sofia7808
23.02.12,10:53
Ahojte vsetci,vzdy ste mi dobre poradili preto sa znovu obraciam na vas...Som na PNke a dosla mi kontrola-ale na pn mam trvale bydlisko aj miesto kde sa budem pocas pn nachadzat.Oni dosli na trvale,samozrejme som tam nebola tak nechali listok...ako teraz postupovat co mam robit??? Vopred dakujem
Tweety
23.02.12,09:56
Ahojte vsetci,vzdy ste mi dobre poradili preto sa znovu obraciam na vas...Som na PNke a dosla mi kontrola-ale na pn mam trvale bydlisko aj miesto kde sa budem pocas pn nachadzat.Oni dosli na trvale,samozrejme som tam nebola tak nechali listok...ako teraz postupovat co mam robit??? Vopred dakujem

Napísala si to trošku nezrozumiteľne, kontrolu chceli vykonať na mieste, kde si podľa dokladu nemala byť,či?
ivka70
23.02.12,09:57
Na PNke ma byt adresa, kde sa budes pocas PN zdrziavat.
Preco su tam 2 adresy?
sofia7808
23.02.12,10:00
kontrolu vykonali na trvalej adrese-miesto kde sa bude poistenec zdrziavat pocas pn je ine-tak to mam vypisane aj na marodnom listku..
Tweety
23.02.12,10:01
kontrolu vykonali na trvalej adrese-miesto kde sa bude poistenec zdrziavat pocas pn je ine-tak to mam vypisane aj na marodnom listku..

Tak potom urobili chybu oni, ale spomeň to lekárke.
sofia7808
23.02.12,10:06
ten zeleny listok z pn obsahuje-meno-priezviso, adresa trvaleho-prechodneho pobytu, presna aresa,kde sa bude poistenec zdrziavat pocas pn...kedze sme mali zimu v byte tak som na inej adrese a ta je uvedena na pnke,ale oni prisli podla trvaleho bydliska....zajdem este asi za lekarom...
Paula
23.02.12,10:15
Oznámiť to lekárovi, to je prvý krok...takže už aj to malo byť , napr. zatelefonovať mu ;)