tm4s
25.02.12,20:46
Zdravím ... chcel by som sa Vás opýtať, že v ktorom odvetví by ste podnikali ak by ste s podnikaním začínali práve teraz ?
tictac7
25.02.12,19:51
Čo vieš?
Aký máš kapitál?
...a vôbec, daj ľahšiu otázku :D
marleau
25.02.12,19:51
Podnikaj v tom,na čo máš vzdelanie,čo ťa baví,čo vieš a čo v tvojom okolí chýba.
tm4s
25.02.12,19:58
Otázka nieje položená tak, že sa pýtam v čom by som mal podnikať ja, ale v čom by sa podľa ľudí oplatilo podnikať bez ohľadu na faktory ako sú kapitál, zručnosti či vzdelanie.
marleau
25.02.12,20:02
Zdravím ... chcel by som sa Vás opýtať, že v ktorom odvetví by ste podnikali ak by ste s podnikaním začínali práve teraz ?
No ja v tom,čo viem,čo som vyučený a čo ma nesmierne baví.A v tom aj podnikám.
trisestri
25.02.12,20:24
chov mangalic respektive pestovanie zeleniny bez alebo z obmedzenym pouzitim chemie-aj ked to tak teraz sa nezda,ale produkcia kvalitnych potravin ma perspektivy
misomiso
25.02.12,20:26
Pasivne domy a alternativne zdoje energie.
luigi72
25.02.12,20:39
Ja by som bol zubárom alebo by som mal pohrebnú službu. :) Povolania skoro bez rizika...
marleau
25.02.12,20:45
Hej,len tak si obrábač kovov povie,idem trhať zuby,nie?
luigi72
25.02.12,21:06
Si myslím, že samotná úvodná otázka je položená čisto hypoteticky... Ak by som mal príslušné vzdelanie, samozrejme.
Ale ináč minule na topkách bolo, že niekde jedna upratovačka odkukala finty a keď zubárka odišla, sama podnikala, trhala a ošetrovala zuby pacientom. Dokonca to robila to dlhé roky...
Dantess
26.02.12,06:47
Ak by som začínal od strednej školy, tak by som sa vybral na stavebnú školu a časom by som založil stavebnú firmu. Môj biznis by spočíval v tom, že by som kupoval staré domy a potom ich prerobil a predal. Moja firma by robila rekonštrukcie domov, bytov a tak... Druhá vec je zubár. Tiež sa majú dobre, ikeď to podľa mňa nieje podnikanie ako také, ale skôr samozamestnanie. No a najviac by ma bavilo robiť to čo robím teraz, takže sa nesťažujem a som rád akú cestu som si vybral :-)
bobekoad
26.02.12,07:08
a co robis??
Indeed
26.02.12,07:37
a co robis??

Nečítaš Poradu ??

Dotyčný pán podnika v poskytovaní relaxačných služieb, kokretne masáži
Dantess
26.02.12,08:45
Nečítaš Poradu ??

Dotyčný pán podnika v poskytovaní relaxačných služieb, kokretne masáži


ďakujem :-) + teraz mám aj firmu s kávou. Takže 2 super veci
j.sch
26.02.12,12:16
veru páni ... ja zase denne potešujem dámy ... nosím im kvetinky , kytičky a podobne ! osobne som riešil aj Dantessa :-) ...

V každej práci musí človek nájsť niečo čo ho "napĺňa" ... ja som kvetinár od narodenia po rodičoch ..

A neverili by ste kolko je HAPPY ale aj menej Happy príhod pri "burinách" !!

PS:najčastejšie doručujem "žehličky" ... tj kytičky s venovaním ... prepáč už budem dobrý a podobne !!
a to poteší keď pomôže ....
BIZAL
26.02.12,12:21
Sluzby
lujza.j
26.02.12,12:30
veru páni ... ja zase denne potešujem dámy ... nosím im kvetinky , kytičky a podobne ! osobne som riešil aj Dantessa :-) ...

V každej práci musí človek nájsť niečo čo ho "napĺňa" ... ja som kvetinár od narodenia po rodičoch ..

A neverili by ste kolko je HAPPY ale aj menej Happy príhod pri "burinách" !!

PS:najčastejšie doručujem "žehličky" ... tj kytičky s venovaním ... prepáč už budem dobrý a podobne !!
a to poteší keď pomôže ....
mimotemy som myslela, že dnes je to auto, Dubaj alebo niečo od ALO.:D hentak sa vyžehlím aj sama:D:---
abutilon
17.04.12,10:36
Prečo nie, dakedy trhali zuby kováči ... chech