žena- jemna, hebká- no proste mňamky...,taká voňa ženy- to je proste niečo úžasné...
to skorej pochopím dve ženy- to je prijatelnejšie, aj sa na to dá pozerať...:D
Stanislav 1975
23.02.12,20:01
panelák pozerám od začiatku, ale tiež už nie ako na začiatku že som musela vidieť každú časť.ked som doma mám to zapnuté. na nervy mi najviac lezie koleník, je mi z neho na vracanie, gay ktorý kraje "milovníka" - ťažkého heteráka.....fuj. to jak minule niekde tiež bruchala niekoho súložil...gejoši čo nevedia priznať farbu a ešte xy iných. no a potom endži čistá trúba. asi ten dudko sa dá:)

endži je fakt troška trubka, ona je ale asi niečo také ako sa volakedy robilo- pretiahnuť poriadne a poslať kade lahšie preč...:rolleyes:
lujza.j
23.02.12,20:02
budem troška mimo témy, ale k tým 4%( aj ked podla mňa ich je určite viac)- ja ich neodsudzujem, ani nesúdim-však každý nech si robí čo chce, ale pochopiť to neviem- ja neviem, ja si neviem predstaviť že by som sa bozkával s chlapom alebo mu fajčil oného-však chlap je fuuuj, škaredé niečo-ale taká žena- jemna, hebká- no proste mňamky...,taká voňa ženy- to je proste niečo úžasné...to skorej pochopím dve ženy- to je prijatelnejšie, aj sa na to dá pozerať...:Dno fuj je aj to že on tými ústami najprv...... kostelému , teda myslím koleníka lebo tvorili alebo ešte tvoria pár a potom tými ústami sa vycmugáva s nejakou kolegyňou .....
Stanislav 1975
23.02.12,20:04
no fuj je aj to že on tými ústami najprv...... kostelému , teda myslím koleníka lebo tvorili alebo ešte tvoria pár a potom tými ústami sa vycmugáva s nejakou kolegyňou .....

ale však zuby si umýva medzitým...:D / hádam/
lujza.j
23.02.12,20:10
hej? tebe by to stačilo? :)
AlaNR
23.02.12,21:01
AAAle čít, neberte mi ilúzie! Ja sa furt nádejám, že o mňa aspoň bicygel opre!
kopretinka
23.02.12,21:28
AAAle čít, neberte mi ilúzie! Ja sa furt nádejám, že o mňa aspoň bicygel opre!
:D
orlica
24.02.12,00:18
Aj ked scénar je strašne úbohý a odkukaný , a človek sa nemusí pozerat viac ako 30 dielov pričom stale je v obraze, je niečo úžasné vidieť, že máme skutočne vynikajúcixh hercov ako je ROMAN LUKNAR, bez neho by sa nedalo pozerat ani 10 minút, klobúk dole , vzdy sa tesim na jeho vystúpenia, je neskutočne dobrý , dufam, že vyhrá v rôznych anketách čo sa dá, lebo tá "slavna" Moorová vôbec nevie hrať iba krúti tou jej ne.. pusou.škoda, že ju nedajú preč mno a tiez KOŠER Matej je fantatický .-)) ale super je , že mladé herečky sú super či Kristína ....... a vôbec najlepšia je malá MIška - neskutočná :-) atroška Imro zo Sološnice, inak odpad ... ale aspon sa človek dozvie, že mám eskutočne nadané mladé herecké osobnosti ale hlavne , že máme takých vynikajucich hercov ako je ROMAN Luknár alebo Matej Land, ale bez "riedkych" seriálov by sme sa o nich ani nedozvedeli :-) , škoda, ž euž niekto nevymení toho Krausa-opakuje sa a už nemá čo ponúknuť hercom , stále sa opakuje , čo je na ujmu mladých hercov,lebo sú niektorí fakt vynikajúci ako napr. aj Norisová, bohužial, vždy je to prijatelnejsie ako nejake americké kriminálly doblba alebo turecké siahodlhé od života odtrhnute telenovely za ťažké bobačiky predabované, nech si radšej zarobi anaši herci, len nech vymenia Andyho Krausa - je už VYHORENÝ :-)
korela
24.02.12,00:37
Aj ked scénar je strašne úbohý a odkukaný , a človek sa nemusí pozerat viac ako 30 dielov pričom stale je v obraze, je niečo úžasné vidieť, že máme skutočne vynikajúcixh hercov ako je ROMAN LUKNAR, bez neho by sa nedalo pozerat ani 10 minút, klobúk dole , vzdy sa tesim na jeho vystúpenia, je neskutočne dobrý , dufam, že vyhrá v rôznych anketách čo sa dá, lebo tá "slavna" Moorová vôbec nevie hrať iba krúti tou jej ne.. pusou.škoda, že ju nedajú preč mno a tiez KOŠER Matej je fantatický .-)) ale super je , že mladé herečky sú super či Kristína ....... a vôbec najlepšia je malá MIška - neskutočná :-) atroška Imro zo Sološnice, inak odpad ... ale aspon sa človek dozvie, že mám eskutočne nadané mladé herecké osobnosti ale hlavne , že máme takých vynikajucich hercov ako je ROMAN Luknár alebo Matej Land, ale bez "riedkych" seriálov by sme sa o nich ani nedozvedeli :-) , škoda, ž euž niekto nevymení toho Krausa-opakuje sa a už nemá čo ponúknuť hercom , stále sa opakuje , čo je na ujmu mladých hercov,lebo sú niektorí fakt vynikajúci ako napr. aj Norisová, bohužial, vždy je to prijatelnejsie ako nejake americké kriminálly doblba alebo turecké siahodlhé od života odtrhnute telenovely za ťažké bobačiky predabované, nech si radšej zarobi anaši herci, len nech vymenia Andyho Krausa - je už VYHORENÝ :-)
Konečne prvý príspevok, ktorý trafil do čierneho. Kraus. Zhodiť z piedestálu. Zneužíva národ. Že sa dá? Prakticky uznám, že nemá inú možnosť v súčasnosti.
Ešte mne osobne prekáža, že stále sa nedáva príležitosť mimo BA hercom príležitosť. Nevieme koho tu máme.
myara
24.02.12,03:42
Konečne prvý príspevok, ktorý trafil do čierneho. Kraus. Zhodiť z piedestálu. Zneužíva národ. Že sa dá? Prakticky uznám, že nemá inú možnosť v súčasnosti.
Ešte mne osobne prekáža, že stále sa nedáva príležitosť mimo BA hercom príležitosť. Nevieme koho tu máme.

ten scenar nepise sam Kraus, spolu s nim ho pise niekolko dalsich ludi, myslim ze Kraus ich uz len nejako koriguje
pavol54
24.02.12,04:43
ale však zuby si umýva medzitým...:D / hádam/
používaj správnu veto tvorbu " však zuby mu umýva predtým"
Laura1
24.02.12,19:59
Ja osobne som začala sledovať Panelák hlavne kvôli Viki /Agáta/, ktorá bola naozaj úžasná v seriáli Susedia.Dúfala som, že to bude niečo na ten štýl.... Musím uznať, že v Paneláku veľa vody nenamútila. Panelák je trochu nudný, ale po celodennom účtovaní po večeroch si pri tom trochu zdriemnem.:)
korela
25.02.12,00:05
ten scenar nepise sam Kraus, spolu s nim ho pise niekolko dalsich ludi, myslim ze Kraus ich uz len nejako koriguje
Ja viem.V čom spočíva hodnota Paneláku?
Kúpil by si ho niekto v knižnom vydaní?
myara
25.02.12,05:47
Ja viem.V čom spočíva hodnota Paneláku?
Kúpil by si ho niekto v knižnom vydaní?

hodnota je minimalna, je to vyslovene na oddych, niekedy aj na zasmiatie
Indeed
25.02.12,05:51
Čo ja viem, na DVD by som ho asi kupil ale muselo by to byť v DiViX aby tych DVD nebolo zas toĺko veĺa.
buchač
25.02.12,06:19
hodnota je minimalna, je to vyslovene na oddych, niekedy aj na zasmiatie
...no čím ďalej , tým viac na zaplakanie .....
lujza.j
25.02.12,11:35
hodnota je minimalna, je to vyslovene na oddych, niekedy aj na zasmiatie

ale vynáša....
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludia/nenapadny-andy-kraus-ma-novu-vilu.html?forward=sk_mobil_clanok.jsp
Kvaka
25.02.12,14:58
Ja viem.V čom spočíva hodnota Paneláku?
Kúpil by si ho niekto v knižnom vydaní?To určite nie, knižne si to ani neviem predstaviť, už vôbec nie to, aby som to čítala. Ale ako relax a sranda (Dudko) to určite je. No a my dôchodcovia si radi pozrieme aj scénky u Blichárovcov, a sa nestačíme diviť trpezlivosti pána Emila. Ale inak sú celkom zlatí. :DOkrem toho si myslím, že občasný náznak sexuálnej aktivity u nich by tiež nezaškodil. Kraus by nemal takto degradovať dôchodcov.:D:D:D
pepsikova
25.02.12,15:02
..ja neviem, ani o čom ten seriál Panelák je...nevidela som ani jeden diel...a tuším ešte žijem...to už radšej kuknem sultána, to je tiež primitívne, ale aspoň má dobrú hudbu, krásne šaty, pekného herca-aj dvoch a páči sa mi aj interier seriálu...
kopretinka
25.02.12,15:10
..ja neviem, ani o čom ten seriál Panelák je...nevidela som ani jeden diel...a tuším ešte žijem...to už radšej kuknem sultána, to je tiež primitívne, ale aspoň má dobrú hudbu, krásne šaty, pekného herca-aj dvoch a páči sa mi aj interier seriálu...
šak to isté má aj panelák :D
marleau
25.02.12,15:22
šak to isté má aj panelák :D
Aj správy.A takisto nemajú ani hlavu ani pätu,tiež tam spáva kdekto s kdekým...
Kvaka
25.02.12,15:33
Panelák som začala pozerať asi v druhej polovici prvého roku, ešte keď bývala v dome Agáta, a bol tam masážny salón. Vtedy sestra bola u mňa na návšteve a iné nechcela pozerať, tak sme sa prispôsobili, no a potom už som bola zvedavá, ako to dopadne. No a dopadlo. Ak niečo nechcem pozerať, nepozerám radšej ani jeden diel, aby ma nestrhol. Tiež neviem, o čom je ordinácia, o čom je omar, či sultán, nikdy som nič z toho nevidela, a žijem tak, ako iní žijú bez paneláka. Ale vedela som, kto boli odsúdené. To som začala pozerať zo zvedavosti, a držalo ma to až do konca. Dobré herecké výkony tam boli a samozrejme, aj zaujímavé osudy. Aj doktora Ludskeho som si občas pozrela. Moja sestra k nám moc nechce chodiť, lebo my máme len jeden televízor, chápete to? To mi povedala. Ona s manželom však pozerajú asi všetko, no a mne to hučanie TV cez deň vadí.
Ivana Š
27.02.12,19:36
Imriškov ejakulačný plán nemá chybu :D
misoft
28.02.12,16:34
Aký plán? Evakuačný, alebo ejakulačný? Som akosi OFF :D (chvalabohu - nečumím na "výtvor" slovenskej tvorby).
Tweety
28.02.12,16:45
Aký plán? Evakuačný, alebo ejakulačný? Som akosi OFF :D (chvalabohu - nečumím na "výtvor" slovenskej tvorby).
Všetko jedno. Imriško má v hlave zmätok, mýli si pojmy s dojmami. Asi tak. AKosi si sa chytil na ten plán, či?
misoft
28.02.12,16:51
Tweety
28.02.12,16:52
nika.sum
28.02.12,17:05
Ja si Panelak rada pozriem, oddychovka, dobre k zehleniu alebo inym domacim pracam. Nasmiala som sa ked "ked Nitšnaichrenka" donutila Maslaka zorganizovat brigadu, takym milym vydieranim:). Mne zacinaju liezt na nervy vsetky tie americke serialy - sama vrazda. Samozrejme, ze je cely serial dost nadsadeni.
Mne vyhovuje to, ze ked nepozeram kazdy den, viem si to pozriet na nete.
misoft
28.02.12,17:23
Ja už ani tie NCIS, Kosti, CSI nesledujem - šak opakujú opakované opakovaného. Ešte tak Lovci väzňov a potom šup-šup na History HD a pozerám v Po IRT - Najnebezpečnejšie cesty - Andy. Kua - tam by naši "kamionisti" pekne leteli dolu šúsom - cesta 3m široká a nákladiak 2,5m široký. Niektorí z nich predtým boli v Indii (Himaláje), bežne jazdia v Aljaške po Dalton Highway a Kanade po ľadových cestách. Toto si skôr pozriem ako nejaký slov.sitkom.
Ivana Š
28.02.12,17:47
Aký plán? Evakuačný, alebo ejakulačný? Som akosi OFF :D (chvalabohu - nečumím na "výtvor" slovenskej tvorby).

ja som dobre napísala, ako Imro povedal
a ešte ma pobavila p. Janka - Emilko, čo znamená "du bist alte hexe!"
Indeed
28.02.12,19:55
Po dnešnom dieli to začína mať nejaký pohyb, len aby sa to zase nezauzlilo.

Páči sa mi ako tie nevery krížom-krážom začínajú byť odhaĺované...

A aj trochu akcie , a thrilerových prvkov pribuda.
Indeed
28.02.12,19:58
Ja už ani tie NCIS, Kosti, CSI nesledujem - šak opakujú opakované opakovaného. Ešte tak Lovci väzňov a potom šup-šup na History HD a pozerám v Po IRT - Najnebezpečnejšie cesty - Andy. Kua - tam by naši "kamionisti" pekne leteli dolu šúsom - cesta 3m široká a nákladiak 2,5m široký. Niektorí z nich predtým boli v Indii (Himaláje), bežne jazdia v Aljaške po Dalton Highway a Kanade po ľadových cestách. Toto si skôr pozriem ako nejaký slov.sitkom.

A čo tak vymyslieť serial CSI Trnava alebo CSI Bratislava, to by bolo dielov....
pavol54
28.02.12,20:00
Ja si Panelak rada pozriem, oddychovka, dobre k zehleniu alebo inym domacim pracam. Nasmiala som sa ked "ked Nitšnaichrenka" donutila Maslaka zorganizovat brigadu, takym milym vydieranim:). Mne zacinaju liezt na nervy vsetky tie americke serialy - sama vrazda. Samozrejme, ze je cely serial dost nadsadeni.
Mne vyhovuje to, ze ked nepozeram kazdy den, viem si to pozriet na nete.
presnejšie by som to nazval vydestilovaný koncentrát nášho denného života, podobná bezdejová blbosť ako súdne siene ale dá sa na to pozerať. niekedy si hovorím ako to ten alebo tí autori tak presne dokázali popísať.
calawen
28.02.12,20:56
Mesto tieňov nestačí? to je CSI Bratislava...
misoft
28.02.12,23:30
A čo tak vymyslieť serial CSI Trnava alebo CSI Bratislava, to by bolo dielov....
No možno by to aj stálo za pokus "omerčiť" :D - ale už pomaly začínam byť presýtený kriminálkami - to radšej tie kamióny, technické súvislosti a príroda na NG, Discovery, Animal, Spectrum - tam aspoň sa niečo naučím :D a v HD aj peknú prírodu uvidím.
alabut
28.02.12,23:33
Ani dobra knizka z kniznice nie je na zahodenie.
pavol54
29.02.12,03:40
No možno by to aj stálo za pokus "omerčiť" :D - ale už pomaly začínam byť presýtený kriminálkami - to radšej tie kamióny, technické súvislosti a príroda na NG, Discovery, Animal, Spectrum - tam aspoň sa niečo naučím :D a v HD aj peknú prírodu uvidím.
čo tak dlhodobý kriminálny seriál s názvom: "Koniec zlodejov na Slovensku" Námet a scenár Nicholson 007
lujza.j
14.03.12,18:32
fuj Koleník je nechutný....http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9395.gif
Indeed
30.03.12,17:41
Podľa mňa je nechutná skor Monča s Fedorom, že vraj "vyššia stredná trieda"

asi tomu Krausovi už drbe,

trochu "vychodňarskoho hutoreňja" osvieži dialogy, ale nie toto, čo Tí dvaja predvádzajú....
Ivana Š
30.03.12,17:54
ja to mám ráno v repríze zapnuté ale vnímam to pri práci ako šum
semo tamo mi niečo udrie do uší - ale Maslák nepáči sa mi to, veď on mal milenku celý čas a včuľ sa tvári ako neviniatko
a Monča s Fedorom - robia si reklamu - má sa točiť nový seriál Ci pána - "strašne sa teším" to si určite nechám ujsť :)
keby tam nedol Imro a p. Blichár, už to ani nezapnem
lujza.j
30.03.12,17:59
ja to mám ráno v repríze zapnuté ale vnímam to pri práci ako šum
semo tamo mi niečo udrie do uší - ale Maslák nepáči sa mi to, veď on mal milenku celý čas a včuľ sa tvári ako neviniatko
a Monča s Fedorom - robia si reklamu - má sa točiť nový seriál Ci pána - "strašne sa teším" to si určite nechám ujsť :)
keby tam nedol Imro a p. Blichár, už to ani nezapnem
pre boha:eek: ona je des
trisestri
30.03.12,18:00
ja to mám ráno v repríze zapnuté ale vnímam to pri práci ako šum
semo tamo mi niečo udrie do uší - ale Maslák nepáči sa mi to, veď on mal milenku celý čas a včuľ sa tvári ako neviniatko
a Monča s Fedorom - robia si reklamu - má sa točiť nový seriál Ci pána - "strašne sa teším" to si určite nechám ujsť :)
keby tam nedol Imro a p. Blichár, už to ani nezapnem
aj ten architekt hodi nejaky vtipny hlod,Kraus casto mimo reality,tych dvoch vychodnarov treba brat z nadhadom,ved autor okrem blavakov tak trochu zhadzuje vsetkych ktory nie su z hlavneho mesta-a aky novy serial sa bude tocit?
Ivana Š
30.03.12,18:13
však som napísala - Ci pána
trisestri
30.03.12,18:18
Valcake
30.03.12,18:39
však som napísala - Ci pána
...teeeeda, ci pána...myslela som, že je to vtip...verabóže
buchač
17.12.12,19:32
Raz za týždeň stačí pozrieť a jeden má prehlad...;)

No na scéne sa objavila ďaľšia nová tvár...
Anička , Masláková nevlastná sestrička ...
Dedukcia ma nezvykne sklamať pri dobrých detektívkach a nie ešte pri takýchto limonádach už vôbec nie ...:---
Čiže Anička sa pretvorí zo škaredého kačiatka na krásnu čajočku ...
Podobnosť so seriálu Škaredá Betty je " určite čisto náhodná "....už aj Krausovi dochádza inšpirácia ????


http://www.pluska.sk/thumb/images/gallery/fotoreportaz/2012/11/sakmarova/sakmarova2.jpg?w=670&h=376&ip=5


http://img.cas.sk/img/4/gallery/262796_america-ferrera-skareda-betty-prisera-herecka.jpg
lujza.j
17.12.12,19:34
inak aj tak neviem kto to je...
pepsikova
17.12.12,19:35
..no nišť proti paneláku, ale ešte aj ten Sultán bol lepší!..som dnes kvoli hadovi pozerala po prvú reklamu, ale no fakt,akože, čojáviem,akosik-nyjéééé...šmarjenkasvatýjozef, kto hento vymýšla!...zabite ma, alefúúú....
lujza.j
17.12.12,19:38
pre boha..... tá Morová dosť zle v tejto poslednej scéne:eek:
Ivana Š
17.12.12,19:45
Raz za týždeň stačí pozrieť a jeden má prehlad...;)

No na scéne sa objavila ďaľšia nová tvár...
Anička , Masláková nevlastná sestrička ...
Dedukcia ma nezvykne sklamať pri dobrých detektívkach a nie ešte pri takýchto limonádach už vôbec nie ...:---
Čiže Anička sa pretvorí zo škaredého kačiatka na krásnu čajočku ...
Podobnosť so seriálu Škaredá Betty je " určite čisto náhodná "....už aj Krausovi dochádza inšpirácia ????


toto som to hovorila hneď ako sa zjavila - Anička -vyšité ako z filmu Bulšit - čo je paródia na rôzne filmy pre -násť ročných
stačí kamoška, ktorá jej zloží nemožné brýle a gumičku z vlasov , prikáže jej potriasť hrivou
a potom prehlási "ja som geniálna"
alaya1
17.12.12,20:05
Serial mam rada, nakolko je to oddychovy zaner - relax po tazkom pracovnom dni. Zasadne uz nepozeram programy depresivneho vyzarovania, pripadne tragedie, tych vidim pocas dna neurekom.

Pri Panelaku rada relaxujem.
DanielaSL
17.12.12,20:29
Presne tak aj ja..a viem sa aj dosť dobre pri ňom zasmiať...
gypsynka
18.12.12,11:35
Ja už len čakám, kedy sa prevalí Michalova nevera s Betkou a jej následok.
Tweety
18.12.12,11:43
Ja už len čakám, kedy sa prevalí Michalova nevera s Betkou a jej následok.
Už by veru mohla, Mižo už veľmi vyskakuje, aj Ivanke by sa zišlo trošku pokory. Nebol jej dobrý Zdenek, tak by zistila, že žiarli na Julu právom.
Llívia
18.12.12,11:46
Prečo museli tento seriál nas..ať aj v sobotu doobeda? :confused::mad:
A teraz ma môžete ukameňovať :---
Tweety
18.12.12,11:47
Prečo museli tento seriál nas..ať aj v sobotu doobeda? :confused::mad:
A teraz ma môžete ukameňovať :---
Veď každý má slobodnú vôľu, tak postláča gombíky na iný program, ja napr. v sobotu doobeda nepozerám, ani keby to bol panelák, ešte tak napr. Ludského by som možno, možno .:---
Llívia
18.12.12,11:50
Veď každý má slobodnú vôľu, tak postláča gombíky na iný program, ja napr. v sobotu doobeda nepozerám, ani keby to bol panelák, ešte tak napr. Ludského by som možno, možno .:---
Hej, slobodná vôľa - Panelák alebo Farma či čo to za blbosť bežalo :---

Včera bola tá časť, čo chcel XY s narazenými guľkami bežať na pohotovosť? :D Išiel? (Či to bola reklama na iný seriál?)
Ivana Š
18.12.12,11:51
a bežať aj bude :(
Tweety
18.12.12,11:51
Hej, slobodná vôľa - Panelák alebo Farma či čo to za blbosť bežalo :D
Šak nemusíš pozerať nič, otvor si peknú knižku a čítaj. ALebo je mnoho iných zmysluplných činností. ALe to určite vieš.
Tweety
18.12.12,11:53
Neviem, zaspala som, chi,chi
Llívia
18.12.12,11:53
Šak nemusíš pozerať nič, otvor si peknú knižku a čítaj. ALebo je mnoho iných zmysluplných činností. ALe to určite vieš.
Nie, neviem, TV mám ako zvukovú kulisu, pri ktorej niečo robím. Neviem si predstaviť, ako by som napr. čistila zeleninu a popri tom ešte aj čítala knihu a obracala stránky.
Tweety
18.12.12,11:54
Nie, neviem, TV mám ako zvukovú kulisu, pri ktorej niečo robím. Neviem si predstaviť, ako by som napr. čistila zeleninu a popri tom ešte aj čítala knihu a obracala stránky.
Ja keď pozerám telku, nič iné nerobím. Ak robím, nepozerám telku, ak čítam, nerobím, nepozerám. Ale každý má iný systém.:)
Llívia
18.12.12,11:57
Ja keď pozerám telku, nič iné nerobím. Ak robím, nepozerám telku, ak čítam, nerobím, nepozerám.:)
Ale keď môj deň má iba 24 hod. :mee:
(Väčšinou ani tú telku nepozerám.)
Ivana Š
18.12.12,11:57
ja pozerám telku, alebo čítam knihu - ale zásadne v sediacej polohe.
Akonáhle sa uložím do polosediacej polohy, presúvam sa do ležiacej polohy a v priebehu 10 min spím :D
marleau
18.12.12,12:00
Niekto pozerá takú stupiditu? To nemáte Spektrum a podobne?
Tweety
18.12.12,12:02
Niekto pozerá takú stupiditu? To nemáte Spektrum a podobne?
Čo je na tom stupídne? Sú tu Dudkové hlášky, ktoré stoja za smiech. Niekto napr. pozerá farmárov, farmu, to poviem rovno, že je stupídne, ale Panelák určite nie, nie je to vrchol našej tvorby ale ako zábava, oddych je to celkom dobre.
Llívia
18.12.12,12:03
NCG bol lepší, ale nemám ani jedno, ani druhé
Llívia
18.12.12,12:04
Kto je Dudko?
rennka
18.12.12,12:07
Neviem, mozno som uz staromodna, moje deti mi povedali, ze som z min. storocia .. :D, ale serialy typu panelak, ordinacia alebo reality farma a pod. ma nicim neoslovili.Radsej pozerame spektrum, discovery, prirodopisne al cestopisne filmy. Alebo nieco co ma cloveku co povedat, alebo dobre zabavit. No zial na nasich tv kanaloch je toho zalostne malo :mee:.
Tweety
18.12.12,12:09
Dušan, manžel Soničky,
Tweety
18.12.12,12:10
Llívia
18.12.12,12:15
A Skrúcaný tam nehral?
korela
18.12.12,12:17
Najmä pri dlhodobých seriáloch diváci prichádzajú o svoje prežívanie života. Žijú fiktívnymi životmi úplne cudzích ľudí. Plus zaradené reklamy - v dnešnej dobe časový luxus.
Tweety
18.12.12,12:21
hej, on je Fedor, taký východňar aj so svojou Monči
Tweety
18.12.12,12:25
Najmä pri dlhodobých seriáloch diváci prichádzajú o svoje prežívanie života. Žijú fiktívnymi životmi úplne cudzích ľudí. Plus zaradené reklamy - v dnešnej dobe časový luxus.
Čo nie je luxus? Pre niekoho už aj samotný život je luxus. Reklamy? tie sú snáď už všade, ešte aj v TN .
Llívia
18.12.12,12:32
Pri tých pár ukážkach, ktoré som videla, mi strašne trahlo uši ako sa snažil hovoriť nárečím, bolo to také strašne prehnané. Aj to je jeden z dôvodov, prečo nemám tento seriál rada.
Cecilia
18.12.12,12:39
adventné koncerty na stv2 pohládzajú dušu
misoft
18.12.12,14:19
To nie ja!
alaya1
18.12.12,19:01
Najmä pri dlhodobých seriáloch diváci prichádzajú o svoje prežívanie života. Žijú fiktívnymi životmi úplne cudzích ľudí. Plus zaradené reklamy - v dnešnej dobe časový luxus.

To snad nemyslis vazne? Pozeram ten serial kazdy den, relaxujem pri nom tu hodinku, vylozim nohy a na nic nemyslim,ale zeby som nezila svoj realny zivot, tak som sa teraz dobre zasmiala.
buchač
18.12.12,19:11
Najmä pri dlhodobých seriáloch diváci prichádzajú o svoje prežívanie života. Žijú fiktívnymi životmi úplne cudzích ľudí. Plus zaradené reklamy - v dnešnej dobe časový luxus.

Vyjadrenie nemenovaného z jedného fóra - citácia :

" Tiež by ma zaujímalo, ktorý blbec vymyslel to prerušovanie reklám filmom...

V poslednej dobe mám pocit, že tie filmy idú aj 15 minút v kuse a reklama len 10 minút.

A potom pri filme zaspím a neviem, ako to dopadlo s vložkami a sirupom proti kašlu........"


:--- :D
pivko
18.12.12,19:14
To je hláška , Majský kalendár:D
deane7
20.12.12,18:29
Majského kalendár.
pavlinka
08.11.13,10:26
Nevie niekto kde sa dá kúpiť taká látka ako má Švehlová v Paneláku v obývačke záves? /zelený kvetový/
alaya1
08.11.13,10:52
vela nabytku a doplnok je tam z IKEI, skus tam popozerat.
pavlinka
08.11.13,11:27
V Ikei som pozerala nemali to tam.
korela
09.11.13,04:59


Najmä pri dlhodobých seriáloch diváci prichádzajú o svoje prežívanie života. Žijú fiktívnymi životmi úplne cudzích ľudí. Plus zaradené reklamy - v dnešnej dobe časový luxus.

To snad nemyslis vazne? Pozeram ten serial kazdy den, relaxujem pri nom tu hodinku, vylozim nohy a na nic nemyslim,ale zeby som nezila svoj realny zivot, tak som sa teraz dobre zasmiala.
Koko rokov beží ten seriál?
Každý má iný spôsob relaxu a odpútania sa pri iných myšlienkach, hudbe, tichu, tvorbe.
To nebolo osobné voči tebe.
Národ sedí ako prikutý deň čo deň v kreslách, a tvorcovia seriálu aj s hercami zhŕňajú do vlastných kešení, aby prežili svoj život aj s rodinami na oveľa kvalitnejšej a zdravšej úrovni.
Veď tí herci v tom seriáli si nedávajú ani námahu niečo zahrať, lebo nemajú čo zahrať, sú sami sebou.
alaya1
09.11.13,06:30
V Ikei som pozerala nemali to tam.

skus zadat do googla snad sa ti nieco podobne objavi.
Indeed
09.11.13,18:50
Ak si niekto myslí,že má nejaký zrychlený sposob života, tak to nie je kvoli nejakému tel.serialu, ale kvoli zvýšeným nárokom,kladeným na prac.človeka
napr.
pred cca 30 rokmi stačilo pracovať denne 7,5 hodiny 5 dní v týždni, dnes pracujeme 10 hodín denne a aj to je niekedy málo..
kde je rodina,priatelia,zaujmy, koníčky a relax a oddych ?
erik555
09.11.13,19:23
Ak si niekto myslí,že má nejaký zrychlený sposob života, tak to nie je kvoli nejakému tel.serialu, ale kvoli zvýšeným nárokom,kladeným na prac.človeka
napr.
pred cca 30 rokmi stačilo pracovať denne 7,5 hodiny 5 dní v týždni, dnes pracujeme 10 hodín denne a aj to je niekedy málo..
kde je rodina,priatelia,zaujmy, koníčky a relax a oddych ?
Mozno kedysi ludom nebolo treba vela...teraz v rodine aj 2 auta, dovolenky pri mori, atd. atd.
lujza.j
09.11.13,20:19
Ak si niekto myslí,že má nejaký zrychlený sposob života, tak to nie je kvoli nejakému tel.serialu, ale kvoli zvýšeným nárokom,kladeným na prac.človeka
napr.
pred cca 30 rokmi stačilo pracovať denne 7,5 hodiny 5 dní v týždni, dnes pracujeme 10 hodín denne a aj to je niekedy málo..
kde je rodina,priatelia,zaujmy, koníčky a relax a oddych ?
Mozno kedysi ludom nebolo treba vela...teraz v rodine aj 2 auta, dovolenky pri mori, atd. atd.
aj 3 autá:---
pankratz
09.11.13,20:29
Maslák končí, ide do Čiech za čsl. legionára. Len neviem čo spravia s Nataly.
Ináč , Angie pre mňa je najsympatickejšia postava. A ešte začína byť Romana, najmä preto, ako si poradila s tým trkvasom Jančom.
Indeed
09.11.13,20:40
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,

najväčšia chyba,že končí Maslák... jeho opletačky z mafiou dávali deju tu správnu dynamiku a "šťavu"

Jedno,čo v Paneláku nechcem stale sledovať dookola sú výkriky pani Janky,že
EEEmilkóóó,
to je naozaj pridrbané duševne maloroľníctvo,čo ona tam predvádza...

Privital by som gradovanie deja u Hoffy a Dr.Fabryho
a Kubka Švehlu
tiež v bare su správní typkovia aj obsluha

a Tupelo spolu so svojou partnerkou detto
tiež Jančo aj s "bio matkou" to je sympaticky pár
Som kategoricky proti návratu arogantnej Soničky späť do deja.
buchač
09.11.13,20:49
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...

Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
misoft
09.11.13,23:39
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...

Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
Už to nemá tie "grády" ako na začiatku - začína sa to podobať "slávnym" mexicko-argentínsko-tureckým telenovelám - len s našimi protagonistami, našim nábytkom, našimi ....... (ako dobre, že to nesledujem - zbytočne zabitý čas.....).
KoxXxo
10.11.13,07:26
koho zabili?
lujza.j
10.11.13,07:48
ja som kukala panelák od začiatku...ale minulý rok som nevinne začala kukavať víno......a ako hodili potom do hlavného vysielacieho času tak som panelák prestala kukať úplne....neraz zas nevinne kukám aj chlapi neplačú:D
tiež to podla mňa nemá grády....už dávno mi dej prišiel nasilu vytváraný...
buchač
10.11.13,08:14
Moj názor je ,že dej sa dostáva do slepej uličky,
...

Nesledujem dávno ...
Občas len ako prísediaci , keď manželka relaxuje vo svojom voľne ...

Dej je nie v slepej uličke ...ten je už v tej teplej dávno ...
Umelo preťahovaná agónia , ktorá aj tak raz musí skončiť....
Už to nemá tie "grády" ako na začiatku - začína sa to podobať "slávnym" mexicko-argentínsko-tureckým telenovelám - len s našimi protagonistami, našim nábytkom, našimi ....... (ako dobre, že to nesledujem - zbytočne zabitý čas.....).

Jeden veľký rozdiel je medzi tými telenovelami z španielsky hovoriacich krajín Ameriky a tými našimi ...
Tie americké boli vytvorené pre ženy v domácnosti a vysielali sa v čase dopoludňajšom .
Tie naše sa vysielajú v prime time ...
Konkrétne Panelák ide večer , následne je repríza danej časti doobedu na druhý deň a podvečer ešte jedna repríza na GRC Plus ...

Ono v podstate nejde ani o to , čo sa vysiela .
Veď hlavným programom TV Roleta a TV GRC ( a ich vedľajších produktov ) je predsa reklama , ktorá je prerušovaná tým nejakým iným oným - ktorý je úplne nepodstatný ...

Je to choré ... C H O R É ...!!!
trisestri
10.11.13,08:15
autor zadrel riadnu hovadinu,ked Emilovy vlozil do ust hlasku,ze psychologovia zbytocne predpisuju vela liekov-ak daco pise mal by vediet zakladny rozdiel medzi psychologom a psychiatrom.
korela
02.09.14,18:07
http://www.topky.sk/cl/100313/1412295/Divakom-jojkarskeho-Panelaku-dochadza-trpezlivost--Dost--Kazite-nasu-mladez

Televízny Panelák pozná hádam každý Slovák. Jojkársky seriál sa totiž vysiela už šesť rokov a medzi divákmi má množstvo priaznivcov. Jeho obsahom sú životné príbehy ľudí a ich medziľudské vzťahy. Tie sú občas poriadne komplikované a zamotané. Tvorcovia za dlhé obdobie nakrúcania neobišli témy homosexuálov, mileniek, či striedania partnerov. A všetko nasvedčuje tomu, že od rozličných avantúr nemienia upustiť ani v pripravovanej trinástej sérii.

Kým skupinka divákov vníma kontroverznejšiu stránku seriálu pozitívne, nájdu sa tiež mnohí, ktorí to otvorene kritizujú. Príkladom môže byť nedávna búrlivá diskusia, ktorá sa objavila na fanúšikovskej stránke seriálu. Tvorcovia totiž zisťovali, čo hovoria ľudia na spojenie Bašky a Masláka, ktorí boli na konci trinástej série vo vzťahu s niekým iným.

U mnohých divákov sa takýto vývoj situácie nestretol s pochopením. „Fakt to už preháňate. Každý s každým tam flirtuje alebo spí. Takto chcete morálne podporovať mládež? A vraj potom odkiaľ to tí mladí majú,” rozhorčila sa jedna z fanúšičiek seriálu. „Už je toho ozaj veľa. Potom sa netreba čudovať, že to tak vyzerá aj v reálnom živote. Keď to takto pôjde ďalej, vysielací čas bude asi až po Črepinách*,” pridal sa ďalší z nespokojných diskutérov.

Televíziu sme v súvislosti s týmito reakciami oslovili. Ako vyšlo najavo, diváci si vzťah spomínanej dvojice vysvetlili inak, než mali. „Koniec trinástej série ukázal, že Baška bude Maslákovou hovorkyňou. Spomínaná fotka mala naznačovať, čo hovoria diváci na ich pracovné spojenie,” povedala nám na margo toho PR manažérka Jojky Katarína Gajdošíková.

Podľa našich informácií však nie je vôbec vylúčené, že pracovný vzťah dvojice by mohol do budúcna prerásť aj v milostný románik. Flirtovanie medzi spomínanými seriálovými postavami je dokonca badateľné aj na záberoch z nových upútaviek. Uvidíme, ako to teda napokon bude.

Aký je váš názor na seriál Panelák?

Dokonale vykresľuje dnešnú dobu. Takto to v reálnom živote chodí.
894
Medziľudské vzťahy sú v seriáli až príliš komplikované.
483
Nesledujem tento seriál.
4362
misoft
02.09.14,19:11
...a to vypovedá samo o sebe - na Grg je grc....