anastacia197
23.02.12,08:47
Hľadám ľudí, ktorí majú skúsenosti s personálnou agentúrou HRAMM, s. r. o. - sprostredkovanie práce v zahraničí. Chystám sa na sezónnu brigádu cez letné prázdniny a agentúra HRAMM, s. r. o. je jedna z možností. Bohužiaľ, nepoznám nikoho, kto by s nimi mal osobnú skúsenosť a veľmi odborne na mňa nepôsobia. Budem veľmi vďačná za akékoľvek rady :)
miren86
08.03.12,07:33
Ahoj, aj ja sa s nim chystam vycestovat, tiez som nic o nich nenasla, ale asi aj lepsie ako najst negativnu reklamu :) uvidime, ak chces mozeme sa skontaktovat. Kam vlastne cestujes? kludne sa ozvi na mail: miren86@azet.sk
bizónka
20.03.12,17:33
Ahoj,nemám skúsenosti s danou agentúrou,ale niečo mi tam nevonia..treba poslať fotku celej postavy???to načo?!neraz som sa na iných fórach dočítala o podvodníckych agentúrach práve s takouto požiadavkou,kde baby odrádzali práve od takýchto firiem už s nejakými skúsenosťami.
hajtracik1
21.04.12,21:57
za nejake info by som bol aj ja rad, uz mi nieco nasli ale stale niesom rozhodnuty cez nich ist...
L3nka
24.04.12,07:07
Taky se s nima chystám vycestovat, ale myslím, že když berou i kluky tak mužeme být my slečny klidné:)
Shabana
12.05.12,11:14
Ahojte, tak aj ja s nimi zrejme idem. Vycestoval niekto z vás do Grécka (alebo kdekoľvek inde)? Ak áno, je tá agentúra spoľahlivá? Je robota taká, akú ste si predstavovali? Ďakujem veľmi za odpoveď :)
M&R
14.05.12,15:40
Ahojte,
ja som cez nich vycestovala. Podla mna su OK. Nasli mi robotu rychlo a aj taku aku som chcela som spokojna zatial velmi. A pojdem cez nich aj buduci rok.
Shabana
18.05.12,15:38
Ahojte,
ja som cez nich vycestovala. Podla mna su OK. Nasli mi robotu rychlo a aj taku aku som chcela som spokojna zatial velmi. A pojdem cez nich aj buduci rok.

Ahoj a kde pracuješ?
evka851
24.06.12,14:38
ahojte tak ako je t stouto agenturou su naozaj OK ako píše M&R?
msx
10.09.12,16:37
SKUSENOSTI PRE PONUKY - TESCO - TK MAXX atd. od AGENTUR - HRAMM , MOBILLE COLLEGE, UNIVERSAL CONSULTING atd (nakolko vsetky su rovnake)

Ak to niekoho zaujima rad vysvetlim moju skusenost, momentalne som v UK a isiel som do UK cez hramm.sk , s panom som to vsetko vyriesil hravo (ved ako by nie) via online komunikaciu,.

Prisiel som do B´hamu na letisko, kde som uz bol zufaly nakolko pan si ma prisiel vyzdvihnut az po hodine!!!!! Mozno si to viete predstavit, kontakt ktory som od agentury dostal, neodpovedal. Nastastie prisiel aspon niekto.

Ubytovali ma na hotely zo zaciatku, kde som musel cvaknut 177 libier na tyzden ubytovania (Kde je tych 65 spominanych ze...?????) - to by sa este dalo takze ratajte ....

Samosebou funguje to tak ze vlastne som bol podhodeny inej agenture, takze ked vam niekto nieco naslubuje, povie vam to co chcete pocut, samozrejme...

Co sa tyka prace, agentury, NIKTO NEPOMOZE najst ubytovanie, takze mate tyzden, aby ste taxikmi (busy nejdu do uvahy, - komplikovana doprava co sa tyka spojenia medzi mestami) obehali z dediny kde som bol ubytovany najom (http://www.spareroom.co.uk (http://www.spareroom.co.uk/) - moze pomoct)
a nieco vyriesili tak to stoji pekne vela penazi, popri tom este musite chodit do prace, takze ak ostane volny cas berte na vedomie ze ho stravite prve dni uplne inak ako relaxom!!!

Taktiez neodporucam slabo hovoriacim ziadnu navstevu vobec, nakolko trening je dost zlozity na pochopenie, aj pre mna a to si myslim ze moja ANJ je velmi vyborna, takztiez bolo slubene vybavenie UCTU v BANKE, ten vam nik nepomoze, to by bolo ok, ved ucet si zalozite aj samy predsa popripade, ale ten vam nik neda pokial nemate stalu adresu v UK, teda spominany najom. Ktomu musite mat k nej potvrdenie, ktore vam moze prist pokial mate nejake faktury na tu adresu , bill - za net, elektr. a pod.

AK ma niekto otazky tak sem s nimi, nech si to ludia radsej premyslia nez vycestuju do neznama.

Toto je moja skusenost, ale moc sa urcite nelisi od ostatnych nakolko to vsade riesia rovnakym sposobom.


dufam ze som pomohol.